NB:Denne listen er nå så fullstendig som det har latt seg gjøre etter gjennomgåelse av alle stevnerapporter som fantes i Oslo og Akershus Friidrettskrets.De fleste resultater uten tid/sted er trolig oppnådd utenfor  disse kretsene. sidene er ikke ferdig formatert/ryddet i tabell

Pr  1/10 2018

 J11

40m

1. Kjersti Aarskog 6,4 mai 84 Hakadal

1. Ingrid Marie Løiten Dalhus  7,14  10/5-14 Drammen

60m

1. Toril Halvorsen 8,5 -77

2. Anne Tufte 8,6 27/8-72 Bislet

Charlotte Habberstad 8,9 25/8-79 Nittedal

4. Bente Teksum 8,9 1/9-83 Bislet

5. Monica Myhren 9,0 29/8-78 Bislet

Tina Nilsen 9,0 11/9-83 Lambers.

7. Siri Kristensen 9,1 juni-72 Hakadal

8. Marianne Halvorsen 9,2 27/8-79 Bislet

Kjersti Aarskog 9,2 26/8-84 Hakadal

60m

  1. Linnea Bratteng  8.99  15/9-18 Nittedal

2.  Camilla Rønning 9,12 20/8-06Oslo/Bi

3. Silje A.Pedersen 9,23 5/6-11Oslo/Bi
4. Cassandra Ødegård NIlsen  9,23 9/9-17 Nittedal

5. Marie Brockmann 9,30 22/8-01 Jessheim
6. Nora Kvervavik Bakkom  9,31 17/9-16 Nitteda
7. Eline Skaar 9,32  16/6-18 Nadderud
8. Rakel Ellertsdottir  9,33  9/8-15 Oslo/Bi
9. Martine Nilsen 9,39 18/6-05 Nadderud

10. Amanda Horten Brouwer 9,49 28/5-13 Lillestrøm

80m
1. Eline Skaar   12.39   26/6-18 Oslo/So

100m

1. Charlotte Habberstad 14,3 1/10-79 Bislet

2. Anne Tufte 14,5 -73

3. Monica Myhren 14,6 10/6-78 Nittedal

Bente Teksum 14,6 13/9-81 Lambers.
5. Nora Kvervavik Bakkom  14.83  24/9-16 Brandbu
6. Linnea Bratteng (10)  15,47 16/5-16 Nittedal

7. Ellen Olsen 15,7 17/6-82 Stovner
8. Rakel Ellerstdottir  15,7  18/5-15  Nittedal

200m

1. Charlotte Habberstad 29,7 6/10-79 Bislet

2. Bente Teksum 30,7 5/10-81 Stovner

3. Marianne Halvorsen 32,0 6/10-79 Bislet

4. Martine Nilsen 32,1 11/10-05 Oslo/La
5. Eline Skaar  34,8(10) 34,8 16/5-17  Nittedal

200m el. tid

  1. Linnea Bratteng  30.09 16/9-18  Nittedal

2. Bente Teksum 30,62 19/6-81 Sandvin
3. Cassandra Ødegård 31,08 16/6-17 Nadderud
4. Rakel Ellertsdottir  31,52 12/6-15 Nadderud
5. Martine Nilsen 32,09 9/6-05 Oslo/La
6. Marte Hjelmeset  32,67 12/6-15 Nadderud

7. Pernille Løvhagen-Bjerke 33.61 16/9-18 Nittedal
8. Frøya Horten Brouwer 33,67  12/6-15 Nadderud
9. Dina Storvik 35,93 17/6-07 Nadderud
10. Vilja O. Bergersen 37,09 18/6-11 Nadderud

400m

1. Eline Skaar (10)  69.30  23/9-18  Nittedal

2. Charlotte Habberstad 69,5 7/10-79 Stovner

3. Bente Teksum (10) 75,6 7/10-79 Stovner

4. Tina Bollum Johansen 81,28 11/8-02 Kil,Sverige

600m

1. Anne Tufte 1,49,4 19/9-73 Bislet
2. Marte Johanne Hjelmeset  1,51,97   6/6-15  Asker

3. Eline Skaar   1.53.72   16/9-18  Nittedal
4. Cassandra Ødegård Nilsen  1,55,31  9/9-17 Nittedal

5. Charlotte Habberstad 1,56,7 8/10-79 Bislet

6. Tuva Grasbekk Pedersen  2.00.18  9/9-17 Nittedal

7. Marianne Tømmerberg 2,00,7 8/10-76 Bislet
8. Selma Skari (10) 2.01.25 16/9-18  Nittedal

9. Oda Skari   2.01.28  16/9-18  Nittedal

10. Sara Magndal  2,03,40  14/6-15

800m

1.Marte Johanne Hjelmeset   2,37,33  Sofiemyhr
2. Charlotte Habberstad  2,41,5 10/9-79 Bislet

3. Marianne Halvorsen 2,43,1 10/9-79 Bislet

Toril Grønhaug 2,43,1 23/9-80

5. Monica Myhren 2,43,4 21/8-78 Bislet

6. Elin B. Antonsen 2,45,6 10/9-79 Bislet
7. Eline Skaar(10) 2,48,28  24/9-17 Nittedal

8. Gro Grasbakk 2,49,4 6/9-83 Bislet

9. Kristine H. Andersen 2,50,94 24/9-00 Lillehammer

10. Ingunn Martinsen 2,51,2 -85

1000m

1. Monica Finstad 3,36,3 15/8-82 Nadderud

2. Hege Vigtel Simonsen 3,52.84 24/9-03 Bislet

3. Lisa Digernes 4,01,1 9/10-85 Bislet

4. Anne Abry 4,03,9 28/9-97 Siggerud

5. Anna Rosenberg 4,10.98 24/9-03 Bislet

60m h. 68 cm
1. Eline Skar  11,23  16/9-18 Nittedal
2. Linnea Bratteng  11,87.27/5-18 Lillestrøm
3. Celine Ødegård Nilsen 12,13 9/6-13 Lillestrøm
4. Ingrid Marie L. Dalhus  13,60 25/5-14 Lillestrøm

5. Sofie Bjerva Johnskareng (9) 13,60  1/6-18 Bislet

6. Kristine H. Andersen 13,93 29/5-99 Bjørkel.

7. Hege Vigtel Simonsen 13,97 24/9-03 Bislet

8. Anna Rosenberg(92) 14,28 21/9-02 Nadderud

9. Cathrin Gulbrandsen 14,46 25/8-10 Lillestrøm
10. Mari Ranheim 15,40 25/8-10 Lillestrøm

60m h. 68cm

1. Dina Storvik 13,9 22/5-07 Nittedal

60m h. 76,2

1. Gro Grasbakk 12,2 8/7-83 Bislet

2. Anne Tufte 12,3 -73

3. Charlotte Habberstad 12,4 10/10-79 Bislet

4. Kjersti Aarskog 13,2 6/6-84 Hakadal

5. Liv Patiel 13,5 -85

Tove Trondsen 13,5 13/6-85 Hakadal

7. Siri Kristensen 14,4 -72

60m h. 76,2

1. Kristine H. Andersen 14,25 25/6-00 Lillehammer

Høyde
1. Linnea Bratteng  1,34  27/5-18 Lillestrøm

2. Bente Teksum 1,28 -81

3. Cathrine Davidsen 1,25 -85
3. Cassandra Ødegård Nilsen 1,25 17/6-17 Nadderud

5. Marie Brochmann 1,21 28/8-01 Jessheim
6. Eline Skaar   1,20  7/5-18  Nittedal

7. Martine Nilsen 1,17 12/5-05 Bjørkelangen

8. Gro Grasbakk 1,15 6/9-83 Bislet

Vilde S. Michelsen 1,15 31/5-08 Asker
Ingrid Marie L. Dalhus 1,15 19/5-14 Nittedal

Lengde

1. Bente Teksum 4,48 26/7-81 Lillestrøm

2. Linnea Bratteng   4.32   15/9-18 Nittedal
3. Cassandra Ødegård Nilsen  4,17  3/6-17 Nittedal

4. Tina Nilsen 4,15 26/9-83 Bislet
5. Eline Skaar   4,11  26/6-18 Oslo/So

6. Tove Trondsen 4,08 -85

       7. Silje A. Pedersen 3,96 5/6-11 Bislet

8. Monica Myhren 3,95 27/5-78 Bislet

9. Cathrine Davidsen 3,93 21/9-85 Hakadal

10 Anne Kristoffersen 3,92 20/5-86 Hakadal

Tresteg
1. Cassandra Ødegård Nilsen  8,94  20/8.17  Nittedal
2. Eline Skaar  8,88  16/9-18 Nittedal

3. Pernille Løvhagen-Bjerke  7.86   16/9.18  Nittedal
4. Hannah Berntzen Engevik  7,59  19/9-13 Oslo/Bi
5. Marina Weidemann Christiansen 6,78  8/6-13 Lillestrøm

Kule 2

1. Ingrid Marie L. Dalhus  9,66  15/6-14 Nadderud
2. Maia Rokne 9,35 7/10-08 Oslo/La

3. Camilla Rønning 8.60 22/5-06 Jessheim
4. Cassandra Ødegård Nilsen  8,33-17  Nadderud
5. Linnea Bratteng  7,85  25/8-18 Nittedal
6. Sofie Lappegård 7,64 18/10-16 Nittedal

7.Hanna Oftedal 7,25  24/9-05 Oslo/La

        8. Pernille Løvhagen-Bjerke  7.19  25/8-18 Nittedal

9. Tina Nilsen 7,12 9/9-83 Bislet

10. Hege Vigtel Simonsen 7.09 23/9-03 Bislet

Kule 3

1. Anne Tufte 6,90 19/9-73 Bislet
2. Sofie Lappegård 6,60 18/10-16 Nittedal

Diskos 600g

1. Ingrid M. Løiten Dalhus 21,43 22/10-14 Lillestrøm
2. Maia Rokne 17,82 11/10-08 Nadderud
3. Sofie Lappegård  16,78 25/8-16 Heggedal

4. Maren Haave Harstad  11.97   15/9-18 Nittedal

5. Hanna B. Oftedal 11,62 24/9-05 Oslo/La

6. Kristine H. Andersen 9,82 18/5-00 Lørenskog
7. Marina Weidemann Christiansen 9,51 8/6-13 Lillestrøm

Diskos 750g

  1. Sofie Lappegård  16,24 18/10-16 Nittedal

Slegge 2 kg
1. Ingrid M. Løiten Dalhus  24,82  26/6-14 Løten
2. Sofie Lappegård      21,85 17/9-16 Lillestrøm
3. Marina Weidemann Christiansen 11,37   8/6-13 Lillestrøm

Spyd 400g
1. Camilla Rønning 24,3810/8-06 Nittedal
2. Sonja Fearnley  23,10 27/9-14 Nittedal

3. Maia Rokne 22,47 11/10-08 Nadderud
4. Cassandra Ødegård Nilsen 20,75  20/8-17

5. Berit Sylstad 20,00 24/9-77 Nittedal

6. Hanna Bredal Oftedal 19,11 24/9-05 Oslo/St
7. Ingrid Marie Løiten Dalhus 16,91  28/9-14 asker
8.Stine Bredal Oftedal 15,75 21/8-02 Strømmen

9. Andrea Asse 15.09 23/5-06 Nittedal

10. Maren Haave Harstad 17/9-18 Nittedal

Slengball 1

1. Maia Rokne 28,83 27/9-08 Lillestrøm
2. Ingrid Marie L. Dalhus  21,41 28/9-14 Asker

3. Siv Kristensen 20,78 -72   – gml type
4. Hege V. Simonsen 19,61 20/9-03 Nadderud

5. Eirill S. Mikalsen 19,59 19/9-10 Nadderud
6. Thea Bråthen (10) 18,98 29/8-12 Lillestrøm

7. Anna Rosenberg 1 8,72 27/5.03 Nittedal

8. Marita Halvorsen 18,88 22/9-01 Bjørkelangen

9. Andrine Nilsen 18,16 19/9-10 Nadderud

10. Mari Ranheim 17,43 25/8-10 Lillestrøm

Liten ball 80 1. CamillaRønning 48,17 6/6–06Nittedal

2. Hanna Bredal Oftedal 43,56 4/10-05 Nittedal

3. Hang Hoang 42,03 8/6-04 Nittedal

4. Dina Storvik 38,43 28/8-07 Oslo/Bi

5. Stine Oftedal Bredal 37,35 26/9-02 Nittedal

6. Felicia Johannessen 36,19 8/6-04 Nittedal

7. Marie Brochmann 31,61 12/6-01 Nittedal

8. Mari Ysen Haugen 30,88 25/9-03 Nittedal

9. Line Aanonsen 28,73 11/6-02 Nittedal

10. Hilde M. Digernes 27,60 20/6-95 Nittedal

Liten ball 150

1. Cassandra Ødegård Nilsen 38,10 18/6-17 Nadderud
2. Eva Thorslund 37,78 24/8-81 Sørkedal.
3. Annikken Høstland 32,80 13/9-80 Bislet

4. Mette Thorslund 32,68 18/8-80 Sørkedal.

5. Solveig Østbye 29,40 2/9-78 Nittedal
6. Linnea Bratteng (9) 28,24  17/9-16 Nittedal

7. Bente Teksum 27,22 24/8-81 Sørkedal.
8. Ingrid Marie Løiten Dalhus 27,19  8/9-14 Nittedal

9. Ane Grasbekk 23,56 88
10. Marte Johanne Hjelmeset (10) 23,19  8/9-14 Nittedal

J12

60m 1. Toril Halvorsen 8,3 -78

2. Anne Tufte 8,4 5/6-74 Oslo

Charlotte Habberstad 8,4 1/9-80 Bislet

4. Tina Nilsen 8,6 7/7-84 Stovner

5. Monica Myhren 8,7 22/9-79 Nittedal

6. Marianne Halvorsen 8,8 10/6-80 Nordstr.

Bente Teksum 8,8 9/6-82 Nadderud

Nina Kristoffersen 8,8 -85

Anne Kristoffersen 8,8 30/5-87 Hakadal

Kristine H.Andersen 8,8 27/9-01 Nittedal

Felicia Johannessen 8,8 11/10-05 Oslo/La

Camilla Rønning 8,8 5/6-07 Nittedal

60m e.
1. Camilla Rønning 8,58 23/6-07 Lillehammer
2. Cassandra Ødegård Nilsen 8,66  30/6-18 Gteborg
3. Nora K. Bakkom  8,84 17/6-17 Nadderud

4. Caroline Egebakken 8,86 29/5-10 Lillestrøm

5. Jade Gardner 9,01 18/9-99 Sofiemyhr

6. Felicia Johannessen 9,02 18/6-05 Nadderud
7. Veronica Bollum 9,03 -97

8.Marie Brockmann 9,03 16/6-02 Nadderud
8. Emma Reshane  9,03  9/9-17 Nittedal

10. Rakel Ellertsdottir 9,13 17/9-16 Nittedal

100m
1. Charlotte Habberstad 13,5 1/10-80 Bislet

2. Anne Tufte 13,8 20/6-74 Nadderud

3. Tone M. Nilsen 14,0 1/10-80 Bislet

Bente Teksum 14,0 w ? 27/6-82 Stovner

5. Toril Halvorsen 14,1 1/10-78 Bislet

6. Veronica Bollum 14,5 26/5-97 Nittedal

7. Monica Myhren 14,6 1/10-79 Bislet

Marianne Halvorsen 14,6 14/9-80 Stovner

9. Anne L. Gundersen 15,1 1/10-79 Bislet

10. Turid Olsen 15,3 mai-68 Nittedal

100m e
1. Emma Reshane 14,86 16/5-17 Nittedal
2. Martine Nilsen 15,34 22/5- 06
3. Celine Ø. Nilsen    15,42  25/8-14 Nittedal
4. Tara Plows  16,33 16/5-17 Nittedal

200m
1. Charlotte Habberstad 27,9 5/10-80 Bislet
2. Cassandra . Nilsen  28.89   16/9-18 Nittedal

3. Camilla Rønning 29,26 14/7-07 Strømstad

4. Bente Teksum 29,9 5/10-82 Bislet
5. Emma Reshane  30,44 16/5-17 Nittedal

6. Marianne Halvorsen 30,5 5/10-80 Bislet

7. Felicia Johannessen 30,51 19/6-05 Nadderud
8. Ingrid Marie Dalhus   32,70  18/5-15  Nittedal
9. Frøya Horten Brouwer 33,03 12/6-16 Nadderud
10. Maja Torjuul  33,92  17/6-18  Nadderud

400m 1. Charlotte Habberstad 66,0 7/10-80 Stovner

400m 1. Cassandra Ødegård Nilsen 66,02  2/6-18 Nittedal

2. Ingun B. Hagen 78,0 7/10-80 Stovner

600m
1. Anne Tufte 1,46,9 4/10-74 Bislet
2. Marte Johanne Hjelmeset 1,47.22 21/8-16 Nittedal
3. Cassandra Ødegård Nilsen 1,48,53 27/5-18 Lillestrøm
4. Tuva Grasbekk Pedersen 1,49.63 25/8-18 Nittedal
5. Nora  Bakkom  1,54,77  3/6-17 Nittedal
6. Hannah B. Engevik  1,55,89 27/6-14 Gøteborg

7. Nora Heuer Thorstensen 1.56.72 16/9-18 Nittedal
8. Sara Magndal  1,56,91 11/6-16 Nadderud
9. Amanda H. Brouwer 1,57,39 25/5-14 Lillestrøm

10 Marita Halvorsen 1,57,69 11/8-02 Kil,Sverige

800m

1. Marte J. Hjelmeset  2,34,49  16/5-16 Nittedal
2. Tone Bollvåg 2,35,4 16/9-82 Bislet

3. Benedikte Holund 2,36,56 26/6-97 Lillehammer

4. Marita Halvorsen 2,38,64 21/6-02 Bislet
5. Tuva Grasbekk Pedersen  2,39,60 16/5-18 Nittedal

6. Elin B. Antonsen 2,39,7 2/10-80 Stovner

7. Bente Teksum 2,40,5 9/6-82 Nadderud

8. Kristine H. Andersen 2,41,19 18/8-01 Jessheim

9. Anne M. Godokken 2,41,6 23/8-80

10. Veronica Bollum 2,42,09 -97

1000m
1. Marita Halvorsen 3,27,58 26/9-02 Bislet

2. Lisa Digernes 3,43,5 29/9-86 Bislet

3. Benedikte Holund 3,44,3 28/9-97 Siggerud

4. Veronica Bollum 3,51,9 28/9-97 Siggerud

5. Liv Patiel 3,54,5 29/9-86 Bislet

1500m
1. Marthe Hjelmeset  5,11,17 24/6-16 Byrkjelo

60m h. 68 cm

1. Cassandra Ødegård Nilssen  10.03 29/6-18 Gøteborg
2. Veronica Bollum 11,02 23/8-97 Bjørkel.

3. Stine Bredal Oftedal 11,64 24/9-03 Bislet

4. Dina Storvik 12,60 15/6-08Lillestrøm

60m h. 76,2
1. Anne Tufte 10,6 7/10-74 Bislet

2. Anne Kristoffersen 11,4 31/5-87 Hakadal

3. Gro Grasbekk 11,9 6/6-84 Hakadal

4. Tove Trondsen 12,0 2/9-86 Bislet

5. Kjersti Aarskog 12,4 -85

6. Liv Patiel 12,5 25/9-86 Bislet

7. Charlotte Habberstad 12,6 7/6-80 Bislet

8. Kristine Dalelid 12,8 15/9-88 Lamberseter

9. Ingunn Skjelbreidalen 13,4 13/6-85 Hakadal

10. Nina Kristoffersen 13,5 13/6-85 Hakadal

60m hekk 76,2
1. Cassandra Ødegård Nilsen  10,14  16/9-18 Nittedal
2. Caroline G. Egebakken 12,11 25/8-10 Lillestrøm
3. Celine Ødegård Nilsen 12,05  25/5-14 Lillestrøm

4. Henriette W. Christiansen 12,31 15/9/12 Nesodden
5. Emilie Steinkjer  13,63  31/5-15  Lillestrøm

6. Hanna Eckoff 13.75 15/9/12 Nesodden

7. Vilja O. Bergersen 14,14 15/9/12 Nesodden

8. Mathilde Hole 15,09 25/8-10 Lillestrøm

9. Lene Hagen 15,40 25/8-10 Lillestrøm

200m h. 68 cm

  1. Cassandra Ødegård Nilsen 32.10  15/9-18 Nittedal

200m h. 76,2

1. Anne Tufte 35,3 5/10-74 Bislet

Høyde
1. Monica Myhren 1,35 1/10-79 Bislet

1. Gro Grasbekk 1,35 19/6-84 Lamberseter

3. Marie Brockmann 1,33 1/6-02 Bjørkelangen

4. Camilla Rønning 1,30 15/7-07 Strømstad
5. Selma Gullikstad 1,29  19/9-15 Nittedal

5. Veronica Bollum 1,25 28/9-97 Siggerud

5.Felicia Johannessen 1,25 28/5-05 Asker
5.Ingrid Marie Dalhus  1,25  7/8-15 Bislet

9, Drude Ihle 1,23 16/8-69 Hakadal

10. Anne Kristoffersen 1,20 1/6-87 Bislet
Liv Patiel 1,20 17/9-86 Bislet
Benedikte Holund 1,20 4/6-97 Hurdal
Vilde S. Mikalsen 1,20 7/5-09 Bjørkelangen

Stav
1. Henriette W.Christiansen 1,60 15/9/12Nesodden
1. Marina W. Christiansen 1,60 4/6-14 Hurdal

Lengde

1. Cassandra Ødegård Nilsen  4,88  15/9-18 Nittedal

2. Anne Tufte 4,61 8/9-74 Frogner

4. Bente Teksum 4,60 8/10-82 Bislet

4. Charlotte Habberstad 4,55 13 el 14/6-81 Sokna

5. Camilla Rønning 4,45 14/7-07 Strømstad
Marte Hjelmeset  4,45  20/8-16 Nittedal

7. Tina Nilsen 4,39 6/7-84 Stovner

8. Toril Halvorsen 4,36 22/5-78 Stovner

9. Monica Myhren 4,35 8/9-79 Stovner
9. Nora Bakkom Kvervavik  4,35  19/8-17

Tresteg
1. Cassandra Ø  Nilsen          9,62  17/6-18 Nadderud
2. Emma Reshane                 8,65   20/8-17  Nittedal
3. Dina Storvik                       8,51   22/9.08 Oslo/Bislet
4. Selma Gullikstad                8,28  24/7-15 Arvika/SWE
5. Marina Weidemann Christiansen 7,23 20/8-14 Ski

Kule 2 kg
1. Ingrid Marie Dalhus  10,70 3/7-15 Gøteborg/SWE
2.Maia Rokne10,26 7/6-09 Asker
3. Tiril Lappegård 10,22  19/9-15 Nittedal
4. Sofie Lappegård  10,00  3/6-17 Nittedal

5. Cassandra Ødegård Nilsen 9,73  31/8-18 OsloSp
6 Tina Nilsen 9,55 6/7-84 Stovner
7. Jade Gardner 9,54 18/9-99 Sofiemyhr
8. Hannah B. Engevik 8.88 Gøteborg/SWE

9. Tiril Erichsen   8,61  20/8-16 Nittedal
10. Felicia Johannessen 8,46 27/8-05 Oslo/Bi
Kule 3 kg
1. Ingrid Marie Dalhus  8,48  14/10-15  Ås
2. Tina Nilsen 8,24 4/10-75 Bislet

3. Anne Tufte 8,20 17/9-74 Bislet

4. Bente Teksum 6,90 21/9-82 Lambers.

5. Tone M. Nilsen 6,76 23/9-80

6. Toril Grønhaug 6,67 25/9-81 Bislet

7. Hilde Aardal 6,34 sept-72

8. Marianne Tømmerberg 5,99 6/6-77 Grefsen

9. Marit Sølvberg 5,94 14/6-73 Bislet

10. Mona Vestrem 5,91 30/9-75 Bislet

Kule 4
1. Anne Tufte 6,75 27/5-74 Frogner

Diskos 600g

1. Maia Rokne 30,87 31/5-09 Lillestrøm
2. Ingrid Marie Dalhus  26,47  22/8-15 Nittedal

3. Cassandra Ødegård Nilsen  24.63 15/9-18 Nittedal
4. Sofie Lappegård   22,44   19/8-17 Nittedal
5. Tiril Lappegård  19,76 7/6-15 Asker

6. Hannah Berntsen Engevik 14,92 8/6-13 Lillestrøm
7. Helen Bakke 11,86 18/5-00 Lørenskog

Diskos  750g
1. Ingrid Marie Dalhus  23,39  4/10-15 Nittedal

Diskos 1kg
1. Ingrid Marie Dalhus  20,84  4/10-15 Nittedal
2. Sofie Lappegård 15,62 24/9-17 Nittedal
3. Anne Kristoffersen 12,84 30/8-88 Bislet

Slegge 2 kg
1. Tiril Lappegård  29,92  15/8-15 Løten
2. Ingrid Marie Dalhus  29,84  19/10-15  Oslo/St
3. Sofie Lappegård  29,54 23/9-17 Lillestrøm

4. Nora Kvervavik Bakkom  26,09 23/9-17 Lillestrøm
5. Stine Bredal Oftedal 13,68 22/9-03 Lillestrøm

Slegge 3 kg
1. Sofie Lappegård  22,84  24/9-17 Nittedal

Slengball 1 1. Hilde Aardal 24,34 -72

Gml type 2. Wencke Halvorsen 21,50 -72

Slengball 1 1. Maia Rokne 27,95 30/5-09 Lillestrøm

2. Stine Bredal Oftedal 23,63 22/9-03 Lillestrøm

3. Felicia Johannessen 21,99 15/8-05 Oslo/St

4. Dina Storvik 20,38 19/8-08 Nittedal

5. Marita Halvorsen 20,32 21/9-02 Nadderud

6. Caroline G. Egebakken 19,91 25/8-10 Lillestrøm

7 Kaisa Berntzen 19,85 15/8-05 Oslo/St

8 Tove Trondsen 19,64 21/5-86 Hakadal

9. Solveig Helland 19,94 20/9-03 Nadderud

10. Benedikte Holund 17,42 13/9-97 Jessheim

Spyd 400g
1. Sonia Fearnley  31,52   26/9-15  Nittedal
2. Camilla Rønning 29,83 17/9-07 Hakadal
3. Maia Rokne 28,87 5/7-09 Lillestrøm
4. Stine Bredal Oftedal 25,80 24/9-03 Bislet

5. Marianne Tømmerberg 24,74 23/8-77 Bislet

6. Dina Storvik 23,57 22/9-08 Oslo/Bi
7. Cassandra Ødegård Nilsen 21.11  16/9-18 Nittedal

8. Veronica Bollum 19,34 28/9-97 Siggerud

9. Marte Kleven 14,58 20/5-08 Nittedal

10. Marie Brockmann 14,53 21/8-02 Strømmen

Spyd 500g
1. Sonia Fearnley   29,93  23/8-15 Nittedal

Spyd 600g
1. CamillaRønning 25,45 10/9-07 Hakadal
2. Sonia Fearnley 24,87 26/9-15 Nittedal
Liten ball 80

1. Camilla Rønning 50,21 5/6-07Nittedal

2. Stine Bredal Oftedal 42,72 22/9-03 Lillestrøm

3. Dina Storvik 42,20 24/8-08 Lillestrøm

4. Ida Jarmark 37,25 10/6-03 Nittedal

5. Line Aanonsen 34,76 25/9-03 Nittedal

6. Marte Kleven 34,40 3/6-08 Nittedal

7. Marie Brockmann 33,79 11/6-02 Nittedal

8. Veronica Bollum 31,00 4/6-97 Hurdal

9. Oda Kristoffersen 30,31 27/9-01 Nittedal

10. Anne Sofie Solberg 29,60 27/9-01 Nittedal

Liten ball 150

1. Maia Rokne 47,77 4/7-09Oslo/Bi

2. Hang Hoang 46,97 7/6-05 Nittedal

3. Eva Thorslund 45,79 3/6-82 Nittedal

4. Felicia Johannessen 45,07 9/10-05 Nadderud

5. Hilde Johansen 43,18 19/8-82 Sørkedal.
6. Cassandra Ødegård Nilsen 41.99 26/5.18 Lillestrøm

7. Tonje Sjøli 41,55 7/6-05 Nittedal

8. Berit Sylstad 41,04 2/9-78 Nittedal

9. Toril Halvorsen 36,80 2/9-78 Nittedal
10. Emilie Steinkjer  35,97  30/5-15 Lillestrøm

Vektkast  5,45 kg

1. Ingrid Marie L. Dalhus  9,60  9/8-15 Grewerud

Vektkast 4 kg
1. Sofie Lappegård   10.79  23/9-17 LIllestrøm
2. Nora Kvervavik Bakkom 9,23  23/)-17 Lillestrøm

J13

60m 1. Anne Tufte 8,1 3/6-75 Bislet

2. Toril Halvorsen 8,2 22/9-79 Nittedal

Charlotte Habberstad 8,2 2/6-81 Bislet

4. Tone M. Nilsen 8,3 2/6-81 Bislet

Bente Teksum 8,3 9/9-83 Bislet

6. Tina Nilsen 8,4 29/5-85 Nittedal

7. Martine Nilsen 8,6 5/6-07 Nittedal

8. Monica Myhren 8,7 22/5-80 Nittedal

Wencke Habberstad 8,7 22/5-86 Bislet

Marie Brochmann 8,7 20/8-03 Strømmen

60m e.
1. Lena Marie Hansen 8,53 28/5-06Bislet

2. Marie Brochmann 8,63 21/6-03 Bislet

3. Camilla Rønning 8,64 31/5-08 Asker
4. Anna Normann  8,72  5/6-16  Asker

5. Felicia Johannessen 8,75 20/5-06 Asker
6. Amanda Horten Brouwer  8,76  30/8-15 Stovner

7. Martine Nilsen 8,78 2/6-.07 Asker

8. Silje Brochmann Pedersen  8,87 28/8-13  Lillestrøm

9. Tina Nilsen 8,90 10/8-85 Nadderud

10. Ida Hjelmeset 8,91 21/9-08 Nesodden
Trace Duodu  8,91 13/8-16 Bislet

80m
1 Camilla Rønning  11,23  -29/6-08 Gøteborg

100m
1. Anne Tufte 13,1 22/6-75 Herløv

Charlotte Habberstad 13,1 25/9-81 Bislet

3. Torill Halvorsen 13,4 1/10-79 Bislet

Bente Teksum 13,4 19/9-83 Bislet

5. Tina Nilsen 13,5 -85

6. Marie Brochmann 13,9 18/8-03 Jessheim

7. Monica Myhren 14,0 14/6-80 Nadderud

Martine Nilsen 14,0 30/5-07 Stovner

9. Marianne R. Lund 14,1 26/8-78 Stovner

Therese Morken 14,1 9/9-84 Lamberseter

100m e.

1. Marie Brochmann 13,39 24/9-03 Bislet

2. Camilla Rønning 13,44 14/6-08 Lillestrøm

3. BenteTeksum 13,66 19/6-83 Nadderud

4. Nora Kvervavik Bakkom 13,82  25/8-18 Nittedal
5. Emma Reshane  13.91  2/6-18 Nittedal

6. Tracie Duodu  14,00  16/5-16

7. Martine Nilsen 14,09 24/6-07 Lillehammer
8. Amanda Horten Brouwer 14,14 19/9-15 Nittedal
9. Anna Normann 14,23  28/5-16 Lillestrøm
10. Camilla Johnsen 14,31 14/6-08 Lillestrøm

200m
1. Charlotte Habberstad 26,9 5/10-81 Stovner

2. Toril Halvorsen 27,6 6/10-79 Bislet

3. Anne Tufte 28,0 29/5-75 Bislet

4. Marie Brochmann 28,42 15/6-03 Nadderud

5. Camilla Rønning 28,54 29/6-08 Gøteborg

6. Nora Kvervavik Bakkom 28,72  8/9-18 Hamar
7. Emma Reshane  28.74 2/6-18 Nittedal

8. Caroline E. Grotli 28,86 19/6-11 Nadderud

9. Martine Nilsen 28,91 1/9-07 Raufoss
10. Trace Duodu  29,37 27/8-16 Jessheim

300m 1. Charlotte Habberstad 46,3 13/6-81 Stovner

400m

1. Anne Tufte 62,7 27/7-75 Lillestrøm

2.Nora Kvervavik Bakkom 64.66 25/8-18 Nittedal

3. Berit Sylstad 68,3 7/10-79 Stovner

4. Mimi Mork   77,95  2/6-18 Nittedal
5. Tiril Lappegård  82,13 17/9-16 Nittedal

600m
1. Toril Halvorsen 1,40,1 8/10-79 Bislet
2. Marthe Hjelmeset  1,40,84  16/9-17 Jessheim
3. Anne Tufte 1,42,5 8/6-75 Bislet
4. Hannah Berntsen Engevik  1,47,55 3/7-15
5. Sara Mangdal 1,49,05 17/6-17 Nadderud
6, Marita Halvorsen 1,50,12 26/7-03 Arvika
7. Ine Merete Kylgård 1,50,68 5/6-04 Bjørkelangen

8. Nora Kvervavik Bakkom  1,51,97  16/9-18 Nittedal
9. Tina Bollum Johansen 1.52,23 5/6-04 Bjørkelangen
10. Stine Bredal Oftedal 1,52,51 4/9-04 Nadderud

800m

1. Marthe Hjelmeset  2.23.11 9/9-17 Nittedal
2. Marita Halvorsen 2,25,05 29/6-03 Lillehammer

3. Elin Bakk Antonsen 2,27,8 25/9-81

4. Oda Kristoffersen 2,29,41 24/8-02 Bislet

5. Benedikte Holund 2,31,20 31/8-98 Steinkjer

6. Anne M. Godokken 2,31,3 1/9-81 Bislet

7. Berit Sylstad 2,34,7 10/10-79 Bislet

8. Kristine H. Andersen 2,35,41 1/6-02 Bjørkelangen

9. Magnild Fjøsne 2,35,7 26/9-83 Bislet

10. Hilde M. Digernes 2,36,95 20/6-97 Nadderud

1000m
1. Marita Halvorsen 3,15,98 24/9-03 Bislet

2. Benedikte Holund 3,31,75 31/8-98 Jessheim

3. Helen Bakke 3,53,76 26/8-01 Asker

1500m
1, Marthe Hjelmeset  4,49,12  16/6-17 Nadderud
2. Anne M. Godokken 5,11,8 14/9-81 Bislet
3. Hannah Berntsen Engevik  5,13,07  4/7-15 Gøteborg
4. Sara Magndal  5,17,99 16/6-17 Nadderud
5. Ida Fuglset 5,19.15  25/8-18 Nittedal

6. Benedikte Holund 5,37,02 25/6-98 Lilleham.

7. Veronica Bollum 5,37,57 25/6-98 Lilleham.

8. Torun Liven 5,39,0 1/10-82 Lambers.

9. Lisa Digernes 5,45,4 -87

10. Dina Storvik 5,47,72 27/6-09 Gøteborg

60m h. 68cm
1. Camilla Rønning 10,87 1/6-08 Asker

2. Dina Storvik 10,92 16/8-09 Nesodden

3. Caroline E. Grotli 11,3 24/5-11 Nittedal

4. Thea Lindam 11.68 20/9-09 Lillestrøm

5 Martine Nilsen 11,8 22/5-07 Nittedal

6. Ingrid Reme 13,1 22/5-07 Nittedal

60m h. 76,2
1. Anne Kristoffersen 10,2 29/8-88 Bislet

2. Gro Grasbekk 11,0 -85

3. Liv Patiel 11,9 8/9-87 Bislet

4. Hege Hatlevik 14,0 8/9-87 Bislet

60m hekk 76,2

1. Veronica Bollum 10,59 26/6-98 Lilleham.
2. Silje A. Pedersen 10,97 31/8-13 Jessheim

3. Emma Reshane  11.58  11/8-18 Jessheim
3. Henriette Weidemann Christiansen 9/6-13 12,26
5. Emilie Steinkjer  13,12 21/8-16 Nittedal

6. Benedikte Holund 13,14 5/6-98 Stovner
7. Vilja Onstad Bergersen  13,73 9/6-13 Lillestrøm

8. Vilde S. Mikalsen 14,16 25/8-10 Lillestrøm

80m h. 76,2 1. Toril Halvorsen 13,1 2/10-79 Bislet

2. Anne Tufte 13,5 24/8-75 Fana

3. Anne Kristoffersen 13,7 22/8-88 Bislet

4. Therese Morken 14,3 6/6-84 Hakadal

4. Gro Grasbekk 15,1 -85

5. Liv Patiel 16,5 30/8-87 Asker

100m h. 76,2

1. Torill Halvorsen 16,9 5/10-79 Bislet

2. Charlotte Habberstad 18,6 1/10-81 Bislet

200m h. 76,2 1. Torill Halvorsen 32,4 7/10-79 Frogner

Høyde
1. Monica Myhren 1,45 10/9-80 Bislet

2. Bente Teksum 1,40 7/10-83 Stovner

Gro Grasbekk 1,40 16/9-85 Bislet

4. Dina Storvik 1,39 16/5-09 Lillestrøm

5. Charlotte Habberstad 1,35 25/9-81 Bislet

Berit Sylstad 1,35 8/10-79 Bislet

Kaisa Rokne 1,35 24/8-08 Lillestrøm
Selma Gullikstad 9/5-16 Nittedal

9. Liv Patiel 1,30 -87

Tone M.Nilsen 1,30 3/10-81 Nittedal

Veronica Bollum 1,30 26/8-98 Hurdal

Benedikte Holund 1,30 5/9-98 Stovner

Marie Brochmann 1,30 26/5-03 Jessheim

Vilde S. Mikalsen 1,30 6/5-10 Bjørkelangen
Silje Aronsen Pedersen 1,30  7/5-13 Bjørkelangen

Stav
1. Henriette W. Christiansen  2,07  31/8-13 Jessheim
2. Marina W. Christiansen  1,70  12/6-15 Nadderud

Lengde planke

1. Anne Tufte 4,96 4/9-75 Kongsberg

2. Tina Nilsen 4,95 -85

3. Monica Myhren 4,76 4/9-80 Bislet

4. Tone M. Nilsen /6-81 Bislet

5. Liv Patiel 4,36 13/5-87 Stovner

6. Marianne Halvorsen 4,35 1/6-81 Bislet

7. Veronica Bollum 4,34 12/6-98 Bislet

8. Gro Grasbekk 4,33 20/5-85 Hakadal

10. Nina Kristoffersen 4,32 -86

sone
1. Toril Halvorsen 5,09 25/8-79 Nittedal

2. Bente Teksum 5,05 18/6-83 Nadderud

3. Nora Kvervavik Bakkom 4.90 15/9-18 Nittedal

4. Tina Nilsen 4,89 28/5-85 Lamberseter

5.  Emma Reshane  4,88  25/8-18 Nittedal

6. Therese Morken 4,74 6/6-84 Hakadal

7. Martine Nilsen 4,60 sone 2/9-07 Raufoss

8. Nina Kristoffersen 4,55 sone 31/5-86 Hakadal
9, Maren Normann 4,54  11/6-16 Nadderud
10. Anna Normann 4,53 20/8-16 Nittedal

Tresteg
1. Emma Reshane 10.08  9 /9-18 Hamar

2. Dina Storvik 9,90 6/9-09 Lillestrøm

3. Lena Marie Hansen 9,86 26/9-06 Bislet

4. Selma Gullikstad  9,33  12/6-16 Nadderud

5. Martine Nilsen 8,99 1/9-07 Raufoss

6. Camilla Johnsen 8,82 24/8-08 Lillestrøm
7. Marina Weidemann Christiansen  7,99  23/8-15 Nittedal

Kule 2 kg

1. Camilla Rønning13,38 6/9-08 Nadderud

2. Maia Rokne12,90 31/8-10 Sofiemyr
3. Tiril Lappegård  11,68  17/9-16 Nittedal

4 . Kaisa Rokne 11,52 17/8-08 Bislet
5. Ingrid Marie Dalhus  11,30 27/8-16 Jessheim

6. Siri Kaarstein 10,69 9/6-12 Oslo/Bi

7. Sofie Lappegård 10.68 15/9-18 Nittedal

8. Stine Bratteng 10,67 26/5-12 Lillestrøm

9. Emilie Steinkjer 10,28  20/8-16 Nittedal
10. Dina Storvik 10,20 16/8-09 Nesodden
Kule 3kg
1. Camilla Rønning 10,70 13/9-08 Nittedal

2. Maia Rokne 10,17 27/9-10 Oslo/Bi

3. Anne Tufte 9,98 -75

4. Tina Nilsen 9,63 -85
5. Ingrid Marie Dalhus  9,15  18/10-16 Nittedal
6. Tiril Lappegård  8.92 13/10-16 Nittedal

7. Dina Storvik 8,49 7/5-09 Bjørkelangen

8. Torhild Grønhaug 7,75 21/9-82 Lambers.

9. Bente Teksum 7,72 2/6-83 Bislet

10. Stine Næssan 7,60 24/9-84 Nadderud

Kule 4 kg
1. Dina Storvik 6,09 18/8-09 Nittedal

Diskos 600g
1. Camilla Rønning 34,08 6/9-08Nadderud

2 Siri Kaarstein 30,94 15/9/12 Nesodden

3. Maia Rokne 29,21 27/9-10 Bislet
4. Ingrid Marie Dalhus  28,34 24/9-16 Branbu
5. Tiril Lappegprd 27,56 20/8-16 Nittedal

6. Kaisa Rokne 26,92 11/10-08 Nadderud
7. Sofie Lappegård 25,40 4/5-18 Nittedal

8. Camilla Johnsen 24,74 30/9-08 Nittedal

9. Stine Bratteng 24,25 15/9/12 Nesodden
10. Emilie Steinkjer 22,85 20/8-16 Nittedal

Diskos 750g

1. Tiril Lappegård  26,46  22/9-16 Nittedal
2. Ingrid Marie Dalhus  25,92 22/9-16 Nittedal
3. Emilie Steinkjer 19,12  22/9-16 Nittedal

Diskos 1 kg
1. Camilla Rønning 26,94 30/9-08 Nittedal

2. Maia Rokne 26,17 28/5-10 Tampa

3. Kaisa Rokne 24,63 30/9-08 Nittedal
4. Tiril Lappegård  20,48  22/9-16 Nittedal

5. Dina Storvik 19,95 18/8-09 Nittedal
6. Emilie Steinkjer 19,72 22/9-16 Nittedal

7. Berit Lund 17,83 7/10-72 Slattum

8. Tina Nilsen 16,96 31/8-85 Nittedal
9. Ingrid Marie Dalhus  16,95 22/9-16 Nittedal

10. Anne Tufte 15,21 10/10-75 Bislet

Slegge 2 kg
1. Ingrid Marie Dalhus 43,29 8/10-16 Løten
2. Sofie Lappegård 31,11 19/5-18 Brandbu
3. Tiril Lappegård  31.06 17/9-16 Lillestrøm
4. Stine Bratteng 30.77 14/9-12 Nesodden
5. Siri Kaarstein 29,04 8/9/12 Lillestrøm
6. Emilie Steinkjer 27,74 28/8-16 Jessheim
7. Henriette Weidemann Christiansen 22,06 15/6-13 Nadderud
8. Marina W. Christiansen  20,25  5/9-15  Jessheim

Slegge 3 kg
1. Ingrid Marie Dalhus  37,08  8/10-16  Løten
2. Tiril Lappegård  25,39  19/10-16 Lillestrøm

Spyd 400g
1. Camilla Rønning 40,23 16/8-08 Bislet
2. Sonia Fearnley  37.89  10/9-16 Sofiemyr

3. Maia Rokne 35,76 15/8-10 Bislet
4. Dina Storvik 34,61 16/7-09 Nesodden

5. Kaisa Rokne 34,57 23/8-08 Lillestrøm

6. Siri Kaarstein 33,10 9/9/12 Lillestrom

7. Stine Bredal Oftedal 31,92 19/6-04 Oslo/La

8. Eva Thorslund 30,40 10/10-83 Bislet

9. Stine Bratteng 26,39 9/9/12 Lillestrom

10. Camilla Johnsen 25,88 16/8-08 Bislet

Spyd 600g
1. Camilla Rønning 31,59 27/7-08 Lillestrøm

2. Maia Rokne 31,03 16/7-10 Orlando/USA

3. Dina Storvik 28,35 12/9.09 Nittedal

4. Mette Thorslund 27,78 1/9-81 Bislet

5. Bente Teksum 26,86 9/9-83 Bislet

6. Berit Sylstad 26,72 9/9-79 Stovner

7. Eva Thorslund 26,52 9/9-83 Bislet

8. Stine Bredal Oftedal 24,32 5/10-04 Nittedal

9. Kaisa Rokne 24,31 30/9-08 Nittedal

10. Hilde Johnsen 19,02 9/9-83 Bislet

Slengball 1

1. Dina Storvik31,18 9/6-09Lillestrøm
2.Siri Kaarstein 29,65 29/8-12 Lillestrøm

3.Kaisa Rokne 29,46 27/9-08Lillestrøm
4. Ingrid Marie Dalhus 28,04  25/9-16 Asker

5. CamillaRønning 27,85 19/8-08 Nittedal

6. Stine Bredal Oftedal 26,10 25/8-04 Strømmen

7. Camilla Johnsen25,57 27/8-08 Lillestrøm

8. Benedikte Holund 23,40 26/8-98 Hurdal
9. Tiril Lappegård 23,00  25/9-16

10. Veronica Bollum 21,60 26/8-98 Hurdal

Liten ball 150
1. Siri Kaarstein 65,3619/9-12 Lillestrom

2 Dina Storvik 54,63 18/8-09 Nittedal

3. KaisaRokne 51,35 3/6-08Nittedal

4. Camilla Johnsen 51,29 3/6-08 Nittedal

5. Camilla Rønning 49,42 6/6-08 Nadderud

6. Berit Sylstad 48,90 30/6-79 Nittedal

7. Stine Bredal Oftedal 48,70 8/6-04 Nittedal
8. Thea Sørum 47,97  16/6-13 Nadderud

9. Lena Marie Hansen 46,78 6/6-06 Nittedal
10. FeliciaJohannessen 42,92 6/6-06 Nittedal

Liten ball 300
1. Eva Thorslund 37,14 7/10-83 Stovner

2. Bente Teksum 30,10 7/10-83 Stovner

3. Nina Kristoffersen 28,05 7/5-86 Stovner

4. Lisa Digernes 25,56 -87

5. Brenda Castillo 23,94 7/10-83 Stovner

6. Anne Kristoffersen 21,68 –

14 ÅR

60m
1. Tina Nilsen 7,9 30/6-86 Lambers.

2. Carlotte Habberstad 8,0 16/9-82 Bislet

3. Toril Halvorsen 8,1 5/6-80 Bislet

4. Anne Tufte 8,3 -76

Tone M. Nilsen 8,3 26/5-82 Bislet

Bente Teksum 8,3 29/5-84 Bislet

LenaMarie Hansen 8,327/8-07 Oslo/Bi

8. Therese Morken 8,4 -85

9. Marianne R. Lund 8,5 14/9-79 Bislet

Stine Bredal Oftedal 8,5 7/6-05 Nittedal

60m e.
1. Lena MarieHansen 8,22 15/6-07 Naddeud

2. Thea Lindam 8,39 6/6-10 Asker

3. Marie Brochmann 8,49 21/9-04 Oslo/La

3.  Martine Nilsen 8,49 16/8-08 Bislet
5. Amanda Horten Brouwer  8,58  Asker 5/6-16
6. Silje Brochmann Pedersen 8,67  Oslo/Bi 16/8-14

7. Bente Teksum 8,69 11/8-84 Nadderud

8. Veronica Bollum 8,70 5/9-99 Asker

9. Ida Hjelmeset 8,71 13/6-09 Nadderud

10. Maren Normann  8,77 17/6-17 Nadderud

80m
1.  Maren Normann  11,40   1/7-17  Gøteborg
2.  Selma Gullikstad  11,85  1/7-17 Gøteborg

100m
1. Toril Halvorsen 12,8 13/7-80 Helsingb.

Charlotte Habberstad 12,8 11/9-82 Bislet

Tina Nilsen 12,8 6/7-86 Stovner

4. Bente Teksum 13,1 7/7-84 Stovner

5. Monica Myhren 13,7 25/9-81 Bislet

6. Anne Tufte 13,8 -76

Therese Morken 13,8 14/9-85 Bislet

Wencke Habberstad 13,8 1/9-87 Bislet

Lena Marie Hansen 13,8 30/5-07 Oslo/St

10. Marit Sølvberg 13,9 30/9-75 Bislet

100m e.
1. Toril Halvorsen 13,17 23/7-80 Helsingb.

2. Lena Marie Hansen 13,24 15/7-07 Strømstad

3. Marie Brochmann 13,53 23/7.04 Oslo/La

4. Thea Lindam 13,54 29/5-10 Lilletrøm
5. Silje Brochmann Pedersen 13,59 24/5-14 Lillestrøm
6. Thea Sørum 13,60 24/5-14 Lillestrøm

7. Bente Teksum 13,86 16/6-84 Nadderud
8. Tracie Duodu  13,92  3/6-17 Nittedal

9. Martine Nilsen 14,04 22/6-08 Lillehammer
10. Mari Hanssen  14,05 28/5-16 Lillestrøm

200m
1. Charlotte Habberstad 26,8 6/9-82 Bislet

2. Toril Halvorsen 26,9 4/9-80 Bislet

3. Monica Myhren 28,7 1/9-81 Bislet

4. Irene Rajala 29,2 5/10-80 Bislet

5. Berit Sylstad 29,3 14/9-81 Bislet

6. Tone M. Nilsen 29,8 5/10-82 Bislet

7. Anne M. Gundersen 30,9 5/10-82 Bislet

200m e.

1. Lena Marie Hansen 27,11 21/6-07Lillehammer

2. Martine Nilsen 27,62 8/6-08 Nadderud

3. Thea Lindam 27,78 5/6-10 Asker

4. Marie Brochmann 28,03 20/6-04 Oslo/La
5. Tracie Duodu  28,37   10/6-17  Asker
6. Silje Brochmann Pedersen 28,58 25/5-14 Lillestrøm

7. Berit Sylstad 28,84 3/7-80 Stovner

8. Kaisa Rokne 29,07 7/6-09 Asker
9. Amanda Horten Brouwer 29,14 27/8-16 Jessheim
10. Thea Sørum   29,55  25/8-14  Oslo/Bi

400m
1. Toril Halvorsen 61,0 7/10-82 Stovner

2. Marita Halvorsen 62,89 21/8-04 Raufoss

3. Charlotte Habberstad 63,8 6/10-82 Stovner

4. Monika Myhren 65,5 13 el 14/6-81 Sokna

5. Berit Sylstad 67,9 7/10-80 Stovner

6. Irene Rajala 68,0 7/10-80 Stovner

6.Anne M. Godokken 68,0 24/6-82 Nittedal
8. Vilde Martinsen  69,35 9/9-17  Nittedal
9. Tiril Lappegård  78,21 9/9-17 Nittedal

600m

  1. Marthe Hjelmeset 1,37,90  15/6-18 Nadderud
    2. Marita Halvorsen 1,40,10 4/9-04 Nadderud
    3. Thea Sørum 1,43,44 13/9-14 Jessheim
    4. Hannah Berntsen Engevik 1,44,68 10/6-16 Nadderud
    5. Marianne Tømmerberg 1,48,2 8/10-79 Bislet

6. Berit Lund 1,51,6 19/9-73 Bislet

7. Dina Storvik 1,54,20 12/6-10 Nadderud
8. Henriette Nilssen 1,54,67 28/5-16 Lillestrøm

9. Anne Magnussen 1,54,8 28/5-79 Bislet
10. Stine Bratteng 1,56,95 14/6-13 Nadderud

800m

1.Marthe Hjelmeset  2,17,44  24/6-18 Lillehammer

2. Marita Halvorsen 2,20,59 27/6-04 Lillehammer

3. Toril Halvorsen 2,22,7 10/10-80 Bislet

4. Bente Martinsen 2,24,3 2/9-86 Bislet

5. Kristine Holm Andersen 2,24.80 22/6-03 Bislet
6. Thea Sørum  2,25,03 28/9-14 Nittedal

7. Elin B. Antonsen 2,25,7 27/5-82 Bislet
8. Hannah Berntsen Engevik 2,25,74  28/5-16 Lillestrøm

9. Anne M. Godokken 2,29,1 17/6-82 Bislet

Torun Liven 2,29,1 26/9-83 Bislet

1000m
1. Kristine Holm Andersen 3,13,96 24/9-03 Bislet

2. Benedikte Holund 3,20,80 28/9-99 Bislet

3. Marianne Tømmerberg 3,23,5 3/10-79 Bislet

4. Berit Sylstad 3,27,5 4/10-80 Bislet

5. Irene Rajala 3,28,8 4/10-80 Bislet

6. Hilde M. Digernes 3,38,80 31/8-98 Jessheim

7. Monica Myhren 3,40,5 19/6-81 Sandvin

1500m
1. Marte Hjelmeset  4,42,07  17/6-18  Nadderud
2. Hannah Berntsen Engevik 4,55,11 28/6-16 Jessheim
3 Henriette Nilssen  5,03,30  24/9-17 Nittedal
4. Anne M. Godokken 5,06,2 16/9-82 Bislet
5. Thea Sørum   5,07,7  18/8-14 Nittedal

6. Sara Magndal  5,09,96  15/9-18 Nittedal

7. Benedikte Holund 5,12,17 25/6-99 Lilleham.
8. Tina Bollum Johansen 5,15,02 19/6-05 Nadderud
9. Torun Liven 5,21,0 5/10-83 Nadderud
10. Berit Sylstad 5,21,5 10/10-80 Bislet

2000m
1. Marthe Hjelmeset  6,42,35 11/5-18 Fana
2. Hannah Berntsen Engevik 6,46,65  14/8-16 Oslo/Bi
3. Ida Myhre   7,43,93   9/9-17 Nittedal

60m h. 76,2
1. Anne Kristoffersen 9,8 -89

1. Lena Marie Hansen 9,8 28/8-07 Oslo/Bi

3. Bente Teksum 10,2 6/6-84 Hakadal

Liv Patiel 10,2 15/9-88 Lamberseter

5. Kjersti Aarskog 11,6 -87

6. Gro Grasbekk 11,7 11/6-86 Hakadal

Nina Kristoffersen 11,7 1/6-87 Bislet

8. Breda Castillo 12,3 6/6-84 Hakadal

9. Stine Kleven 12,7 22/5-07 Nittedal

10 Hege Hatlevik 13,2 5/6-88 Hakadal

60m h. 76,2 e.

1. Lena Marie Hansen 9,78 8/9-07 Nadderud

2. Anne Kristoffersen 10,23 13/8-89 Nadderud

3. Liv Patiel 10,91 14/8-88 Nadderud

4. Dina Storvik 12,? Lillestrøm

80m h. 76,2

1. Toril Halvorsen 12,2 24/8-80 Fana

2. Anne Tufte 13,2 -76

Bente Teksum 13,2 27/9-84 Lamberseter

4. Liv Patiel 14,6 22/8-88 Bislet

5. Marianne R. Lund 14,7 3/9-79 Haraløkka

6. Gro Grasbekk 15,0 -86

7. Berit Sylstad 16,0 2/10-80 Bislet

80m h. 76,2 e.

1. Veronica Bollum 13,47 24/6-99 Lillehammer

2. Benedikte Holund 16,59 1/6-99 Oslo/Bi

100m h. 76,2 1. Toril Halvorsen 15,8 5/10-80 Bislet

200m h. 76,2

1. Toril Halvorsen 30,9 1/9-80 Bislet

2. Charlotte Habberstad 33,9 6/10-82 Stovner

3. Marianne Tømmerberg 34,9 7/10-79 Frogner

4. Dina Storvik 36,09 11/6-10 Nadderud
5. Stine Bratteng  42,01  14/6-13 Nadderud

300m h. 76,2 1. Marianne Tømmerberg 54,0 9/10-79 Bislet

1500m h
1. Marthe Hjelmeset  5,10.25  5/6-18 Nittedal

Høyde

1. Berit Sylstad 1,56 8/10-80 Bislet

2. Bente Teksum 1,55 19/5-84 Hakadal

3. Monica Myhren 1,53 13 el 14/6-81 Sokna

3. Marianne Tømmerberg 1,45 31/5-79 Bislet

Monica Myhren 1,45 2/6-81 Bislet

Brenda Castillo 1,45 19/5-84 Hakadal

Marie Brochmann 1,45 21/9-04 Oslo/La

7. Charlotte Habberstad 1,40 21/9-82 Lambers.

Gro Grasbekk 1,40 11/6-86 Hakadal

Liv Patiel 1,40 14/8-88 Nadderud

Lena Marie Hansen 1,40 28/8-07 Oslo/Bi
Ingrid Marie Dalhus  1,40 17/6-17 Nadderud

Stav

1. Kaisa Rokne 2,30 31/5-09 Lillestrøm
1. Henriette Weidemann Christiansen 2,30 21/5-14 Ski
3. Marina Weidemann Christiansen 1,92 278-16 Jessheim

Lengde
1. Toril Halvorsen 5,16 sone 6/6-80 Bislet

2. Tina Nilsen 5,15 16/9-86 Bislet

3. Bente Teksum 4,98 3/9-84 Kongsberg

4. Monica Myhren 4,92 sone? 14/9-81 Bislet
5. Anna Normann 4,77 3/&-17 Nittedal

6. Veronica Bollum 4,68 19/6-99 Nadderud

7. Marianne R. Lund 4,63 3/9-79 Haraløkka

8. Liv Patiel 4,59 29/8-88 Bislet
9. Silje B. Pedersen 4,59  13/9-14 Jessheim

10. Marianne Tømmerberg 4,55 20/6-79 Grefsen

Anne Kristoffersen 4,55 13/8-89 Nadderud

Lengde sone
1. Bente Teksum 5,33 20/5-84 Lambers.

2. Tina Nilsen 5,26 20/9-86 Hakadal

3. Toril Halvorsen 5,21 21/6-80 Arendal

4. Lena Marie Hansen 5,03 8/9-07 Nadderud

5. Martine Nilsen 4,92 27/9-08 Lillestrøm

6. Marie Brochmann 4,74 10/10-04 Nadderud

7. Therese Morken 4,68 14/9-85 Bislet

8. Thea Lindam 4,65 19/9-10 Nadderud
9. Dina Storvik 4,45 2/9-10 Bislet

Tresteg
1. Lena MarieHansen 10,66 1/9-07Raufoss
2. Silje Brochmann Pedersen 10,62 14/9-14

3. Marie Brochmann 10,53 5/10-04 Nittedal
4. Anna Normann 10.26 18/6-17 Nadderud

5. Veronica Bollum 9,96 5/9-99 Asker
6. Selma Gullikstad  9,46 6/8-17 Bislet
7. Maren Normann  9,38  17/9-17 Jessheim

8. Dina Storvik 9,32 13/6-10 Nadderud

9. Astrid Øksnevad 8,78 25/9-99 Asker

Kule 3

1. Camilla Rønning 13,03 12/6-09 Nadderud

2. Maia Rokne 12,04 19/6-11 nadderud

3. Camilla Johnsen 10,73 20/9-09 Lillestrøm

4. Tina Nilsen 10,62 20/9-86 Hakadal

5. Anne Tufte 10,15 15/9-76 Kadettangen
6. Tiril Lappegård  9,90 28/5-17 Lillestrøm

7. Kaisa Rokne 9,84 24/5-09 Bislet
8. Emilie Steinkjer  9,46  19/8-17 Nittedal
9. Lena Marie Hansen 9,41 27/8-07 Oslo/Bi

10. Torill Halvorsen 9,37 10/9-80 Bislet
Kule 4

1. Camilla Rønning10,39 12/9-09Nittedal

2. Maia Rokne 9,76 16/8-11 Nittedal

3. Anne Tufte 8,92 2/10-76 Nittedal

4. Camilla Johnsen 8,49 29/9-09 Nittedal
5. Drude Ihle  8,43(4 kg?)  1971

6. Berit Sylstad 7,12 5/10-80 Bislet

7. Irene Rajala 5,91 5/10-80 Bislet

Diskos 600g

1. Camilla Rønning 39,54 28/6-09 Gøteborg

2. Maia Rokne 33,80 23/7-11 Sunne/SWE

Diskos 750g
1. Camilla Rønning 37,81 14/6-09 Nadderud
2. Siri Kaarstein 31,72  14/6-13 Nadderud

3. Maia Rokne 30,94 17/6-11 Nadderud
4. Tiril Lappegård  29,10 19/8-17 Nittedal
5. Dina Storvik 27,84 11/6-10 Nadderud
6. Camilla Johnsen 27,12 6/9-09 Lillestrøm
7. Ingrid Dalhus  27,04 10/6-17 Asker
8. Kaisa Rokne 25,55 14/6-09 Nadderud

9. Lena Marie Hansen 24,93 8/9-07 Nadderud
10. Henriette W. Christiansen 23,97 14/9-14 Jessheim

Diskos 1kg
1. Siri Kaarstein 28,18 4/8-13 Nittedal
2. MaiaRokne 25,78 13/9-11Nittedal

3. Lena Marie Hansen 25,59 21/8-07 Nittedal

4. Tina Nilsen 24,90 13/9-86 Nittedal

5. Camilla Johnsen 22,15 18/8-09 Nittedal

6. Bente Teksum 21,00 21/9-84 Lamberseter
7. Tiril Lappegård  20.83  24/9-17 Nittedal

8. Berit Lund 20,06 19/9-73 Bislet

9. Liv Patiel 18,59 5/6-88 Hakadal

10. Lisa Digernes 16,52 -88

Slegge 3 kg

1. Tiril Lappegård  34,90   23/9-17 Lillestrøm
2. Ingrid Marie Dalhus  32,97 28/5-17 Lillestrøm
3. Stine Bratteng    29,14    16/6-13  Nadderud
4. Siri Kaarstein  28,67  16/6-13 Nadderud
5. Emilie Steinkjer  24,48  17/9-17 Jessheim
6. Marina W. Christiansen 21,21 28/8-16 Jessheim
7. Henriette w. Christiansen  15,94 – 13/9-14  Jessheim
Slegge 4 kg
1. Tiril Lappegård  25,15  24/9.17 Nittedal

Spyd 400g

1. CamillaRønning 49,28 27/6-09 Gøteborg

2. Kaisa Rokne 40,34 5/7-09 Lillestrøm
3. Siri Kaarstein 40,27 7/7 -13 Lillestrøm

4. Maia Rokne 39,78 24/7-11 Sunne

5. Dina Storvik 38,57 18/9-10 Nittedal
6. Eva Thorslund 37,58 15/7-84 Biri
7. Sonia Fearnley 37,24  17/9-17 Jessheim
8. Camilla Johnsen 36,13 6/9-09 Lillestrøm

9. Stine Bredal Oftedal 35,03 17/9-05 Nittedal

10. Iselin Skullerud  33,67  27/8-13 Oslo/Bi

Spyd 600g
1.Camilla Rønning 40,13 12/9-09 Nittedal

2. Dina Storvik 35,82 18/9-10 Nittedal

3. Kaisa Rokne 35,29 5/7-09Lillestrøm

4. Berit Sylstad 34,22 3/10-80 Bislet
5. Siri Kaarstein  32,12  7/7.13 Lillestrøm

6. Eva Thorslund 31,30 -84

7. Mette Thorslund 30,30 13/9-84 Bislet

8. Stine Bredal Oftedal 29,18 15/9-05 Nittedal

9. Drude Ihle 26,80 sept-71 Nittedal

10. Iselin Skullerud 26,32 15/9-05 Nittedal

Slengball 1
1. DinaStorvik 34,44 25/8-10Lillestrøm

2. Stine B. Oftedal 30,25 24/9-05 Oslo/St

3. Camilla Johnsen 28,17 18/8-09 Nittedal

4. Ingrid Reme 25,40 27/8-08 Lillestrøm

5. Hilde M. Digernes 22,80 26/8-98 Hurdal

6. Ingvild Stokke 19,89 27/8-08 Lillestrøm

7. Martine Nilsen 19,70 27/8-08 Lillestrøm

8. Mette Eltvik 18,40 26/8-98 Hurdal

Liten ball 150
1. Iselin Skullerud 68,44 18/6-05 Nadderud

2. Siri Kaarstein  67,53 7/7-13 Lillestrøm

3. Kaisa Rokne  62,18  2/6-09  Nittedal

4. Camilla Johnsen 57,51 18/8-09 Nittedal

5. Dina Storvik 56,25 5/&-10 Lillestrøm

6. Stine Bredal Oftedal 55,32 18/6-05 Nadderud

7. Stine Nordheim 53,15 4710-05 Nittedal

8. Marie Brochmann 52,07 12/6-04 Nadderud

9. Kine Pettersen 51,96 5/6-07 Nittedal

10. Ida Jahrmark 51,46 4/10-05 Nittedal

11. Maia Rokne 51,06 24/5-1 Nittedal

Liten ball 300
1. Wencke Habberstad 30,30 12/6-87 Bislet

2. Bente Martinsen 28,30 7/5-86 Stovner

3. Lisa Digernes 25,56 12/6-87 Bislet

Vektkast 7,26 kg

1. Siri Kaarstein    8,37    1/5-13   Grewerud

Vektkast 5,45 kg
1 Tiril Lappegård  12,27 23/9-17 Lillestrøm