vennINNEbandy 10. November

Innebandy

I dag er det den internasjonale jentedagen. Hurra for alle jenter og gratulerer til alle klubbens jenter. I Nittedal Wolves er ca 30% av alle spillerne jenter og vi vil gjerne bli enda flere.

I den forbindelse passer det godt å informere om neste vennINNEbandy med Rikke og Marie 10. November kl 18:00-19:30 i Bjertneshallen med påfølgende pizzakveld på klubbhuset for alle jentene. Arrangementet er for alle klubbens jenter med venninner, født 2006 – 2010. Vi satser på å avslutte ca 20:30

Dette er en ypperlig mulighet for å invitere med seg en venninne som ikke spiller innebandy til vanlig. De kan låne utstyr av oss. De trenger kun treningstøy, innesko og drikkeflaske, resten ordner vi.

Påmelding på http://nittedalil.no/innebandy/venninnebandy/ slik at vi kan beregne pizza og drikke. Ta med 100 kroner for pizza og drikke.