Påmeldte til stevner

2013-sesongen

Lagseriestevne 7 mai i Bjørkelangen

G11 Simen Fritzner  600m,lengde,kule

G11 Simen Bratteng 600m,lengde,kule

G1 Martin Hildeskor 600m,lengde,kule

J10 Inger Johanne Fritzner  600m,høyde,kule

J11 Anne Marie Botterud  600m,høyde,kule

J11 Marina W. Christiansen 600m,høyde,kule

J13  Angelica Bratteng 600m,kule

J13 Henriette W. Christiansen høyde,kule

J13 Thea Sørum  600m

J13 Silje A. Pedersen høyde,kule

J13 Hedda Holen kule

J13 Vilja O. Bergersen  600m,kule 

J14 Stine Bratteng  600m

Bamselekene 16-17 mars i Stangehallen

G11 Martin Hildeskor  600m,lengde

G12 Lars Angar Hjelmeset 600m

G12 Magnus Miland Vold 60m,200m, lengde

G12 Bartosz Gnyla  60m,kule

G13 Martin B. Engevik 600m

G14 Vetle Storvik  600m 

G14 Jonathan Jacobsen 60m,200m

J10 Maiken Storvik  600m

J10 Tiril Lappegaard  60m, lengde

J10 Inger Johanne Botterud 60m,lengde

J11 Marina W. Christiansen 60m,600m,lengde,kule

J11 Celine Odegaard Nilsen 60m, lengde

J11 Hannah B. Engevik 60m,600m,lengde,kule

J11 Anne Marie Botterud 60m,lengde

J12 Therese Guriby 60m,lengde,kule

J13 Silje A. Pedersen  60m

J13 Hedda Holen 60m,200m,600m,lengde

J13 Vilja O. Bergersen 60m,200m,600m,lengde

J13 Henriette W. Christiansen 60m,lengde,kule

J13 Isabelle T. Jacobsen 60m,kule

J13 Hannah Eckhoff 60m,200m,600m,lengde

J14 Andrine Nilsen 60m,200m

J17 Dina Storvik kule

J17 Thea Lindam 60m,200m,lengde

J18/19 Ida Hjelmeset  200m 

J18/19 Martine Nilsen  60m,200m 

J10/12 4 x100m stafett

G13/14 4 x200m stafett

J13/14 4 x200m stafett

Mix 13/14 4x200m stafett

UM 8-10 mars i Steinkjer

G17 Mathias Berntzen Engevik 400m,800m,1500m

J18/19 Ida Hjelmeset  400m 

Nasjonalt stevne 2 mars i Ekeberghallen

J17  Thea Lindam 200m,lengde

J14 Siri Kaarstein kule  / EM

J18/19 Ida Hjelmeset  200m 

G15 Martin Berntzen Engevik – 13 –  800m

G17 Mathias Berntzen Engevik 800m

KM 2 mars i Skedsmohallen

J11  Marina W. Christiansen  60m,60m hekk,hoyde,lengde,kule

J11 Hannah Berntzen Engevik 600m,hoyde,lengde,kule

J12 Therese Guriby  60,600m,lengde,kule

J13 Henriette W. Christiansen 60m,600m,60m hekk,kule

J14 Siri Kaarstein kule

J17 Dina Storvik  kule

Pingvinlekene 9-10 februar i Bergen

G13 Martin Berntzen Engevik 600m,1500m

J11 Hanna Berntzen Engevik 200m,lengde,kule

NM 2-3 februar i Haugesund

MS Mathias Berntsen Engevik 800m,1500m

MS Paul Redford  høyde u/t, lengde u/t 

Huyndai Grand Prix i Stangehallen 13/14 ar

G13 Martin B. Engevik 600m,1500m

J13 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m,600m,60m hekk,lengde,kule

J13 Hedda Holen 60m,200m,600m,lengde,kule

KM hopp u/t i Sandvika 27 januar

MS Paul Redford  høyde u/t, lengde u/t 

J11 Celine Ødegard Nilsen lengde u/t, hoyde u/t

Skedsmolekene 26 januar

J7 Cassandra Ødegard Nilsen 60m,lengde

J9 Maiken Storvik 60m,lengde

J9 Hedda C. Standal  60m,lengde

J11  Marina W. Christiansen  høyde,kule

J11 Celine Ødegard Nilsen  60m,60m hekk

J11 Hannah Berntsen Engevi 60m,600m,høyde,kule

J13 Henriette W. Christiansen 60m,60m hekk,kule

J13 Silje Aronsen Pedersen 60m,60m hekk,lengde

J17 Dina Storvik  kule

J18/19 Camilla Rønning 60m hekk

G9 Petter Brochmann lengde

G12 Bartosz Gnyla  kule

G12 Magnus M. Vold  60m,kule

G13 Martin B. Engevik 600m

Dialoglekene 13 januar i Drammenshallen

J11 Hannah Berntsen Engevik Hoyde,lengde,kule

J13  Hedda Holen   60m,600m,lengde,kule

J13 Vilja Onstad Bergersen 60m,600m,lengde,kule

G12 Martin Berntsen Engevik  600m