TI PÅ TOPP INNENDØRS – JENTER – ALLE KLASSER OG ØVELSER

De resultatene som er nummerert, er de beste i klubben, men statistikken trenger å bli fyldigere. Resultater som legges inn, men som ikke oppnår nummerering er merket med –
Pr  13 mars -2022

 J10

60m

1.Sofie B. Johnskareng

2.Linnea Bratteng
3. Eline Skaar

4.Silje A. Pedersen

5.Camilla Rønning
6. Celine Ø. Nilsen
7. Cassandra Ø. Nilsen
8. Kristine H. Andersen
9. Emma Reshane

10 Eilin Sletten – 9 år

9.23

9.34
9.42

9,78

10,01
10.02
10,04
10,08
10.15

10,20

1/12-19

2/12-17
9/12-17

11/12-10

3/12-05
1/12-12
5/12-15
7/3-99
5/12-15

7/12-19

Gøteborg

Bærum Idr
Nes i Hvam

Oslo/Ek

Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
Bærum Idr.

Nes i Hvam

200m 1. Eline Skaar
2. Linnea Bratteng3.Sofie B. Johnskareng4. Eilin Sletten

5. Helene Walskrå

6. Sigrid Hunstad
7. Pernille L. Løvhagen Bjerke

8. Anne K. Aaneby
9. Hannah B. Engevik

31,89
32.0432.2933.96

34.71

35.54
35,55

36.17
36,82

9/12-17
9/12-177/12-1926/1-20

7/12-19

26/1-20
9/12-17

26/1-20
29/12-12

Nes i Hvam
Nes i HvamNes i HvamNes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam
Nes i Hvam

Nes i Hvam
Leikvang

600m

1. Marte Johanne Hjelmeset

2,Sofie Bjerva Johnskareng
3. Sara Magndal

4. Eilen Sletten

5. Selma Skari

6.. Ingrid Skaar
7. Linnea Bratteng

8. Maiken Storvik (9)

9. Nora Aaneby
10.Silje Aronsen Pedersen

1,58,75

2.05.15
2,06,57

2.08.02

2,10,48

2.11,83
2.13.16

2,14,16

2,14,86
2,16,09

6/12-14

30/1-19
6/12-14

8/2-20

17/3-18

23/3-19

1/12-18
7/12-13

17/3-18
20/3-10

Bærum Idr..

Gøteborg
Bærum Idr

.Bærum Idr

.
Stange

Stange

Bærum Idr
Oslo/Ek

Stange
Stange

60m hekk 68m

1. Sofie B. Johnskareng

2. Eline Skaar

3. Celine Ødegård Nilsen

4. Sigrid Hunstad

5. Eilin Sletten

6.Helene Walskrå

7. Anne K. Aaneby

12,44

12,63

13,87

13.93

13.96

14.19

16.08

7/12-19

9/12-17

28/1-12

26/1-20

26/1-20

7/12-19

26/1-20

Nes i Hvam

Nes i Hvam
Lillestrøm

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Høyde

1. Sofie B. Johnskareng

1. Eilen Sletten

3.Ingrid Marie Dalhus

3. Sigrid Hunstad

3. Dahlia Øksne

3. Anna K. Aaneby

7. Camilla Rønning

7. Helene Walskrå

7. Bertine H. Nyseth

1.10

1.10

1.00

1.00

1.00

1.00

0,95

0,95

0.95

7/12-19

8/2-20

2013

26/1-20

26/1-20

26/1-20

29/1-05

9/2-19

26/1-20

Nes i Hvam

Bærum Idr.park

Lillestr.

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Lillestrøm

Bærum Idr.park

Nes i Hvam

Høyde u/t 1. Bente Teksum
2. Hannah B. Engevik
0.95
0,90
20/12-80
28/10-13
Nittedal
Nittedal
Lengde 1.Celine O. Nilsen
2. Eline Skaar
3. Linnea Bratteng4.Sofie B. Johnskareng
5. Silje A. Pedersen
6. Camilla Rønning
7. Andrine Nilsen
8 Kristine H. Andersen

9.Eilin Slatten – 9 år
10.Thea Forbord Johnsen

3,94
3.93
3.793.76
3,64
3,58
3,47
3,45

3.38

3,37

1/12-12
2/12-17
9/12-177/12-19
11/12-10
3/12-05
29/3-09
7/3-99

7/12-19

5/12-09

Oslo/Ek
Bærum Idr
Nes i HvamNes i Hvam
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange

Nes i Hvam

Oslo/Ek

Lengde u/t – Bente Tekum
– Liv Paltiel
– Silje Isaksen (9 år)
– Cathrine Davidsen
– Marianne Tømmerberg
– Tone Trondsen
– Hannah B. Engevik
– Eva Thorslund
– Brenda Castillo
– Andrine Nilsen
– Camilla Rønning
1,97
1,97
1,97
1,95
1,87
1,86
1,82
1,81
1,79
1,74
1,72
15/3-80
16/2-84
20/12-00
16/2-84
Des-75
16/2-83
28/10-13
15/3-80
?/1-80
19/4-09
13/3-05
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Andrine Nilsen 4,76 19/4-09 Nittedal
Tresteg sone 1.Sofie B. Johnskareng 7.44 30/11-13 Gøteborg
Kule 2 kg 1. Inger Marie L. Dalhus
2. Sofie Lappegård
3. Camilla Rønning
4. Linnea Bratteng
5. Thea Forbord Johnsen
6. Pernille L. L.Bjerke
7. Cassandra Ø. Nilsen
8. Eirill Sylstad Mikalsen9.Eilin Sletten
10. Sigrid Hunstad
7,37
6.89
6,85
6,75
6,45
6,28
6,07
5,605.25
5.12
16/11-13
5/12-15
3/12-05
9/12-17
5/12-09
9/12-17
12/3-16
14/3-0925/1-2025/1-20
Bærum Idr.
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Nes i Hvam
Oslo/Ek
Nes i Hvam
Stange
StangeNes i Hvam
Nes i Hvam

J11

60m m. 1. Camilla Rønning
2. Bente Teksum
– Cathrine Davidsen
9,0
9,3
10,2
2/12-06
21/2-81
12/1-85
Oslo/Ek
Oslo/So
Lillestr.
60m e.

1. Linnea Bratteng

2. Cassandra Ø. Nilsen

3. Eline Skaar

4. Sofie Bjerva Johnskareng

5. Eileen Sletten
6. Silje Aronsen Pedersen

7. Camilla Rønning

8. Martine Nilsen
9 . Emma Reshane

10. Anna Aaneby

8.85

8,88

9.24

9.24

9.27
9.36

9.39

9,56
9,63

9.67

1/12-18

2/12-17

1/12-18

25/1-20

4/12-21
3/12-11

3/12-06

9/4-05
3/12-16

4/12-21

Bærum Idr

Bærum Idr.

Bærum Idr.

Nes i Hvam

Nes
Oslo/Ek

Lillestrøm

Lillestr.
Bærum Idr.

Nes

200m

1. Cassandra Ø. Nilsen

2. Linnea Bratteng
3. Eline Skaar

4. Sofie Bjerva Johnskareng

5. Eileen Sletten

6. Anna Aaneby

7. Helene Walskrå

8. Sigrid Hunstad

9.Åste Reistad
10. Hannah B. Engevik

30,13

30,23
30.79

31.80

31.92

32.21

34.32

36.17

36.32
37,71

9/12-17

8/12-18
8/12-18

26/1-20

4/12-21

4/12-21

26/1-20

4/12-21

7/12-19
8/2-13

Nes i Hvam

Nes i Hvam
Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam
Leikvang

600m

1. Eline Skaar

2. Selma Skari
3. Sara Magndal

4. Linnea Bratteng
4. Oda Skari
5. Cassandra Ø. Nilsen
6. Emma Reshane
7. Thea Bråten

8. Sofie Bjerva Johnskareng
9. Pernille L. Bjerke

10. Silje Aronsen Pedersen

1,52.08

1,57,81
2,01,05

2.02.41
2,03,57
2,04,53
2,04,67
2,09,39

2.09.97
2,10,11

2,10,94

1/12-18

23/3-19
5/12-15

1/12-18
17/3-18
18/3-17
3/12-16
7/12-13

25/1-20
17/3-18

3/12-11

Bærum Idr.

Stange
Bærum Idr

.Bærum Idr.
Stange
Stange
Bærum Idr.
Oslo/Ek

Nes i Hvam
Stange

Oslo/Ek.

800m – Lisa Digernes 3,02,1 1/12-85 Drammen
60m hekk 68 cm

1.Linnea Bratteng

1.Eline Skaar

3. Sofie Bj. Johnskareng

4. Sigrid Hunstad

5.Celine O. Nilsen

6. Helene Walskrå

7. Åste Reistad

8. Julia Chaipoo
9.Marina W. Christiansen

11,17

11,17

12.35

12.37

12,44

13.58

13.71

14.11
14,79

8/12-18

8/12-18

26/1-20

4/12-21

26/1-13

26/1-20

7/12-19

23/1-22
2/3-13

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Lillestrom

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam
Lillestrm

Høyde..

1.Linnea Bratteng

2. Dahlia Øksne

3. Cassandra Ø.Nilsen
4. Karoline Brochmann
4. Ingrid Marie L. Dalhus

4. Sigrid Hunstad
7. Ingrid Rønning
7. Hannah B. Engevik

7. Åste Reistad

7. Sofie Bjerva Johnskareng

1.39

1.30

1.25
1,15
1,15

1.15
1,10
1,10

1.10

1.10

8/12-18

4/12-21

2/12-17
8/3-03
11/1-14

4/12-21
5/12-09
26/1-13

7/12-19

25/1-20

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Bærum Idr
Oslo/Ek
Oslo/Ek

NesArena
Oslo/Ek
Lillestrom

Nes Arena

Nes Arena

Høyde u/t 1. Karianne Trondsen
2. Bente Teksum
3. Anne Tufte
4. Bente Teksum
– Brenda Castillo
– Tove Trondsen
– Camilla Rønning
– Toril Grønhaug
– Gro Grasbekk
– Charlotte Habberstad
– Eva Thorslund
– Helle Engebretsen
– Kjersti Aarskog
– Cathrine Davidsen
– Liv Paltiel
– Ane Grasbekk
– Åse Paltiel
– Tina Nilsen
– Martine Nilsen
– Siri Kristensen
– Marianne Halvorsen
– Karoline Brochmann
– Celine O. Nilsen
1,10
1,10
1,08
1,05
1,00
1,00
1,00
0,98
0,96
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,93
0.90
0,91
0,90
0,90
0,90
11/2-81
28/3-81
7/3-73
11/12-81
28/3-81
26/2-85
23/4-06
15/3-80
15/3-83
20/12-79
28/3-81
16/3-82
6/12-84
6/12-84
5/12-85
Mars-88
4/3-89
15/3-83
13/3-05
17/4-72
20/12-79
22/3-03
27/1-13
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ru
Nittedal
Nittedal
Grefsen
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Sandvika
Lengde

1. Linnea Bratteng

2. Cassandra Ø. Nilsen
3. Camilla Rønning
4. Silje Aronsen Pedersen

5. Eline Skaar
6. Celine O. Nilsen
7. Martine Nilsen
8. Felicia Johannessen

9. Eileen Sletten

10.Sofie Bjerva Johnskareng

4,46

4,43
4,18
4,12

4.09
4,06
4,03
3,80

3.76

3.73

8/12-18

9/12-17
12/2-06
3/12-11

1/12-18
26/1-13
2/12-05
4/12-04

4/12-21

5/1-20

Nes i Hvam

Nes i Hvam
Lillestr.
Oslo/Ek

Bærum Idr
Lillestrom
Oslo/Ek
Oslo/Ek

Nes i Hvam

Drammen

Lengde u/t 1. Karianne Trondsen
2. Anne Tufte
3. Bente Teksum
4. Tina Nilsen
5. Martine Nilsen
6. Anne-Mette Godokken
7. Kjersti Aarskog
7.Tove Trondsen
9. Cathrine Davidsen
– Liv Paltiel
– Andrea Silvander
– Cecilie Andersen
– Eline Skaar
– Toril Grønhaug
– Ingunn Skjelbreidalen
– Elisabeth Skapnes
– Wencke Habberstad
– Brenda Castillo
– Anne Britt Hoen
– Helle Engebretsen
– Drude Ihle
– Camilla Todal
– Ane Grasbekk
– Camilla Rønning
– Lisa Digernes-Sofie Bjerva Johnskareng
2,24
2,19
2,18
2,18
2,14
2,08
2,07
2,07
2,05
2,03
2,03
2,01
2.00
1,98
1,98
1,95
1,95
1,94
1,94
1,93
1,92
1,92
1,90
1,901.90
11/12-81
Mar -73
11/12-81
8/12-83
23/10-05
20/12-79
6/12-84
5/12-85
15/12-84
5/12-85
30/3-08
16/2-83
14/1-18
15/3-80
15/12-84
20/1-72
16/2-83
6/2-81
3/2-83
9/12-82
Mars-68
16/2-83
Mars-88
23/4-065/1-120
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nitteda
lNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
NittedalDrammen
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen
2 Andrine Nilsen
5,42
5,02
17/4-06
31/10-10
Nittedal
Nittedal
Kule 2 kg 1. Maja Rokne
2. Ingrid Marie L. Dalhus
3. Cassandra Ø. Nilsen
4. Sofie Lappegård5. Linnea Bratteng
6. Camilla Rønning
7. Pernille L. Bjerke7. Sigrid Hunstad
9. Hannah Berntzen Engevik
10. Eirill S. Mikalsen
10,68
9,05
8.40
8,338.29
7,91
6,976.976,72
6,43
6/12-08
6/12-14
9/12-17
27/11-161/12-18
2/12-06
17/03-18
7/12-134/12-21
13/3-10
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Nes i Hvam
NittedalBærum Idr.
Oslo/Ek
StangeNes i HvamOslo/Ek
Lillestrøm
Kule 3 kg 1.Sofie Lappegård
2. Bente Teksum
6,98
5,06
27/11-16
21/2-81
Nittedal
Oslo/So

J12

60m e.

1. Cassandra Ø. Nilsen

2. Camilla Rønning

2. Linnea Bratteng

4. Silje A. Pedersen
5. Emma Reshane
6 Jade Gardner

7. Felicia Johannessen
8. Nora K. Bakkom
9.Anna Normann
10. Celine Ø. Nilsen

8.49

8,64

8.64
8,81
8,87
8.91

8,95
9,00
9,14
9,16

1/12.18

1/12.07

30/12-19
18/3-18
1/12-12
2/12-17
7/3-99

21/3-05
19/3-17
5/12-15

Bærum Idr

Oslo/Ek

Bærum Idr
Oslo/Ek
Bærum Idr
Stange

Oslo/Ek
Stange
Bærum Idr.
Bærum Idr.

60m m. 1. Monica Myren
– Tina Nilsen
– Martine Nilsen
– Kjersti Aarskog
8,9
8,9
8,9
9,3
26/1-79
29/1-84
3/12-06
12/1-85
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
200m

1.Cassandra Ø. Nilsen

2.Linnea Bratteng

3. Eline Skaar
4. Caroline  Egebakken
5. Nora K. Bakkom

6. Emma Reshane

7. Helene Walskrå

8. Silje A. Pedersen

9. Anna Kjønø
10. Celine Ø. Nilsen

28,18

28.91

30,51
30,52
30,56

30,81

31.34

31,92

32.24
32,47

8/12-18

7/12-18

24/3-19
21/3-10
19/3-17

19/3-17

4/12-21

18/3-12

4/12-21
23/3-14

Nes Arena

Nes Arena

Stange
Stange
Stange

Stange

Nes Arena

Stange

Nes Arena
Stange

600m

1. Eline Skaar

2. Cassandra Ø. Nilsen
3. Marte J. Hjelmeset
4. Nora K. Bakkom
5. Hannah B. Engevik

6. Linnea Bratteng
7.Caroline Egebakken

8. Oda Skari

9. Pernille Løvhagen-Bjerke
10. Dina Storvik

1,47,36

1.51,06
1,55,23
1.55.82
1,57,82

1.58.27
2,00,49

2,00.86

2,02,38

2,03,04

7/12-19

1/12-18
12/3-16
18/3-17
6/12-14

9/11-19
20/3-10

23/3-19

23/3-19
6/12-08

Nes Arena

Bærum Idr

Stange
Stange
Stange
Bærum Idr.
Karlstad

Stange

Stange
Oslo/Ek

800m 1. Cassandra Ødegård Nilsen
2. Marianne Halvorsen
– Jade Gardner
2,45,02
2,46,1
3,02,92
13/1-18
23/2-70
6/3-99
Uddevalla
Oslo/Ek
Stange
60m hekk 76cm)

1.  Cassandra Ødegård Nilsen

2. Linnea Bratteng

3. Anna Kjønø

4. Helene Walskrå

5. Dina Storvik

6. Åse Reistad
7. Henriette W. Christiansen

8. Live Husan

9. Nora Aaneby

10. Sigrid Hunstad

9,69

10.57

11.06

11.77

12,54

13,53
13,89

14.10

14.21

14.40

15/12-18

7/12-19

4/12-21

4/12-21

26/1-08

9/2-20
28/1-12

26/1-20

26/1-20

23/1-22

Karlstad,Swe

Nes Arena

Nes Arena

Nes Arena

Lillestrøm

Bærum Idrettspark
Lillestrøm

Nes i Hvam

Nes i Hvam

Nes i Hvam

60m hekk 68.cm 1. Linnea Bratteng 10.44 9/11-19 Karlstad,Swe
Høyde

1.Linnea Bratteng

2.Dahlia Øksne

3. Gro Grasbekk

4. Anna Kjønø
5. Ingrid Marie L. Dalhus
5. Selma Gullikstad
5. Cassandra Ø. Nilsen
8 Marie Brochmann
8. Felicia Johannessen

8. Tuva Rugsveen.

8. Sigrid Hunstad

1,45

1.35

1,34

1.33
1,30
1,30
1,30
1,20
1,20

1.20

1.20

7/12-19

12/2-22

24/3-84

4/12-21
18/1-15
22/3-15
27/1-18
2/3-02
26/2-05

4/12-21

12/1-22

Nes Arena

Bærum Idr

Oslo/Ek

Nes Arena
Askim
Stange
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm

Nes Arena

Bærum Idr.

Høyde u/t. 1. Bente Teksum
2. Monica Berg Hansen
3. Karianne Trondsen
4. Cassandra Ø. Nilsen
5. Anne Tufte
5.Brenda Castillo
5.Tina Nilsen
5.Liv Paltiel
9. Marie Brochmann
10, Felicia Johannessen
– Monica Myhren
– Camilla Rønning
– Nora Kvervavik Bakkom
– Marit Sølvberg
– Mona Vestrum
– Anne Strand
– Marianne Halvorsen
– Eva Thorslund
– Ingun Skjelbeidalen
– Silje hauger Langeland
1,20
1,15
1,13
1,11
1,10
1,10
1,10
1,10
1,08
1,06
1,05
1,05
1,05
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
9/12-82
20/12-86
11/2-82
10/4-18
23/3-74
9/12-82
15/12-84
20/12-86
14/12-02
16/10-05
20/12-79
28/10-07
8/1-17
April-73
20/3-75
April-75
18/1-80
16/3-82
26/2-85
20/12-86
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ru
Bærum Idr.
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Kirkeby
Nittedal
Nittedal
Grefsen
Nittedal
Lengde – sone

1. Cassandra Ø. Nilsen

2. Linnea Bratteng
3. Silje A. Pedersen

4. Anna Kjønø

5. Felicia Johannessen
6. Celine Ødegaard Nilsen
7. Dina Storvik
8. Anna Normann

9 Maren Normann
10. Martine Nilsen
10. Emma Reshane

4,88

4.78

4,53

4.33

4,32
4,29
4,26
4,25

4,19
4,15
4.15

15/12-18

30/11-19
1/12-12

4/12-21

3/12-05
6/12-14
6/12- 08
5/12-15

5/12-15
5/3-06
2/12-17

Kalstad,Sverige

Bærum Idr.
Oslo/Ek

Nes Arena

Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Bærum Idr.Stange

Oslo/Ek
Bærum Idr

Lengde u/t, 1. Karianne Trondsen
2. Tina Nilsen
3. Anne Tufte
4. Bente Teksum
5. Berit Lund
6. Kjersti Aarskog
6. Wencke Habberstad
6. Silje Hauger Langeland
9. Monica Myhren
9. Cassandra Ø. Nilsen
– Brenda Castillo
– Felicia Johannessen
– Drude Ihle
– Liv Paltiel
– Anne Mette Godokken
– Martine Milsen
– Tone Merete Nilsen
– Anne-Lise Gundersen
– Camilla Rønning
– Torill Halvorsen
– Marianne Halvorsen
– Hilde Aardal
– Helle Engebretsen
– Ingun Skjelbreidalen
– Marit Sølvberg
– Borgny Tjelle
– Torun Liven
– Anne Britt Hoen
– Charlotte Habberstad
– Kjersti Helgeland
– Siri Kristensen
– Nancy Elgerud
– Eva Thorslund
– Merete Eriksen
– Mette Thorslund
– Dina Storvik
– Nora Kvervavik Bakkom
– Bente Sylstad
– Anne-Lise Gundersen
2,37
2,30
2,29
2,25
2,21
2,17
2,17
2,17
2,16
2.16
2,14
2,14
2,10
2,10
2,09
2,08
2,07
2,06
2,04
2,03
2,03
2,02
2,02
2,02
2,00
2,00
2,00
1,97
1,96
1,96
1,95
1,95
1,95
1,95
1,93
1,92
1,91
1,88
1,87
9/12-82
15/12-84
4/3-74
9/12-82
April-74
5/12-85
5/12-85
20/12-86
23/1-79
10/4-18
9/12-82
16/10-05
8/3-69
20/12-86
15/3-80
15/10-06
15/3-80
20/12-79
21/10-07
11/3-78
15/3-80
20/1-72
3/2-83
26/2-85
7/3-73
20/3-75
6/2-81
15/12-84
15/3-80
6/2-81
Mar-73
Feb-82
Feb-82
3/2-83
15/3-80
10/2-08
8/1-17
11/3-78
23/1-79
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ru
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Bærum Idr
Nittedal
Nittedal
Slattum
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Grefsen
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen 5,77 22/10-06 Nittedal
Tresteg 1. Cassandra Ø. Nilsen
2. Camilla Rønning
3. Martine Nilsen
9,41
8,61
8,29
3/3-18
18/4-07
6/12-06
Nes Arena
Skedsmo
Skedsmo
Kule 2kg 1. Camilla Rønning
2. Maia Rokne

3. Cassandra Ø. Nilsen
4. Sofie Lappegård
5. Tiril Lappegård

6. Linnea Bratteng
7. Ingrid Marie L. Dalhus

8. Pernille Løvhagen-Bjerke

9. Felicia Johannessen
10. Henriette Christiansen

10,86
10,76

10.69
10.29
10,06

10.04
9,97

8,58

8,25
8,21

1/12-07
10/1-09

8/12-18
2/12-17
5/12-15

9/11-19
5/12-15

23/3-19

3/12-05
1/12-13

Oslo/Ek
Oslo/Ek

Nes Arena
Bærum Idr
Bærum Idr

.Karlstad
Bærum

Stange

Oslo/Ek
Oslo/Ek

Kule 3kg 1. Bente Teksum
2. Monica Myhren
– Eva Thorslund
– Mette Eriksen
– Anniken Høstland
– Helle Engebretsen
– Charlotte Habberstad
6,49
5,90
5,74
5,50
5.46
5,45
5,31
Feb-82
26/1-79
Feb-82
3/2-83
6/2-81
3/2-83
18/1-80
Nittedal
Oslo/Ek
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal

J13

60m e.

1. Cassandra Ø. Nilsen

2. Linnea Bratteng

3. Jade Gardner
4. Camilla Rønning

5. Sofie Bjerva Johnskareng

6. Felicia Johannessen
7. Lena Marie Hansen
8. Nora K. Bakkom
9. Marie Brochmann
10. Ida Hjelmeset

8,33

8.40

8,52
8,56

8.70

8,72
8,74
8,76
8,80
8,85

7/12-19

8/2-20

6/2-00
19/1-08

22/1-22

25/3-06
18/3-06
17/3-18
1/2-03
6/12-08

Nes Arena

Bærum Idr
Lillestrøm

Lillestrøm

Nes Arena
Stange
Stange
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek

60m m. 1. Lena Marie Hansen
2. Charlotte Habberstad
3. Torill Halvorsen
4. Felicia Johannessen
– Tone Merete Nilsen
– Tina Nilsen
– Marianne Halvorsen
– Liv Paltiel
– Gro Grasbekk
8,1
8,2
8,4
8,5
8,7
8,7
8,8
8,9
9,2
2/12-06
31/1-81
11/2-79
2/12-06
21/2-81
12/1-85
21/2-81
Feb-87
12/1-85
Oslo/Ek
Oslo/So
Moss
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
200m

1. Cassandra Ø. Nilsen

2. Linnea Bratteng

3. Lena Marie Hansen

4. Felicia Johannessen
5. Nora K. Bakkom
6. Anna Normann

7. Sofie Bjerva Johnskareng
8. Maren Normann
9. Tracie Råd Kvernerud

10. Thea Lindam

27,30

27.93

28,91

29,06
29,50
29,63

29.74
30,04
30,18

30,34

9/2.19

9/2-20

2/12-06

19/3.06
18/3-18
13/3-16

13/3-22
13/3-16
13/3-16

5/12-09

Bærum Idr.park

Bærum Idr

Stange
Stange
Stange

Stange
Stange
Stange

Oslo/Ek

600m

1. Marte J. Hjelmeset

2. Eline Skaar

3. Cassandra Ødegård Nilsen
4. Sara Magndal
5. Hannah B. Engevik
6. Nora K. Bakkom

7. Linnea Bratteng
8. Hanna Eckhoff
9 Dina Storvik
10 Amanda H. Brouwer

1,39,75

1.44.80

1,46,23
1,52.39
1,52,57
1,53,58

1.54.89
1,57,20
1,58,48
2,00,08

9/9-12

8/2-20

10/2-19

2/12-17
5/12-15
17/3-18

25/1-20
16/3-13
29/3-09
21/3-15

Nes i Hvam

Bærum Idr

Bærum Idr.park
Bærum Idr
Bærum Idr.
Stange

Nes i Hvam
Stange
Lillestrøm
Stange

800m 1. Marte J. Hjelmeset
2. Anne Mette Godokken
3. Toril Halvorsen
4. Marita Halvorsen
– Ine Merete Kylgaard
2,31,97
2,34,8
2,39,2
2,41,37
2,48,12
14/1-17
14/2-81
10/3-79
6/12-03
14/3-04
Bærum Idr
Oslo/So
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
60m hekk (76,2cm) 1. Anne Kristoffersen 11,1 13/2-88 Oslo/Ek
60m hekk(76,2cm)

1.Cassandra Ø. Nilsen

2. Linnea Bratteng

3. Sofie Bjerva Johnskareng

4. Silje A. Pedersen

5. Anna Kjønø

6. Celine Ødegaard Nilsen

7.Helene Walskrå
8. Henriette Christiansen
9. Vilde Sylstad Mikalsen
10. Vilja O. Bergersen

9,53

10.34

11.11

11,17

11.21
11.99

12.07
12,65
12,75
12,88

7/2-19

9/2-20

23/1-22

26/1-13

23/1-22
31/1-15

13/2-22
2/3-13
6/3-10
2/2-13

Nes Arena

Bærum Idr

Nes Arena

Lillestrøm

Nes Arena
Lillestrøm

Bærum Idr.
Lillestrom
Oslo/Ek
Stange

60m hekk (68cm)

1. Cassandra Ødegård Nilsen

2. Dina Storvik

9.53

11,07

24/2-19

29/3-09

Gøteborg

Lillestrøm

Høyde

1.Linnea Bratteng

2. Marie Brochmann
2. Selma Gullikstad
4. Monica Myhren
5. Felicia Johannessen
5. Ingrid Dalhus

5. Anna Kjønø
8. Vilde Sylstad Mikalsen
8. Sonia Fearnley
9. Lene Hagen

9. Tuva Rugsveen

1.45

1,40
1,40
1,39
1,30
1,30

1.30
1,25
1,25
1,20

1.20

25/1-20

1/2-03
3/12-16
23/2-80
7/1-06
12/3-16

23/1-22
23/1-10
10/12-16
20/3-11

23/1-22

Nes Arena

Lillestrøm
Bærum Idr
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange

Nes Arena
Lillestrøm
Nes Arena
Stange

Nes Arena

Høyde u/t 1. Bente Teksum
2. Charlotte Habberstad
3. Monica Myhren
4. Therese Morken

5. Cassandra Ødegård Nilsen
– Marit Sølvberg
– Berit Sylstad
– Brenda Castillo
– Karianne Trondsen
– Tina Nilsen
– Lena Marie Hansen
– Camilla Johnsen
– Elisabeth Skapnes
– Bjørg Hexeberg
– Torun Liven
– Gro Grasbekk
– Emma Sagli
– Tone Merete Nilsen
– Anne Mette Godokken
– Mette Thorslund
– Hilde Ruud
– Karianne Trondsen
– Ingrid Reme
– Camilla Rønning
– Emilie Gasparini
– May Britt Nilsen
– Marianne Tømmerberg
– Torill Halvorsen
– Hilde Thorslund
– Hilde Johansen
– Dina Storvik

1,24
1,22
1,21
1,20

1.16
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,10
1,10
1,10
1,10
1,08
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00

15/3-83
11/12-81
15/3-80
6/12-84

2/4-19
April-74
20/12-79
5/3-83
15/3-83
16/3-85
23/4-07
30/3-08
Mars-74
18/1-80
16/3-82
16/3-85
27/11-16
20/2-81
28/3-81
28/3-81
15/12-84
15/3-83
4/3-07
30/3-08
20/4-08
Mar-73
11/3-78
20/12-79
20/12-79
15/3-83
22/3-09

Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal

Bærum Idr.
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stange

Lengde (s)

1.Cassandra Ø. Nilsen

2. Bente Teksum
3. Lena Marie Hanssen
4. Camilla Rønning
5. Felicia Johannessen

6. Linnea Bratteng
7. Martine Nilsen

8. Silje A. Pedersen
9. Tina Nilsen

10. Nora K. Bakkom

5.03

4,95
4,85
4,77
4,76

4,75
4,73

4,65
4,62

4,53

7/12-19

29/1-83
2/12-06
16/2-08
2/12-06

8/2-20
1/12-07

26/1/13
12/1-85

18/3-18

Nes Arena

Oslo/So
Oslo/Ek
Karlstad
Oslo/Ek

Bærum Idr
Oslo/Ek

Lillestrom
Lillestrøm

Stange

Lengde u/t 1. Anna Tufte
2. Therese Morken
3. Lena Marie Hansen
4. Karianne Trondsen
5. Tina Nilsen

5. Cassandra Ødegård Nilsen
7. Bente Teksum
8. Tone Merete Nilsen

8. Emma Reshane
10. Kjersti Aarskog
– Berit Sylstad
– Charlotte Habberstad
– Gro Grasbekk
– Maria Hofny
– Martine Nilsen
– Camilla Johnsen
– Marie Brochmann
– Brenda Castillo
– Monica Myhren
– Anne Mette Godokken
– Marianne Røstad Lund
– Marie Brochmann
– Torill Halvorsen
– Berit Lund
– Elisabeth Skapnes
– Marianne Halvorsen
– Hilde Ruud
– Hilde Årdal
– Hilde Thorslund
– Emma Sagli
– Torun Liven
– Kjersti Helgerud
– Jasmine BorgTahri
– Naima Borg Tahri
– Hanne Malde
– Wencke Hansen
– Anne LiseGundersen
– Trude Jørgensen
– Marit Sølvberg
– Andrine Nilsen
– Marita Halvorsen
– Dina Storvik
– Marianne Tømmerberg

2,47
2,38
2,37
2,32
2,28

2.28
2,27
2,26

2.26
2,25
2,24
2,24
2,24
2,23
2,21
2,20
2,20
2,18
2,16
2,16
2,15
2,14
2,13
2,11
2,10
2,10
2,10
2,09
2,08
2,08
2,07
2,06
2,06
2,05
2,04
2,03
2,03
2,02
2,02
2,02
2,01
1,98
1,95

Des-75
6/12-84
5/3-06
5/3-83
5/12-852/4-19
5/3-83
6/2-81

23/11-18
20/12-86
20/12-79
11/12-81
5/12-85
20/1-72
21/10-07
30/3-08
30/1-03
5/3-83
20/12-80
11/12-81
11/3-78
22/3-03
20/12-79
20/1-72
Mars-74
20//2-81
15/12-84
Mar-73
20/12-79
27/11-16
Feb-82
Feb-82
12/12-03
12/12-04
9/12-82
Mars-73
15/3-80
28/2-72
Mars-74
28/10-13
22/3-03
22/3-09
11/3-78

Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal

Bærum Idr
Nittedal
Nittedal

Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal

Tresteg u/t 1. Lena Marie Hansen 6,89 6/12-06 Skedsmo
Tresteg

1.Cassandra Ødegård Nilsen

2. Lena Marie Hansen

3. Linnea Bratteng
4. Camilla Rønning

5. Tuva Rugsveen

6. Helene Walskrå
7. Martine Nilsen
8. Marina W. Christiansen

10.15

9,72

9.55
8,80

8.44

8.14
8,01
7.56

23/2-19

6/12-06

9/2-20
9/4-08

13/2-22

13/2-22
18/4-07
3/5-15

Gøteborg

Skedsmo

Bærum Idr
Skedsmo/T

Bærum Idr.

Bærum Idr
Skedsmo
Nes

Kule 2 kg

1. Maia Rokne

2. Cassandra Ø. Nilsen
3. Ingrid Marie Dalhus
4. Kaisa Rokne
5. Tiril Lappegård

6. Sofie Lappegård
7. Camilla Rønning
8 Sonia Fearnley
9. Felicia Johannessen
10 Eiril Sylstad Mikalsen

13,75

12.55
11,71
11,47
11,31

10.72
10,57

10,16
9,84
9,40

11/12-10

24/2-19
17/1-16
6/12-08
27/11-16

23/11-18
12/1-08

10/12-16
25/3-06
28/1-12

Oslo/Ek

Gøteborg
Borås/SWE
Oslo/Ek
Nittedal

Nittedal
Oslo/Ek

Nes Arena
Lillestrøm
Lillestrøm

Kule 3kg

1. Tiril Lappegård

2. Sofie Lappegård
3 Jade Gardner
4. Tina Nilsen
5. Bjørg Hexeberg
– Monica Myhren
– Emma Sagli
– Bente Teksum
– Charlotte Habberstad
– Tone Merete Nilsen
– Ann-Marit Fjellanger
– Liv Paltiel

9,15

8.62
8,41
8,27
7,62
7,18
7,12
7,10
6,73
6,63
6,63
6,25

27/11-16

23/11-18
6/2-00
12/1-85
18/1-80
18/1-80
27/11-16
3/2-83
6/2-81
6/2-81
3/2-83
Feb-87

Nittedal

Nittedal
Karlstad/Sv
Lillestrøm
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lillestrøm

J14

60m e.

1. Cassandra Ødegård Nilsen

2. Lena Marie Hansen
3. Marie Brochmann
3. Thea Lindam

5. Silje Brochmann Pedersen
6. Martine Nilsen
7. Ida Hjelmeseth
8. Stine Kleven
8. Tracie Duodu
10. Maren Normann

8.25

8,30
8,38
8,38

8,51
8,54
8,73
8,74
8,74
8,83

8/2-20

17/3-07
4/12-04
11/12-10

22/3-14
6/12-08

29/3-09
1/12-07
9/12-17
11/2-17

Bærum Idr

Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek

Nes Arena
Stange
Oslo/Ek
Lillestr.
Oslo/Ek
Nes i Hvam
Bærum Idr

60m man. 1. Anne Tufte
2. Lena Marie Hansen
3. Charlotte Habberstad
4. Tina Nilsen
5. Bente Teksum
– Tone Merete Nilsen
– Wencke Habberstad
– Therese Morken
– Kjersti Aarskog
– Monica Myhren
8,0
8,1
8,2
8,2
8,3
8,5
8,5
8,6
8,7
8,8
16/2-76
17/2-07
31/1-82
19/1-86
29/1-84
31/1-82
Feb-87
1/12-85
Feb-87
21/2-81
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/So
Lillestrøm
Drammen
Oslo/So
Lillestrøm
Drammen
Lillestrøm
Oslo/Ek
100m 1. Tracie Duodu
2. Martine Nilsen
3. Thea Lindam
14,05
14,17
14,28
8/1-16
7/1-08
10/1-10
Drammen
Drammen
Drammen
200m

1.Cassandra Ødegård Nilsen

2.  Marie Brochmann
3. Lena Marie Hansen
4. Tracie Duodu
5. Silje Brochmann Pedersen
6. Thea Lindam
7. Maren Normann
8. Martine Nilsen
9. Ida Hjelmeset
10. Hanna Eckhoff

27.12

27,72
28,06
28.46
28,49
28,93
29,15
29,24
30,36
30,50

9/2-20

4/12-04
18/3-07
2/12-17
23/3-14
21/3-10
19/3-17
9/3-08
5/12-09
9/2-14

Bærum Idr

Oslo/Ek
Stange
Bærum Idr
Stange
Stange
Stange
Stange
Oslo/Ek
Bærum Idrettsp

600m 1. Marthe Hjelmeset
2. Marita Halvorsen
3. Hannah B. Engevik
4. Hanna Eckhoff
5. Hilde M. Digernes
6. Dina Storvik
7. Heidi M. Brekkan
8. Vilja Onstad Bergersen
– Hedda Holen
1,41,56
1,44,16
1,49,31
1,54,11
1,59,08
1,59,19
2,02.67
2.03.83
2,15.71
10/2-18
20/3-1998
14/2-16
8/2-14
7/3-98
20/3-10
12/1-13
8/2-14
22/3-14
Bærum Idr
Stange
Leikvang
Bærum Idr.
Stange
Stange
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
800m 1. Anne Mette Godokken
2.Hannah Berntsen Engevik
3. Benedikte Holund
4. Lisa Digernes
2,29,4
2,33,55
2,39,45
2,42,4
31/1-82
21/2-16
10/1-99
13/2-88
Oslo/So
Bærum Idr.
Karstad,Sv
Oslo/Ek
1000m 1. Marthe Hjelmeset 3,01,41 13/1-18 Uddevalla
1500m 1.Hannah Berntsen Engevik 5,15,83 13/2-16 Leikvang
1000m kapp 1. Marina W. Christiansen 6,15.02 14/2-16 Fredrikstad
60m hekk (76,2cm) e.

1.Cassandra Ø. Nilsen

2. Silje Brochmann Pedersen

3. Alma Owrehagen
4. Veronica Bollum
5. Dina Storvik

9.30

10,63

11.31
11,52
11,61

9/2-20

25/1-14

4/12-21
10/1-99
16/1-10

Bærum Idr

Lillestrøm

Nes Arena
Karlstad,Sv
Oslo/Ek

60m hekk (76,2cm) m. 1. Anne Kristoffersen
2. Marianne Tømmerberg
Liv Paltiel
10,6
11,4
11,4
25/2-89
10/3-79
13/2-88
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Høyde 1. Mona Stefferud
2. Monica Myhren2. Nora Kvervavik Bakkom
4. Brenda Castillo5. Alma Owrehagen
6. Kaisa Rokne
7. Liv Paltiel
7. Sonia Fearnley
7 Selma Gullikstad
10. Naima Borg Tahri
10. Jasmine Borg Tahri
10.Ingrid Dalhus
1,50
1,451.45
1,441.40
1,35
1,30
1,30
1,30
1,25
1,25
1.25
11/2-84
14/2-817/12-19
11/2-844/12-21
17/1-09
13/2-88 14/1-17
11/2-17
3/12-05
3/12-05
18/4-17
Oslo/Ek
Oslo/SoNes Arena
Oslo/EkNes Arena
Lillestrøm
Oslo/Ek
Nes
Bærum Idr
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Høyde u/t. 1. Bente Teksum
2. Charlotte Habberstad
2. Brenda Castillo
4. Berit Sylstad
5. Toril Halvorsen
5. Tone Merete Nilsen
5. Mona Stefferud
5.Therese Morken
5.Camilla Johnsen
5. Kaisa Rokne
– Marianne Tømmerberg
– Marianne Røstad Lund
– Monica Myhren
– Torun Liven
– Tina Nilsen
– Emma Sagli
– Kristin Bjørnstad
– Emily Davenport
– Liv Paltiel
– Lena Marie Hansen- Ingrid Marie Dalhus
– Anne Mette Godokken
– Gro Grasbekk
– Camilla Rønning
1,28
1,25
1,25
1,24
1,20
1,20
1,20
1,20
1,20
1,20
1,17
1,15
1,15
1,15
1,15
1,13
1,10
1,10
1,10
1,101,10
1,05
1,05
1,05
25/2-84
9/12-82
15/12-84
15/3-80
20/12-80
16/3-82
6/12-84
16/3-85
8/3-09
22/3-09
?/4-79
20/12-79
28/3-81
15/3-83
20/12-86
4/4-17
20/3-75
28/3-81
Mars-88
28/10-078/1-17
16/3-82
20/12-86
25/10-09
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Bærum Idr.
Nittedal
Nittedal
Nittedal
NittedalNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stav 1. Kaisa Rokne
2. Henriette W. Christiansen
3. Marina W. Christiansen
2,40
2,20
2,00
3/7-09
31/3-14
29/12-16
Moelv
Bærum Idr
Bærum Idr.
Lengde (s) 1. Tina Nilsen
2. Bente Teksum
3. Marie Brochmann
4. Martine Nilsen (planke)
5. Lena Marie Hansen planke6.Cassandra Ødegård Nilsen
7. Martine Nilsen (sone)
8 Therese Morken
9. Tone M. Nilsen
9.Silje Brochmann Pedersen -p
5,54
5,09
5,02
4,96
4,954.92
4,90
4,75
4,72
4,72
7/12-86
24/3-84
4/12-04
6/12-08
17/2-0726/1-2019/1-08
9/2-85
31/1-82
8/3-14
Drammen
Drammen
Oslo/Ek
Oslo/Ek
LillestrømNes Arena
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/So
Oslo/Ek
Lengde u/t 1. Marianne Røstad
2. Lena Marie Hansen
3. Anne Tufte
4. Brenda Castillo
5. Tina Nilsen
6. Marie Brochmann
7. Martine Nilsen
8. Elisabeth Skarpnes
8. Therese Morken
10. Tone Merete Nilsen
10. Camilla Johnsen
– Drude Ihle
– Marianne Tømmerberg
– Monica Myhren
– Gro Grasbekk
– Kaisa Rokne
– Britt Lund
– Toril Halvorsen
– Anne Kristoffersen
– Emma Sagli
– Berit Sylstad
– Charlotte Habberstad
– Turid Gustavsen
– Bente Teksum
– Liv Paltiel- Solveig Magnus
– Turid Gustavsen
– Anne Mette Godokken
– Camilla Rønning
– Marianne Halvorsen
2,43
2,42
2,40
2,37
2,36
2,34
2,32
2,31
2,31
2,30
2,30
2,29
2,28
2,27
2,26
2,24
2,21
2,21
2,21
2.21
2,18
2,17
2,16
2,14
2,142,11
2,11
2,11
2,08
2,05
20/12-79
28/10-07
Feb-76
6/12-84
20/12-86
12/12-04
27/10-08
Des-75
16/3-85
9/12-82
25/10-09
Jan-71
23/1-79
6/2-81
20/12-86
8/3-09
April-73
20/12-80
4/3-89
4/4-18
18/1-80
Feb-82
20/3-75
25/2-84
Mars-88April-73
April-75
Feb-82
25/10-09
Feb-82
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Bærum Idr.
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
NittedalNittedal
Kirkeby
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg

1. Lema Marie Hansen

2. Cassandra Ø. Nilsen
3. Selma Gullikstad
4. Martine Nilsen
5. Stine Kleven
6. Marina W. Christiansen

10,00

9.90
9,16
8,95
8,18
7,89

18/4-07

9/2-20
12/2-17
9/4-08
18/4-07
21/2-16

Skedsmo/T

Bærum Idr
Bærum Idrettsp
Skedsmo/T
Skedsmo/T
Bærum Idr

Tresteg u/t 1. Kaisa Rokne
2. Camilla Johnsen
6,76
6,23
19/4-09
19/4-09
Nittedal
Nittedal
Kule 4 kg 1. Maia Rokne 9,50 3/4-11 Nittedal
Kule 3Kg 1. Maia Rokne
2. Camilla Rønning3.Cassandra Ødegård Nilsen
4. Camilla Johnsen
5. Lena Marie Hansen
6. Kaisa Rokne
7. Tina Nilsen
8 Tiril Lappegård9. Sofie Lappegård
10. Bente Teksum
12,07
11,3010.92
10,36
10,27
9,72
9,63
9,609.31
9,23
3/12-11
1/2-099/2-20
5/12-09
1/12-07
10/1-09
19/1-86
18/3-1730/11-19
4/2-84
Oslo/Ek
LillestrømBærum Idr
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Bi
Lillestrøm
StangeBærum Idr.
Oslo/Ek

J15

60m e. 1.Camilla Rønning
2. Martine Nilsen
3. Charlotte Habberstad
3. Thea Lindam

5. Cassandra Ødegård Nilsen
6. Tina Nilsen
7. Marie Brochmann

8. Nora Kvervavik Bakkom
9. Lena Marie Hansen

10.Emma Reshane

7,97
8,23
8,24
8,24

8.26

8,27
8,28

8.29
8,35

8.48

11/12-10
5/12-09
22/1-83
29/1-11

4/12-21
31/1-87
3/12-05

8/2-20
5/4-08

1/12/-20

Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm

Nes Arena
Askim
Oslo/Ek

Bærum Idr
Lillestrøm

Bærum Idr

60m m. 1. Charlotte Habberstad
2. Tina Nilsen
– Wencke Habberstad
– Tone Merete Nilsen
– Berit Sylstad
– Nina Kristoffersen
7,9
8,0
8,4
8,5
8,8
8,8
9/2-83
7/2-87
27/1-88
Mars-83
31/1-81
13/2-88
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestr.
Oslo/So
Oslo/Ek
100m e. 1. Marie Brochmann
2. Charlotte Habberstad
3. Thea Lindam
4. Martine Nilsen
5. Tracie Duodu
6.Ida Hjelmeset
12,97
13,14
13,25
13,45
13,56
14,09
11/3-05
2/1-83
8/1-11
18/1-09
9/1-18
14/2-10
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
100m m. 1. Toril Halvorsen
2. Bente Teksum
13,1
13,6
10/1-81
20/2-85
Drammen
Drammen
200m

1. Cassandra Ødegård Nilsen

2. Marie Brochmann

3. Tracie Duodu

4.Nora Kvervavik Bakkom
5. Martine Nilsen

6. Silje B. Pedersen
7 Thea Lindam
8. Ida Hjelmeset
9. Hanna Eckhoff
10. Astrid Øksnevad

26.85

27,08

27.29

27.38
27,41

28,10
28,12
28,77
28,82
29,83

4/12-21

6/3-05

1/12-18

26/1-20
15/3-09

22/3-15
13/3-11
11/12-10
5/12-15
2/12-00

Nes Arena

Stange

Bærum Idr

Nes Arena
Stange

Stange
Ranheim
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek

600m 1. Veronica Bollum
– Stine Camilla Skogstad
1,57,62
2,05,48
4-3-00
7/3-09
Stange
Oslo/Ek
800m 1. Hannah Berntsen Engevik
2. Anne Mette Godokken
3. Marita Halvorsen
4. Torun Liven
2,23,62
2,25,7
2,28,40
2,33,3
11/2-17
5/2-83
30/1-05
18/2-84
Bærum Idr
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
1000m 1. Hannah Berntsen Engevik 3.07.68 14/1-17 Bærum Idr
1500m 1. Hannah Berntsen Engevik 5,04,24 3/3-17 Bærum Idr
60m hekk (76,2cm) e.

1.Cassandra Ø. Nilsen

2. Lena Marie Hansen

3. Alma Owrehagen
4.Dina Storvik

9.06

9,59

10.71
11,42

6/2-21

16/2-08

23/1-22
29/1-11

Bærum Idr

Karlstad

Nes Arena
Lillestrøm

60m hekk (76,2cm) m. 1. Toril Halvorsen
– Liv Paltiel
9,4
10,5
14/2-81
12/3-89
Oslo/Ek
Lillestrøm
80m hekk (76,2cm) 1. Bente Teksum
2. Trine Aase
14,0
16,6
20/1-85
24/3-84
Drammen
Drammen
2000m kapp 1. Marina W. Christiansen 9.39,18 4/3-17 Bærum Idr
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Marie Brochmann
3. Naima Borg Tahri
4. Liv Paltiel
5, Lena Marie Hansen

5. Alma Owrehagen

1,55
1,50
1,45
1,40
1,35

1.35

14/2-81
11/3-05
2/12-06
12/3-89
9/3-08

13/3-22

Oslo/So
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange

Stange

Stav 1. Henriette W. Christiansen
2. Marina W. Christiansen
2,40
2,10
28/12-15
11/2-17
Bærum Idr.
Bærum Idr
Høyde u/t 1. Lena Marie Hansen
2. Charlotte Habberstad
3. Berit Sylstad
– Tone Merete Nilsen
– Mona Stefferud
– Jasmine Borg Tahri
– Camilla Rønning
– Kristin Bjørnland
– Toril Halvorsen
– Merete Myhren
– Line Fredriksen
– Bente Teksum
– Astrid Øksnevad
– Anne Mette Godokken
– Stine Camilla Skogstad
– Hilde Marie Digernes
– Unni Henriksen
– Kaisa Rokne
– Naima Borg Tahri
– Drude Ihle
– Marianne Tømmerberg
1,31
1,28
1,25
1,20
1,20
1,20
1,20
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,11
1,10
1,10
1,06
1,05
1,05
1,05
1,00
1,00
10/2- 08
8/12-83
11/12-81
5/3-83
16/3-85
23/4-06
24/10-10
Feb-76
28/3-81
16/3-82
5/3-83
16/3-85
20/12-00
15/3-83
25/10-09
20/12-00
Mar-74
24/10-10
15/10-06
20/1-72
15/3-80
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde

1. Tina Nilsen

2. Cassandra Ødegård Nilsen
3. Bente Teksum
4. Toril Halvorsen
5. Marie Brochmann
5.Lena Marie Hansen
5.Martine Nilsen
8.Thea Lindam
9 Wencke Habberstad
9. Anna Normann

5,29

5.17
5,16
5,02
5,00
5,00
5,00
4,92
4,82
4,82

7/2-87

4/12-21
16/2-85
11/2-81
9/4-05
5/4.08
10/1-09
29/1-11
27/1-88
27/1-18

Oslo/Ek

Nes Arena
Oslo/Ek
Oslo/So
Lillestrøm
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm

Lengde u/t 1. Lena Marie Hansen
2. Martine Nilsen
3. Drude Ihle
4.Camilla Johnsen
5. Tone Merete Nilsen
– Berit Sylstad
– Stine Camilla Skogstad
– Camilla Rønning
– Charlotte Habberstad
– Jasmine Borg Tahri
– Toril Halvorsen
– Anne Mette Godokken
– Monica Myhren
– Veronica Bollum
– Unni Henriksen
– Bente Teksum
– Stine Camilla Skogstad
– Berit Lund
– Line Fredriksen
– Naima Borg Tahri
– Kaisa Rokne
– Marianne Tømmerberg
– Astrid Øksnevad
– Hilde Marie Digernes
– Bjørg Hexeberg
– Dina Storvik
– Marianne Halvorsen
– Hilde Thorslund
2,54
2,41
2,35
2,33
2,32
2,29
2,27
2,26
2,25
2,23
2,22
2,22
2,21
2,21
2,20
2,20
2,19
2,18
2,17
2,16
2,15
2,13
2,13
2,12
2,11
2,11
2,10
2,08
2/3-08
18/10-09
20/1-72
7/3-10
3/2-83
11/12-81
25/10-09
24/10-10
3/2-83
6/2-81
31/1-10
5/3-83
Feb-82
20/12-00
Mars-74
16/3-85
8/3-09
Mars-74
3/2-83
23/4-06
24/10-10
18/1-80
20/12-00
20/12-00
Feb-82
3/4-11
3/2-83
6/2-81
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen
2. Jasmine Borg Tahri
3. Naima Borg Tahri
4. Dina Storvik
6,81
6,22
6,15
5,97
19/4-09
22/10-06
22/10-06
3/4-11
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Silje Brochmann Pedersen
2. Anna Normann
3. Marie Brochmann
4. Jasmine Borg Tahri
5. Selma Gullikstad
6. Naima Borg Tahri
7. Stine Kleven
10,42
10,28
10.19
9,74
9,26
9,11
8,58
14/2-15
10/2-18
15/1-05
6/12.06
11/2-18
6/12-06
9/4-08
Bærum Idr.
Bærum Idr
Oslo/Ek
Skedsmo
Bærum Idr
Skedsmo
Skedsmo
Kule 3kg

1.Camilla Rønning

2. Cassandra Ødegård Nilsen

3. Maia Rokne
4.Camilla Johnsen
5. Lena Marie Hansen
6.Kaisa Rokne
7. Bente Teksum
8. Tiril Lappegård

9. Sofie Lappegård
10.Dina Storvik

13,29

12.17
11,63
11,26
11,25
10,78
9,95
9.74

9.42
9,25

30/1-10

4/12-21
28/1-12
11/12-10
8/3 -08
11/12-10
12/1-85
11/2-18

2020

3/12-11

Lillestrøm

Nes Arena
Lillestrøm
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Lillestrøm
Bærum Idr

Bærum Idr
Oslo/Ek

Kule 4 kg 1.Camilla Rønning (4 kg) 12.86 11/12-10 Oslo/Ek

J16

60m e.

1. Martine Nilsen

2.Cassandra Ødegård Nilsen
3. Thea Lindam
4. Sofie Myklebost
5. Silje Brochmann Pedersen
6. Ida Hjelmeset
7. Hanna Eckhoff

8. Tracie Duodu
9. Astrid Øksnevad
10. Hanne Moen

8,03

8.11
8,31
8,32
8,52
8,58
8,60

8,60
8,70
8,80

11/12-10

12/2-22
10/3-12
13/2-10
20/2-16
12/3-11
31/1-16

26/1-19
17/3-01
6/3-99

Oslo/Ek

Bærum Idr
Sandnes
Drammen
Bærum Idr.
Ranheim
Lillestrøm

Nes Arena
Stange
Stange

60m 1. Charlotte Habberstad
2. Berit Kværnes
– Anne Kristoffersen
– Therese Morken
– Berit Sylstad
– Hilde Ruud
7,9
8,0
8,6
8,7
8,8
8,8
29/1-84
31/1-81
17/3-91
Feb-87
31/1-82
Feb-87
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
NIH,Sogn
Lillestrøm
100m 1. Charlotte Habberstad 12,8 24/3-94 Drammen
100m e. 1.Martine Nilsen
2. Sofie Myklebost
3. Thea Lindam
4. Ida Hjelmeset
13,02
13,31
13,43
14,16
14/2-10
14/2-10
15/1-12
8/1-11
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
200m 1. Martine Nilsen
2. Thea Lindam3. Tracie Duodu
4. Ida Hjelmeset
5. Hanna Eckhoff
6. Sofie Myklebost
7. Astrid Øksnevad
– Vija Onstad Bergersen
– Lisa Digernes
26,74
27,3527.47
28,24
28,45
28,74
29,23
30,36
30,50
21/3-10
18/3-123/3-19
13/3-11
13/3-16
16/1-10
18/3-01
16/1-16
10/3-90
Stange
StangeUlsteinvik
Ranheim
Stange
Oslo/Ek
Stange
Nes Arena
Oslo/Ek
400m e. 1. Vilja Onstad Bergersen
2. Hilde Marie Digernes
68,84
68,97
20/2-16
4/3-00
Bærum Idr.
Stange
400m m. 1. Torun Liven 61,4 2/3-85 Oslo/Ek
600m

1.Cassandra Ødegård Nilsen

2. Eugenie Gulowsen

1.43.04

1,59,84

23/1-22

25/1-14

Bærum Idr.park

Lillestrøm

800m 1. Hannah B. Engevik
2. Anne Mette Godokken
3. Torunn Liven
– Hilde Marie Digernes
2,21,22
2,25,4
2,25,8
2,38,34
10/3-18
18/2-84
9/3-85
6/2-99
Steinkjer
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Karlstad/Sv
1500m 1. Hannah Berntsen Engevik
2. Eugenie Gulowsen
4,45,69
5,40,79
11/3-18
9/3-14
Steinkjer
Bærum Idr.
3000m 1. Hannah Berntsen Engevik 10,15,94 10/2-18 Bærum Idr
60m hekk (76,2cm) e.

1.Cassandra Ødegård Nilsen

2.Camilla Rønning
3.Kaisa Rokne
4. Veronica Bollum
5. Anne Kristoffersen
– Liv Paltiel

8.92

9,23
9,65
10,04
10,43
11,73

13/2-22

29/1-11
29/1-11
27/1-01
3/3-91
10/2-90

Bærum Idr

Lillestrøm
Lillestrøm
Askim
Oslo/Ek
Oslo/Ek

60m hekk (76,2cm) m. 1. Bente Teksum
– Marianne Tømmerberg
10,3
10,6
15/2-86
24/1-81
Oslo/Ek
Oslo/So
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Naima Borg Tahri3. Cassandra Ødegård Nilsen
1,56
1,451.40
31/1-82
28/1-0723/1-22
Oslo/So
StangeBærum Idr.
Høyde u/t 1. Berit Sylstad
2. Drude Ihle
Charlotte Løvstad
Charlotte Habberstad
Lena Marie Hansen
– Toril Halvorsen
– Line Fredriksen
– Inger Lise Amundsen
– Kaisa Rokne
– Hilde Thorslund
– Naima Borg Tahri
– Hanne Edvardsen
– Monica Tømmerberg
– Jasmine Borg Tahri
1,29
1,25
1,25
1,25
1,25
1,21
1,20
1,20
1,15
1,10
1,10
1,08
1,05
1,05
4/3-82
11/3-73
5/2-84
15/12-84
18/1-09
15/3-80
25/2-84
16/3-85
23/10-11
15/3-80
4/2-07
30/1-11
20/2-81
4/2-07
Oslo/Po
Oslo/Hø
Oslo/Ha
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stav 1. Hnriette W. Christiansen
2. Marina W. Christiansen
2,70
2,37
17/1-16
13/1-18
Stange
Uddevalla
Lengde

1. Martine Nilsen

2. Cassandra Ødegård Nilsen
3. Bente Teksum
4. Hanna Eckhoff
5. Thea Lindam
5. Silje Brochmann Pedersen
7. Veronica Bollum
8. Jasmine Borg Tahri
– Jasmine Borg Tahri

9.Selma Gullikstad
10. Therese Morken
— Martine Nilsen
– Silje Brochmann Pedersen
* grop parallell med satsplanke

5,27

5.25
5,07
4,90*
4,88
4,88
4,79
4,79
4,65*

4.73*
4,56

5,13 *
4,64 *

30/1-10

12/2-22
19/1-86
12/3-16
28/1-12
30/1-16
25/2-01
17/2-07
17/3-07

23/3-19
feb 87

20/3-10
12/3-16

Lillestrøm

Bærum Idr.
Lillestrøm
Stange
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Stange

Stange
Lillestrøm

Stange
Stange

Lengde u/t 1.Martine Nilsen
2. Drude Ihle
3. Lena Marie Hansen4. Jasmine Borg Tahri
5. Camila Johnsen
6. Kaisa Rokne
7. Berit Sylstad
7. Charlotte Habberstad
7. Stine C. Skogstad
10. Naima Borg Tahri
2,43
2,42
2,402.37
2,36
2,32
2,25
2,25
2,25
2,19
24/10-10
April-73
18/1-0928/10-07
3/4-11
30/1-11
6/3-82
15/12-84
31/1-10
4/2-07
Nittedal
Nittedal
NittedalNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg

1. Silje Brochmann Pedersen

2. Selma Gullikstad
3. Jasmine Borg Tahri
4. Naima Borg Tahri

10,79

10.12
9,94
9,44

6/2-16

1/3-19
18/4-97
18/4-07

Bærum Idr.

Ulsteinvik
Skedsmo
Skedsmo

Tresteg u/t 1.Martine Nilsen
2. Kaisa Rokne
7,00
6,42
31/10-10
3/4-11
Nittedal
Nittedal
Kule 3kg 1. Maia Rokne
2. Kaisa Rokne3. Cassandra Ødegård Nilsen
4.Camilla Johnsen
5. Lena Marie Hansen6.Tiril Lappegård
7. Dina Storvik
8. Bente Teksum
9. Hilde Marie Digernes
10. Lisa Digernes
12,33
12,1812.03
11,98
11,6910.60
10,35
9,41
9,07
9,02
14/4-13
12/3-1123/1-22
8/1-11
17/1-0930/11-19
3/3-12
19/1-86
30/1-00
10/3-90
Nittedal
RanheimNes Arena
Drammen
LillestrømBærum Idr.
Oslo/Ek
Lillestrøm
Askim
Oslo/Ek
Kule 4 kg 1. Camilla Rønning
2.Camilla Johnsen
3. Kaisa Rokne
13,03
10,20
9,39
5/2-11
3/4-11
3/4-11
Tampere/FIN
Nittedal
Nittedal
5-kamp

1.Cassandra Ødegård Nilsen

9.04h-1.40-12.03-5.12-1.43.04

3456p 23/1-22 Bærum Idr

J17

60m e.. 1. Martine Nilsen
2. Charlotte Habberstad3. Tracie Duodu
4. Veronika Bollum
5. Sofie Myklebost
7,98
8,258.42
8,64
8,69
3/12-11
2/2-857/3-20
2/2-02
5/2-11
Oslo/Ek
Oslo/EkBærum Idr.
Lillestrøm
Oslo/Ek
60m m. 1. Charlotte Habberstad
– Berit Sylstad
– Lisa Digernes

7,9

8,5
8,8

16/2-85
Mars-83
17/3-91
Oslo/Ek
Lillestrøm
100m e. 1. Charlotte Habberstad
2. Martine Nilsen
12,84
12,89
12/1-85
8/1-11
Drammen
Drammen
100m m. 1. Charlotte Habberstad 12,6 20/1-85 Drammen
200m 1. Charlotte Habberstad
2. Martine Nilsen3. Tracie Duodu
4. Ida Hjelmeset
5. Berit Sylstad
6. Thea Lindam
26,0
26,7127.47
28,58
28,7
29,28
3/2-85
30/1-1118/1-20
3/3-12
19/3-83
2/3-13
Drammen
StangeBærum Idr.
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
400m 1. Anne Mette Godokken
2. Ida Hjelmeset
62,8
64,93
2/3-85
9/3-12
Oslo/Ek
Sandnes
800m

1. Anne Mette Godokken

2.Hannah Berntsen Engevik
3. Anne Mette Myhre

2,20,68

2.35.32
2,26,0

10/2-85

2/3-19
20/1-85

Askim

Ulsteinvik
Drammen

1500m

1.Hannah Berntsen Engevik

2. Anne Mette Godokken
3. Anne Mette Myhre
– Berit Sylstad

4.53.08

4,53,6
5,00,6

5,34,0

3/3-195

9/3-85
9/3-85

Mar-83

Ulsteinvik

Oslo/Ek
Oslo/Ek

60m hekk (76,2cm) – Liv Paltiel 11,15 25/3-91 Oslo/Ek
100m hekk (76,2cm) 1. Berit Sylstad 15,8 24/3-84 Drammen
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Naima Borg Tahri
1,55
1,45
19/2-88
5/4-08
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stav 1.Henriette W. Christiansen
2. Kaisa Rokne
.
2,80
2,54
11/2-17
14/1-12
Bærum Idr.
Karlstad
Høyde u/t 1. Drude Ihle
2. Berit Sylstad
Camilla Ronning
1,29
1,25
1,25
26/2-74
5/3-83
28/10-13
Oslo/Op
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Martine Nilsen
2. Bente Teksum
3. Thea Lindam
– Tone Roll
– Lisa Digernes
– K. Aarslog
– Naima Borg Tahri
5,13
5,12
4,66
4,52
4,41
4,39
4,39
30/1-11
7/2-87
2/3-13
25/2-89
3/3-91
10/3-90
26/1.08
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
OsloEk
Lillestrøm
Lengde u/t 1. Lena Marie Hansen
2. Martine Nilsen
– Berit Sylstad
– Naima Borg Tahri
2,52
2,40
2,22
2,22
18/4-10
30/10.11
5/3-83
10/2-08
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Veronica Bollum
2. Naima Borg Tahri
9,67
9,59
10/2-02
9/4-08
Drammen
Skedsmo
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen 6,87 30/10-11 Nittedal
Kule 3 kg 1. Camilla Rønning
2. Kaisa Rokne
3. Maia Rokne4 Tiril Lappegård5. Sofie Borg Tahri
14,44
12,24
11,9610.308.73
14/1-12
14/1-12
11/1-1411/1-209/2-20
Karlstad
Karlstad
Bærum IdrBærum IdrBærum Idr
Kule 4kg 1.Lena M. Hansen
2. Kaisa Rokne
3. Camilla Johnsen
4. Dina Storvik
– Lisa Digernes
– Berit Sylstad
– Liv Paltiel
10,81
10,67
10,33
8,88
8,42
7,96
7,49
13/2-10
28/1-12
3/3-12
2/3-13
17/3-91
Mar-83
17/3-91
Drammen
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrom
Lillestrøm
Lillestrøm

J18

60m e. 1. Martine Nilsen
– Veronica Bollum
– Lena M. Hansen
7,92
8,62
8,69
28/1-12
1/2-03
29/1-10
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
100m 1. Charlotte Habberstad 12,7 5/1-96 Drammen
100m 1. Martine Nilsen 12,79 15/1-12 Drammen
400m 1 Thea Lindam
2. Torunn Liven
62,14
64,6
25/2-14
14/3-87
Bærum Idrettsp.
Drammen
800m 1. Anne M. Godokken
2. Anne Mette Myhre
3. Marianne Tømmerberg
2,20,46
2,25,47
2,28,9
1/2-86
1/2-86
19/2-83
Askim
Askim
Oslo/Ek
60m hekk (76,2cm) 1. Berit Sylstad 9,7 18/2-84 Oslo/Ek
60m hekk (84cm) 1. Lena Marie Hansen
2. Camilla Ronning
9,81
9,82
29/1-11
26/1-13
Lillestrøm
Lillestrom
Høyde 1. Berit Sylstad 1,60 11/2-84 Drammen
Høyde u/t 1. Berit Sylstad
1. Camilla Ronning
– Drude Ihle
1,25
1,25
1,20
5/2-84
14/4-13
20/3- 75
Oslo/Hu
Nittedal
Nittedal
Lengde – Veronica Bollum 4,83 1/2-03 Lillestrøm
Lengde u/t 1. Lena M. Hansen
2. Martine Nilsen
3. Drude Ihle
– Berit Sylstad
2,61
2,34
2,31
2,22
3/4-11
29/10/12
20/3-75
15/12-84
Nittedal
Bislet
Nittedal
Nittedal
Kule 4 kg 1.Camilla Rønning
1. Lena Marie Hansen
13,86
9,98
14/4-13
3/4-11
Nittedal
Nittedal

J19

60m 1. Camilla Rønning
2. Martine Nilsen
8,05
8,10
8/2-14
16/3-13
Bærum Idr
Stange
200m 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad
3. Ida Hjelmeset
27,37
28,5
29,63
25/2-14
19/1-85
9/2-14
Bærum Idrettsp
Oslo/Ek
Bærum Idrettsp
400m 1. Torun Liven 61,9 14/3-87 Oslo/Ek
800m 1.Anne Mette Goddokken 2,20,91 1/2.87 Askim
60m hekk 84 1.Berit Sylstad 9,9 19/1-85 Oslo/Ek
100m h. 84 1.Berit Sylstad 16,9 9/2-85 Drammen
Høyde 1.Berit Sylstad 1,61 9/2-85 Drammen
Høyde u/t – Drude Ihle 1,28 Mar-76 Nittedal
Lengde 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad
5,14
4,86
31/1-14
Feb-85
Oslo/Bi
Drammen
Lengde u.t 1. Lena Marie Hansen 2,49 15/4-12 Nittedal
Kule 4 kg 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad
13,93
8,57
9/3-14
24/3-85
Bærum Idr.
Drammen

J20

Høyde u/t – Drude Ihle 1,15 12/3-77 Nittedal
Lengde u/t – Drude Ihle 2,29 12/3-77 Nittedal