2021-sesongen

Norgeslekene i Nes Arena 22-23 januar

G9 Colin Hagen 60m,lengde,kule

G9 Nicolai Orskaug 60m,lengde,kule

G10 Emil Orskaug 60m,200m,60m hekk,høyde,lengde,kule

G11 Jesper Sundt 200m

G11 Lasse Lystgård Andersen 60m,200m,600m

G11 Cornelius Øksne 200m,høyde,lengde

G11 Benjamin Walskrå 60m,200m,600m,60m hekk,høyde,lengde,kule

G11 Jiri orneliussen 60m,kule

J8 Margit Hansvold 60m,lengde,kule

J9 Sanne Corneliussen 60m,lengde,kule

J11 Julie Chaipoo 60m,60m hekk,lengde,kule

J12 Dahlia Øksne 200m,høyde,lengde

J12 Sigrid Hunstad 60m,200m,60m hekk,høyde,lengde,kule

J13 Sofie Johnskareng 60m,200m,60m hekk,lengde

J13 Helene Walskrå 60m,200m,600m,60m hekk,lengde,kule

J13 Tuva Rugsveen høyde,lengde,kule

J15 Alma Owrehagen 200m,60m hekk

J17 Nora Kvervavik Bakkom 60m,200m

NM-UM i mangekamp 22-23 januar i Bærum Idrettspark

J16 Cassandra Ødegård Nilsen

Låvefesten på Nes Arena 4 desember

G7 Brady Mora  60m,lengde,kule

G7 Leo Myhre 60m,lengde,kule

G7 Amund Bergersen 60m,lengde,kule

G7 Fredrik Gamst Nilsen 60m,lengde,kule

G7 Sigurd Opheim 60m,lengde,kule

G7 Tormod Opheim 60m,lengde,kule

G7 Jonas Larsen 60m,lengde,kule

G8 Nicolai Orskaug  60m,lengde,kule EM

G8 Colin Hagen  60m,lengde,kule

G9 Emil Orskaug 60m,lengde,kule og G10 200m,60m hekk,høyde

G10 Cornelius Øksne  60m,200m,høyde,lengde,kule –  EM

G10 Jiri Corneliussen  60m,200m,60m hekk,lengde,kule – EM

G10 Benjamin Walskrå 60m,200m,60m hekk,høyde,lengde,kule

G10 William Kinn Berg 60m,200m,lengde,kule

J8 Linnea Benno 60m,lengde,kule

J8 Thea Benno 60m,lengde,kule

J8 Sanna Corneliussen  60m,lengde,kule – EM

J8 Lily Møkkelgjerd 60m,lengde,kule

J8 Leona Eriksson 60m,lengde,kule

J8 Victoria Espeset 60m,lengde,kule

J8 Ingvild Larsen 60m,lengde,kule

J9 Sara Hjelkerud   60m,lengde,kule

J9 Ida Gamst Nilsen kule og J10 høyde

J9 Tomine Nordset 60m,lengde

J10 Tomine Nordset 200m,60m hekk

J10 Julie Chaipoo 60m,200m,60m hekk

J10 Julie Smidt 60m,200m,lengde

J10 Ida Simunek 200m,60m hekk,lengde

J10 Nora Dalelid 60m,lengde,kule  – EM

J10 Tone Elise Holm 60m,lengde,kule –  EM

J11 Dahlia Øksne 60m,200m,høyde,lengde,kule – EM

J11 Mathea Moltzau  60m,lengde,kule

J11 Sigrid Hunstad 60m,200m,60m hekk,høyde,lengde,kule – EM

J11 Eileen Sletten 60m,200m,lengde

J11 Anna Aaneby 60m,200m,kule

J12 Tuva Rugsveen høyde,lengde,kule

J12 Sofie Bjerva Johnskareng 60m,lengde

J12 Helene Walskrå 60m,200m,60m hekk,lengde,kule

J12 Anna Kjønø 60m,200m,60m hekk,høyde,lengde,kule

J12 Nora Møllerud kule  –  EM

J14 Alma Owrehagen 200m,60m hekk,høyde

J15 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,200m,lengde,kule

J16 Nora Kvervavik Bakkom 60m,200m

NM i  terreng i Frognerparken i Oslo 10 okt.

G15 Mats Daviknes-Andreassen

G15 Andres Daviknes-Andreassen

G15 Storm Kristoffer Veitsle

G15 Benjamin Røssum Jensen

G16 Odin Heeberg-Fjøsne

G16 Filip Skari

G16 Tobias Mandt

G16 Ola Hovdhaugen

MJ Didrik Røssum-Jensen

MJ Simen Gløgård Stensrud

MS Lars Hjelmeset

J15 Tuva Grasbekk Pedersen

J15 Liva Lynghammer

J16 Ida Fuglset

J16 Andrea Fasseland

KJ Lea Sofie Bratland

Kretsmesterskapet for Akershus 24-26 september på Stovner

G8 Markus G. Strandberg  60m,200m,lengde,ball

G10 Cornelius Øksne   60m,200m,600m,1500m,200m hekk,høyde,lengde,kule,diskos,spyd

G10 Lasse Lystgård  600m,1500m

G10 Leopold Aigner  1500m

G10 Benjamin Walskrå 60m,200m,600m,1500m,200m hekk,høyde,lengde,kule,diskos,spyd

G10 Jiri Corneliussen 60,.200m,200m hekk,lengde,diskos,spyd

G12 Embrik Nordset   1500m,600m

G12 Jacob Weldingh 60m,600m,1500m,høyde

G13 Martin Tjelle 600m,1500m

G13 Håkon Aig-Roset  200m,lengde

J8 Ingrid G. Strandberg 60m,200m,lengde,ball

J8 Sanna Corneliussen  60m,200m,lengde

J9 Tomine Nordset   200m,ball,lengde,60m

J10 Permille G. Strandberg  600m,1500m

J10 Ingrid Weldingh  60m,200m,lengde,ball

J11 Dahlia Øksne 60m,200m,200m hekk,høyde,lengde,kule,diskos,spyd

J11 Anna Tjelle 600m

J12 Ingrid Skaar   1500m,600m

J12 Karoline Aigner 600m

J12 Sofie Bjerva Johnskareng 60m,200m,60m hekk,200m hekk,lengde,tresteg

J12 Anna Kjønø 60m,200m hekk,60m hekk,lengde,tresteg,spyd

J12 Helene Walskrå 60m,200m,600m,200m hekk,lengde,kule,diskos

J14 Alma Owrehagen 200m,høyde

J15 Eline Skaar 400m,800m,15000m

J15 Cassandra Ødegård Nilsen 100m,200m,80m hekk,lengde,kule,diskos,spyd

J16 Nora Kvervavik Bakkom 100m,200m,høyde,lengde,kule

J18-19 Vilde Martinsen  400m

Tyrvinglekene 17-19 september  – kr 125

G10 Jiri Corneliussen 60m,lengde

G10 Cornelius Øksne 60m,lengde

G12 Ask Hexeberg-Fjøsne  600m,1500m

G13  Martin Tjelle  600m,1500m

G16 Odin Hexeberg-Fjøsne 3000m

G16 Tobias Mandt   3000m

G18-19 Trym Hexeberg Fjøsne 800m,3000m

J11 Dahlia Øksne  60m,høyde

J12 Ingrid Skaar 600m,1500m

J13 Ada Lorentzen 1500m

J14 Eline Skaar  1500m

J15 Cassandra Ødegård Nilsen  100m,200m,80m hekk,300m hekk,lengde,kule

J16 Nora Kvervavik Bakkom 100m,200m

J17 Marthe Hjelmeset 800m,3000m

J18-19 Tiril Lappegård  slegge

NM  senior i Kristiansand 10-12 september

MS Simen Gløgård Stensrud  5000m

MS Trym Hexeberg-Fjøsne  800m,1500m  – NB Hvis klart kravet

KS Tiril Lappegård  slegge

UM i Trondheim 3-5 september

J15 Cassandra Ødegård Nilsen 200m,80m hekk,300m hekk,lengde,kule,spyd

J16 Nora Kvervavik Bakkom  100m,200m

j16 Ida Fuglset  3000m,1500m hinder

J17 Marthe Hjelmeset 800m,3000m,2000m hinder

J18-19 Tiril Lappegård  slegge

J18-19 Vilde Martinsen 800m

G16 Odin Hexeberg-Fjøsne  800m,3000m,1500m hinder

G16 Filip Skari 800m,3000m,1500m hinder

G16 Simen Gløgård-Stensrud  800m,3000m

G16 Tobias Mandt 3000m

G18-19 Trym Hexeberg-Fjøsne  800m,3000m,2000m hinder

Romerikelekene 28 august på Lillestrøm  –  kr 120

KS Nora Kvervavik Bakkom 100m,200m

J18-19 Tiril Lappegård  slegge

G13 Martin Tjelle  600m

G10 Jiri Corneliussen 60m,lengde,ball

G10 Lasse Lystgård Andersen 600m

J14 Eline Skaar  600m

J12 Ingrid Skaar  600m

J11 Anna Tjelle   600m

Nasjonalt stevne på Bislet 25 august  –  r 150

MS Simen Gløgård-Stensrud  1500m

MS Trym Heeberg-Fjøsne 1500m,3000m

MS Filip Skari  1500m

MS Odin Hexeberg-Fjøsne 1500m

MS Tobias Mandt  1500m

Grorudlekene på Stovner 14-15 august

J8 Sanna Corneliussen 60m,lengde

J10 Jenny Veitsle  60m,600m

J11 Sigrid Hunstad  60m,200m,høyde,ball,slegge

J15 Cassandra Ødegård Nilsen 100m,lengde,kule,200m,80m hekk

J18 Vilde Martinsen 800m

KS Sonia Fernly  spyd

G10 Jiri Corneliussen  60m,hekk,200m,liten ball

G13 Martin Tjelle   600m

G15 William Fearnly  lengde

MS Storm K. Veitsle   800m

MS Tobias Mandt  800m

MS Trym Hexeberg-Fjøsne  800m

MS Filip Skari  800m

Norgeslekene 6-8 august på Jessheim

G10 Benjamin Walskrå 60m,600m,lengde,kule

G12 Embrik Nordset  600m

G13 Martin Tjelle  600m

J11 Sigrid Hunstad  200m,60m hekk,lengde,kule

J11 Anna Tjelle  600m

J12 Helene Walskrå 60m,200m,600m,60m hekk,lengde,kule,spyd

J12 Anna Kjønø 60m,200m,600m,60m hekk,hyde,lengde,kule,spyd

J13 Ada Lorenten 600m

J14 Linnea Bratteng  60m,200m,60m hekk, kule

J15 Cassandra Ødegård Nilsen  80m hekk,300m hekk,lengde,

J18-19 Tiril Lappegård  slegge

KS  Nora Kvervavik Bakkom  100m,200m,400m

MS SImen Gløgård Stensrud 3000m

MS Erlend Gløgård Stensrud 3000m

MS Didrik Røssum-Jensen 3000m

MS Odin Heeberg-Fjøsne 800m,1500m,3000m

MS Trym Hexeberg-Fjøsne  800m,1500m,3000m

NM junior  30-31 juli til 1 august

U20  Marthe Hjelmeset  800m,1500m   NB deltok ikke

U20  Nora Kvervavik Bakkom  100m,200m,400m

U20  Tiril Lappegård   slegge

U20  Simen Gløgård Stensrud  1500m,5000m

U20 Ola Gullikstad  lengde,tresteg

U20  Cassandra Ødegård Nilsen  400m hekk

Bislet  14 juli   –  kr 150

MS Sebastian Plows  400m

MS Simen Gløgård Stensrud  1500m

MS Tobias Mandt 1500m – brøt

KS Ida Fuglset  1500m

KS Vilde Martinsen  1500m

VU Gøteborg  

J15 Cassandra Ødegård Nilsen  300m,80m hekk,300m hekk

Bislet  7 juli   –  kr 150

MS Sebastian Plows  100m,200m

KS Marthe Hjelmeset  800m

Moss 3 juli    – kr 250 mangekamp  – kr 100 enkeltøvelser

J15 Cassandra Ødegård Nilsen  7-kamp

J14 Linnea Bratteng 100,200m,hekk,spyd

Brandbu  30 juni    ..  kr 100

MS Simen Gløgård Stensrud  3000m

MS Odin Hexeberg Fjøsne  800m   DNS

MS Filip Skari 800m   DNS

J14 Eline Skaar 1500m

J14 Oda Skari  1500m

Midtsommerstevne på Lillehammer 26 juni   – 10-15 år 95kr  – senior 125kr

G13 Martin Tjelle  600m,1500m

J11 Anna Tjelle  600m

J14 Eline Skaar  1500m

J14 Linnea Bratteng  100m,200m

KS Marthe Hjelmeset   800m,1500m

Bislet-alliansen 22 juni   –  kr 200

KS  Nora Kvervavik Bakkom  200m

KS  Marthe Hjelmeset  1500m

KS  Ida Fuglset  1500m

KS  Vilde Martinsen  1500m

MS  Simen Gløgård Stensrud  1500m

MS  Trym Hexeberg-Fjøsne  1500m

MS  Odin Hexeberg-Fjøsne 1500m

MS  Didrik Røssum-Jensen  1500m

Boysen Memorial 12 juni   –  kr 200

MS Trym Hexeberg-Fjøsne  800m

MS Simen Gløgård Stensrud  800m

KS Marthe Hjelmeset  800m

KS Sonia Fearnley  spyd

Elite 1500m Bislet  9 juni   – senior 330   –   13-14 kr  

KS Marthe Hjelmeset  500m    – karantene

MS Trym Heeberg – Fjøsne  1500m

MS Didrik Røssum Jensen  1500m    – misforsto møtetid

MS Storm Kristoffer Veitsle

MS Filip Skari  1500m

MS Simen Gløgård Stensrud 1500m

J14 Eline Skaar   1500m

G13 Martin Tjelle  1500m

Tønsberg 8 juni   –  kr 75

J15 Cassandra Ødegård Nilsen 150m,300m,200m hekk,spyd

Gast-stevnet Brandbu   5 juni   – kr 100

KS Tiril Lappegård   slegge,diskos

Bislet  29 mai    –  kr 110

KS Marthe Hjelmeset   3000m

MS Trym Hexeberg-Fjøsne  800m

MS Simen Gløgård Stensrud   800m

Einar Brynemo Memorial  29 mai   –  kr 150

KS Tiril Lappegård   slegge

Løten  13 mai   –  kr 50

KS Tiril Lappegård   slegge,diskos

Tønsberg  1 mai   –  kr 50

KS Tiril Lappegård   slegge

2020-sesongen

NM Senior i Fana 18-20 september

MS Sebastian Plows  400m

KS Tiril Lappegård  slegge

KM på Stovner 11-13 september

J7 Sanna Corneliussen 200m,høyde

J10 Sigrid Jacobsen Hunstad 60m,200m,60m hekk, høyde, lengde

J10 Anna Tjelle  600m

J10 Ingrid Skaar 1500m

J11 Sofie Bjerva Johnskareng 60m,200m,60m hekk,200m hekk,høyde,lengde,tresteg,kule

J11 Anne Kjønø 60m,200m,60m hekk,200m hekk,høyde,lengde,tresteg,spyd

J12  Ada Lorentzen  1500m

J12 Ella L. Nielsen 200m,600m

J13 Eline Skaar 600m

J14 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,200m,60m hekk,200m hekk,lengde,tresteg,kule,spyd,diskos

J15 Ida Fuglset  2000m

J16 Marthe Hjelmeset 800m,2000m

J17 Tiril Lappegård slegge

J17 Traice Duodu  100m,200m

G9 Jiri Corneliussen 60m,lengde,kule

G10 Ask Hexeberg-Fjøsne 600m,1500m

G12 Martin Tjelle  600m,1500m

G15 Odin Hexeberg-Fjøsne  800m,1500m

G15 Tobias Mandt 2000m

G17 Trym Hexeberg-Fjøsne 400m,800m

Nasjonalt stevne på Bislet 3 september

MS Trym Hexeberg-Fjøsne  1500m

MS Odin Hexeberg-Fjøsne 1599m,3000m

MS Lars Hjelmeset  3000m

MS Simen Gløgård Stensrud 3000m

MS Filip Skari  3000m

MS Tobias Mandt 3000m

UM 15-17 år 28-30 august på Jessheim

J15 Nora Kvervavik Bakkom 100m,200m

J15 Emma Reshane  100m,200m,tresteg

J15 Sofie Lappegård  slegge

J15 Ida Fugleset 2000m,1500m hinder

J16 Marthe Hjelmeset 800m,3000m,1500m hinder

J17 Sonia Fearnley kule,spyd

J17 Tiril Lappegård diskos,slegge

J17 Tracie Duodu 100m,200m

J17 Vilde Martinsen 800m,1500m hinder

G15 Simen Gløgård-Stensrud  2000m,1500m hinder

G15 Odin Hexeberg-Fjøesne  2000m, 1500m hinder + evt 800m

G15 Tobias Mandt 2000m + evt 800m

G15 Filip Skari  2000m,1500m hinder

G17 Trym Hexeberg-Fjøsne 800m,3000m,2000m hinder

G17 Didrik Røssum-Jensen 3000m,2000m hinder

+ stafett 1000m for J15-17 år

Grorudlekene 15-16 august på Stovner

J10 Sigrid Jaobsen Hunstad 200m,60m hekk,høyde,ball

J11 Sofie Bjerva Johnskareng 200m,60m hekk,200m hekk,60m,høyde,lengde

J14 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,200m,60m hekk,300m hekk, lengde ,kule

J15 Sofie Lappegård  slegge

J17 Tiril Lappegård slegge

J17 Vilde Martinsen 800m

G12 Martin Tjelle  600m

G15 Tobias Mandt  800m

NM junior 14-16 august i Kristiansand

MJ Lars Hjelmeset  1500m,5000m,3000m hinder

MJ Sebastian Plows 200,400m

Norgeslekene 7-9 august på Jessheim

J15 Sofie Lappegård  kule,slegge

J15 Ida Fugleset  1500m  EM

J17 Tiril Lappegård kule,diskos,slegge

J17 Vilde Martinsen  1500m    EM

G10 Ask Hexeberg-Fjøsne 600m

G12 Martin Tjelle  600m

G15 Odin Hexeberg-Fjøsne 800m,1500m,1500m hinder

G15 Tobias Mandt  1500m

G17 Trym Hexeberg-Fjøsne 800m,1500m,2000m hinder

Stadionmila 7 august i Kristiansand

MS Simen Gløgaard Stensrud 800n

Stevne Tønsberg 31 juli

MS Sebastian Plows  200m

J14 Cassandra Ødegård Nilsen 60m hekk,200m hekk

Sommerstevne på Bislet 15 juli

KS Marthe Hjelmeset  1500m   – meldt avbud

KS Sonia Fearnley  spyd

MS Simen Gløgård Stensrud  1500m

MS Tobias Mandt  1500m

MS Ola Gullikstad  100m,lengde

Sommerstevne på Bislet 8 juli

KS Marthe Hjelmeset  800m

MS Simen Gløgård Stensrud 800m

MS Lars Hjelmeset 3000m

Boysen Memorial 29-30 juni på Bislet

KS Marthe Hjelmeset 800m

MS Tobias Mandt 800m

MS Trym Hexeberg-Fjøsne 800m

Lars Hjelmeset 5000m

MS Simen Gløgård Stensrud 5000m

Brandbu 24 juni

G15  Tobias Mandt  1500m

G15 Filip Skari 1500m

G15 Simen Gløgård Stensrud  3000m

G17 Odin Hexeberg-Fjøsne 1500m

G17 Trym Hexeberg-Fjøsne

J17 Vilde Martinsen 1500m

J17 Tiril Lappegård  diskos,slegge

Oslo Sogn 22 juni

J11 Sofie Bjerva Johnskareng  600m

J13 Eline Skaar 600m

Nadderud 17 juni

J11 Ingrid Skaar    600m

J13 Eline Skaar   600m

MS Simen Gløgård Stensrud  1500m

Lillehammer 16 juni

J14 Cassandra Ødegård Nilsen   – 4 øvelser

Bislet 14 juni

KS   Marthe Hjelmeset

MS Simen Gløgård Stensrud

MS Tobias Mandt

Jessheim 4 juni

J13  Eline Skkar  1500m

KS  Marthe Hjelmeset  1500m

MS  Simen Gløgård Stensrud   1500m

MS Tobias Mandt   1500m

Brandbu 3 juni

J17 Tiril Lappegård slegge

Lillehammer 2 juni

G15 Simen Gløgård Stensrud  1500m

Asker 27 mai på Føyka stadion

J14 Cassandra Ødegård Nilsen  300m

Muliglekene på Jessheim 23-24 mai   –  kr 200

J13 Linnea Bratteng  60m,høyde

J13 Eline Skaar  400m

J14 Cassandra Ødegård Nilsen 60m

MS Simen Gløgård Stensrud  600m

MS Tobias Mandt  600m

KS  Sonia Fearnly  spyd   EM

Bamselekene på Stange 13-15 mars  – kr 110 pr start  – BLE AVLYST

J10 Sigrid Hunstad  60m,600m,lengde,kule

J10 Eilin Sletten  60m,600m,lengde,kule

J10 Bertine H. Nyseth 60m,600m,lengde,kule

J10 Anna K.  Aaneby 60m,600m,lengde,kule

G10 Jiri Corneliussen  60m,600m,lengde,kule

J11 Helene Walskrå  60m,600m,lengde,kule

J11 Sofie Bj. Johnskareng  60m,600m,lengde,kule

J11 Ingeborg Jacobsen 60m,600m,lengde,kule

J12 Malin Engebretsen 60m,200m,600m,lengde,kule

J12 Frida Marx   60m,200m,600m,lengde,kule

J12 Silje Karksen-Belkasmi  60m,200m,600m,lengde,kule

J12 Åste Reistad  60m,200m,600m,lengde,kule

J12 Ella Lytken Nielsen 60m,200m,600m

J12 Live G. Husan 60m,200m,600m,lengde,kule

G12 Sigurd Gausemel 60m,lengde,kule

G12 Håkon Roset-Aag  600m

G12 Filip Reshane 60m,200m,lengde,kule

J13 Annika Neukamm-Lauvås 60m,høyde,lengde,kule

J13 Linnea Bratteng 60m,200m,600m,60m hekk,lengde,høyde

J13 Sarah Louise Borg-Tahri  60m,høyde.lengde,kule

J13 Maren Haave Harstad  60m,200m,600m,lengde,kule

J13 Vilde Maaseide 200m,lengde

J13 Alma Owrehagen 60m,200m,lengde,kule

J14 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,200m,60m hekk,lengde,kule

G16 Daniel Krempien 60m,200m,600m

J17 Traice Duodu  60m,200m

KS Dina Sofie Borg-Tahri 60m,lengde,kule

UM innendørs 6-8 mars i Bærum Idrettspark    .  kr 200 pr start

J15 Nora Kvervavik Bakkom 60m,200m,høyde,lengde

J17 Traice Duodu 60m,200m

J17 Dina Sofie Borg Tahri   60m,kule

G18-19 Sebastian Plows 200m,400m,800m

Tyrvinglekene i Bærum Idrettspark 8-9 februar

J10  Sigrid Jaobsen Hunstad 60m,600m,60m hekk,lengde,kule

J10 Eilen Sletten 600m,høyde,kule

J11 Sofie Bjerva Johnskareng 60m,600m,høyde,lengde

J12 Åste Reistad 60m,200m,60m hekk,høyde

J12 Live Husan 60m,200m,600m,60m hekk

J12 Frida Marx 60m,200m,600,høyde  –  EM

G12 Kavithan Jeyabalan  60m,200m,600m,lengde

G12 Håkon Roset-Aig 200m,600m

G12 Filip Reshane 60m hekk,200m,lengde – EM

J13 Eline Skaar  600m

J13 Maren Haave Harstad 60m,lengde

J13 Vilde Maaseide høyde,kule

J13 Linnea Bratteng  60m,200m,600m,60m hekk,høyde,lengde,tresteg

J13 Alma Owrehagen høyde,kule

J14 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,200m,60m hekk,lengde,tresteg,kule

J14 Maja Torjuul  60m,200m,lengde   –  EM

G14 William Fearnley lengde,tresteg

J15 Nora Kvervavik Bakkom 60m,200m,lengde,kule

G16 Daniel Krempien 60m,200m

J17 Tracie Duodu 60m,200m

J17 Sofie Borg Tahri  60m,kule   EM

KS Martine Nilsen 60m

MS Jonathan Jacobsen 200m,400m

MS Sebastian Plows 200m,400m

NM senior i Bærum Idrettspark 1-2 februar

MS Sebastian Plows  400m

KS Martine Nilsen 60m

Norgeslekene i Nes Arena 25-26 januar

J7 Sanna Corneliussen    60m,lengde,kule

G7 Emil Torp  60m,lengde,kule

G7 Brede Holund Nyseth   60m,lengde,kule

G8 Emil Olsen Orskaug  60m,lengde, kule

G8 Benjamin Wålskrå  60m,lengde,kule

G9 Luas Andreassen  60m,lengde,kule

G9 Jiri Corneliussen  60m,lengde,kule

G9 Cornelius Øksne  60m,lengde,kule

J9 Ida Simunek  60m,lengde,kule

J9 Lena Symanska  60m,lengde,kule

J10 Sigrid Jacobsen Hunstad 60m,200m,60m hekk, høyde, lengde ,kule

J10 Bertine Holund Nyseth 60m,600m,høyde,kule

J10 Ellen Sletten 60m,200m,600m,60m hekk,høyde,lengde,kule

J10 Dahlia Øksne 60m,200m,høyde,kule

J10 Anne K. Aaneby 200m,60m hekk,lengde,kule,kule + 600m J11

J11 Sofie Bjerva Johnskareng 60m,200m,600m,60m hekk,høyde,lengde

J11 Helene Wålskrå  60m,200m,600m,60m hekk,høyde,lengde,kule

G11 Hugo Plows  60m

J12 Åste Reistad  60m,høyde

J12 Frida Marx 60m,høyde

J12 Nora K. Aaneby 200m,600m,60m hekk,kule

J12 Live Husan 60m,200m,600m,60m hekk,høyde

G12 Kavithan Jeyabalan 60m,200m,600m,lengde

G12 Håkon Roset-Aig 60m,200m,600m,60m hekk

J13 Alma Owrehagen 60m,kule

J13 Maren H. Harstad 60m,600m,kule

J13 Linnea Bratteng 60m,200m,600m,60m hekk,høyde,lengde

J14 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,200m,60m hekk,lengde,kule

J15 Nora K. Bakkom  60m,200m,lengde

J17 Traice Duodu 60m,200m

KS Martine Nilsen 60m

MS Sebastian Plows  400m

MS Jonathan Jacobsen 400m

NM og UM Mangekamp + 13-14 år 18-19 januar i Nes Arena

J15 Cassandra Ødegård Nilsen   – NB ugyldig påmelding

Bassen Sprint 18 januar i Bærum Idrettspark

J11 Sofie Bjerva Johnskareng  60m,200m,60m hekk

J12 Live Husan  60m,200m,60m hekk

J12 Åste Reistad 60m,200m,60m hekk

KS Tracie Duodu  60m,200m

MS Sebastian Plows  60m,200m

MS Jonathan Jacobsen 60m,200m

Dialoglekene i Drammen 5 januar   – startkontingent 1-19år –  100 kr pr øvelse

J11 Sofie Bjerva Johnskareng  60m,600m,lengde,hyde u.t, lengde u.t