Trenere:

Ungdomsgruppen 14+

 

 

Hovedtrener

Trener

 

 

Martine Nilsen

Michael Rozporski

 

 

Martine_nilsen@hotmail.com

 

michaelrozporski@gmail.com

 

 

90671693

 

48672661

12-13 år

Hovedtrener

 

Trener

Torbjørn Moldestad

 

Michael Rozporski

tobben@elektron.no

 

michaelrozporski@gmail.com

90777780

 

48672661

10-11 Trener

 

Sidner Tande

Andrine Nilsen

Henriette Christiansen

sidner123@gmail.com

andrine_nilsen@hotmail.com

henrietteweidemann@hotmail.com

 

90242389

97144667

41239846

 

7-9 år

 

Trener

 

Trener

 

Andrine Nilsen

Henriette Christiansen

 

andrine_nilsen@hotmail.com

 

henrietteweidemann@hotmail.com

 

97144667

 

41239846

Mellomdistansegruppen

Hovedtrener

 

Trener (kun onsdag)

 

Trener (tirsdag)

Ida Charlotte Olsen-Nauen

 

Geir Skari

 

Meike Hesselink

ida@olsen-nauen.no

 

 

 

Meike@nittedal-friidrett.no

93600958

 

92063666

 

98130312

På tvers av gruppene Kast Gro Berger Lappegård grobelapp@gmail.com 91653412
På tvers av gruppene Hopp Espen Gullikstad Espen.gullikstad@mfa.no 91708122
Egen treneravtale, sprint Hovedtrener Morten Nilsen Mortni4@online.no 41634228
Egen treneravtale, spyd Hovedtrener Terje Pedersen  

 

Oppmenn:

6-9 år Andreas Harstad  a.o.harstad@gmail.com  95813676
10-11 Mangler
12-13 Mangler
Ungdomsgruppen Lars Støvreide stovreide@gmail.com 90592944
Mellomdistansegruppa Mangler
Utøvere med egen kontrakt Petter Wessel pwessel45@gmail.com 99623231