(*) Betyr foreløpig beste resultat som er funnet.
(U) Betyr av øvelsen ikke er offisiell idag.

Utendørs pr 1/10-2018 – Viser rekorder fra 10 år og opp til junior – sidene er ikke ferdig formatert/ryddet i tabell for 13-junior-klassene

KVINNER JUNIOR (max 22 år)

60m Tina Nilsen 7,9 30/9-86 Oslo/La

100m Charlotte Habberstad 12,4 19/6-83 Nadderud

Martine Nilsen 12,47 24/5-12 Oslo/Bi

200m Charlotte Habberstad 25,63 14/5-85 Oslo/La

300m Charlotte Habberstad 43,1 24/5-84 Oslo/La

400m Charlotte Habberstad 59,6 11/6-85 Oslo/So
Thea Lindam 59,64   21/6-14 Lillehammer

600m Marita Halvorsen 1,40,10 4/9-04 Nadderud

Torill Halvorsen 1,40,1 U 8/10-79 Oslo/Bi

800m Thea Sørum 2,16,01 12/9-15 Lillestrøm

1000m Anne M. Godokken 3,03,8 23/9-86 Oslo/Bi

1500m Hannah Berntsen Engevik 4,37,08 31/5-18 Jessheim

2000m Hannah Berntsen Engevik 6,38.72 6/8-17  Oslo/Bi

3000m Hannah Berntsen Engevik  10,02.23 15/6-18 Nadderud

5000m Anne M. Godokken 17,56,49 17/6-86 Oslo/Bi

100m h. 84 Berit Sylstad 16,63 25/8-84 Øvre Årdal

Berit Sylstad 16,3 2/6-84 Moss

200m h. 76,2 Toril Halvorsen 30,9 1/9-80 Oslo/Bi

300m h. 76,2 Veronica Bollum 49,59 23/6-02 Oslo/Bi

400m h 76,2 Berit Sylstad 68,82 25/6-87 Oslo/Bi

1500m h Hannah Berntsen Engevik  5,05,83  31/8-18 Overhalla

2000m h Hannah Berntsen Engevik 7.01,09 5/6-18 Nittedal

3000m h Hannah Berntsen Engevik  11,13,30  12/8-18 Hvidovre,Danmark

Høyde Berit Sylstad 1,65 29/5-84 Oslo/Bi

Stav Kaisa Rokne 3,10 25/5-12 Oslo/So

Lengde Camilla Rønning 5,41 27/5-12 Arna

Tresteg Silje Brochmann Pedersen 11,00 11/6-16 Nadderud

Kule 4 Camilla Rønning 14,61 21/7-13 Rieti,Italia

Diskos 1 camilla Rønning 40,45 14/6-13 Nadderud

Spyd 0,6 Lena Marie Hansen 52,93 23/8.14 Jessheim

Slegge 4 Lena Marie Hansen 34,85 19/10/15 Oslo/St
7-kamp Camilla Rønning 4393p 9-10/5-15 Stockholm/SWE
15,17+2,5)-13,76-1,54-26,73-5,21(+0,7)-46,48-800m el.tid sviktet
4x100m Nittedal 51,5 7/6-84 Oslo/Bi

(B.Sylstad-T.Nilsen-T.Halvorsen-C.Habberstad)

4x200m Nittedal 2,07,22 31/8-00 Jessheim

(Hilde M. Digernes/B.Holund,A.Øksnevad/V.Bollum)

3x800m Nittedal 7,21,3 * 5/6-86 Oslo/Bi

(T.Liven-A.M.Myhre-A.M.Godokken)

ALDERSREKORDER JENTER 19 ÅR

100m Veronica Bollum 13,45 27/6-04 Lillehammer

200m Charlotte Habberstad 26,36 19/6-87 Søgne

400m Thea Lindam  60,81 20/6-15 Lillehammer

800m Anne M. Godokken 2,16,89 19/5-87 Oslo/La

1000m

1500m Anne M. Godokken 4,37,97 18/7-87 Lillehammer

2000m

3000m Anne M. Godokken 10,02,29 11/6-87 Oslo/Bi

5000m

100m h. Berit Sylstad 17,3 8/6-85 Raufoss

84cm

200m h. 76,2

300m h. 76,2

400m h 76,2

Høyde Berit Sylstad 1,55 1/7-85 Oslo/Bi

Stav

Lengde Berit Sylstad 5,19 20/5-85 Nittedal

Tresteg

Kule 4

Diskos 1 Lena Marie Hansen 31,40 16/10-12 Lillestrom

Spyd 0,6 gml Berit Sylstad 38,74 17/8-85 Nittedal

Spyd 0,6 ny

Slegge 4 Lena Marie Hansen 34,16 28/10-12 Lillestrom

7-kamp

ALDERSREKORDER JENTER 18 ÅR

60m

100m Martine Nilsen 12,47 24/5-12 Oslo/Bi

200m Martine Nilsen 25,68 22/6-12 Lillehammer

400m Anne M. Godokken 60,9 10/6-86 Oslo/Bi

Hanne Edwarsen 61,49 8/8-98 Lillehammer

800m Anne M. Godokken 2,17,1 14/6-86 Øvre Årdal

1000m Anne M. Godokken 3,03,8 23/9-86 Oslo/Bi

1500m Anne M. Godokken 4,39,4 4/6-86 Oslo/St

2000m Ingen notering

3000m Anne M. Godokken 10,15,14 25/7-86 Haugesund

5000m Anne M. Godokken 17,56,49 17/6-86 Oslo/Bi

100m h. Berit Sylstad 16,63 25/8-84 Øvre Årdal

84cm Berit Sylstad 16,3 2/6-84 Moss

100m h. 76,2 Berit Sylstad 15,9 U 29/5-84 Oslo/Bi

200m h. 76,2

300m h. 76,2

400m h 76,2 Berit Sylstad 68,9 12/9-84 Oslo/Bi

Høyde Berit Sylstad 1,65 29/5-84 Oslo/Bi

Stav Kaisa Rokne 3,10 11/6-13 Oslo/So

Lengde Martine Nilsen 5,25 8/9-12 Drammen

Tresteg Veronica Bollum 10,15 22/6-03 Oslo/Bislet

Kule 4 Camilla L. Rønning 14,61 21/7-13 Rieti,Italia

Diskos 1 Camilla L. Rønning 40,45 14/6-13 Nadderud

Spyd 0,6 Lena Maria Hansen 44,29 1/8-11 Lillestrøm

Slegge 4 Camilla L. Rønning 32,64 Lillestrøm 13/5-13

7-kamp Berit Sylstad 4142 2-3/6-84 Moss

4x100m Nittedal 51,5 7/6-84 Oslo/Bi

(B.Sylstad-T.Nilsen-T.Halvorsen-C.Habberstad)

3x800m Nittedal 7,21,3 * 5/6-86 Oslo/Bi

(T.Liven-A.M.Myhre-A.M.Godokken)

4x800m Nittedal 9,45,15 7/6-86 Lamberseter

(A.M.Godokken-I.Fjøsne-A.M.Myhre-E.Antonsen)

ALDERSREKORDER JENTER 17 ÅR

60m Veronica Bollum 8,59 26/9-02 Oslo/Bi

100m Charlotte Habberstad 12,5 16/5-85 Oslo/La

Martine Nilsen 12,56 11/9-11 Lillehammer

200m Charlotte Habberstad 25,63 14/5-85 Oslo/La

400m Charlotte Habberstad 59,6 11/6-85 Oslo/So

800m Anne M. Godokken 2,19,1 10/6-85 Oslo/So

600m

1000m Anne M. Myhre 3,06,9 3/10-85 Oslo/Bi

1500m Anne M. Godokken 4,51,17 1/7-85 Oslo/Bi

2000m Ingen notering

3000m Anne M. Godokken 10,36,3 2/5-85 Oslo/St

5000m Anne M. Godokken 18,22,9 25/9-85 Oslo/St

100m h. 76 Camilla Ronning 14,99 12/5-12 Arna

100m h. 84 Camilla Ronning 17,01 16/6-12 Sandnes

Berit Sylstad 17,0 7/8-83 Oslo/Bi

200m h. 76,2

300m h. 76,2 Veronica Bollum 49,59 23/6-02 Oslo/Bi

400m h 76,2 Berit Sylstad 69,7 4/10-83 Oslo/Lamberseter

Høyde Berit Sylstad 1,65 19/6-83 Nadderud

Stav Kaisa Rokne 3,10 25/5-12 Oslo/So

Lengde Camilla Rønning 5,41 27/5-12 Arna

Tresteg Veronica Bollum 10,44 23/6-02 Oslo/Bi

Kule 3 kg Camilla Rønning 16,16 26/5-12 Arna

Kule 4 kg Camilla Rønning 13,36 28/4-12 Oslo/So

Diskos 1 kg Kaisa Rokne 38,96 27/5-12 Lillestrøm
Spyd 500g Dina Storvik 43,24 25/5-13 Lillestrøm

Spyd 600 Camilla Røning 46,41 9/6-12 Lillestrøm

Slegge 4 kg

7-kamp Camilla Rønning 5277p 26-27/5-12 Arna

14,99 – vind (76,2) – 1,54 – 16,16(3 kg) – 26,15 – 5,41 – 45,35 – 2,38,57

4x100m Nittedal 52,4 23/5-85 Oslo/La(B.Teksum-T.LivenA.Godokken-C.Habberstad)

3x800m Nittedal 7,27,7 2/6-85 Oslo/So

(A.Myhre-M.Fjøsne-A.M.Godokken)

ALDERSREKORDER JENTER 16 ÅR

60m Martine Nilsen 8,21 5/6-10 Asker

100m Charlotte Habberstad 12,4 19/5-84 Hakadal

Martine Nilsen 12,58 20/6-10 Lillehammer

200m Charlotte Habberstad 25,90 18/7-84 Lilleham.

Charlotte Habberstad 25,8 6/9-84 Oslo/Bi

300m Charlotte Habberstad 43,1 24/5-84 Oslo/La

400m Torun Liven 60,8 22/5-85 Oslo/Stovner

600m

800m  Thea Sørum 2,19,34 28/5-16 Lillestrøml

1000m

1500m Hannah Berntsen Engevik 4,37,08 31/5-18 Jessheim

3000m Hannah Berntsen Engevik 10,02,23 15/6-18 Nadderud

80m h. 76,2 Camilla Rønning 12,07 27/8-11 Lisleby

100m h. 76,2 Veronica Bollum 16,09 16/6-01 Nadderud

100m h 84 Camilla Rønning 18,39 28/9-11 Oslo/Bi

300m h. 76,2 Hilde M. Digernes 40,34 31/8-00 Jessheim

300m h. 76,2 Veronica Bollum 50,17 5/6-01 Oslo/Bi

1500m h. Hannah Berntsen Engevik 5,05,83  31/8-18 Overhalla

2000m h  Hannah Berntsen Engevik 7.01,09  5/6-18 Nittedal

3000m h  Hannah Berntsen Engevik 11.13.30  12/8-18 Hvidovre,Danmark

Høyde Berit Sylstad 1,60 19/6-83 Nadderud

Stav Henriette W. Christiansen 2,60  5/6-16 Nittedal

Lengde Martine Nilsen 5,33 15/8-10 Oslo/Bi

Tresteg Martine Nilsen 11,00 11/6-16 Nadderud

Kule 3kg Camilla Rønning 15,13 10/9-11 trondheim

4kg Camilla Rønning 13,10 6/7-11 Lille/FRA

Diskos 750 Hilde Marie Digernes 19,24 28/9-00 Bislet

1 kg Camilla Rønning 39,03 13/9-11 Nittedal

Slegge 4 kg
Spyd 500g Maia Rokne 36,05 25/5-13 Lillestrøm

Spyd 600 Camilla Rønning 45,91 11/6-11 Lillestrøm

7-kamp Camilla Rønning 4659p 10-11/9-11 Trondheim

100m h 16,63 – høyde 1,41 – kule 3 kg15,13 – 200m 26,08 – lengde 5,26 – spyd 41,84 – 800m 2,46,31

4x200m Nittedal 2,07,22 31/8-00 Jessheim

(Hilde M. Digernes/B.Holund,A.Øksnevad/V.Bollum)

3x800m Nittedal 7,21,9 7/6-84 Oslo/Bi

(T.Liven-E.B.Antonsen-A.M.Godokken)

* Betyr foreløpig beste resultat som er funnet.

U Betyr av øvelsen ikke er offisiell idag.

ALDERSREKORDER JENTER 15 ÅR

60m Charlotte Habberstad 8,0 3/10-83 Oslo/Bi

Marie Brochmann 8,15 28/5-05 Asker

100m Charlotte Habberstad 12,4 19/6-83 Nadderud

Marie Brochmann 12,70 4/6-05 Bjørkel.

200m Charlotte Habberstad 26,36 15/7-83 Byrkjelo

Charlotte Habberstad 25,9 11/9-83 Oslo/La

300m

400m Thea Sørum 59,85 20/6-15 Lillehammer
600m

800m Thea Sørum  2,16,01 12/9-15 Lillestrøm

1000m Henriette Nilssen  3,16,39 16/5-18 Nittedal

1500m Hannah Berntsen Engevik 4,40,66 1/6-17 Jessheim

2000m  Hannah Berntsen Engevik 6,38.72  6/8-16 Oslo/Bi

3000m Hannah Berntsen Engevik 10,23,41  13/8-17 Harstad

80m h. 76,2 Veronica Bollum 13,09 1/7-00 Lilleh.

100m h 76,2 Toril Halvorsen 15,3 U 30/6-83 Oslo/La

100m hekk 84 Kaisa Rokne 20,18 Tallahsasee 26/6

200m h. 76,2 Benedikte Holund 39,50 * 31/8-00 Jessheim

300m h. 76,2 Veronica Bollum 50,13 19/8-00 Porsgrunn

400m h. 76,2 Marianne Tømmerberg 76,8 U 1/10-80 Oslo/Bi
1500m h.  Hannah Berntsen Engevik  5,11.54  1/9-17 Fana
2000m kapp. Marina W. Christiansen  12,49,50 2/9-17 Fana

Høyde Berit Sylstad 1,60 11/7-81 Oslo/St

Stav Kaisa Rokne 2,50 22/9-10 Lillestrøm
Henriette W. Christiansen 2,50 31/5-15  Lillestrøm

Lengde Toril Halvorsen 5,20 10/6-81 Oslo/Bi

Tresteg Silje Brochmann Pedersen  10,73 11/9-15  Lillestrøm
Kule 3kg Camilla Rønning 13,61 13/6-10 Nadderud

Kule 4kg Lena Marie Hansen 11,32 18/9-10 Nittedal

Diskos 600g Camilla Rønning 43,07 4/7-10 Gøteborg

Diskos 750g Camilla Rønning 37,30 11/6-10 Nadderud

1kg Camilla Rønning 36,33 6/6-10 Asker

Slegge 3 kg Tiril Lappegård  42,67  27/5-18 Lillestrøm
Slegge 4 kg Tiril Lappegård 32.27 3/9-18 Nittedal

Spyd 400g Camilla Rønning 50,87 3/7-10 Gøteborg

Spyd 500g  Sonia Fearnley 41.95 1/9-18 Hønefoss

600g Eva Thorslund 41,58 4/9-85 Oslo/Bi

800g Berit Sylstad 36,96 23/8-81 Fana

7-kamp Lisa Digernes 2775 20-21/6-89 Oslo/La

4x100m Nittedal 53,1 16/5-83 Oslo/La (C.Habberstad-T.Nilsen-M.Halvorsen-A.M.Godokken)

ALDERSREKORDER JENTER 14 ÅR

60m Tina Nilsen 7,9 30/9-86 Oslo/La

Lena Marie Hansen 8,22 15/6-07 Nadderud

80m  Maren Normann  11.40  1//-17  Gøteborg

100m Toril Halvorsen 12,8 13/7-80 Helsingb.

Charlotte Habberstad 12,8 11/9-82 Oslo/Bi

Tina Nilsen 12,8 6/7-86 Oslo/St

Toril Halvorsen 13,17 13/7-80 Helsingb

200m Charlotte Habberstad 26,8 6/9-82 Oslo/Bislet

Lena Marie Hansen 27,11 21/6-07 Lillehammer

400m Toril Halvorsen 61,0 U 7/10-80 Oslo/St.

600m Marthe Hjelmeset 1,37,90 15/6-18 Nadderud

800m Marthe Hjelmeset 2,17.44 24/6-18 Lillehammer

1000m Kristine Holm Andersen 3,13,96 24/9-03 Oslo/Bi

1500m Marthe Hjelmeset 4,42.07 17/6-18 Nadderud

2000m Marthe Hjelmeset 6,42.35  11/5-18 Fana

1000m kappg. Marina W. Christiansen 5,54,0  5/6-16 Nittedal

60m h. 76,2 Lena Marie Hansen 9,78 8/9-07 Nadderud

Lena Marie Hansen 9,8 28/8-07 Oslo/Bi

80m h. 76,2 Toril Halvorsen 12,2 24/8-80 Fana

100m h. 76,2 Toril Halvorsen 15,8 U 5/10-80 Oslo/Bi

200m h. 76,2 Toril Halvorsen 30,9 1/9-80 Oslo/Bi

300m h. 76,2 Marianne Tømmerberg 54,0 U 9/10-79 Oslo/Bi
1500m h  Marthe Hjelmeset  5,10,25 5/6-18 Nittedal

Høyde Berit Sylstad 1,56 8/10-80 Oslo/Bi

Stav  Kaisa Rokne  2,30  31/5-2009 Lillestrøm
Henriette Weidemann Christiansen  2,30  21/5-14 Ski

Lengde Tina Nilsen 5,15 16/9-86 Oslo/Bi

Lengde sone Bente Teksum 5,33 20/5-84 Oslo/La

Tresteg Lena Marie Hansen 10,66 1/9-07 Raufoss

Kule 3kg Camilla Rønning 13,03 12/65-09 Nadderud

4kg Camilla Rønning 10,39 12/9-09 Nittedal

Diskos 600g Camilla Rønning 39,54 28/6-09 Gøteborg

Diskos 750g Camilla Rønning 37,81 14/6-09 Nadderud

1 kg Siri Kaarstein 28,18 4/8-13 Nittedal

Slegge 3 kg Tiril Lappegård 34.90 23/9-17 Lillestrøm

Spyd 400g Camilla Rønning 49,28 27/6-09 Gøteborg

600g Camilla Rønning 40,13 12/9-09 Nittedal

Slengb.1 kg Dina Storvik 34,44 25/8-10 Lillestrøm

Liten b. 150g Iselin Skullerud 68,44 18/6-05 Nadderud

300g Charlotte Habberstad 30,30 * 12/6-87 Oslo/Bi

6-kamp Dina Storvik 4005p – (9,26-7,82-4,26-11,54-1,35-2,00,66)

4x60m Nittedal 32,61 17/6-17 Nadderud

(Maren Normann/Selma Gullikstad/Emma Sagli/Tracie Duodu)

4x100m Nittedal 56,0 U 18/5-82 Oslo/La

(Tone Nilsen/Myhre/A.M.Godokken/E.B.Antonsen)

3x800m Nittedal 7,45,5 8/6-82 Oslo/So

(A.M.Godokken-T.Liven-E.B.Antonsen)

.

ALDERSREKORDER JENTER 13 ÅR

60m Anne Tufte 8,1 3/6-75 Oslo/Bi

Lena Marie Hansen 8,53 27/5-06 Oslo/Bi

80m Camilla Rønning 11,23 29/6-08 Gøteborg

100m Anne Tufte 13,1 22/6-75 Herlev

Charlotte Habberstad 13,1 25/9-81 Oslo/Bi

Marie Brochmann 13,39 24/9-03 Oslo/Bi

200m Charlotte Habberstad 26,9 5/10-81 Oslo/St

300m Charlotte Habberstad 46,3 U 13/6-81 Sokna

400m Anne Tufte 62,7 U 27/7-75 Lillestrøm

600m Torill Halvorsen 1,40,1 U 8/10-79 Oslo/Bi

800m Marthe Hjelmeset 2,23,13 9/9-17 Nittedal.

1000m Marita Halvorsen 3,15,98 24/9-03 Oslo/Bi

1500m Marthe Hjelmeset 4,44,54 1/7-17 Gøteborg

60m h. 68 Camilla Rønning 10,87 1/6-08 Asker

60m h. 76,2 Anne Kristoffersen 10,2 29/8-88 Oslo/Bi

Veronica Bollum 10,59 26/6-98 Lillehammer

80m h. 76,2 Toril Halvorsen 13,1 U 2/10-79 Oslo/Bi

100m h. 76,2 Toril Halvorsen 16,9 U 5/10-79 Oslo/Bi

200m h 76,2 Toril Halvorsen 32,4 7/10-79 Oslo/Tr
1000m kapp. Marina W. Christiansen 6.06,58 5/9-16 Jessheim

Høyde Monica Myhren 1,45* 10/9-80 Oslo/Bi

Stav Henriette W. Christiansen 2,07 31/8-13 Jessheim

Lengde Anne Tufte 4,96 4/9-75 Kongsberg

Bente Teksum 5,05 sone? 18/6-83 Nadderud

m/sone Toril Halvorsen 5,09 U 25/8-79 Nittedal

Tresteg Emma Reshane 10.08 9/9-18 Hamar

Kule 2kg Camilla Rønning 13,38 6/9-08 Nadderud

Kule 3kg Camilla Rønning 10,70 11/9-08 Nittedal

Diskos 600g Camilla Rønning 34,08 6/9-08 Nadderud
Diskos 750g Tiril Lappegård 26,46  22/9-16 Nittedal

1kg Camilla Rønning 26,94 30/9-08 Nittedal

Slegge 2 kg Ingrid Marie Løiten Dalhus 43,29 8/10-16 Løten
Slegge 3 kg Ingrid Marie Dalhus 37,08  8/10-16 Løten
Slegge 4 kg Ingrid Marie Dalhus 25,46 26/10-16 Lillestrøm

Spyd 400g Camilla Rønning 40,23 16/8-08 Oslo/Bi

600g Camilla Rønning 31,59 U 27/7-08 Lillestrøm

Slengb. 1 kg Dina Storvik 31,18 9/6-09 Lillestrøm

Liten b. 150g Siri Kaarstein 65,36 19/9-12 Lillestrom

300g Eva Thorslund 37,14 U 7/10-83 Oslo/St.
Vektkast Ingrid Marie Løiten Dalhus  11,01 14/8-16  Grewerud

6-kamp Dina Storvik 47,04 p 18-19/9 Oslo/Bi – 9,49(-0,2)-4,32()-9,44-11,18(+0,9)-1,36-2:00,1

4x60m Nittedal 34,81 20/5-06 Asker

(L.M,Hansen/P.Wivart/M.Nilsen/F.Johannessen)

4x100m Nittedal 54,3

(Habberstad/Nilsen/M.Halvorsen/Antonsen)

UTENDØRS JENTER 12 ÅR

60m Torill Halvorsen 8,3 27/8-1978 Oslo/Bi
60m e. Camilla Rønning 8,58 23/6-2007 Nadderud
80m Felicia Johannessen 12,03 29/9-2005 Oslo/La
100m Charlotte Habberstad 13,5 (U) 1/10-1980 Oslo/Bi
200m Charlotte Habberstad 27,9 (U) 5/10-1980 Oslo/Bi
400m Charlotte Habberstad
Cassandra Ø. Nilsen
66,0 (U)
66.02
7/10-1980
2/6-2018
Oslo/St
Nittedal
600m Anne Tufte 1,46,9 (U) 4/10-1974 Oslo/Bi
800m Marte J. Hjelmeset 2,34,49 16/5-2016 Nittedal
1000m Marita Halvorsen 3,27,58 26/9-2002 Oslo/Bi
1500m Marte Johanne Hjelmeset 5,11,17 24/6-16 Byrkjelo
60m h 68 Cassandra Ø. Nilsen 10.03 29/9-2018 Nittedal
60m h 76,2 Cassandra Ø. Nilsen 10,14 16/6-2018 Nadderud
80m h 76,2 Berit Kvernes 15,2 (U) 27/8-1977 Oslo/St
200m h. 68 Cassandra . Nilsen 32.10 15/9-2018 Nittedal
200m h 76,2 Anne Tufte 35,3 (U) 5/10-1974 Oslo/Bi
Høyde Monica Myhren
Gro Grasbekk
1,35 (*)
1,35 (*)
1/10-1979
19/6-1984
Oslo/Bi
Oslo/La
Stav Marina W. Christiansen 1,69 18/6-2014 Ski
Lengde Cassandra Ø. Nilsen 4,88 15/9-2018 Nittedal
Tresteg Cassandra Ø. Nilsen 9,62 17/6-2018 Nadderud
Kule 2kg Ingrid Marie Løiten Dalhus 10,61 3/7-2015 Gøteborg/SWE
Kule 3kg Ingrid Marie Løiten Dalhus 8,48 14/10-2015 Ås
Diskos 600g
Diskos 750g
Maia Rokne
Ingrid Marie Dalhus
30,87
23,39
31/5-2009
4/10-15
Lillestrøm
Nittedal
Diskos 1kg Ingrid Marie Dalhus 20,84 4/10-2015 Nittedal
Slegge 2kg Tiril Lappegård 29,92 15/8-2015 Løten
Spyd 400g
Spyd 500g
Sonia Fearnley
Sonia Fearnley
31,52
29,93
26/9-2015
23/8-2015
Nittedal
Nittedal
Spyd 600g Camilla Rønning 25,45 10/9-2007 Hakadal
Slengball 1kg Maia Rokne 27,95 30/5-2009 Lillestrøm
Liten ball 80g Camilla Rønning 50,21 5/6-2007 Nittedal
Liten ball 150g Maia Rokne 47,77 4/7-2009 Oslo/Bi
4-kamp Bente Teksum
(60m / Kule / Lengde / 800m)
3282 p 9/6-1982 Nadderud
4-kap

Cassandra Ødegård Nilsen

60m,lengde,kule,600m

3677p 31/8-1/9-2018 Oslo/Sp
4x60m Nittedal IL
(Cassandra Ø. Nilsen/ Emma Reshane/Sofie Lappegård/Nora K. Bakkom)
34,76 17/6-2017 Nadderud
4x100m Nittedal IL
(B. Teksum / M. Halvorsen / Tone Nilsen/ C. Habberstad)
57,1 (U) 5/9-1980 Oslo/Bi
3x800m Nittedal IL
(M. Halvorsen / C. Habberstad/ A. M. Goddokken)
8,28,1 2/6-1980 Oslo/Sogn

UTENDØRS JENTER 11 ÅR

60m Torill Halvorsen 8,5 1977
60m e. Linnea Bratteng 8.99 15/9-2018 Nittedal
100m Charlotte Habberstad 14,3 (U) 1/10-1979 Oslo/Bi
200m Charlotte Habberstad 29,7 (U) 6/10-1979 Oslo/Bi
400m Eline Skaar 69,30 23/9-2018 Nittedal
600m Anne Tufte 1,49,4 (U*) 19/9-1973 Oslo/Bi
800m Marte Johanne Hjelmeset 2,37,55 29/8-2015 Sofiemyr
1000m Monica Finstad 3,36,3 15/8-1982 Oslo/Bi
60m h 68 Eline Skaar 11,23 16/9-2018 Nittedal
60m h 76,2 Gro Grasbakk
Kristine H. Andersen
12,2
14,25
8/7-1983
25/6-2000
Oslo/Bi
Lillehammer
Høyde Linnea Bratteng 1,34 27/5-2018 Lillestrøm
Stav Marina W. Christiansen 1,50 20/8-2013 Jesshein
Lengde Bente Teksum 4,48 26/7-1981 Lillestrøm
Tresteg Cassandra Ø. Nilsen 8.94 20/8.2017 Nittedal
Kule 2kg Ingrid Marie Løiten Dalhu 9,66 15/6-2014 Nadderud
Kule 3kg Anne Tufte 6,90 (U) 19/9-1973 Oslo/Bi
Diskos 600g Ingrid Marie Løiten Dalhus 21,43 22/10-2014 Lillestrøm
Slegge 2kg Ingrid Marie Løiten Dalhus 24,82 26/6-2014 Løten
Spyd 400g Camilla Rønning 24,38 10/8-2005 Nittedal
Slengball 1kg Maia Rokne 28,83 27/9-2008 Lillestrøm
Liten ball 80g Camilla Rønning 48,17 6/6-2006 Nittedal
Liten ball 150g Cassandra Ø. Nilsen 38,10 18/6-2017 Nadderud
4-kamp Tove Trondsen
(60m / Kule / Lengde / 800m)
3040 p 17/6-1985 Oslo/So
4x100m Nittedal IL
(L. Patiel / C. Davidsen / I. Martinsen / T. Trondsen)
61,3 (U) 23/5-1985 Oslo/La

UTENDØRS JENTER 10 ÅR

60m e. Linnea Bratteng 9,45 9/9-17 Nittedal
80m Eline Skaar 12.82 28/6-2017 Oslo/So
100m Linnea Bratteng(9) 15,62 17/9-2016 Nittedal
200m Bente Teksum 31,6 5/10-1980 Oslo/Bi
400m Eline Skaar 73.66 11/9-2017 Asker
600m Eline Skaar 2,00.10 9/9-17 Nittedal
800m Eline Skaar 2.48.28 24/9-17 Nittedal
1000m
60m h 68 Celine Ødegård Nilsen 12,22 27/5-2012 Lillestrøm
60m h 76,2
Høyde Martine Nilsen
Amanda Horten Brouwer
Celine Odegaard Nilsen
1,05
1,05
1.05
11/9-2004
27/5-2012
25/7-2012
Nittedal
Lillestrøm
Ski
Lengde Linnea Bratteng 3,91 19/8-17 Nittedal
Kule 2kg Ingrid Marie Dalhus 7,34 12/10-2013 Tønsberg
Diskos 600g Ingrid Marie Dalhus 14,91 12/10-2013 Tønsberg
Slegge 2kg Ingrid Marie Dalhus 18,93 11/9-2013 Brandbu
Spyd 400g Thea Bråthen 17,30 14/9-2012 Sofiemyr
Slengball 1kg Thea Brathen 18,98 29/8-2012 Lillestrom
Liten ball 80g Camilla Rønning 38,00 7/6-2005 Nittedal
Liten ball 150g Cassandra Ødegård Nilsen 35,66 28/5-16 Lillestrøm
4-kamp
4x100m