TI PÅ TOPP UTENDØRS – GUTTER 11-15 – ALLE ØVELSER

NB! Denne listen er nå så fullstendig som det har latt seg gjøre etter gjennomgåelse av alle stevnerapporter som fantes i Oslo og Akershus Friidrettskrets. De fleste resultater uten tid/sted er trolig oppnådd utenfor disse kretsene.

Pr  1/10 2018

G11

60m m. 1. Glenn Edvardsen
2. Anders Falkum
Hans Kristian Hovda
Njord Viker
5. Dagfinn Aarskog
Øystein Iversen
Rune Larsen
8. Petter Myrvang
Bjørnar Skog Riley
Jonas Borger Iversen
8,8
8,9
8,9
8,9
9,0
9,0
9,0
9,2
9,2
9,2
16/9-00
29/8-88
27/9-00
26/9-02
11/5-84
28/9-84
9/9-85
21/9-75
11/6-02
20/8-03
Nittedal
Bislet
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lamberseter
Bislet
Nittedal
Nittedal
Strømmen
60m e. 1. Bjørnar Skog Riley
2. Njord Wiker
3. Glenn Edvardsen
4. William Fearnley
5. Jonas Borger Iversen
6. Anders Falkum
7. Hans Chr. Holund
8. Thomas Wessel
9. Mathias B. Engevik
10. Rune Larsen
8,90
8,92
8,93
9,00
9,06
9,13
9,19
9,20
9,23
9,24
29/6-02
21/9-02
1/7-00
27/5-17
28/6-03
14/8-88
25/6-00
14/6-98
16/6-07
11/8-85
Lillehammer
Nadderud
Lillehammer
Lillestrøm
Lillehammer
Nadderud
Bislet
Bislet
Nadderud
Nadderud
80m 1. William Fearnley 12,86 28/6-17 Oslo/So
100m e. 1. Anders Falkum
2. William Fearnley
3. Ola Gullikstad
4. Sondre Eckhoff
5. Sondre A. Grønvold(10)
6. Martin B. Engevik(10)
7. Tobias Mandt
14,46
14,59
15,42
16,03
16,31
16,48
16,88
10/7-88
28/8-17
25/8-14
16/5-16
19/8-08
31/8-10
16/5-16
Grimstad
Oslo/Bi
Nittedal
Nittedal
Lillestrøm
Sofiemyr
Nittedal
100m m. 1. Olav Bergheim
2. Tore J. Tømmerberg
15,0
15,3
4/9-76
10/6-78
Stovner
Nittedal
200m 1. Mathias B. Engevik 31,5 30/5-07 Oslo/St
200m e. 1. William Fearnley
2. Martin B. Engevik(10)
3. Vetle Storvik
30.13
31,55
32,14
16/6-17
13/6-10
13/6-10
Nadderud
Nadderud
Nadderud
400m 1.Simen Gløgård Stensrud(10)
2. Bjørnar Skog Riley
72,73
73,78
9/10-15
11/8-02
Nittedal
Kil,Sverige
600m 1. Mathias B. Engevik
2. Hans Chr. Holund
3. Simen Gløgård Stensrud
4. Martin Hildeskor
5. Amund Sæther Arnesen
6  Glenn Edvardsen(10)
7. Stian Brekkan
8. Martin B. Engevik
9. Olav Bang Søfting
10. Benjamin Røsholm-Jensen
1,44,81
1,45,44
1,46,84
1,47,69
1,48,31
1,48,36
1.50.36
1,50,59
1,52,56
1,52,87
19/8-07
3/6-00
19/6-16
23/6-13
2/6-18
24/6-99
17/8-12
13/8-11
12/6-16
28/5-17
Oslo/Bi
Fana
Lillehammer
Lillehammer
Nittedal
Lillehammer
Oslo/Bi
Ski
Nadderud
Lillestrøm
800m 1. Glenn Edvardsen
3. Simen Gløgård Stensrud
2. Hans Chr. Holund
4. Rune Larsen
5. Stian Andresen
6. Anders Falkum
7. Otto Fjøsne
8. Dagfinn Aarskog
9. Eirik Bjerke
10. Amund Arntsen
2,23,91
2,28,98
2,26,96
2,33,8
2,34,16
2,34,69
2,35,2
2,35,3
2,36,50
2,37.55
2/7-00
10/9-16
28/9-00
17/9-85
14/6-02
-88
21/9-84
20/9-84
15/6-01
16/5-18
Lillehammer
Sofiemyr
Bislet
Bislet
Nadderud
Lamberseter
Lamberseter
Nadderud
Asker
Nittedal
1000m 1. Hans Chr. Holund
2. Glenn Edvardsen
3. Anders Falkum
4. Tomas Andresen
5. Eirik Bjerke
3,10,2
3,11,94
3,18,97
3,23,50
3,34,25
8/6-00
27/9-00
13/8-88
26/9-99
26/8-01
Jessheim
Bislet
Nadderud
Bislet
Asker
1500m 1. Simen Gløgård Stensrud
2. Mathias B. Engevik
4. Anders Falkum
4.Martin B. Engevik(10)
5. Magnus Digernes
4,50,66
5,07,0
5,18,0
5,18,64
5,39,7
10/6-16
22/8-07
3/7-88
22/9-10
3/7-88
Nadderud
Ski
Stovner
Bislet
Stovner
60m hekk
(76,2 cm) m.
1. Dagfinn Aarskog
2. Anders Falkum
3. Knut Grasbekk
4. Åge Rasmussen
12,3
12,7
13,9
14,4
6/6-84
26/8-88
8/7-85
13/6-85
Hakadal
Bislet
Stovner
Hakadal
60m hekk
(76,2 cm) e.
1. Hans Chr. Holund(10) 13,65 10/6-99 Bislet
60m hekk (68cm) 6,5m 1. Martin B. Engevik
2. Vetle Storvik
3. Mats Rein-Heggebakken(10)
11,55
11,92
13,690
24/9-11
12/6-10
31/5-15
Nadderud
Nadderud
Lillestrøm
1. Martin B. Engevik 11,7 24/5-10 Nittedal
Høyde 1. Anders Falkum
2. Mathias B. Engevik
3. Jonas Borger Iversen
4. Hans Kristian Hovda
5. Torgeir Falkum
Thomas Evensen
7. Henrik Lindam
Martin B. Engevik
9. Bjørnar Skog Riley
10. Glenn Edvardsen
Tom Erik Hovda
Ola Gullikstad
William Fearnley
1,51
1,43
1,40
1,37
1,35
1,35
1,30
1,30
1,28
1,25
1,25
1,25
1,25
30/8-88
22/9-07
26/5-03
22/9-01
21/9-91
23/9-92
13/6-09
28/5-11
11/8-02
18/5-00
22/8-01
1/6-14
27/5-17
Bislet
Nesodden
Jessheim
Bjørkelangen
Hakadal
Nittedal
Nadderud
Lillestrøm
Kil,Sverige
Lørenskog
Strømmen
asker
Lillestrøm
Lengde 1. William Fearnley
2. Anders Falkum
3. Glenn Edvardsen
4. Dagfinn Aarskog
5. Jonas Borger Iversen
6. Bjørnar Skog Riley
7. Hans Chr. Holund
8. Mathias  B. Engevik
9. Stein Auslid
10. Thomas Wessel
4,60
4,59
4,52
4,48
4,41
4,25
4,23
4,20
4,18
4.18
20/8-17
14/8-88
25/6-00
28/9-84
29/6-03
22/6-02
25/6-00
3/6-07
-65
13/6-98
Nittedal
Nadderud
Bislet
Lambertseter
Lillehammer
Bislet
Bislet
Asker
Bislet
Oslo/Bi
Tresteg 1.William Fearnley
2. Mathias B. Engevik
3.Ola Gullikstad
4. Martin B. Engevik(10)
5. Vetle Storvik
9.10
8,84
8,56
8,52
8,21
28/8-17
22/9-07
22/9-14
8/9-10
12/9-10
Oslo/Bi
Nadderud
Nittedal
Asker
Nesodden
Kule 2kg 1. Torgeir Falkum
2. Jonas Borger Iversen
3. Magnus Wessel
4. Bjørnar Skog Riley
5. Frode Sande
6. Dagfinn Aarskog
7. Martin B. Engevik
8. Åge Rasmussen
9. Dag Jevne
10. Ola Gullikstad
10,31
9,57
8,92
8,62
8,52
8,47
8,21
8,12
8,06
8,00
17/8-91
13/9-03
16/9-00
25/9-02
-85
11/5-84
29/5-11
20/5-85
3/10-87
6/9-14
Sofiemyhr
Nittedal
Nittedal
Bislett
Nittedal
Lillestrøm
Hakadal
Hakadal
Asker
Nesøya
Kule 3kg 1. Petter Thoresen 7,32 20/9-77 Bislet
Diskos 600g 1. Henrik Lindam
2. Magnus Wessel
3. Jonas Borger Iversen
4. Ola Gullikstad
5. Oscar Cronblad Wollan
6. Torbjørn Moldestad
7. Remi Haugen
8. Torbjørn Corneliussen
9. Andre Fagereng
10. Kristian Harvei
20,44
17,69
17,49
17,29
16.22
15,70
13,96
12,20
10,94
9,90
6/6-09
9/9-00
26/8-03
20/8-14
20/8-16
19/8-08
26/8-03
26/8-03
27/8-02
26/8-03
Asker
Asker
Nittedal
Ski
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Diskos 1 kg 1. Åge Rasmussen
2. Magnus Digernes
15,54
11,30
31/8-85
24/9-88
Nittedal
Nittedal
Slegge 2 kg 1. Torbjørn Moldestad 13,59 23/8-08 Lillestrøm
Spyd 400g 1. Jonas Borger Iversen
2. Oscar Cronblad Wollan 3.. Magnus Wessel
4. William Fearnley
5. Bjørnar Skog Riley
6. Åge Rasmussen7. Kim S. Nielsen
8.Vetle Storvik
9. Bjarne Bøe
29,61
29.17
26,35
25,60
24,91
23,4423,06
20,24
19,52
11/9-03
8/8-16
13/8-00
28/8-17
26/6-02
31/8-8527/9-00
6/6-10
-90
Sofiemyr
Nittedal
Gjøvik
Oslo/Bi
Bislett
NittedalBislet
Lillestrøm
Lillestrøm
Spyd 600g 1. Øystein Iversen 17,24 4/10-84 Lamberseter
Liten ball
80g
1. Jonas Borger Iversen
2. Erik Lok. Slapgard
3. Magnus Wessel
4. Torbjørn Moldestad
5. Thomas Hexeberg
6. Lars Gulbrandsen
7. Oddbjørn Andersen
8. Bjørnar Skog Riley
9. Thor Ihle
10. Patrick Engevold
59,30
46,51
43,20
41,20
40,00
39,00
38,13
38,07
36,75
34,82
14/6-03
22/8-01
21/5-00
19/8-08
22/8-01
27/9-01
22/8-01
27/9-01
25/9-03
22/8-01
Nadderud
Strømmen
Bjørkelangen
Nittedal
Strømmen
Nittedal
Strømmen
Nittedal
Nittedal
Strømmen
Liten ball 150g 1. Torgeir Falkum
2. Dagfinn Aarskog
3. Oscar Cronblad Wollan
4. Christian Liby
5. Simen Fritzner
6. William Fearnley
7. Tarej Blasås
8. Martin Hildeskor
9. Thomas Thorsvik
10. Ola Gullikstad
47,88
45,70
45,21
43.27
43,21
41.76
41,40
38,62
38,53
38,48
-91
20/8-84
25/6-16
10/6-17
16/6-13
10/6-17
2/9-78
14/6-13
17/6-82
8/9-14
Nittedal
Sørkedalen
Nittedal
Nittedal
Nadderud
Nittedal
Lillestrøm
Oslo/Bi
Nittedal
Nittedal
Slengball 1kg 1. Jonas Borger Iversen
2. Henrik Lindam
3.Vetle Storvik
4. Bjørnar Skog Riley
5. Sondre A. Grønvold
6. Patrick Engvold
7. Iver Cardes
8. Torbjørn Corneliussen
9. Torbjørn Moldestad
10. Patrick Sjøblom
10. Magnus Wessel
26,84
23,86
23,61
21,30
21,14
21,03
20,77
19,64
19,10
18,82
18,32
11/9-03
20/9-09
19/9-10
28/5-02
20/9-09
22/9-01
20/9-09
20/8-03
19/8-08
29/5-01
10/05-00
Sofiemyr
Lillestrøm
Nadderud
Nittedal
Lillestrøm
Bjørkelangen
Lillestrøm
Strømmen
Nittedal
Nittedal
Lillestrøm

G12

60m m. 1. Hans Chr. Holund
2. Tore J. Tømmervåg
Bjørnar Skog Riley
4. Anders Falkum
Njord Wiker
6. Carl R. Solvang
Dagfinn Aarskog
Petter Myrvang
Glenn Edvardsen
10. David Grant
8,5
8,6
8,6
8,7
8,7
8,8
8,8
8.8
8,8
8,9
27/9-01
19/5-79
31/5-03
-89
18/8-03
16/6-74
16/5-85
2/10-76
12/6-01
16/9-00
Nittedal
Bislet
Bjørkelangen
Jessheim
Jordal
Lamberseter
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Bislet
60m e. 1. Glenn Edvardsen
2. Hans Chr. Holund
3. Njord Wiker
4. Bjørnar Skog Riley
5. William Fearnley
6. Sondre Eckhoff
7. Håvard Vatn
8 Thomas Wessel
David Grant
10. Mikkel Ihle Tande
Simen Ø. Goddokken
8,76
8,77
8,78
8,79
8,83
8.87
9,04
9,10
9,10
9,12
9,12
19/8-01
25/6-01
22/6-03
25/9-03
10/6-18
9/9-17
2/7-95
27/6-99
27/9-00
10/6-07
20/9-09
Jessheim
Bislet
Bislet
Bislet
Asker
Nittedal
Bislet
Lillehammer
Bislett
Bjørkelangen
Lillestrøm
80m 1. Njord Wiker
2. Vetle Storvik
11,59
12,55
26/7-03
9/7-11
Arvika
Gøteborg

100m

0,24 sek forskjell manuell tid og el. tid

1. Bjørnar Skog Riley
2. Carl R. Solvang
3. Ola Gullikstad
4. Tore J. Tømmerberg
5. William Fearnley
6. Dafinn Aarskog
7. Petter Myrvang
8. Olav Bergheim
14,01
14,1
14.40
14,2
14,51
14,6
14,9
15,3
25/9-03
21/9-74
19/9-15
9/10-79
13/5-18
-85
5/9-76
25/6-77
Bislett
Hakadal
Nittedal
Bislett
Askim
Stovner
Nadderud
200m 1. Glenn Edvardsen
2. Bjørnar Skog Riley
3. Carl E. Solvang

4. William Fearnley
5. Njord Wiker
6. Jan T. Tømmerberg
7. Mathias B. Engevik
8. Martin B. Engevik
9. Erik Wollan

27,93
28,89
29,32

9.66
29,7
30,0
30,1
30,20
31,6

27/9-01
25/9-03
31/8-74

1/9-18
8/9-03
5/10-79
8/5-08
27/5-12
5/10-79

Bislett
Bislett
Bislett

Hønefoss
Bislett
Bislett
Bjørkelangen
Lillestrøm
Bislet

400m 1. Trym Hexeberg-Fjøsne
2. Jan T. Tømmervåg
3. Carl R. Solvang
64,92
67,6
71,0
9/10-15
7/10-79
1/10-74
Nittedal
Frogner
Bislet
600m 1. Glenn Edvardsen
2. Hans Chr. Holund
3.Simen Gløgård Stensrud
4. Trym Hexeberg-Fjøsne
5. Martin B. Engevik
6. Odin Hexeberg-Fjøsne
7. Martin Hildeskor
8. Mathias B. Engevik
9. Philip Skari
10. Benjamin Røssum-Jensen
1,38,24
1,38,95
1,39,24
1,39,67
1,41,91
1,43,84
1,44,25
1,44,36
1.44.57
1,45,15
22/9-01
28/6-01
17/6-17
3/7-15
8/6-12
25/6-17
25/5-14
7/6-08
20/8-17
16/9-18
Lillehammer
Lillehammer
Nadderud
Gøteborg/SWE
Oslo/Bi
Lillehammer
Lillestrøm
Nadderud
Nittedal
Nittedal
800m 1. Glenn Edvardsen
2. Hans Chr. Holund
3. Simen Gløgård Stensrud
4. Martin B. Engevik
5. Henning Rørberg
6. Eirik Bjerke
7. Magnus Digernes
8. Tore J. Tømmerberg
9. Anders Falkum
10. Håvard Vatn
2,13,29
2,16,75
2,21,14
2,21,88
2,23,3
2,27,11
2,27,86
2,28,4
2,29,0
2,29,60
25/9-01
15/6-01
16/5-17
24/6-12
29/8-80
15/6-02
-89
2/10-79
-89
16/6-95
Bislet
Nadderud
Nittedal
Lillehammer
Bislet
Nadderud
Bislet
Nadderud
Stovner
Nadderud
1000m 1. Hans Chr. Holund
2. Glenn Edvardsen
3. Anders Falkum
4. Jo I. Rikstad
5. Håvard Vatn
6. Steinar Fredriksen
7. Vegard Bollum
2,58,80
3,05,70
3,11,55
3,16,9
3,17,04
3,23,38
3,34,86
26/9-01
26/8-01
12/8-89
5/10-79
22/6-95
27/9-00
22/6-95
Bislet
Asker
Nadderud
Bislet
Lillehammer
Bislet
Lillehammer
1500m 1. Simen Gløgård Stensrud
2. Martin B. Engevik
3. Trym Hexeberg-Fjøsne
4. Lars A. Hjelmeset
5. Magnus Digernes
6. Odin Hexeberg-Fjøsne
7. Anders Falkum
8. Mathias B. Engevik
9. Rune Larsen
10. Jo I. Rikstad
4.36.42
4,46,13
4,50,95
4,56,67
4,58,33
4,58,84
5,05,63
5,07,83
5,11,6
5,22,3
22/6-17
21/6-12
20/9-15
16/6-13
10/9-89
16/6-17
22/6-89
19/6-08
6/10-86
12/9-79
Lillehammer
Lillehammer
Oslo/Sp
Nadderud
Lillehammer
Nadderud
Lillehammer
Lillehammer
Stovner
Bislet
2000m 1. Simen Gløgård Stensrud
2. Martin Berntsen Engevik
6,24,33
6.57,22
6/8-17
19/8-12
Bislet
Stockholm/SWE
60m hekk
(68 cm)
1. Anders Falkum
2. Andre Fagereng
3. Paul Redford
10,7
11,01
11,97
20/8-89
21/6-03
26/9-02
Stenungsund
Bislet
Bislet
60m hekk
(76,2 cm)
1. Carl R. Solvang
2. Martin Hildeskor
3. Vetle Storvik
4. Tore J. Tømmerberg
5. Frode Sande
6. Torbjørn Moldestad
7. Henrik Lindam
11,0
11,50
11,87
12,2
12,5
13,79
13,80
7/10-74
31/5-14
19/6-11
10/10-79
4/7-86
20/9-09
25/8-10
Bislet
Asker
NadderudBislet
Lillestrøm
Lillestrøm
Høyde 1. Anders Falkum
2. Mathias B. Engevik
3. Carl R. Solvang
4. Hans Kristian Hovda
5. Thomas Wessel
6. Torgeir Falkum
Åge Rasmussen
Henrik Lindam
9. Ola Gullikstad
9. Dagfinn Aarskog
Tom Erik Hovda
Paul Redford
1,68
1,54
1,46
1,40
1,36
1,35
1,35
1,35
1,32
1,30
1,30
1,30
20/8-89
23/9-08
20/5-74
16/5-02
26/6-99
-92
17/9-86
22/5-10
19/9-15
20/5-85
16/6-02
21/8-02
Stenungsund
Nadderud
Bislet
Lillestrøm
LillehammerBislet
Bislet
Nittedal
Hakadal
Nadderud
Strømmen
Lengde 1. Dagfinn Aarskog
2. Anders Falkum
3. Thomas Wessel
4. Glenn Edvardsen
Hans Chr. Holund
Mathias B. Engevik
7. Jonas Borger Iversen
8. Bjørnar Skog Riley
9. William Fearnley
10. Håvard Vatn
4,78
4,72
4,69
4,65
4,65
4,65
4,64
4,62
4,50
4,44
8/6-85
-89
27/6-99
19/8-01
19/8-01
24/8-08
27/6-04
15/9-03
13/5-18 3/9-95
Lamberseter
Lillehammer
Jessheim
Jessheim
Lillestrøm
Lillehammer
Asker
Hønefoss
Bislet
Askim
Tresteg 1. Mathias B. Engevik
2. William Fearnly
3. Ola Gullikstad
10,27
9.61
9,55
19/8-08
7/5-08
24/7-15
Lillestrøm
Nittedal
Arvika/SWE
Kule 2kg 1. Fredrik Halvorsen
2. Torgeir Falkum
3. Bjørnar Skog Riley
4. Åge Rasmussen
5. Magnus Wessel
6. David Grant
7. Paul Redford
8. Asle Borud
9. Patrick Engevold
10. Anders Falkum
11,41
10,44
10,19
10,14
10,03
9,76
9,72
9,57
9,43
9,25
4/9-99
-92
24/8-03
17/9-86
31/5-01
16/9-00
29/9-02
28/9-84
22/6-06
-89
AskerAsker
Bislet
Lørenskog
Nittedal
Asker
Lamberseter
Bislet
Kule 3kg 1. Dag Jevne
2. Simen Fritzner
3. Øystein Reme
4. Ola Skaar
5. Petter Thoresen
6. Henning Rørberg
7. Carl R. Solvang
8.Henrik Lindam
9.Sondre A. Grønvold
10. Oscar Wollan
8,91
8,34
8,17
8.10
8,04
7,70
7,62
7,51
7,40
7,14
24/9-88
25/5-14
20/9-09
17/9-16
27/5-76
11/8-80
8/9-74
25/8-10
25/8-10
9/9.17
Hakadal
Lillestrøm
Lillestrøm
Nittedal
Bislet
Frogner
Trasop
Nittedal
Lillestrøm
Nittedal
Diskos 600g 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3. Ola Gullikstad
4. Bjørnar Skog Riley
5. Patrick Engevold
6. Thomas Wessel
7. Øystein Iversen
8. Christer Fagereng
Tom Erik Hovda
26,61
26,24
20,11
20,01
16,70
13,04
12,42
11,92
11,92
27/8-02
4/9-99
25/7-15
26/8-03
27/8-02
26/8-99
31/8-85
27/8-02
27/8-02
Nittedal
Asker
Arvika/SWE
Nittedal
Nittedal
Lørenskog
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Diskos 750g 1. Jonas Borger Iversen
2. Ola Gullikstad
26,66
18,22
19/6-04
7/6-15
Oslo/La
Asker
Slegge 2 kg 1. Njord Wiker
2. Paul Redford
21,10
20,94
22/9-03
23/9-03
Lillestrøm
Lillestrøm
Spyd  400g 1. Paul Redford
2. Jonas Borger Iversen
3. Magnus Wesse
4. Øyvind Egebakken Grotlil
5. Bjørnar Skog Riley
6. Thomas Wessel
7. Glenn Edvardsen
8. Vetle Storvik
9. Rune Larsen
10. Fredrik Halvorsen
36,48
34,45
30,43
27,49
27,40
26,61
26,29
25,40
24,54
24,34
29/9-02
25/5-04
26/9-01
11/6-13
18/8-03
22/8-99
12/6-01
5/6-11
4/10-86
24/8-99
Asker
Nittedal
Bislet
Nittedal
Jessheim
Gjøvik
Nittedal
Oslo/Bi
Stovner
Nittedal
Liten ball
80g
1. Paul Redford
2. Njord Wiker
3. Magnus Wessel
4. Vegard Bollum
5. Fredrik Halvorsen
6. Andreas Halstenrud
7. Thomas Pettersen
8. Thomas Wessel
9. Marius A. Jacobsen
10. Mathias B. Engevik
57,48
53,22
49,12
49,00
47,61
47,41
46,07
45,81
43,34
41,20
23/9-02
14/6-03
27/9-01
20/6-95
29/5-99
25/9-03
15/6-02
5/9-99
25/9-03
8/5-08
Lillestrøm
Nadderud
Nittedal
Nittedal
Bjørkelangen
Nittedal
Nadderud
Asker
Nittedal
Bjørkelangen
Liten ball
150g
1. Jonas Borger Iversen
2. Jørgen Pettersen
3. Tore J. Tømmerberg
4. Åge Rasmussen
5. Torbjørn Moldestad
6. Simen Fritzner
7. Vetle Storvik
8. Mathias Kaarstein
NB: Torfinn Pettersen
57,78
51,00
45,70
42,13
41,10
39,30
39,29
33,45
59m(vekt?)
6/6-04
13/9-80
30/6-79
13/5-86
7/5-09
14/6-14
5/5-11
10/6-12
1966
Børkelangen
Bislet
Nittedal
Stovner
Bjørkelangen
Nadderud
Bjørkelangen
Lillestrøm
Nittedal
Slengball 1kg 1.Henrik Lindam
2. Paul Redford
3. Bjørnar Skog Riley
4. Magnus Wessel
5. Jonas Borger Iversen
6. Njord Wiker
7.Sondre A. Grønvold
8. Patrick Engevold
9. Christer Fagereng
10. Åge Rasmussen
35.00
28,53
27,13
26,59
26,04
24,15
22,80
22,47
21,47
19,06
19/9-10     03/9-02
20/8-03
22/9-01
25/5-04
19/9-10
22/9-03
21/9-02
16/5-02
31/5-86
Nadderud
Lillestrøm
Strømmen
Bjørkelangen
Nittedal
Lillestrøm
Nadderud
Nadderud
Lillestrøm
Hakadal

G13

60m m. 1. Arne Olsen
Frode Sande
Espen Rongved
4. Bernt Berglid
Carl R. Solvang
Dagfinn Aarskog
Marius Muhrer
Hans Chr. Holund
Glenn Edvardsen
10. Petter Myrvang
Tore J. Tømmerberg
Øyvind Hetland
Patrick Engevold
8,5
8,5
8,5
8,6
8,6
8,6
8,6
8,6
8,6
8,7
8,7
8,7
8,7
6/10-78
13/5-87
16/9-00
-66
26/5-75
6/6-86
16/9-00
11/6-02
10/10-02
11/6-77
28/5-80
20/5-85
31/5-03
Bislet
Stovner
Nittedal
Bislet
Bislet
Nittedal
Nittedal
Nadderud
Trasop
Bislet
Hakadal
Bjørkelangen
60m  e. 1.Øystein Reme
2. Henrik Lindam

3. Sondre Eckhoff
4. Njord Wiker
5. Glenn Edvardsen
6. Ole Holmboe
7. Freddy Wanzycjuz
8. Patrick Engevold

9. Jonathan Jacobsen
9.Martin B. Engevik

8,30
8,42

8.43
8,54
8,64
8.73
8,75
8,78

8,86
8,86

19/9-10
4/9-11

15/9-18

26/6-04
21/9-02
28/8-16
20/9-03

12/5-10

9/6-12
28/8-13

Nadderud
Lillestrøm

Nittedal
Lillehammer
Nadderud
Jessheim
Nadderud
Lillestrøm

Hamar
Lillestrøm

100m m. 1.Øystein Reme
2. Arne Olsen
3. Carl R. Solvang
4. Frode Sande
5. Patrick Engevold
6. Eivind Sagli
Bjørnar Skog Riley
Njord Wiker
9. Petter Myrvang
Øivind Bergheim
Dagfinn Aarskog
12,8
13,5
13,9
13,9
14,0
14,1
14,1
14,1
14,2
14,2
13,8 w
18/9-10
7/10-78
1/6-75
1/9-87
13/9-03
11/9-04
11/9-04
11/9-04
24/9-77
11/7-81
4/6-86
Nittedal
Bislet
Slattum
Bislet
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stovner
100m e. 1. Julian Pacyna
2. Hans Chr. Holund
3. Aron Jensen
4. Glenn Edvardsen
5. Øystein Reme
6. Njord Wiker
7. Julian Pacyna
8. Eivind Sagli
9. Ola Holmboe
10. Sebastian Plows

10. Sondre Eckhoff

13,39
13,47
13.51
13,57
13,67
13,70
13,70
13,75
13,77
13,86

13.86

24/5-14
25/5-02
9/9-17
25/9-02
12/5-10
11/7-04
25/8-14
25/9-04
17/9-16
28/5-14

25/8-14

Lillestrøm
Bislet
Nittedal
Bislet
Lillestrøm
Fana
Nittedal
Askim
Lillestrøm
Lillestrøm

Nittedal

200m 1. Glenn Edvardsen
2. Hans Chr. Holund
3. Øystein Reme
4. Julian Pacyna

5. Sondre Eckhoff
6. Njord Wiker

7. Daniel Rana
8. Ole Holmboe
9. Sebastian Plows
10. Vetle Storvik

26,94
27,20
27,52
27.74

27.87
28,10

28.70
28,76
28,79
28.85

17/10-02
16/6-02
13/6-10
25/5-14

16/9-18
24/6-04

2/6-18
27/8-16
25/8-14
8/7/12

Bislet
Nadderud
Nadderud
Lillestrøm

Nittedal
Lillehammer

Nittedal
Jessheim
Nittedal
Gøteborg

400m 1. Simen Gløgård Stensrud
2. Martin B. Engevik
3. Ola Skaar
4. Ola Holmboe
5. Thomas Aasen
6. Daniel Rana
60.66
61,6
62.38
64.77
66,2
68.45
2/6-18
2/9-13
9/9-17
17/9-16
Sept-72
2/6-18
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
600m 1. Simen Gløgård Stensrud
2. Glenn Edvardsen
3. Martin B. Engevik
4. Trym Hexeberg-Fjøsne
5. Vetle Storvik
6. Mathias B. Engevik
7. Julian Pacyna
8. Lars A. Hjelmeset
9. Filip Skari
10. Odin Hexeberg-Fjøsne
1,33,26
1,36,70
1,36,77
1,37,42
1,39,31
1,40,75
1.41,23
1,41,32
1,41,66
1.41.94
8/9-18
11/8-02
15/9-13
1/7-16
9/7-12
23/5-09
24/5-14
13/9-14
26/5-18
26/5-18
Hamar
Kil, Sverige
Nesodden
Gøteborg
Gøteborg
Bislet
Lillestrøm
Jessheim
Lillestrøm
Lillestrøm
800m 1. Glenn Edvardsen
2. Hans Chr. Holund

3.Simen Gløgård Stensrud
4. Martin B. Engevik

5. Vetle Storvik
6. Steinar Fredriksen
7. Njord Wiker
8. Lars A. Hjelmeset
9. Mathias B. Engevik
10. Trym Hexeberg-Fjøsne

2,08,04
2,13,01

2.13.91
2,15,36

2,19,18
2,21,72
2,22,81
2,22,96
2,23,03
2,23.54

22/6-02
1/6-02

17/8-18
14/9-13

24/6-12
25/6-01
9/7-04
25/8-14
5/6-09
16/5-16

Bislet
Bjørkelangen

Sarpsborg
Nittedal

LIllehammer
Bislet
Fana
Nittedal
Fana
Bislet

1000m 1. Steinar Fredriksen 3,03,66 26/9-01 Bislet
1500m 1. Simen Gløgård-Stensrud
2. Martin Berntzen Engevik
3. Glenn Edvardsen
4. Trym Hexeberg-Fjøsne
5. Lars Hjelmeset
6. Odin Hexeberg-Fjøsne

7.Filip Skari
8. Julius Solheim

9. Tore J. Tømmerberg

10. Mathias B. Engevik

4,22.87
4,31,55
4,35,22
4,37,72
4,39,88
4,43,19

4.47.94
4,51,2

4,56,4

5,03,29

30/6-18
16/6-13
1/10-02
4/6-16
17/9-14
30/6-18

15/9-18
3/9-80

10/6-90

15/6-18

Gøteborg
Nadderud
Bislet
Asker
Oslo/Bi
Gøteborg

Nittedal
Nadderud

Bislet

Nadderud

2000m 1. Simen Gløgård Stensrud
2. Lars Agnar Hjelmeset
3. Martin Berntzen Engevik
6.05.73
6,28,51
6,29,38
5/9-18
24/8-14
19/9-13
Kongsvinger
Stockholm
Oslo/Bi
5000m 1. Martin Berntsen Engevik 18,26,6 5/10-13 Nittedal
60m hekk
(76,2 cm) e.
1. Paul Redford
2. Martin B. Engevik
3. Mathias B. Engevik
4. Christer Fagereng
10,35
10,76
10,92
11,50
20/9-03
15/9-13
16/8-09
15/6-03
Nadderud
Nesodden
Nesodden
Nadderud
60m hekk
(76,2 cm) m.
1. Paul Redford 10,3 12/8-03 Bislet
80m hekk
(76,2 cm)
1. Dagfinn Aarskog
2. Frode Sande
3. Håvard Vatn
14,6
15,9
17,42
10/6-86
20/5-87
15/8-96
Stovner
Hakadal
Jessheim
200m h. 68cm 1. Odin Hexeberg-Fjøsne 38.96 15/9-18 Nittedal
1500m hinder 1. Simen Gløgård Stensrud 4.45.62 16/9-18 Nittedal
Høyde 1. Anders Falkum
2. Carl R. Solvang
Paul Redford
Mathias B. Engevik
5. Dagfinn Aarskog
6. Frode Sande
7. Tom Erik Hovda
8. Hans Kristian Hovda
9. Patrick Engevold
10.Henrik Lindam
Martin B. Engevik
1,63
1,55
1,55
1,55
1,50
1,48
1,45
1,43
1,42
1,41
1,41
23/6-90
-75
23/9-03
7/6-09
10/6-86
-87
13/6-03
26/5-03
23/9-03
18/9-11
2/9-13

Lillestrøm

Bislet
Fana
Stovner

Nadderud
Jessheim
Bislet
Nesodden
Jessheim

Stav 1. Iver Repsjø Hognes 2,10 23/9-04 Oslo/L
Lengde 1. Glenn Edvardsen
2. Dagfinn Aarskog
3. Frode Sande
4. Arne Olsen
5. Paul Redford
6. Anders Falkum
7. Julian Pacyna
8. Eivind Sagli
9. Henrik Lindam
10. Patrick Engevold
5,15 sone
5,00 sone
4,88 sone
4,77 w?
4,76
4,75
4,66 sone
4,64 sone
4,62 sone
4,56 sone
26/9-02
31/5-86
27/5-87
2/9-78
20/6-03
20/8-90
25/5-14
21/9-04
3/9-11
20/9-03
Bislet
Hakadal
Bislet
Nittedal
Bislet
Kongsberg
Lillestrøm
Oslo/La
Lillestrøm
Nadderud
Tresteg 1. Mathias B. Engevik
2. Paul Redford
3. Eivind Sagli
4. Ola Gullikstad
5. Thomas Wessel
6. Vetle Storvik
7. Olav Bergheim
10,90
10,64
9,90
9.76
9,29
9,04
8,69
13/6-09
25/9-03
23/9-04
20/8-16
28/9-00
17/&-12
10/10-78
Nadderud
Bislet
Oslo/La
Nittedal
Bislet
Nadderud
Bislet
Kule 3kg 1. Tommy Larsen
2. Paul Redford
3. Thor Ihle
4. Fredrik Halvorsen
5.Øystein Reme
5. Ola Skar
7. Espen Rongved
8. Asle Borud
9. Julius Solheim
10. Patrick Engevold
11,87
10,90
10,39
10,34
9,86
9.86
9,50
9,18
9,03
9,02
28/5-80
1/9-03
17/9-05
28/8-10
16/9-00
20/8-17
16/9-00
24/9-85
27/8-83
13/9-03
Bislet
Biri
Nittedal
Lillestrøm
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Bislet
Nittedal
Nittedal
Diskos 600g 1. Paul Redford 36,32 1/8-03 Kil
Diskos 750g 1.Torbjørn Moldestad
2. Iver Repsjø Hognes
3. Kevin Guriby
20,88
18,34
17,82
13/8-10
24/8-04
5/5-17
Oslo/Bi
Nittedal
Nittedal
Diskos 1 kg 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3. Julius Larsen
4. Freddy Wanzycjuz
5. Magnus Digernes
6. Frode Sande
7. Thomas Wessel
8. Petter Myrvang
30,43
24,89
22,70
22,42
18,62
17,46
16,32
14,35
13/10-03
18/5-00
-83
28/9-95
10/6-90
-87
10/5-00
24/9-77
Ski
Lørenskog
Bislet
Bjørkelangen
LillestrømNittedal
Slegge 3 kg 1. Paul Redford
2.Henrik Lindam
3. Magnus Wessel
33,77
26,43
20,98
19/10-03
18/6-11
16/5-02
Sogn
Oslo
Nadderud
Lørenskog
Spyd 600g 1. Paul Redford
2. Magnus Wessel
3. Magnus Digernes
4. Iver Repsjø Hognes
5. Thomas Wessel
6. Håvard Vatn
7. Julius Solheim
8. Frode Sande
9. Glenn Edvardsen
10. Magnus Digernes* uapprobert
38,05
30,12
29,58*
28,?
26,67
26,54
25,04
24,82
24,45
24,40
20/9-03
22/6-02
Sept-90
21/8-04
24/8-00
21/6-96
12/9-83
3/10-87
11/6-02
23/6-90
Nadderud
Bislet
Asker
Lørenskog
Lillehammer
Bislet
Hakadal
Nittedal
Lillehammer
Spyd 400g 1. Paul Redford
2. Henrik Lindam
3. Iver Repsjø Hognæs
4. Jørgen Bjerke
5.Torbjørn Moldestad
6. Vetle Storvik
7. Bjørnar Skog Riley
8. Fredrik Brovold
9. Christoffer Kristiansen
40,40
34,80
33,86
33,23
32,08
31,97
24,51
24,43
24,06
12/6-11
5/6-04
4/10-05
29/8-10
10/6-12
03/6-04
17/9-05
17/9-05
Kil,Sv
Lillestrøm
Nittedal
Lillestrøm
Nittedal
Lillestrøm
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Liten ball
150g
1. Paul Redford
2. Jørgen Bjerke
3. Njord Wiker
4.Øystein Reme
5. Iver Repsjø Hognæs
6. Fredrik Halvorsen
7.Torbjørn Moldestad
8. Glenn Edvardsen
9. Thomas Wessel
10. Vetle Storvik
69,84
61,42
59,55
57,51
57,45
53,52
49,66
46,28
43,74
43,33
22/9-03
19/9-05
10/10-04
17/8-10
13/6-04
18/6-00
17/8-10
10/10-02
18/6-00
8/5-12
Lillestrøm
Lillestrøm
Nadderud
Nittedal
Nadderud
Nadderud
Nittedal
Nadderud
Nadderud
Bjørkelangen
Liten ball
300g
1. Dagfinn Aarskog
2. Kyrre Bakka
3. Rune Larsen
NB: Torfinn Pettersen
46,46
45,81
40,72
73m(vekt?)
13/5-86
13/5-86
12/6-87
1967
Stovner
Stovner
Bislet
Nittedal
Slengball 1kg 1. Paul Redford
2. Magnus Wessel
3.Øystein Reme
4. Jørgen Bjerke
5. Iver Repsjø Hognæs
40,90
33,78
31,33
26,85
21,50
22/9-03
23/9-02
17/8-10
23/8-05
25/5-04
Lillestrøm
Lillestrøm
Nittedal
Nittedal
Nittedal

G14

60m m. 1. Ole Magnus Egebakken
Arne Olsen
3. Eivind Sagli
4. Patrick Engevold
5. Paul Redford
6. Dagfinn Aarskog
Bjørnar Skog Riley
8. Gunnar Nord
Njord Wiker
10. Øystein Iversen
Thor Halvor Haugen
7,9
7,9
8,0
8,1
8,2
8,3
8,3
8,4
8,4
8,5
8,5
1/6-10
30/5-79
7/6-05
26/5-04
26/5-04
31/5-87
7/6-05
3/10-87
7/6-05
3/10-87
7/6-05
Nittedal
Bislet
Nittedal
Strømmen
Oslo/La
Hakadal
Nittedal
Hakadal
Nittedal
Hakadal
Nittedal
60m e. 1. Eivind Sagli
2. Hans Olav Hauso
3. Øystein Reme
4. Emil Utne
5. Thomas Graftås
6. Paul Redford
7. Bjørnar Skog Riley
8. Ole Holmboe
9. Ole M. Egebakken
10. Patrick Engevold
7,86
7,96
8,02
8.05
8,07
8,15
8,17
8,22
8,28
8,29
27/8-05
26/9-06
18/6-11
9/9-12
23/9-15
10/10-04
15/9-05
5/8-17
12/6-10
8/9-04
Oslo/Bi
Oslo/Bi
Nadderud
Lillestrom
Lillestrøm
Nadderud
Oslo/La
Oslo/Bi
Nadderud
Oslo/La
80m 1. Ola Gullikstad 11,30 1/7-17 Gøteborg
100m m. 1. Arne Olsen
2. Paul Redford
3. Njål Bakka
Patrick Engevold
5.Carl R. Solvang
6. Arne Bollum
7. Torfinn Pettersen
8. Petter Myrvang
Jon I. Aarskog
10. Frode Sande
Sindre Kvåle
12,9
13,1
13,2
13,2
13,4
13,5
13,7
13,8
13,8
13,9
13,9
8/9-79
11/9-04
31/5-85
11/9-04
2/10-76
2/10-76
-68
10/6-78
28/9-84
26/8-88
-97
Stovner
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lamberseter
Bislet
Nittedal
100m e. 1. Thomas Graftås
2. Eivind Sagli
3. Øystein Reme
4. Bjørnar Skog Riley
5. Henrik Lindam
6. Ola Holmboe
7. Patrick Engevold
8. Petter Døhlie
9. Jonathan Jacobsen
10. Allahnoor Kakar
12,51
12,59
13,02
13,13
13,21
13,33
13,39
13.42
13,44
13,51
19/9-15
20/9-05
16/8-11
20/9-05
26/5-12
3/-17
12/6-04
29/5-99
25/5-13
9/9-17
Nittedal
Oslo/La
Lillehammer
Oslo/La
Lillestrøm
Nittedal
Nadderud
Bjørkelangen
Lillestrøm
Nittedal
200m 1. Petter Døhlie
2. Øystein Reme
3. Eivind Sagli
4. Glenn Edvardsen
5. Njord Wiker
6. Patrick Engevold
7. Carl R. Solvang
Arne Olsen
9. Sebastian Plows
10. Jonathan Jacobsen
25,59
25,90
26,09
26,19
26,60
26,67
26,7
26,7
27,24
27,43
20/6-99
29/5-11
13/9-05
15/6-03
19/6-05
22/8-04
7/9-76
29/8-79
5/9-15
14/6-13
Nadderud
Lillestrøm
Oslo/La
Nadderud
Nadderud
Asker
Bislet
Bislet
Jessheim
Nadderud
300m 1. Patrick Engevold
2. Njord Wiker
3. Bjørnar Skog Riley
4. Tore Jensen
42,27
43,75
44,89
46,5
9/9-04
9/6-05
9/6-05
mai-68
Oslo/La
Oslo/La
Oslo/La
Nittedal
400m 1. Petter Døhlie
2. Arne Olsen
3.Patrick Engevold
4. Ola Skar
5. Magne Amundsen
57,0
60,0
60,1
61,16
62,8
13/9-99
7/10-79
Sept-04
2/6-18
-72
Nadderud
Stovner
Brandbu
Nittedal
600m 1. Glenn Edvardsen
2. Lars Hjelmeset
3.Mathias B. Engevik
4. Vetle Storvik
5. Martin B. Engevik
6. Njord Wiker
7. Øystein Reme
8. Sindre Høiseter Bratlien
9. Magne Amundsen
10. Jonathan Jacobsen
11. Sebastian Plows
1,29,0
1,30,84
1,32,34
1,34,08
1,34,20
1,34,39
1,35,63
1,35,6
1,36,6
1,36,87
1,36,99
7/9-03
28/6-15
22/9-10
15/9-13
13/9-14
17/6-05
3/7-11
16/9-17
Sept-72
15/9-13
5/9-15
Brumunddal
Byrkjelo
Oslo/Bi
Nesodden
Nadderud
Nadderud
Oslo/Bi
Jessheim
Oslo/La
Nesodden
Jessheim
800m 1. Glenn Edvardsen
2. Lars Hjelmeset
3. Hans Christer Holund
4. Martin B. Engevik
5. Mathias B. Engevik
6. Njord Wiker
7. Vetle Storvik
8. Petter Døhlie
9. Trym Hexeberg-Fjøsne
10. Julius Solheim
2,03,74
2,05,79
2,05,81
2,08,79
2,09,20
2,11,15
2,12,12
2,12,54
2,13,06
2,14,2
22/6-03
21/6-15
23/9-03
28/6-14
20/6-10
28/8-05
14/9-13
28/9-99
25/6-17
-84
Bislet
Lillehammer
Bislet
Gøteborg/SWE
Lillehammer
Bislet
Nittedal
Bislet
Lillehammer
Lillestrøm
1000m 1. Julius Solheim
2. Stein Engevold
3. Stian Hofoss
2,53,35
2,54,6
3,28,78
11/8-84
2/10-81
27/9-92
Nadderud
Bislet
Sofiemyhr
1500m 1. Martin B. Engevik
2. Lars Hjelmeset
3. Glenn Edvardsen
4. Hans Chr Holund
5. Mathias B. Engevik
6. Sivert Vonen
7. Julius Solheim
8. Trym Hexeberg-Fjøsne
9. Vetle Storvik
10. Sindre H. Bratlien
4,17,76
4,19,71
4,25,45
4,28,75
4,30,58
4,30,99
4,31,1
4,32,46
4,34,28
4,37,38
20/9-14
18/6-15
26/6-03
25/9-03
13/6-10
7/9-08
5/10-84
18/6-17
1/9-13
17/9-17
Nittedal
Lillehammer
Lillehammer
Bislet
Nadderud
Nadderud
Lamberseter
Nadderud
Jessheim
Jessheim
2000m 1. Lars Hjelmeset
2. Martin B. Engevik
3. Vetle Storvik
4. Trym Hexeberg  Fjøsne
5.Mathias B. Engevik
6. Erlend Gløgård Stensrud
5,53,25
6,08,46
6,18,16
6,23,23
6,41,19
6,49.79
5/7-15
29/6-14
19/9-13
2/7-18
27/9-10
9/9-17
Gøteborg/SWE
Gøteborg/SWE
Oslo/Bi
Gøteborg/SWE
Oslo/Bi
Nittedal
80m hekk (84cm) e. 1. Paul Redford 12,33 21/9-04 Oslo/La
80m hekk (84cm) m. 1. Paul Redford 12.8 27/5-04 Oslo/La
80m hekk (76,2cm) 1. Frode Sande
2. Carl R. Solvang
3. Dagfinn Aarskog
4. Njål Bakka
5. Julius Solheim
12,5
13,3
13,7
15,2
15,9
-88
4/10-76
30/5-87
13/6-85
12/6-84
Bislet
Hakadal
Hakadal
Bislet
100m hekk (84cm) 1. Paul Redford 15,81 1/8-04 Kil/SWE
300m hekk (76,2cm) 1. Tore J. Tømmervåg 51,9 8/10-81 Bislet
1500m hinder (76,2cm) 1. Lars Hjelmeset
2.Mathias B. Engevik
3. Martin B. Engevik
4,37,52
4,51,79
4,54,70
27/6-15
30/5-10
27/6-14
Byrkjelo
Lillestrøm
Gøteborg/SWE
Høyde 1. Carl R. Solvang
2. Anders Falkum
3. Paul Redford
4. Magne Amundsen
5. Dagfinn Aarskog
Frode Sande
7. Mathias B. Engevik
8. Tom Erik Hovda
9. Tore Jensen
10. Hans Kristian Hovda
1,79
1,73
1,67
1,65
1,60
1,60
1,52
1,50
1,49
1,40
25/7-76
19/5-91
21/8-04
-72
-87
-88
11/9-10
13/6-04
mai-68
27/5-04
Lillestrøm
Tønsberg
Asker
Nesodden
Nadderud
Nittedal
Jessheim
Lengde 1. Paul Redford
2. Eivind Sagli
3. Anders Falkum
4. Patrick Engevold
5. Bjørnar Skog Riley
6. Dagfinn Aarskog
7. Frode Sande
8. Glenn Edvardsen
9. Arne Olsen
10. Torfinn Pettersen
5,65
5,40
5,27
5,11
5,10
5,05
5,00
4,92
4,89
4,80
10/10-04
22/8-05
-91
21/9-04
20/9-05
3/10-87
24/9-88
20/9-03
20/6-79
-68
Nadderud
Jessheim
Oslo/La
Oslo/La
Hakadal
Nittedal
Nadderud
Grefsen
Tresteg 1. Paul Redford
2. Eivind Sagli
3.Mathias B. Engevik
4. Ola Gullikstad
5. Bjørnar Skog Riley
6. Julius Solheim
7.Kjell Høiseter Bratlien
8. Ola Skaar
12,15
11,78
11,02
10,99
10,80
10,19 sone
9.38
9,35
22/9-04
27/9-05
4/7-10
17/9-17
15/9-05
10/10-84
19/8-17
7/5-18
Oslo/Tr
Oslo/La
Strandebarm
Jessheim
Oslo/La
Stovner
Nittedal
Nitteedal
Stav 1. Magne Amundsen
Iver Repsjø Hognes
3. Carl R. Solvang
2,60
2,60
2,10
-72
28/8-05
4/10-76
Ski
Bislet
Kule 3kg 1. Fredrik Halvorsen
2. Kjetil Røberg
3. Paul Redford
4. Sindre Kvåle
5. Dag Rostad
6. Julius Solheim
7. Glenn Edvardsen
8. Thomas Åsen
9. Per Bollum
10. Dagfinn Aarskog
11. Magnus Wessel
13,20
13,16
12,97
12,42
11,67
10,45
10,29
10,06
9,83
9,78
9,70
22/9-01
24/9-85
25/9-04
10/6-97
KM
-84
13/5-03
12/9-73
24/5-73
3/10-87
10/6-03
Bjørkelangen
Bislet
Strømmen
Nittedal
Oslo/Bi
Bjørkelangen Bislet
Bislet
Hakadal
Nittedal
Kule 4kg 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3. Magne Amundsen
4. Tom Myrvang
5. Carl R. Solvang
6. Tore Jensen
7. Torfinn Pettersen
8. Dag Røstad
9.Ole Magnus Egebakken
10. Ola Skar
12,34
12,18
11,20
10,39
9,95
9,93
9,51
9,48
9,40
9,10
11/9-04
27/9-01
-72
2/9-78
-76
Mai-68
Mai-68
22/9-83
1/6-10
2/6-18
Nittedal
Bislet
NittedalNittedal
Nittedal
Bislet
Nittedal
NittedalNittedal
Diskos 1kg 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3. Magne Amundsen
4. Julius Solheim
5. Dag Røstad
6. Torbjørn Moldestad
7. Sindre Kvåle
8. Tore Jensen
9. Ola Skaar
10. Frode Sande
39,74
38,05
33,34
30,10
29,48
28,75
28,04
27,60
27.27
24,70
12/6-04
26/8-01
7/10-72
15/9-84
12/9-83
3/9-11
31/8-97
Mai-68
24/9-88
15/6-18
Nadderud
Asker
Slattum
Nittedal
Bislet
Lillestrøm
Kongsberg
Nittedal
Nittedal
Nadderud
Spyd 600g 1. Paul Redford
2. Torfinn Pettersen -gml
3. Fredrik Halvorsen
4. Iver Repsjø Hognes
5. Bjørnar Skog Riley
6. Torbjørn Moldestad
7. Julius Solheim -gml
8. Dag Røstad -gml
9. Jon I. Aarskog -gml
10. Dagfinn Aarskog -gml
49,73
48,14
43,48
37,45
35,09
33,49
33,12
32,76
31,62
31,04
25/9-04
5/10-68
26/9-01
11/9-05
4/9-05
11/6-11
15/9-84
5/9-83
15/9-84
3/10-87
Strømmen
Bislet
Bislet
Nadderud
Oppegård
Lillestrøm
Nittedal
Bislet
Nittedal
Hakadal
Spyd 700g 1. Paul Redford 44,74 25/9-04 Strømmen
Spyd 800g 1. Iver Repsjø Hognes 32,72 17/9-05 Nittedal
Liten ball 150g 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3. Iver Repsjø Hognes
4. Njord Wiker
5. Torbjørn Moldestad
6. Patrick Engevold
81,90
67,22
64,35
57,42
55,29
54,13
7/10-04
22/8-01
18/6-05
18/6-05
24/5-11
10/10-04
Sofiemyr
Strømmen
Nadderud
Nadderud
Nittedal
Nadderud
Liten ball 300g 1. Martin Haanes
2. Rune Larsen
3. Dagfinn Aarskog
47,52
46,34
45,42
6/6-86
-88
12/6-87
Bislet
Bislet
Slengball 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3. Magnus Wessel
3.Torfinn Pedersen
5. Iver Repsjø Hognes
6. Patrick Engevold
7. Patrick Sjøblom
8. Njord Wiker
9. Axel Sefring
45,90
43,10
34,00
34,00
31,75
31,40
31,10
25,13
24,72
25/8-04
23/9-01
27/5-03
23/8-05
25/8-04
25/8-04
23/8-05
23/8-05
Strømmen
Asker
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Strømmen
Strømmen
Nittedal
Nittedal
Slegge 3kg 1. Paul Redford 38,30 14/7-04 Sofiemyr
Slegge 4kg 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
36,74
21,87
25/6-04
23/9-01
Lillehammer
Gjellum

G15

60m 1. Per Anders Sæhle
2. Arne Olsen
3. Olav Bergheim
Njål Bakka
Petter Døhli
6. Dagfinn Aarskog
7. Tom Myrvang
Frank O. Holter
Hans P. Hoel
Espen Hofoss
7,6 w?
7,8
8,2
8,2
8,2
8,3
8,5
8,5
8,5
8,5
-85
6/10-80
10/10-80
6/10-86
16/9-00
10/6-88
30/6-79
6/10-80
22/5-80
21/9-91
Bislet
Bislet
Bislet
Nittedal
Bislet
Nittedal
Bislet
Nittedal
Hakadal
100m 1. Per A. Sæhle
2. Morten Nilsen
3. Arne Olsen
4. Cato Petersen
5. Carl R. Solvang
Petter Myrvang
Øivind Bergheim
8. Dagfinn Aarskog
9. Jon I. Aarskog
10. Tom Myrvang
12,1
12,4
12,5
12,8
13,0
13,0
13,0
13,1
13,2
13,3
21/6-85
15/6-82
27/5-80
20/5-85
24/9-77
10/10-79
22/9-83
4/6-88
20/5-85
10/10-79
Nadderud
Bislet
Bislet
Hakadal
Nittedal
Bislet
Bislet
Hakadal
Hakadal
Bislet
100m e. 1. Thomas Graftås
2. Eivind Sagli
3. Jonathan Jacobsen
4. Svein Olav Hauso
5. Per A. Sæhle
6. Morten Nilsen
7. Øystein Reme
8. Njord Wiker
9. Patrick Engevold
10. Petter Døhli
11,72
11,81
12.12
12,22
12,39
12,41
12,65
12,66
12,67
12,79
28/5-16
25/6-06
24/5-14
20/5-07
21/6-85
14/8-83
17/6-12
27/5-06
25/6-05
10/9-00
Lillestrøm
Lillehammer
Lillestrøm
Oslo/Bi
Nadderud
Nadderud
Nadderud
Oslo/BI
Lillehammer
Asker
200m 1. Thomas Graftås
2. Jonathan Jacobsen
3. Eivind Sagli
4. Svein Olav Hauso
5. Per Anders Sæhle
Patrick Engevold
7. Njord Wiker
8. Sebastian Plows
9. Patrick Engevold
10. Petter Døhli
23,26
24,66
24,73
24,85
24,9
24,9
24,99
25,11
25,19
25,27
11/6-16
31/5-14
13/9-06
17/6-07
9/9-85
11/10-05
23/6-06
21/8-16
3/9-05
28/9-00
Nadderud
Asker
Bislet
Nadderud
Bislet
Oslo/La
Lillehammer
Nittedal
Moss
Bislet
300m 1. Thomas Graftås
2. Njord Wiker
3. Patrick Engevold
4. Arne H. Olsen
5. Olav Bergheim
6. Espen Hofoss
38,47
39,19
40,42
41,2
42,7
43,4
4/5-16
9/7-06
27/9-05
6/10-80
6/10-80
10/9-91
Oslo/st
Gøteborg
Oslo/La
Bislet
Bislet
Drammen
400m 1. Sebastian Plows
2. Per Anders Sæhle
2. Mathias B. Engevik
4. Jonathan Jacobsen
5. Njord Wiker
6. Hans Christer Holund
7. Patrick Engevold
8. Petter Døhli
9. Arne Olsen
10. Stein Engvold
52,99
54,0
54,10
54,33
54,42
55,16
56,28
56,80
57,1
57,26
20/8-16
27/8-85
21/9-11
20/9-14
24/6-06
5/6-04
28/8-05
1/7-00
14/9-80
27/8-82
Nittedal
Bislet
Bislet
Nittedal
Lillehammer
Bjørkelangen
Bislet
Lillehammer
Stovner
Bislet
600m 1. Lars Hjelmeset
2. Mathias Berntsen Engevik
3. Martin Berntsen Engevik
4. Magne Amundsen
5. Tom Myrvang
6. Odd Sondre Helsing
7. Asbjørn Aarvik
8. Øystein Magnussen
9. Petter Myrvang
1.27.10
1,27,29
1,27,91
1,35,3
1,35,4
1,36,49
1,41,0
1,41,9
1,42,5
27/8-16
26/9-15
23/9-15
24/5-73
10/10-79
26/9-02
10/10-79
10/10-79
10/10-79
Jessheim
Oslo/Bi
Lillestrøm
Bislet
Bislet
Bislet
Bislet
Bislet
Bislet
800m 1. Glenn Edvardsen
2. Lars Hjelmeset
3. Mathias B. Engevik
4. Martin Berntsen Engevik
5. Njord Wiker
6. Hans Christer Holund
7. Vetle Storvik
8. Stein Engvold
9. Jonathan Jacobsen
10. Per Anders Sæhle
1,59,07
1,59,19
2,00,47
2,00,59
2,03,66
2,04,42
2,04,42
2,05,1
2,05,50
2,05,8
21/9-04
23/8-16
9/7-11
29/6-15
25/6-06
2/7-04
28/6-14
7/10-82
2/6-14
17/9-85
Oslo/La
Oslo/Bi
Gøteborg
Bislet
Lillehammer
Lillehammer
Gøteborg
Gøteborg
Nittedal
Bislet
1000m 1. Mathias B. Engevik
2. Stein Engvold
3. Julius Solheim
4. Espen Hofoss
5. Tom Myrvang
6. Asbjørn Aarvik
7. Trond Tufte
8. Øystein Magnussen
9. Per Bollum
2,40,98
2,46,1
2,46,2
2,55,7
2,57,0
2,58,2
2,58,9
2,59,0
3,02,1
21/5-11
8/10-82
9/10-85
-91
9/10-79
9/10-79
28/8-74
9/10-79
28/5-74
Askim
Bislet
BisletBislet
Bislet
Bislet
Bislet
Bislet
1500m 1. Lars Hjelmeset
2. Martin Berntsen Engevik
3. Glenn Edvardsen
4. Mathias B. Engevik
5. Hans Christer Holund
6. Julius Solheim
7. Vetle Storvik
8. Stein Engvold
9. Odd Sondre Helsing
10. Anders Johan Rogne
4,04,50
4,06,33
4,17,94
4,19,47
4,19,85
4,20,2
4,23,00
4,27,4
4,28,57
4,29,29
17/9-16
29/615
24/6-04
30/7-11
24/6-04
6/7-85
2/8-14
12/9-82
18/8-02
7/6-14
Nittedal
Oslo/Bi
Lillehammer
Stockholm
Lillehammer
Stovner
Oslo/Bi
Lamberseter
Raufoss
Oslo/Sp
2000m 1. Lars Hjelmeset
2. Martin Berntsen Engevik
3. Glenn Edvardsen
4. Stein Engvold
5. Hans Christer Holund
6. Mathias B. Engevik
7. Trym Hexeberg-Fjøsne
8. Odd Sondre Helsing
9. Vetle Storvik

10. Sivert Vonen

5,47,02
5,47.92
5,56,18
5,57,45
5,58,63
5,59,16
5,59,80
6,03,62
6,07,62

6,09,56

10/6-16
5/7-15
13/6-04
11/8-82
4/7.04
17/6-11
1/7-18
31/8-02
16/8-14

16/6-09

Nadderud
Gøteborg/SWE
Nadderud
Nadderud
Gøteborg
Bislet
Gøteborg
Oslo/Bi
Oslo/B

iOslo/Bi

3000m 1. Lars A. Hjelmeset
2. Julius Solheim
3. Martin Berntsen Engevik
4. Stein Engvold
5. Øivind Johansen
6. Odd Sondre Helsing
7. Tom Myrvang
8. Hans K. Pedersen
9. Espen Hofoss
10. Sebastian Myklebust
8,57,72
9,03,27
9,13,81
9,31,7
9,37,4
9,51,69
9,59,4
9,59,7
10,10,2
10,23,41
18/5-2016
24/8-85
24/6-15
15/6-82
8/9-80
15/6-02
3/10-79
3/10-79
8/6-91
26/9-06
Hamar
Fana
Bislet
Bislet
Bislet
Nadderud
Bislet
Bislet
Bjørkelangen
Bislet
5000m 1. Magnus Sedeniussen 19,11,12 25/9-16 Nittedal
100m hekk (91,4 cm) m. 1. Per Anders Sæhle
2. Espen Hofoss
15,3
17,8
30/5-85
-91
Nadderud
100m hekk (91,4 cm) e. 1. Paul Redford 15,52 4/6-05 Bjørkelangen
200m hekk (76,2 cm) 1. Carl R. Solvang 29,9 5/10-77 Bislet
1500m hinder 1. Lars Hjelmeset
2. Mathias B. Engevik
3. Trym Hexeberg-Fjøsne
4. Njord Wiker
4.20,34 4,33,43
4,45,85
4,50,09
1/7-16
8/7-11
29/6-18
28/9-06
Gøteborg
Gøteborg
Gøteborg
Bislet
2000m hinder 1. Espen Hofoss 7,14,40 24/9-91 Oslo/La
Høyde 1. Paul Redford
2. Carl R. Solvang
3. Anders Falkum
4. Magne Amundsen
4.Dagfinn Aarskog
6. Per Anders Sæhle
6.Mathias B. Engevik
8. Jon I. Aarskog
8.Frode Sande
8.Kjetil H. Bratlien
1,83
1,77
1,73
1,65
1,65
1,60
1,60
1,55
1,55
1,55
3/9-05
-77
-92
3/9-73
23/8-88
13/6-85
24/6-11
20/5-85
23/6-89
7/5-18
Moss
Bislet
Bislet
Hakadal
Lillehammer
Hakadal
Lillehammer
NittedalNittedal
Lengde 1. Per Anders Sæhle
2. Paul Redford
3. Eivind Sagli
4. Carl R. Solvang
5. Dagfinn Aarskog
6. Frode Sande
7. Jon I. Aarskog
8. Torfinn Pettersen
9. Glenn Edvardsen
10. Anders Falkum
Morten Nilsen (sone)
6,14
6,08
5,88
5,51
5,35
5,19
5,14
5,10
5,09
5,07
5,29
30/5-85
3/9-05
16/6-06
11/9-77
-88
-89
14/9-85
16-8-69
11/9-04
-92
11/9-82
Nadderud
Moss
Nadderud
Nittedal
Bislet
Hakadal
Nittedal
Bislet
Tresteg 1. Eivind Sagli
2. Paul Redford
3. Per Anders Sæhle
4. Julius Solheim
5. Ulf Halvorsen
6. Åge Ellingsen
7. Dagfinn Aarskog
8. Olav Bergheim
9. Øystein Iversen
12,81
12,71
12,25
11,04
10,91
10,57
10,47
10,22
9,59
26/8-06
2/9-05
9/9-85
9/9-85
-72
-72
4/6-88
8/10-80
4/6-88
Byrkjelo
Moss
Bislet
Bislet
Hakadal
Bislet
Hakadal
Stav 1. Iver Repsjø Hognes
2. Per Anders Sæhle
3. Magne Amundsen
2,75
2,70
2,60
25/8-06
30/5-85
11/9-73
Byrkjelo
Nadderud
Bislet
Kule 5 kg 1. Odin Freyr
2. Robert Holm
8.80
8.15
9/9-17
9/9-17
Nittedal
Nittedal
Kule 4kg 1. Per Anders Sæhle
2. Fredrik Halvorsen
3. Paul Redford
4. Kjetil Røberg
5. Frode Meiltoft
6. Magne Amundsen
7. Jan Gjengstø
8. Dagfinn Aarskog
9. Glenn Edvardsen
10. Svein Hetland
14,56
13,92
13,54
11,86
11,14
11,11
10,66
10,20
10,01
9,95
30/5-85
23/9-02
26/8-05
11/9-86
24/9-67
13/6-73
-72
24/9-88
11/9-04
14/9-85
Nadderud
Jessheim
Oslo/Bi
Bislet
Jordal
Bislet
Hakadal
Nittedal
Bislet
Kule 3kg 1. Per Anders Sæhle
2. Håkon Tømte
16,07
12,34
14/9-95
11/9-82
Bislet
Bislet
Kule 7,26kg 1. Paul Redford 9,17 17/9.05 Nittedal
Diskos 2kg 1. Fredrik Halvorsen
2. Paul Redford
26,66
23,63
1/10-02
4/10-05
Nittedal
Nittedal
Diskos 1,5kg 1. Per Anders Sæhle
2. Paul Redford
3. Fredrik Halvorsen
4. Torfinn Pettersen
5. Frode Sande
6. Magne Amundsen
40,36
32,88
32,21
27,10
25,38
24,10
31/5-85
24/7-05
29/6-02
16/8-69
23/9-89
24/5-73
Nadderud
Grewerud
Lillehammer
Hakadal
Nittedal
Bislet
Diskos 1kg 1. Per Anders Sæhle
2. Paul Redford
3. Henning M. Nilsen
4. Fredrik Halvorsen
5. Dagfinn Aarskog
6. Julius Solheim
46,62
44,54
38,00
36,66
34,48
34,22
24/8-85
24/7-05
-83
10/8-02
24/9-88
17/8-85
Fana
Grewerud
Kil, Sverige
Nittedal
Nittedal
Slegge 4kg 1. Paul Redford 45,98 28/9-05 Grererud
Slegge 7,26kg 1. Paul Redford 13,85 27/10-05 Hakadal
Spyd 600g 1.* Paul Redford
2. Torfinn Pettersen
3.* Fredrik Halvorsen
4. Iver repsjø Hognes
5. Dag Røstad
6. Jørgen Bjerke
7. Per A. Sæhle
8. Torbjørn Moldestad
9. Dagfinn Aarskog
Magnus Wesse
l* er ny type spyd
56,98
54,34
49,34
43,24
41,38
40,25
40,02
39,27
37,02
37,02
3/9-05
3/8-69
19/8-02
11/6-06
29/5-84
9/8-07
31/5-85
9/6-12
4/6-88
6/6-04
Moss
Hesselholm
Jessheim
Bjørkelangen
Bislet
Nittedal
Nadderud
Lillestrøm
Hakadal
Bjørkelangen
Spyd 700g 1. Paul Redford 53.48 13/6-05 Jessheim
Spyd 800g 1. Torfinn Pettersen
2.* Paul Redford* er ny type spyd
52,62
50,62
20/9-69
30/7-05
Nadderud
Asker
Slengball 1kg 1. Paul Redford
Torfinn Pettersen
49.82
44m(gml reim)
23/8-05
1969
Nittedal
Nittedal