JENTER 15-19 – ALLE ØVELSER

Pr  31/10 2021

J15    

60m m. 1. Charlotte Habberstad
2. Tina Nilsen
3. Therese Morken
Veronica Bollum
5. Astrid Øksnevad
8,0
8,4
8,6
8,6
8,8
3/10-83 30/9-87
6/8-86
16/9-00 16/9-00
Bislet
Bislet
Bislet
Nittedal
Nittedal
60m e. 1. Marie Brochmann
2. Lena Marie Hansen
3. Veronica Bollum
4. Tracie Duodu
5. Silje Brochmann Pedersen
6. Hanna Eckhoff
7. Astrid Øksnevad
8.Ingrid Sørum
8,15
8,47
8,48
8,55
8,60
8,80
8,82
8,92
28/5-05 31/5-08 26/9-00
10/-18
7/6-15
7/6-15
26/9-00 27/9-10
Asker
Asker
Bislet
Asker
Asker
Asker
Bislet
Bislet
100m m. 1. Charlotte Habberstad
2. Toril Halvorsen
3. Bente Teksum
Tina Nilsen
5. Anne Tufte
6. Kjersti Aarskog
Therese Morken
8. Nina Kristoffersen
9. Berit Lund
10. Hilde M. Digernes
12,4
12,9
13,2
13,2
13,4
13,5
13,5
13,6
14,2
14,4
19/6-83
-81
1/6-85
-87
24/8-7724/9-88-8627/9-8822/9-7423/8-99

Nadderud

Hakadal
Bislet

Nittedal

Hakadal
Hakadal

Strømmen

100m e.

1. Marie Brochmann   12.70  5/6-05   Bjørkelangen
2. Charlotte Habberstad  12.77   19/6-83   Nadderud

3. Cassandra Ødegård Nilsen  12.94    19/9-21   Nadderud

4. Emma Reshane  13.00  13/6-2020   Nittedal
5. Martine Nilsen  13.20    /8-09   Nesodden
6. Camilla Rønning  13.25  29/5-10  Lillestrøm
6. Thea Lindam   13.25  4/6-11  Oslo/Bi
8. Tracie Duodu  13.29   24/6-18   Lillehammer
9. Lena Marie Hansen  13.51   8/6-08  Nadderud
10 Bente Teksum  13.58   21/6-85   Nadderud

200m m.

1. Charlotte Habberstad   25.9   11/9-83   Lambers.
2. Marie Brochmann   26.9  11/10-05  Oslo/La
3. Toril Halvorsen   27.2   26/5-81   Bislet
4. Tina Nilsen  28.0  9/9-87   Bislet
5. Torun Liven   28.1   6/9-84   Bislet
6. Therese Morken  29.2   22/9-86   Nadderud
7. Lisa Digernes   29.3   20/6-89   Lamberseter
8. Anne M. Godokken   29.8  2/10-83   Stovner
9. Irene Rajala  30.0  26/5-81   Bislet
9. Berit Lund   30.0  5/9-74   Bislet

200m e.

1. Charlotte Habberstad    26,36   15/7-83   Bislet

2. Emma Reshane   26,55   13/6-20   Nittedal

3. Cassandra Ødegård Nilsen   26.67  14/8-21  Stovner

4. Nora Kvervavik Bakkom  26.91   3/9-20   Nadderud
5. Marie Brochmann  26,93   4/9-05  Bislet

6. Tracie Duodu   27,48  1/9-18  Overhalla
7. Thea Lindam  27,80   4/6-11  Asker
8. Silje Brochmann Pedersen  28,15   6/6-15  Asker
9. Ida Hjelmeset  28,35   5/6-10  Asker
10. Camilla Rønning  28,36  5/6-10   Asker

300m

1. Cassandra Ødegård Nilsen   43.23  8/6-21   Tønsberg

2. Hilde M. Digernes   50.48  23/9-99   Bislet
3. Silje B. Kinsten  53.0   23/5-92   Bjørkelangen

400m m.

1. Toril Halvorsen   59.9  5/8-81   Bislet
2. Charlotte Habberstad   60.0  19/9-83 Bislet
3. Anne M. Godokken  62.6   19/9-83  Bislet
4. Torun Liven  63.9   21/9-84  Lamberseter
5. Berit Sylstad  65.4   14/6-81  Sokna
6. Kjersti Aarskog   67.8  25/8-88  Bislet

400m e.

1.Cassandra Ødegård Nilsen   59.76  19/6-21  Nittedal

2.Thea Sørum    59.85   20/6-15  Lillehammer
3. Charlotte Habberstad   60.83   14/8-83  Nadderud
4. Marita Halvorsen   61.91  12/7-05    Oslo/La
5.Ingrid Sørum   63.64     19/6-10    Lillehammer
6. Lisa Digernes  64.07  24/6-89   Lillehammer
7. Kristine H. Andersen  65.27  5/6-04   Bjørkelangen
8.Ida Hjelmeset    66.51  19/6-10   Lillehammer
9. Marianne Tømmerbrg   67.13   29/5-80   Bislet

10. Veronika Bollum   68.77  1/7-00   Lillehammer

600m

1. Hilde Jørgensen   1,57,5    1/6-72    Stovner

800m

1. Thea Sørum    2,16,01    12/9-15   Lillestrøm

2. Marthe Hjelmeset    2,17,50   8/6-19   Nittedal
3. Elin B. Antonsen    2,19,9   7/6-83   Bislet

4. Marita Halvorsen   2,20,03   12/7-05   Nadderud
5. Hannah Berntsen Engevik  2,21,32   15/5-17   Oslo/La
6. Torun Liven     2,22,2     11/5-87  Stovner
7. Bente Martinsen   2,24,0  17/9-83  Nittedal
8. Anne M. Godokken   2,25,4    Bislet
9. Kristine H. Andersen  2,25,72   12/7-04  Nadderud
10. Ingrid Sørum   2,26,91  11/9-10    Nesodden

1000m

1. Henriette Nilssen    3.16.39   16/5-18   Nittedal
2. Benedikte Holund   3,17,73   4/6-00  Fana

1500m

1. Hannah Berntsen Engevik    4,40,66   1/6-17   Jessheim

2. Marthe Hjelmeset    4,49,86   6/6-19   Jessheim
3. Anne M. Godokken   4,57,8   14/9-83   Bislet
4. Bente Teksum   4,59,3   -85  Lillehammer
5. Torun Liven   5,02,9   -84   Bislet
6. Thea Sørum   5,08,08   18/6-15   Lillehammer
7. Henriette Nilssen  5,16,49   9/5-18   Askim
8. Benedikte Holund  5,16,79   29/6-00   Lillehammer
9. Nina Johnsen  5,24,2   10/9-85   Trondheim
10 Tina Bollum Johansen   5,25,59   22/6-06   Lillehammer

2000m

1. Hannah Berntsen Engevik   6,38.72   6/8-17   Bislet

2. Marthe Hjelmeset   6,45,30   14/6-19   Nadderud
3. Thea Sørum   6,58,73   13/9-15   Lillestrøm
4. Henriette Nilssen   7,01.24   15/6-18   Nadderud

5. Kristine Holm Andersen  7,10,40   13/6-04   Nadderud
6. Ane Henriksen   7,17,07   4/8-96   Overhalla
7. Benedikte Holund  7,26,13   18/6-00   Nadderud
8. Anne Abry  7,27,48   24/6-01   Bislet
9. Tina Bollum Johansen   7,37,53    11/6-06   Bjørkelangen
10. Veronica Bollum   7,39,53   25/6-00   Bislet

3000m

1. Hannah Berntsen Engevik   10,23,41   3/8-17   Harstad

2. Tuva Grasbekk Pedersen   10.37.4    18/6-21   Nittedal
3. Anne M. Goddokken   10,56,2   6/9-83   Bislet

4. Liva Lynghammer  11.50.10     24/5-21   Nittedal

5..Ida M. Fuglset   12.26.41   20/6-20   Nittedal

80m hekk (76,2cm) m.

1. Anne Kristoffersen   13,4   8/6-90   Nadderud
2. Bente Teksum   14,3   23/9-85    Nadderud
3. Therese Morken  14,6   16/9-86   Bislet

80m hekk (76,2cm) e

1.Cassandra Ødegård Nilsen  11.82  10/7-21  Gøteborg

2. Veronica Bollum  13.09  30/6-00 Lillehammer
3.Kaisa Rokne  13.27 27/9-10  Oslo/Bi
4. Lena Marie Hansen 13.39  7/6-08  Nadderud
5.Camilla Rønning  13.59  13/8-10 Oslo/Bi

100m hekk (76,2cm) m.

1. Toril Halvorsen  15.3   20/6-83
2. Anne Tufte  16.9   23/8-77   Lamberts.
3. Liv Patiel  18.1   -89  Bislet
4. Marianne Tømmerberg 18.7   26/8-80   Bislet

100m hekk (76,2cm) e

1. Torill Halvorsen   16,11   20/6-81   Gjøvik
2. Marianne Tømmerberg  18,49  29/5-80   Bislet

200m hekk (76,2cm)

1. Benedikte Holund 39,50  31/8-00 Jessheim

300m hekk (76,2cm)

1.Cassandra Ødegård Nilsen 44,63  3/9-21 Trondheim

2. Veronica Bollum 50,13  19/8-00   Porsgrunn

400m hekk (76,2cm)

1.Cassandra Ødegård Nilsen  64,66 31/7-21 Ravnanger

2. Marianne Tømmerberg 76,8 1/10-80 Bislet

1500m hinder 76,2 cm

1. Hannah Berntsen Engevik  5,11,54  1/9-17  Fana

2. Marthe Hjelmeset  5,23,37  6/9-19  Jessheim
3. Henriette Nilssen  5,34.38  31/8-18   Overhalla
4. Tuva Hjelset  5.57,34  31/8-18 Overhalla

Høyde

1. Berit Sylstad   1.60   11/7-81   Stovner
2. Bente Teksum  1.45   11/7-81  Bislet
3. Naima Borg Tahri   1.42    27/9 -06   Bislet
4. Marianne Tømmerberg  1.40  27/5-80   Bislet
4.Kristin Bjørnland  1.40   29/5-76  Slattum
4,Lisa Digernes   1.40   -89     –
4.Liv Patiel 1.40   -89    –
4.Kristin B. Kinsten  1.40   27/6-92 Lillehammer
4. Selma Gullikstad  1.40  7/5-18  Nittedal
9. Drude Ihle   1.35   -72    –
9.Kjersti Aarskog   1.35   24/9-88   Nittedal
9.Hilde M. Digernes   1.35   28/9-99   Bislet
9.Astrid Øksnevad   1.35  27/9-00    Bislet
9.Jasmine Borg Tahri   1.35  21/5-06   Asker
9.Dina Storvik    1,35   10/9-11   Nittedal

Stav

1. Kaisa Rokne    2.50    22/9-10   Lillestrøm
1. Henriette W. Christiansen  2.50   31/5-15   Lillestrøm
3. Marina W. Christiansen    2,45   17/9-17    Nittedal

Lengde

1. Cassandra Ødegård Nilsen 5.29   15/8-21  Stovner

2. Toril Halvorsen     5,20    10/6-81   Bislet
3. Tina Nilsen    5.18   19/5-87   Bislet
4. Bente Teksum  5.09    10/9-85   Bislet

5. Wencke Habberstad  4.87   16/6-88  Nittedal

6. Charlotte Habberstad   4.82    -83
6. Veronica Bollum   4.82            Bislet
8. Monica Myhren   4.74   21/8-82   Nittedal
9. Therese Morken   4.70  6/6-86   Bislet
10. Marie Brochmann  4.69    4/6-05   Bjørkelangen

Tresteg

1.Emma Reshane   10.81    1/7-20    Nittedal

2. Silje Brochmann Pedersen  10.73    11/9-15   Lillestrøm
3. Anna Normann   10.34   16/6-18    Nadderud
4. Marie Brochmann    10.28   2/9-05   Moss
5. Maren Normann   10.12     7/5-18  Nittedal

6. Selma Gullikstad   10.11     13/8-18  Nittedal

7. Thea Lindam   10.08    26/7-11  Nadderud

8. Cassandra Ødegård Nilsen  10.06   30/10-21  Nittedal
9. Lena Marie Hansen   10.01   7/6-08  Bislet
10. Jasmine Borg Tahri   9.90   28/9-06  Ski

Kule 3kg

1. Camilla Rønning    13.61    13/6-10   Nadderud

2. Cassandra Ødegård Nilsen   12.26  19/9-21   Nadderud
3. Camilla Johnsen   11.41   5/9-10    Molde

4. Lena Marie Hansen   10.83   16/8.08   Bislet
5. Tina Nilsen  10.62   11/8-87   Hakadal

6.Kaisa Rokne   10.38   27//9-10   Bislet
7. Siri Kaarstein   10.00  2/6-14  Nittedal
8. Dina Storvik     9.83   28/9-11  Bislet
9. Tiril Lappegård   9.47   4/5-18  Nittedal
10. Bente Teksum   9.23   8/9-85  Hakadal

Kule 4 kg

1.Camilla Rønning     11,32    18/9-10    Nittedal
2. Lena Marie Hansen    9,93    13/9-08   Nittedal
3. Anne Tufte    9,52    11/9-77    –
4. Kaisa Rokne   9,14    28/5-10   TampaUSA
5. Drude Ihle   8,40    7/10 -72  Slattum
6. Dina Storvik   8,39   16/8-11   Nittedal
6. Siri Kaarstein   8,39   27/9-14   Nittedal
8. Berit Sylstad    7,99    12/5-81 Nittedal
9. Kristin Sølvberg    7,89   2/10-76   Bislet

Diskos  600g

1. Camilla Rønning   43,07   4/7-10    Gøteborg

Diskos 750g

1. Camilla Rønning   37.30   11/6-10   Nadderud
2.Kaisa Rokne    34.63   14/8-10   Oslo/Bi
3. Siri Kaarstein   34.15  1/6-14   Asker
4.Camilla Johnsen   32.78   14/8-10  Oslo/Bi
5. Lena Marie Hansen  30.98   7/6-08  Nadderud
6. Dina Storvik  28.17   28/9-11   Bislet
7. Tiril Lappegård   26.98   21/5-18  Løten
8. Ingrid Marie Dalhus   26.78   15/6-18   Nadderud

9. Cassandra Ødegård Nilsen 25.73  26/9-21   Stovner
10. Henriette W. Christiansen  24.19   8/8-15   Bislet

Diskos 1 kg

1. Camilla Rønning   36.33    6/6-10  Asker
2. Lena Marie Hansen   31.40   30/9-08   Nittedal
3. Siri Kaarstein  30.75   27/9-14   Nittedal
4. Kaisa Rokne  29.54   28/9-10  Nittedal
5. Camilla Johnsen  26.82  6/6-10  Asker
6. Bente Teksum   23.26  2/10-85  Bislet
7. Eva Thorslund   22.86  17/8-85  Nittedal
8. Berit Lund   21.56  17/9-74   Bislet
9. Drude Ihle  20.28  -72   Nittedal
10. Tina Nilsen  20.18  13/6-87  Nittedal

Slegge 3 kg

1.Tiril Lppegård   42.67   27/5-18   Lillestrøm

2. Sofie Lappegård   34.37   16/8-20  OsloSt
2. Ingrid Marie Dalhus   30.72    17/6-18   Nadderud
3. Henriette W. Christiansen   25.08    2/8-15  Bislet

Slegge 4 kg

1. Tiril Lappegård  32.84   16/9-18    Oslo/So

Spyd  400g

1. Camilla Rønning  50.87      23/7-10   Gøteborg/SW

2. Lena Marie Hansen   45.49   30/8-08    Prestfoss
3. Dina Storvik   41.52  27/8-11   Lisleby
4.Camilla Johnsen  39.17  15/8-10   Oslo/Bi
5.Kaisa Rokne   38.91  15/10-10   Oslo/Bi
6. Stine Bredal Oftedal  37.25  20/8-06  Oslo/Bi

7. Cassandra Ødegård Nilsen 36,54  4/7-21  Moss
8. Iselin Skullerud  35.33   20/8-06  Oslo/Bi
9. Martina Skullerud  34.70   20/8-06  Oslo/Bi
10 Siri Kaarstein   33.65  5/5-14   Nittedal

Spyd 500g

1. Sonia Fearly    41.95   1/9-18   Hønefoss

2. Cassandra Ødegård Nilsen  34.31  19/5-21   Nittedal
3. Kathrine Thorslund Aadland   33.30   28/5-17  Lillestrøm
4. Therese Guriby   24.55   20/8-16  Nittedal

Spyd 600g

1. Eva Thorslund    41.58   4/9-85   Bislet
2. Siri Kaarstein  39.25   27/9-14  Nittedal
3.Camilla Rønning  38.79  15/8-10     Bislet
4. Lena Marie Hansen  38.09   27/7-08  Lillestrøm
5. Berit Sylstad  36.96   23/8-81  Fana

6. Sonia Fearnley  36.02  6/8-18  Nittedal
7. Kaisa Rokne  35.83  2/8-10 Norfolk USA

8. Dina Storvik  33.47           Bislet
9. Mette Thorslund 30.94  8/7-85  Stovner
10. Bente Teksum   29.42  juni-72  Nittedal

7-kamp  – 80m hekk 76,2m – høyde-kule 3 kg-200m- lengde-spyd 400g – 800m

1.Cassandra Ødegård Nilsen   4379 poeng

(12.10 v. – 0.8 – 11.18 – 1.30 -26-93 v. -3.0  – 4.84-  36.54 – 2.28.75 )

2. Lisa Digernes 2775 20-21/6-89 Oslo/La

16 år

60m e.

1.Nora Kvervavik Bakkom

2.Martine Nilsen
3. Veronica Bollum

8.10

8,21
8,47

18/7-21

5/6-10 5/6-01

Hønefoss

Asker
Bislet

80m 1.Nora Kvervavik Bakkom 10.51 18/7-21 Hønefoss
100m m. 1. Charlotte Habberstad
2. Tina Nilsen
3. Kjersti Aarskog
4. Bente Teksum
5. Anne M. Godokken
Hanne Edwardsen
7. Anne Kristoffersen
8. Therese Morken
12,4
13,1
13,3
13,5
13,9
13,9
14,2
14,3
19/5-84 4/6-88
-89
-86
27/9-84
-96
9/6-91 13/6-87
Hakadal
Hakadal


Lambertseter
Bjørkel.
-Nittedal
100m e.

1.Nora K. Bakkom

2. Martine Nilsen

3. Charlotte Habberstad
4. Thea Lindam
5. Camilla Rønning
6. Veronica Bollum7. Tracie Duodu
8. Sofie Myklebost
9. Bente Teksum
10. Hanne Moen

12.49

12,58

13.01
13.40
13,43
13,47

13.52
13,65
13,82
13,87

8/8-21

20/6-10

21/7-84

31/5-12

5/6-11

24/6-01

6/9-19

22/5-10

20/6-86

27/6-99

Jessheim

Lillehammer

Moss

Bislet
Bislet
Bislet

Jessheim
Bislet
Nadderud

Lillehammer

150m 1.Nora Kvervavik Bakkom 19.09 18/7-21 Hønefoss
200m 1. Charlotte Habberstad
2. Anne M. Godokken
3. Bente Teksum
25,8
28,2
28,8
6/9-84 6/9-84 10/9-86 Bislet
Bislet
Bislet
200m e.

1.Nora K. Bakkom

2. Charlotte Habberstad

3. Martine Nilsen

4. Camilla Rønning

5. Tracie Duodu
6. Thea Lindam
7. Tina Nilsen
8. Ida Hjelmeset
9. Silje Brochmann Pedersen
10. Hanne Moen

25,86
25,9025.91
26,0827.50
27,76
27,81
28,01
28,30
28,49

22/8-21

18/7-84

5/9-10

10/9-11

26/5-19

27/5-12 28/6-88 18/6-11
11/6-16
18/6-99

Nittedal

Lillehammer
Molde

Ravnanger
Trondheim

Lillestrøm
Lillestrøm
Bislet
Nadderud
Nadderud
Nadderud

300m

1. Charlotte Habberstad

2. Marianne Tømmerberg

43,1
48,5
24/5-84 10/10-81 Lambertseter
Bislet
400m

1.Nora K. Bakkom

2. Torun Liven
3. Anne M. Godokken
4. Ingrid Sørum
5. Hanna Eckhoff
6. Ida Hjelmeset
7. Lisa Digernes
8. Hanne Moen
9 Benedikte Holund
10. Unni Henriksen

59.21

60,8
62,2
62,64
62,95
64,83
65,71
65,75
66,10
66,3

21/8-21

22/5-85

21/9-84

25/6-11
29/5-16
25/6-11

25/6-90

26/6-99

1/7-01

28/5-75

Nittedal

Stovner
Lamberseter Lillehammer
Lillestrøm
Lillehammer
Lilleh.
Lilleh.
Lillehammer
Bislet

800m

1.Marthe Hjelmeset

2. Thea Sørum

3. Anne M. Godokken
4. Hannah B. Engevik
5. Torun Liven
6. Anne Abry
7. Marita Halvorsen
8. Ingrid Sørum
9. Tone Bollvåg
10. Magnild Fjøsne

2,17.17

2,19,34

2,21,5
2,21,74

2,21,8

2,24,62

2,25,02

2,27,79

2,28,5
2,29,0

30/6-20

28/5-16

20/5-84
26/5-18
10/6-85

23/6-02

25/6-06

4/6-11

8/9-86

6/6-86

Bislet

Lillestrøm

1500m

1. Hannah B. Engevik

2. Ida Fuglset
3. Anne M. Goddokken
4. Magnhild Fjøsne

5. Marthe Hjelmeset
6. Marianne  Tømmerberg
7. Ingrid Sørum
8. Anne Abry
9. Benedikte Holund

4,37,08

4.50.26
4,52,1
4,57,34

4,59,62
5,12,2

5,16,16

5,29,63

5,32,16

31/5-18

22/6-21
4/6-84

2/9-86

30/5-20

9/6-81

24/6-11

26/9-02

28/6-01

Jessheim

Bislet
Bislet
Bislet

Tønsberg
Bislet
Lillehammer
Bislet
Lillehammer

2000m
3000m 1. Hannah B. Engevik
2. Anne M. Godokken3. Ida Fuglset4. Anne Abry5. Henriette Nilssen
6. Benedikte Holund
7. Hilde M. Digernes8. Johanne Jarbeaux
10,02,23
10,40,210.47.3811,08,0511,15,2611,46,3311.46.42

12.08.21

5/6-18

6/9-84

5/9-21

21/6-02

8/9-19

22/6-01

16/6-00

20/6-20

Nadderud

Bislet

Trondheim

Bislet

Jessheim

Bislet

Nadderud

Nittedal

80m hekk (76,2 cm) m.

1. Anne Kristoffersen   13.4     8/6-91  Bjørkelangen
2. Therese Morken   15.0    3/9-87    Bislet

80m hekk (76,2 cm) e.

1. Camilla Rønning   12.07    27/8-11   Lisleby
2. Kaisa Rokne   12.95     19/8-11    Bislet
3. Anne Kristoffersen   13.10   -91

100m hekk (76,2 cm) e.

1. Veronica Bollum   16.09   15/6-01  Nadderud
2. Camilla Rønning   16.63   10/9-11   Trondheim
3. Berit Sylstad    17.48   -82

100m hekk (76,2 cm) m.

1. Torun Liven   18.1    18,8-86   –
2. Bente Teksum          16/9-86  Bislet

200m hekk (76,2 cm) e

.1. Hilde M. Digernes     40,34    31/8-00    Jessheim

300m hekk (76,2 cm)

1. Veronica Bollum   50.17   5/6-01    Bislet
2. Marianne Tømmerberg   54.4     1/9-81  Bislet

1500m h.

1. Hannah Berntsen Engevik   5.05.83   31/8-18   Overhalla

2. Ida M. Fugleset   5.14.91     4/9-21    Trondheim

3. Marthe Hjelmeset  5.22.09  28/8-20  Jessheim

4. Henriette Nilssen   5,35,83   6/9-19   Jessheim

2000m h

1. Hannah Berntsen Engevik 7,01,09    5/6.18    Nittedal

3000m h

1. Hannah Berntsen Engevik   11.13.30    12/8.18  Hvidovre

Høyde

1. Berit Sylstad     1.60    19/6-83   Nadderud
2. Bente Teksum    1.50     6/7-86   Stovner
3. Naima Borg Tahri    1.50    19/5.07   Bislet
4.Camilla Rønning   1.41    10/9-11  Trondheim
5. Hilde M. Digernes   1.30    27/9-00  Bislet
5.Kaisa Rokne   1.30    10/9-11   Nittedal
7. Astrid Øksnevad   1,25    29/5-01   Nittedal

Stav

1.Henriette W. Christiansen    2,50     25/5-16     Ski

Lengde

1. Martine Nilsen    5.33   15/8-10    Bislet
2. Camilla Rønning   5.26    11/9-11   Trondheim
3. Tina Nilsen   5.18   2/6-88  Bislet
4. Bente Teksum   5.12    31/5-86  Hakadal
5. Jasmine Borg Tahri   4.87    9/6-07  Bjørkelangen
6. Veronica Bollum  4.84  17/7-01   Bislet
7. Thea Lindam   4.78    26/5-12  Lillestrøm
8. Therese Morken   4.70    19/6-87    Nadderud

9. Nora Kvervavik Bakkom 4.69  25/9-21   Stovner
9. Kjersti Aarskog  4.66   -89     –
1

Tresteg

1. Silje Brochmann Pedersen   11.00  Nadderud    11/6-16
2.Martine Nilsen    10,66   Nesodden   12/9-10
3. Veronica Bollum   10.30   Bislet   24/6-01
4. Jasmine Borg Tahri    9.71   Kristiansand   25/8-07
5. Naima Borg Tahri   9.63    Raufoss     1/9-07
6. Hilde M. Digernes   9.47   Bislet   25/6-00
7. Thea Lindam       Bislet    13/9-12

Kule 3

1. Camilla Rønning    15.13   10/9-11    Trondheim
2. Kaisa Rokne    12.48   19/6-11    Nadderud
3.Camilla Johnsen   12.42   20/8-11   Bislet
4. Maia Rokne  11.75   25/5-13     Lillestrøm

5. Tiril Lappegård   11.13   6/7-19   Løten
6. Dina Storvik   10.01    26/5-12  Lillestrøm
7.Bente Teksum  9.67   20/9-86  Lillestrøm
8. Tina Nilsen    9.63   10/6-88    Hakadal
9. Hilde M. Digernes   9.15   16/9-00  Bislet
10. Lisa Digernes   9.02   -90   Nittedal

Kule 4 kg

1.Camilla Rønning   13.10   6/7-11   Lille/FRA
2. Kaisa Rokne   10.77   5/8-11   Kristiansand
3. Maia Rokne   9.79   29/9-13   Nittedal
4. Kjersti Aarskog   8.38   11/6-89   Nittedal

5.Tiril Lappegård   8,66  11 aug  2019 Jessheim
6. Marianne Tømmerberg  7.35   12/5-81

Diskos 750g

1. Hilde M. Digernes      19,24     28/9-00    Bislet

Diskos 1 kg

1. Camilla Rønning   39.03     13/9-11   Nittedal
2. Kaisa Rokne      38.32     29/6-11  Oslo/Bi
3. Siri Kaarstein    34.26   26/9-15   Nittedal
4. Camilla Johnsen    31.02    20/8-11   Bislet
5. Lena Marie Hansen  29,98   12/6-09   Nadderud

6. Tiril Lappegård   28.98  23/7-19  Nittedal
7. Maia Rokne   26.78   26/5-13   Lillestrøm
8. Eva Thorslund  25.14  13/9-86  Nittedal
9. Torun Liven  23,40   23/6-85   Nadderud
10. Bente Teksum 23.27   13/9-89   Nittedal

Slegge 3 kg

1. Tiril Lappegård        49.73        26/5-19     Lillestrøm

Slegge  4 kg

1. Tiril Lappegård   39,80     3/7-19    Nittedal

Spyd 500g

1.Sonia Fearnley    37.50       6/9-19   Jessheim

2.Maia Rokne     36,25        28/5-13   Lillestrøm

Spyd 600g

1.Camilla Rønning       45,91   11/6-11      Lillestrøm
2. Eva Thorslund         41,58    21/6-86      Nittedal
3. Siri Kaarstein           39,08    26/9-15      Nittedal
4. Dina Storvik             38,63    16/6-12     Nadderud
5. Berit Sylstad            37,96    29/6-82     Bislet
6. Camilla Johnsen      37,52    11/6-11     Asker

7. Sonia Fearnly          37.04    13/9-19    Nittedal
8.Kaisa Rokne            36.28      6/8-11     Kristiansand
9. Drude Ihle               31,30      -73         Nittedal
10. Bente Teksum        31,02     7/6-86    Nittedal

Spyd 800g

1. Drude Ihle       30       ,72-73

17 år

60m  m. 1. Berit Sylstad 8,5 3/10-83 Bislet
60m e. 1. Veronica Bollum 8,59 25/9-02 Bislet
100m m. 1. Charlotte Habberstad
2. Kristin Ihle
3. Berit Sylstad
4. Lisa Digernes
5. Anne Kristoffersen
6. Hanne Edwardsen
7. Drude Ihle
12,5
13,4
13,6
14,1
14,3
14,4
14,8
16/5-85 10/6-85 22/9-83
-91
23/5-92
-97
16/5-73
Lambertseter
NIH,Sogn
Bislet

Bjørkelangen-
Frogner
100m e. 1.Martine Nilsen
2. Charlotte Habberstad
3. Veronica Bollum4. Tracie Duodu
5. Anne Kristoffersen
6. Thea Erika Kaltoft
12,56
12,74
13,2813.49
14,61
14,92

11/9-11 23/6-85 19/8-02

25/9-20

14/6-92 26/5-12

Lillehammer

Nadderud
Jessheim

Asker
Sofiemyr
Lillestrøm

200m m. 1. Berit Sylstad
2. Torun Liven
27,7
28,8
4/9-83 26/9-86 Nadderud
Bislet
200m e. 1. Charlotte Habberstad
2. Martine Nilsen
3. Camilla Rønning4. Tracie Duodu
5. Lisa Digernes
6. Hilde Marie Digernes
25,63
25,66
26,1527,45
29,26
29,96

14/5-85 10/9-11 26/5-12

30/8-20
-91
24/6-01

Lambertseter Lillehammer
Indre ArnaJessheim

Bislet
400m 1. Charlotte Habberstad
2. Torun Liven
3. Anne M. Godokken
4. Lisa Digernes
5. Marita Halvorsen
6. Hilde Marie Digernes
59,6
61,6
62,6
63,11
63,44
66,97
11/6-85
-86
-85
-91
24/8-07 16/6-01
Sofiemyr



Kristiansand Nadderud
800m

1.Marthe Hjelmeset

2. Anne M. Godokken

3. Thea Sørum
4. Torun Liven
5. Anne M. Myhre
6. Ingrid Fjøsne
7. Marita Halvorsen

8. Vilde Martinsen
9. Berit Sylstad
10. Ingrid Sørum

2.17.37

2,19,1

2,21,75
2,22,9
2,23,2
2,23,8

2,26,85

2.27.94

2,31,3

2,34,87

27/6-21

10/6-85

27/5-17
-86
-85
4/9-85 26/8-07

30/8-20

4/9-83 26/5-12

Lillehammer

Sofiemyr

Lillestrøm
Bislet


Kristiansand Nadderud

Jessheim

Lillestrøm

1000m 1. Anne M. Godokken
2. Torun Liven
3,06,9
3,18,1
3/10-85 23/9-86 Bislet
Bislet
1500m

1.Marthe Hjelmeset

2. Anne M. Godokken
3. Anne M. Myhre
4. Ingrid Fjøsne
5. Torun Liven

6. Vilde Martinsen

4.48.96

4,51,17

4,54,5
4,58,9 4,59,70

5,04.14

22/6-21

1/7-85 10/9-85 10/9-85 20/9-86

7/8-20

Bislet

Bislet
Bislet
Bislet
Bislet

Jessheim

2000m
3000m 1. Anne M. Godokken
2. Anne M. Myhre3. Marthe Hjelmeset
4. Anne Abry5. Vilde Martinsen6. Lea Sofie Bratland
7. Hilde Marie Digernes

10,36,2

10,38,9

10.54.52

11,09,02

11.23.4

12.00.7

12,08,48

22/5-85 22/5-85 24/9-03

20/6-20

20/6-20

23/6-01

Stovner
StovnerBislet
BisletNittedalNittedal
Bislet
5000m 1. Anne M. Godokken 18,22,9 25/9-85 Stovner
100m hekk (84cm) m. 1. Berit Sylstad
Charlotte Habberstad
17,0
17,0 ?
7/8-83
-85
Bislet
100m hekk (84cm) e. 1. Camilla Ronning
2. Berit Sylstad
3. Anne Kristoffersen
17.01
17,16
17,91

16/6-12 2/6-83

5/8-92

Sandnes

Steinkjer

Sofiemyr

100m hekk (76,2cm) 1. Berit Sylstad 16,1 10/7-83 Stovner
200m hekk (76,2cm)
300m hekk (76,2cm) 1. Veronica Bollum
2. Stine C. Skogstad
3. Berit Sylstad
4. Anne Kristoffersen
5. Lisa Digernes
49,59
50,28
50,8
51,23
52,7
23/6-02 23/9-11 10/10-83 2/9-92 8/6-91 Bislet
Nadderud
Bislet
BisletBjørkelangen
400m h. 76,2 1. Berit Sylstad
2. Torun Liven
3. Anne Kristoffersen
4. Stine C. Skogstad
69,7
73,3
74,5
74,76
4/10-83 23/9-86 17/7-92 26/9-11

Lambertseter

Bislet
Polen
Bislet

2000m hinder 1.Vilde Martinsen 8.05.99 29/8-20 Jessheim
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Camilla Rønning
3. Charlotte Habberstad
3.Naima Borg Tahri
5. Bente Teksum
6. Lisa Digernes
7. Hilde Marie Digernes
1,65
1,54
1,40
1,40
1,35
1,35
1,25
19/6-83 26/5-12 23/9-85 8/6-08
-89
21/9-91 29/5-01
Nadderud
Indre Arna NadderudNadderud

Hakadal
Nittedal
Stav 1. Kaisa Rokne
2. Henriette W. Christiansen
3.10
2,80
28/5-17 Lillestrøm
Lengde 1. Camilla Rønning
2. Martine Nilsen
3. Berit Sylstad
4. Charlotte Habberstad
Thea Lindam
6. Veronica Bollum
7. Tone Roll
8. Anne Kristoffersen
9. Lisa Digernes
10. Hilde Marie Digernes
5,41
5,22
4,92
4,82
4,82
4,71
4,55
4,47
4,43
4,31
27/5-12 5/9-11 18/8-83 3/10-85 16/6-13 19/8- 02 -89 13/9
-92
28/6-91 17/6-01
Indre Arna
Bislet
Bislet
Nadderud Nadderud Jessheim Nadderud Lillehammer NadderudFrogner
Tresteg 1. Veronica Bollum
2. Hilde Marie Digernes
3. Naima Borg Tahri
10,44
9,82
9,68
23/6-02 16/6-01 7/6-08 Bislet
Nadderud Nadderud
Kule 4 kg 1. Camilla Rønning
2.Kaisa Rokne
3. Lena Marie Hansen4. Tiril Lappegård
5. Camilla Johnsen
6. Berit Sylstad7. Hilde Marie Digernes
8. Drude Ihle
9. Lisa Digernes
10. Veronica Bollum
13,36
10,38
10,229.97
9,59
9,098,29
7,97
7,81
7,69

28/4-12 16/6-12 3/9-10

13/9-20

26/5-12 24/8-83

24/6-01 16/5-73 21/9-91 14/9-02

Oslo/So

Nadderud
Molde

Brandbu
Lillestrøm
Bislet

Bislet
Frogner
Hakadal
Nittedal

Diskos 1 kg 1. Kaisa Rokne
2. Lena Marie Hansen3. Tiril Lappegård
4. Dina Storvik
5. Mette Thorslund
6. Tone Roll
7. Benedikte Holund
8. Drude Ihle
9. Veronica Bollum
38,96
37,8332,83
25,37
23,60
19,84
19,50
18,65
16,96

27/5-12 16/7-10

20/6-20

3/8-13 17/8-85 11/6-89 1/10-02 22/9-74 1/10-02

Lillestrøm
NittedalLøten
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Hakadal
Nittedal
Slegge 3 kg 1. Tiril Lappegård 56,01 16/8-20 Oslo St
Slegge 4 kg

1.Tiril Lappegård

2.Lena Marie Hansen

46.25

17,15

19/9-20

30/9-10

Fana

Oslo/La

Spyd 500g 1. Dina Storvik 43,24 28/5-13 Lillestrøm
Spyd 600g 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad3. Sonia Fearnly
4. Dina Storvik
5. Kaisa Rokne
6. Mette Thorslund
7. Marianne Yssen
8. Drude Ihle
9. Lisa Digernes
10. Stine Skogstad
46,41
41,8839.49
37,81
37,65
34,14
31,78
29,58
29,26
26,22

8/6-12

3/8-83

24/5-20

28/6-13 26/5-12 27/8-85 18/8-83
-74
3/6-91 16/8-11

Lillestrøm

Nadderud

Jessheim

Gøteborg/SWE Lillestrøm

Nittedal
Bislet

Bislet
Nittedal

18 år

60m
100m m. 1. Berit Sylstad
2. Veronica Bollum
3. Toril Halvorsen
13,7
13,8
13,9
30/5-84 13/9-03 10/5-84 Bislet
Nittedal
Nittedal
100m e. 1. Martine Nilsen
2. Thea Lindam
3. Veronica Bollum
4. Lisa Digernes
12,47
13,54
13,63
14,32
24/5-12
22/9-14 18/8-03
13/9-92
Oslo/Bi
Nittedal
Jessheim
Nadderud
200m 1. Toril Havorsen
2. Berit Sylstad
3. Anne M. Godokken
4. Lisa Digernes
27,7
27,9
28,2
29,9
6/7-84 3/6-84 2/9-86 6/9-92 Stovner
Moss
Bislet
Hønefoss
200m e.l 1. Martine Nilsen
2. Thea Lindam
3. Lisa Digernes
4. Ida Hjelmeset
25,68
26,62
28,83
28,84
22/6-12
20/6-14
2/6-921/6-13
Lillehammer
Lillehammer
Bislet
Asker
400m 1. Thea Lindam
2. Anne M. Goddokken
3. Hanne Edwardsen
4. Anne M. Myhre
5. Lisa Digernes
6. Torun Liven
7. Ida Hjelmeset
59,64
60,9
61,49
63,2
64,12
65,5
66,01
21/6-14
10/6-86 8/8-98
-86
1/6-921/6-87 15/6-13
Lillehammer
BisletLillehammer

Bislet
Stovner
Nadderud
800m

1. Anne M. Godokken

2. Vilde Martinsen
3. Anne M. Myhre. 4.Thea Lindam

5. Hanne Edwardsen
6. Torun Liven
7. Berit Sylstad
8. Lisa Digernes

2,17,1

2.21.26

2,22,45

2.29.43
2,29,50 2,29,6
2,30.8 2,42,89

14/7-86

5/9-21

22/6-86

17/9-14

9/9-98 10/6-87
-84
10/8-92

Øvre Ård.

Trondheim

Nadderud

Oslo/Bi

Bislet
Bislet

Lamberseter

1000m 1. Anne M. Godokken 3,03,8 23/9-86 Bislet
1500m

1. Anne M. Godokken

2.Vilde Martinsen
3. Anne M. Myhre
4. Ingrid Fjøsne
5. Torun Liven
6. Tone Bollvåg

4,39,4

4.53.89
5,02,2
5,03,2
5,13,5 5,27,23

4/6-86

22/6-21
-86
2/9-86

5/7-87 29/8-88

Stovner

Bislet
Bislet
Stovner

Nadderud

3000m 1. Anne M. Godokken
2. Anne M. Myhre
3. Elin B. Antonsen4. Vilde Martinsen
5. Tone Bollvåg6. Hedda F. Byrløkken7. Lea Sofie Bratland8. Thelma Gaarder

10,15,4 10,35,4 10,44,2

11.02.1

11,46,9

11.49.96

11.51.24

12.03.4

25/7-86 10/6-86 15/6-86

18/6-21

25/8-88

24/5-21

24/5-21

18/6-21

Haugesund
Bislet
Jessheim
BisletNittedalNittedalNittedalNittedal
5000m 1. Anne M. Godokken 17,56,49 17/6-86 Bislet
100m hekk (76,2 cm) 1. Berit Sylstad 15,9 29/5-84 Bislet
100m hekk (84 cm) m. 1. Berit Sylstad 16,3 2/6-84 Moss
100m hekk (84 cm) e. 1. Berit Sylstad 16,63 25/8-84 Øvre Årdal
200m hekk (76,2 cm)
300m hekk (76,2 cm)
400m hekk (76,2 cm) 1. Berit Sylstad
2. Anne M. Godokken
68,9
71,8
12/9-84 23/9-86 Bislet
Bislet
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Lisa Digernes
1,65
1,31
29/5-84 10/8-92

Bislet

Lambertseter

Stav 1. Kaisa Rokne 3,10 11/6-13 Oslo/So
Lengde 1. Martine Nilsen
2. Berit Sylstad
3. Thea Lindam
4. Veronica Bollum
5. Lisa Digernes
6.  Tone Roll
5.25
4,86
4,70
4,66
4,42
4,19
8/9/12
7/7-84
20/9-14
8/8-03 26/6-92
-90

Drammen

Nadderud
Nittedal
Jessheim

Lambertseter

Tresteg 1. Veronica Bollum
2. Martine Nilsen
3. Thea Lindam
4. Lisa Digernes
10,15
9.96
9,36
9,10
22/6-03 13/9/12
22/9-14 5/8-92
Bislet
Bislet
Nittedal
Sofiemyr
Kule 4kg 1. Camilla Rønning
2. Dina Storvik3. Tiril Lappegård
4. Berit Sylstad
5. Kaisa Rokne
6. Lisa Digernes
7. Drude Ihle
8. Toril Halvorsen
9. Veronica Bollum10.Sofie Mielenz
14,61
10,019.73
9,32
9,28
8,29
7,99
7,47
7,136.36
21/7-13
7/5-1419/5-21
10/5-84 29/9-13 10/8-92 10/6-74
-84
13/9-033/5-21
Rieti,Italia
Roy/USANittedal
Nittedal
NittedalLambertseterBislet
NittedalNittedal
Diskos 1kg 1.Camilla Rønning
2.Kaisa Rokne
3.Lena Marie Hansen
4. Dina Storvik5.Tiril Lappegård
6. Berit Sylstad
40,45
38,73
36,48
29,6827.72
20,56

14/6-13 6/8-11

6/8-11
2/5-14

13/5-21
21/9-84

Nadderud

Lillehammer

Kristiansand
Logan/USA

Løten
Lambertseter

Spyd 600g 1. Lena Marie Hansen
2. Camilla Rønning
3. Berit Sylstad
4. Dina Storvik
5. Kaisa Rokne
6. Maia Rokne
7. Mette Thorslund
8. Lisa Digernes
9. Drude Ihle
10. Veronica Bollum
44,29
44,28
40,36
40,31
36,28
33,69
33,18
30,60
27,04
20,27
1/8-11 10/6-13 24/5-84
7/5-14
29/9-13
7/9-15
13/7-86
12/9-92 14/8-75 13/9-03

Lillestrøm

Nittedal

Lambertseter
Roy/USA
Nittedal
Nittedal
Biri
Nadderud
Bislet
Nittedal

Slegge 4kg

1.Tiril Lappegård

2.Camilla Rønning

51.01

32,48

1/6-21

13/5-13

Bislet

Lillestrøm

19 år

60m
100m
100m e.
200m
200m e.2 1. Charlotte Habberstad
2. Thea Lindam
3. Ida Hjelmeset
26,36
26,87
29,43
19/6-87
19/6-15
20./6-14
Søgne
Lillehammer
Lillehammer
400m 1. Thea Lindam 60,81 20/6-15 Lillehammer
800m 1. Anne M. Godokken
2. Ingrid Sørum
2,16,89
2,27,64
19/5.87
28/9-14
Oslo/La
Nittedal
1000m
1500m 1. Anne M. Godokken 4,37,97 18/7-87 Lillehammer
3000m

1. Anne M. Godokken

2. Oda Hagen Tyrdal

10,02,29

11.43.73

11/6-87

24/5-21

Oslo/Bislet

Nittedal

5000m
100m hekk (76,2 cm)
100m hekk (84 cm) m. 1. Berit Sylstad 17,3 8/6-85 Raufoss
100m hekk (84 cm) e.
200m hekk (76,2 cm)
300m hekk (76,2 cm)
400m hekk (76,2 cm)
Høyde 1. Berit Sylstad 1,55 1/7-85 Bislet
Stav
Lengde 1. Berit Sylstad 5,19 20/5-85 Hakadal
Tresteg
Kule 4kg 1.Camilla Johnsen 10,10  9/10-14 Nittedal
Diskos 1kg 1.Lena Marie Hansen
2. Camilla Johnsen
31,40
28,93
16/10-12
09/10-14
Lillestrøm
Nittedal
Spyd 600g 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad     – gml. type
46,01
38,74
5/5-14 17/8-85 Nittedal
Nittedal
Slegge 4kg 1.Camilla Rønning 34,16 28/10-12 Lillestrøm