For kontakt per mail: fotball@nittedalil.no

Styret i Nittedal Fotball består av følgende medlemmer:

Leder: Øystein Nygård, mail: oystein.nygaard@gmail.com tlf: 952 60 211

Nestleder: Kjetil Jotvedt, mail: kjetil.jotvedt@gmail.com tlf: 907 28 600

Anleggsansvarlig: Kenneth Rein Heggebakken, mail: k.rein-heggebakken@getmail.com tlf: 408 47 356

Økonomi/Kasserer: Lena Løkken mail: lena.lokken@gmail.com tlf: 901 82 893

Sekretær: Lynn Hagen, mail: lynn.hagen@hotmail.com tlf: 400 66 025

Sportslig leder: Kjetil Jotvedt, mail: kjetil.jotvedt@gmail.com tlf: 907 28 600

Arrangementsansvarlig:  Behov- Midlertidig Finn Ove Søfting

Materialforvalter: Aslak Tveito, mail: aslak@simula.no

Fair Play ansvarlig: Irene Brørs mail: irene.s.brors@gmail.com

Dugnadsansvarlig for styret: Lynn Hagen lynn.hagen@hotmail.com tlf: 400 66 025

Kioskansvarlig for styret: Lynn Hagen, mail: mail: lynn.hagen@hotmail.com tlf: 400 66 025

Varamedlem: Maria Lysgård Ulriksen mail: http://mulriks@frisurf.no; maria.lysgard.ulriksen@ahus.no;  tlf:98478255

Ansvar for utmerkelser, ekstra kontaktperson for styret: Finn Ove Søfting  finnovesofting@hotmail.com   tlf:41668707