Lyst til å spille innebandy?

VI VIL HA DEG MED PÅ LAGET!
Innebandy er fart, lagspill, sosialt, mestring og ikke minst fryktelig gøy! Bli med du også!
Innebandygruppa i Nittedal IL – Nittedal Wolves har stor tro på allsidighet, for de yngste barna starter vi først opp innebandytrening etter høstferien, slik at barna kan drive med fotball, friidrett og andre sommeridretter.
Vi inviterer alle gutter og jenter i 1.-3 klasse (født 2017-2019) for å prøve innebandy på ÅPEN HALL TIRSDAG 7. OKTOBER kl 18-19 i Rotneshallen. Til første trening trenger du gymtøy, innesko og drikkeflaske. Og kanskje ta med en venn/venninne, jo flere som er med jo morsommere blir det. Du får låne innebandykølle og briller.
Gratis treningsavgift ut november for 1.-3. Klasse, men du må ha medlemskap i Nittedal IL
Vi har lag for alle aldersgrupper (også lavterskeltilbud for mamma og pappa). For info om andre lag, se nittedalwolves.no for mer info. Eventuelle spørsmål kan du sende til post@nittedalwolves.no
For mer informasjon og innkalling til treninger, meld deg (uforpliktende) inn Spond-gruppa for G/J2017/18/19: RFBUX
Mvh
Innebandygruppa i Nittedal IL – Nittedal Wolves
#alleskalmed #vilagerminnerforlivet