UTØVERE SOM HAR KLART KRAV TIL MESTERSKAP I 2019  pr 1/12-2018

NM SENIOR

MS Spyd Paul Redford                                59,90             2/6-18  Nittedal
MS 3000m Lars Hjelmeset                          8,33.16          15/6-18 Nadderud
MS 400m Sebastian Plows                           49.50            30/6-18 Gøteborg

MS 200m Jonathan Jacobsen                     22.53             2/9-18  Overhalla

MS 400m Jonathan Jacobsen                      49.58            25/8-18  Oslo/Bi
KS Kule Camilla Rønning                            12,15             22/9-18 Nittedal.
KS Spyd Camilla Rønning                           43.93             22/-18  Oslo/Bi
KS Diskos Camilla Rønning                         38.96            6/8-19  Nittedal
KS Spyd Lena Marie Hansen                       46,80             5/7-18  Oslo/Bi
KS 1500m Hannah Berntsen Engevik        4,37,02           31/5-18  Jessheim
KS 3000m Hannah Berntsen Engevik        10,02,53         15/6-18 Nadderud

KS 1500m Marthe Hjelmeset                       4.42.07          17/6-18 Nadderud

8 utøvere

NM JUNIOR

20-22 100m Jonathan Jacobsen               11,26             31/8-18 Overhalla
20-22 400m Jonathan Jacobsen               49.58            25/8-18 Bislet
20-22 200m Jonathan Jacobsen               22.53             2/9-18 Overhalla
15-19 100m Sebastian Plows                   11,68             26/5-18  Lillestrøm
15.19 200m Sebastian Plows                    22.82             1/7-18 Gøteborg
15-19 400m Sebastian Plows                    49.50            30/6-18 Gøteborg
15-19  800m  Lars Hjelmeset                  1,58.15            2/9-18 Overhallal
15-19 1500m Lars Hjelmeset                  4.02.21          31/5-18 Jessheim
15-19 3000m Lars Hjelmeset                   8,33.16        15/6-18 Nadderud

15-19 5000m Lars Hjelmeset                  15.40.18       17/8-18 Byrkjelo
15-19 1500m Hannah B. Engevik            4,37,02        31/5 -18 Jessheim
15-19 800m Hannah B. Engevik              2,20,53        3/6-17  Nittedal.
15-19 3000m Hannah Berntsen Engevik 10,02.53      15/6-18 Nadderud
15-19 Spyd 500g Sonia Fearnley              36,02            6/8-18 Nittedal

15-19 1500m Marthe Hjelmeset               4.42.07          17/6-18 Nadderud

15-19  800m  Marthe Hjelmeset               2,17,44         24/6-18 Lillehammer

6 utøvere

UNGDOMSMESTERSKAPET

G18-19  800m  Lars Hjelmeset                      1,58.15         2/9-18  Overhallal
G18-19  3000m Lars Hjelmeset                     8,33,16        15-6-18 Nadderud

G18-19 100m Sebastian Plows                      11.68          26/5-18 Lillestrøm
G18-19 200m Sebastian Plows                      22,82         1/7-18 Gøteborg
G18-19 400m Sebastian Plows                      49,50         30/6-18 Gøteborg
G18-19 800m Sebastian Plows                     1.59.55       2/9-18  Overhalla
J17  800m Hannah B. Engevik                 2,21,74        26/5-18 Lillestrøm
J17  3000m Hannah B. Engevik               10,02.53      15/6-18  Nadderud
J16 100m Tracie Duodu                           13,29           24/6-18 Lillehammer
J16 200m Tracie Duodu                           27,56           9/6-18 Asker
J16 800m  Henriette Nilssen                     2,29.36       2/9-18 Overhalla
J16 Tresteg Anna Normann                     10,34          17/6-18 Nadderud
J16 Tresteg Maren Normann                    10,12          7/5-18 Nittedal
J16 Slegge Tiril Lappegård                       42,67          27/5-18 Lillestrøm
J16 Slegge Ingrid Marie Dalhus               33.01
J16 Spyd Sonia Fearnley                         41.95           1/9-18 Hønefoss

J16 Tresteg Selma Gullikstad                  10,11           13/8-18 Nittedal

J15 800m  Marthe Hjelmeset               2,17,44         24/6-18 Lillehammer

J15 800m Sara Magndal                      2,32,58         16/5-18 Nittedal

12 utøvere