2017-sesongen

UM i Fana, Bergen 1-3/9

G16 Lars Hjelmeset 800m,2000m h,  3000m
G16 Sebastian Plows  800m
J15  Marina W. Christiansen  stav, 2000m kappgang
J15 Hannah Berntsen Engevik 800m,1500m hinder , 2000m
J17  Henriette W. Christiansen stav

Nasjonalt stevne KFUM 28/8

G11  William Fearnley  100m,lengde,tresteg,spyd
J14   Sonia Fearnley   spyd
J14   Tracie Duodu  100m

NM senior i Sandnes 25-27 august

KS Camilla Rønning     kule    –  blitt syk
MS Lars Hjelmeset 800m,1500m,5000m

 

Østlandsmesterskapet på Bækkelaget 19-20/8

MS Sebastian Plows 800m

NM junior i Harstad 11-13 august

15-19   Hanna Berntsen Engevik  800m,1500m,3000m
15-19   Henriette Weidemann Christiansen  stav   – syk
15.19   Sebastian Plows   400m
20-22  Camilla Rønning  kule  – syk

Tjalvelekene 4-6 august

J14 Tracie Duodu  60m + 200m EM
J14  Selma Gullikstad 60m,høyde,lengde + tresteg EM
J14 Sonia Fearnley  spyd   –  Ikke møtt
J14 Emma Sagli 60m
J15 Hannah Berntsen Engevik  800m,2000m
J15 Marina W. Christiansen  stav  – syk
J17 Henriette W. Christiansen stav – syk
G10 Petter Jappee Jensen  60m – ikke møtt
G11 Storm K. Veitsle   600m  – syk
G11 William Fearnley  60m,lengde

G12 Tobias Mandt  600m
G14 Ola Holmboe  60m
G15 Simen Gløgård Stensrud (12)  2000m
G14 Ola Gullikstad  60m,lengde,høyde + tresteg EM
G14 Erlend Gløgaard Stensrud   800m  + G17  1500m
MS Michael Rozporski   kule
MS Håkon Solli Henriksen 200m

Sommerstevne på Bislet 19/7

KS Hannah Berntsen Engevik 3000m
MS Lars Hjelmeset  3000m

VU-spelen i Gøteborg 30/6-2/7

G12 Odin Hexeberg-Fjøsne
G14 Trym Hexeberg Fjøsne
G14 Ola Gullikstad
G16 Lars Hjelmeset
J12 Sofie Lappegård
J12 Emma Reshane
J13 Marthe Hjelmeset
J14 Tiril Lappegård
J14 Selma Gullikstad
J14 Maren Normann
J14 Anna Normann
J14 Selma Gullikstad
J15 Hannah Berntsen Engevik

Mosselekene i Moss 1/7

G11 Tobias Mandt  600m
J17 Henriette W. Christiansen stav

Veidekkelekene 22-25 juni i Lillehammer

G11 Mathias Heuer Thorstensen 600m
G12 Odin Hexeberg-Fjøsne  600m
G12 Simen Gløgård Stensrud  1500m
G14 Trym Hexeberg-Fjøsne 800m,1500m
G14 Erlend Gløgård Stensrud 1500m
G15 Simen Bratteng  800m,1500m
G16 Sebastian Plows 400m
MS Lars Hjelmeset  800m,3000m
J11 Nora Heuer Thorstensen 600m
J13 Marthe Hjelmeset 600m,1500m
J15 Hannah Berntsen Engevik 800m,1500m

Tyrvinglekene 16-18 juni i Nadderud

J10 Eline Skaar 60m,600m,lengde
J10 Linnea Bratteng 60m,600m,lengde
J10 Sarah Borg Tahri 60m lengde

J11 Nora Heuer Thorstensen 600m
J11 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,200m,600m,høyde.lengde,kule,liten ball + evt stafett
J12 Nora Kvervavik Bakkom 60m,600m,lengde + evt stafett
J12 Emma Reshane 60m,lengde + evt stafett
J12 Sofie Lappegård 60m,lengde,kule,diskos J13,slegge J13+ evt stafett
J12 Tara Plows  60m  EM
J13 Marthe Hjelmeset  600m,1500m
J13 Sara Magndal 600m, 1500m
J13 Frøya Horten Brouwer 60m
J14 Tiril Lappegård 60m,200m,kule,diskos,slegge
J14 Anna Normann 60m,lengde
J14 Maren Normann 60m,lengde + stafett
J14 Selma Gullikstad 60m,høyde.lengde,tresteg + stafett
J14 Ingrid Marie Dalhus høyde,kule,diskos,slegge
J14 Emma Sagli 60m,lengde + stafett
J14 Tracie Duodu  60m,200m + stafett
J14 Dina Borg Tahri 60m,lengde,kule
J14 Henriette Nilssen  600m + EM 1500m
J14 Sonia Fearnley  spyd  EM
J15 Hannah Berntsen Engevik 800m,2000m
J15 Marina Weidemann Christiansen  stav
J15 Karina Thorslund Aadland spyd
J15 Amanda Horten Brouwer 100m,200m
J17 Henriette Weidemann Christiansen stav
G10 Emil Kvervavik Bakkom 60m
G11 Mathias Heuer Thorstensen  600m
G11 Storm Kristoffer Veitsle 600m,liten ball
G11 William Fearnley  200m,lengde  EM
G12 Odin Hexeberg-Fjøsne 600m,1500m
G12 Simen Gløgård Stensrud 600m,1500m,1000m kappgang
G12 Tobias Mandt 200m,600m
G12 Olav Bang Søfting 60m,600m,lengde
G13 Ola Skaar 60m,600m,kule
G14 Trym Hexeberg-Fjøsne 600m,1500m
G14 Erlend Gløgård Stensrud 600m,1500m,1000m kappgang
G14 Ola Holmboe  60m,200m,lengde
G14 Sindre Høiseter Bratlien  600m,1500m
G15 Simen Bratteng 2000m
MS Sebastian Plows 400m
MS Lars Hjelmeset  800m,3000m
MS Michael Rozporski kule
KS Camilla Rønning kule

Askerlekene 10-11 juni Asker

J10 Eline Skaar  600m   EM?
J12 Sofie Lappegård 60m,kule
J13 Marthe Hjelmeset  600m
J14 Anna Normann 60m,lengde
J14 Maren Normann 60m,lengde
J14 Tiril Lappegård kule,diskos
J14 Selma Gullikstad 60m,lengde
J14 Ingrid Marie Dalhus høyde,kule,diskos
J14 Tracie Duodu 60m,200m
J14 Emilie Steinkjer kule,diskos EM?  

J15 Hannah Berntsen Engevik  1500m
G12 Simen Gløgård Stensrud 600m + G14  1500m
G14 Erlend Gløgård Stensrud  1500m
MS Lars Hjelmeset 1500m
G16 Sebastian Plows 200m

 

Romerikelekene 27-28 mai i Lillestrøm

J10 Linnea Bratteng  60m,600m,60m hekk,lengde,kule,ball
J11 Nora H. Thorstensen 600m
J12 Tara Plows 60m
J13 Frøya Horten Brouwer  600m
J14 Tiril Lappegård kule,diskos,slegge
J14 Ingrid Dalhus diskos,slegge
J14 Sonia Fearnley høyde,kule,spyd
J14 Emma Sagli  100m,lengde
J14 Tracie Duodu 100m,200m
J15 Karina Thorslund Aadland kule,spyd
J15 Hannah Berntsen Engevik 800m
J15 Amanda Horten Brouwer 100m
J17 Thea Sørum  800m
J17 Henriette W. Christiansen  stav
G8 Aksel Holmboe 60m,lengde,ball
G8 Erik Holmboe 60m,lengde,ball
G11 Mathias H. Thorstensen  600m
G11 Storm Kristoffer Veitsle 600m
G11 William Fearnley 60m,høyde,lengde,ball
G12 Tobias Mandt 600m
G12 Simen Gløgaard Stensrud  600m
G14 Trym Hexeberg-Fjøsne 600m
G14 Ola Gullikstad  lengde
G14 Erlend Gløgård Stensrud  600m
G14 Sindre Høisæter Bratlien 600m
G14 Ola Holmboe  100m
G15 Simen Bratteng 800m
G16  Sebastian Plows 800m
MS  Michael Rozporski  kule
KS  Camilla Rønning  kule

Gjøvik og Totenlekene 20 mai

G11 William Fearnley  60m,lengde,kule,spyd  – ikke møtt
J14 Sonia Fearnley kule,spyd  –  ikke møtt

 Bamselekene i Stangehallen 18-19 mars

J10 Sarah Borg Tahri 60m,lengde
J11 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,600m,lengde,kule
J12 Nora Kvervavik Bakkom 60m,200m,600m,lengde,kule
J12 Sofie Lappegård 60m,200m600m,lengde,kule
J12 Emma Reshane  60m,200m,lengde
J13 Marte Hjelmeset  600m
J14 Emma Sagli 60m,lengde
J14 Dina Sofie Borg Tahri 60m,lengde,kule
J14 Maren Normann 60m,lengde
J14 Tiril Lappegård 60m,200m,lengde,kule
J14 Anna Normann 60m,lengde
J14 Selma Gullikstad  lengde
KS Celine Ødegård Nilsen 60m
G12 Odin Hexeberg-Fjøsne 600m
G12 Simen Gløgård  Stensrud 600m,lengde
G14 Trym Hexeberg-Fjøsne 600m
G14 Sindre Høisæter 60m,200m,600m,høyde.lengde,kule

UM 15-22 år I Bærum Idrettspark 3-5 mars

J15 Marina Weidemann Christiansen 1500m kappgang,stav
J16 Hannah Berntsen Engevik 800m,1500m
J17 Henriette Weidemann Christiansen  stav
J17 Silje Brochmann Pedersen 200m,tresteg
G16 Sebastian Plows  800m

Tyrvinglekene 11-12/2

G13 Ola Gullikstad 60m,lengde
G11 William Fearnley  60m,lengde EM
J11 Cassandra Ødegård Nilsen  60m,lengde,kule
J12 Emma Reshane  200m,lengde
J13 Sara Magndal  600m
J13 Marthe Johanne Hjelmeset  600m
J14 Anna Normann 60m,lengde
J14 Maren Normann 60m,lengde
J14 Selma Gullikstad 60m,høyde,lengde,tresteg
J14 Ingrid Marie Dalhus  kule
J14 Tracie Duodu  60m
J14 Sonia Fearnley kule  EM
J15 Marina W. Christiansen  stav
J15 Hanna Berntsen Engevik  800m
J17 Henriette W. Christiansen stav
MS Sebastian Plows  400m

Skedsmolekene 28/1

G14 Ola Gullikstad   60m,lengde
J11  Cassandra Ødegård Nilsen 60m,kule og J13 lengde
J14  Selma Gullikstad  60m,lengde
J14 Maren Normann 60m,lengde
J14 Anna Normann 60m, lengde
J14 Tiril Lappegård kule
J14 Emma Sagli 60m, lengde
J14 Tracie Duodu 60m  EM
J14 Ingrid Dalhus kule EM

KM I stangehallen for Oppland/Hedmark 21-22/1

J14 Tiril Lappegård   kule
G17 Sebastian Plows (16)  400m

Låvefest på Nes i Romerike 14/1

G11 William Fearnley 60m,200m,høyde,lengde,kule
G16 Sebastian Plows  200m
J14 Sonia Fearnley 60m,200m,høyde,lengde,kule
J14 Tracie Duodu  60m,200m
J14 Emma Sagli  60m,lengde
J15 Marina W. Christiansen  stav
J17 Henriette W. Christiansen  stav

Dialoglekene i Drammen 8/1

J14 Tiril Lappegård  kule
J14 Tracie Duodu  60m,100m
J14 Emma Sagli 60m
J14 Anna Normann 60m,lengde
J14 Maren Normann 60m,lengde

 

Indoor Games i Bærum Idr. 7/1

J14 Tiril Lappegård  kule
J14 Maren Normann 60m,lengde
J14 Anna Normann 60m,lengde
J14 Ingrid Dalhus kule  EM
J14 Selma Gullikstad EM

 

 

2016-sesongen

Låvefesten på Nes i Romerike 14/12

G10 William Fearnley  60m,200,lengde,kule
G13 Ola Gullikstad  60m,høyde,lengde
J13  Selma Gullikstad  60m,høyde,lengde
J13  Sonia Fearnley  200m,600m,kule
G15 Thomas Graftås 200m
MS  Sebastian Plows  400m

Julestevnet 3/12 i Bærum Idrettspark

J10  Cassandra Ødegård Nilsen  60m,600m,lengde  + høyde J11
J11   Sofie Lappegård  60m,kule
J11   Emma Reshane  60m,600m,høyde
J13   Selma Gullikstad  60m,høyde
J13   Sonia Fearnley    kule
J13   Tiril Lappegård  60m,høyde,kule
J13   Emma Sagli  60m
J13  Ingrid Marie Dalhus  kule ,høyde
J13  Tracie Duodo  60m
J14  Celine Ødegård Nilsen 60m   – avmelding?
G10  William Fearnley 60m,lengde
G11  Simen Gløgård Stensrud  600m
G11  Tobias Mandt  60m,600m,lengde
G13  Ola Gullikstad 60m,lengde  + høyde G14
G15 Thomas Graftås 60m,200m
G15 Sebastian Plows  200m,600m

Brandbu
Asker – kast 5-kamp

Oppegårdlekene

Tjalve Muzuno-lekene på Bislet 12-15 august

G10 William Fearnley  60,lengde  EM
G11 Simen Gløgård Stensrud 60m,600m,lengde
G11 Olav Bang Søfting 60m,lengde
G13 Ola Gullikstad   60m,høyde,lengde
G13 Erlend Gløgård-Stensrud 600m
G13 Trym Hexeberg-Fjøsne 600m
G14 Trym Hexeberg-Fjøsne(13)  800m
G16 Martin Berntsen Engevik 800m,1500m
G17 Sebastian Plows(15) 400m
J11  Sofie Lappegård  kule
J13 Sonia Fearnley  kule,spyd
J13  Selma Gullikstad 60m,høyde,lengde
J13 Tracie Kvernerud  60m
J13 Ingrid Marie Dalhus diskos
J13 Tiril Lappegård diskos
J14 Tiril Lappegård (13)kule
J14 Ingrid Marie Dalhus(13)  slegge
J14 Hanna Berntsen Engevik  800m
J15 Hanna Berntsen Engevik(14) 2000m
J14 Amanda Horten Brouwer 60m
J14 Marina Weidemann Christiansen slegg
J16 Henriette Weidemann Christiansen  stav
J16 Thea Sørum 800m
MS Håkon Solli Henriksen 800m

NM junior på Brandbu 5-7 august

15-19  Thomas Graftås 100m,200m
15-19  Martin B. Engevik 800m,1500m
15-19  Henriette W. Christiansen stav
20-22 Camilla Rønning  kule

NM senior på Askøy 29-31 juli

KS Camilla Rønning  kule,spyd
MS Paul Redford  spyd
MS Håkon Solli Henriksen 800m

Sommerstevne på Bislet 20 juli

MS Thomas Graftås 100m,200m
MS Håkon S. Henriksen 800m
KS Sonia Fearnley spyd

Verdsspelen i Gøteborg 1-3 juli

J12 Marte J. Hjelmeset  600m,1500m(EM)
J13 Ingrid Marie Dalhus 200m,høyde,kule
J13 Tiril Lappegård  200m,kule
J14 Hannah Berntsen Engevik  800m
J15 Hannah Berntsen Engevik  2000m
G13 Trym Hexeberg-Fjøsne 200m,800,1500m
G15 Lars Hjelmeset 800m,2000m,1500m hinder
G17 Martin Berntsen Engevik  800m,1500m,3000m,2000m hinder
KS Camilla Rønning  kule.spyd

Veidekkelekene 16-19 juni

J12 Marte J. Hjelmeset  600m,lengde
J12 Frøya Horten Brouwer 200m
J14 Amanda Horten Brouwer  200m
J14 Hannah Berntsen Engevik 800m,1500m
J16 Thea Sørum 400m,800m
G11 Odin Hexeberg-Fjøsne  600m
G11 Simen Stensrud-Gløgård  600m  EM
G13 Erlend Stensrud Gløgård  600m EM
G13 Trym Hexeberg-Fjøsne 200m,600m,1500m + G14 800m,1500m
G15 Lars Hjelmeset 1500m
G15 Stian Brekkan  400m
G16 Martin Berntsen Engevik 800m,1500m
G17 Jonathan Jacobsen 100m,200m,400m

 

Tyrvinglekene 10-12 juni

J10 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,lengde,kule,ball
J10 Nora Heuer Thorstensen  600m
J12 Marte J. Hjelmeset  600m,1500m,lengde
J12 Sara Magndal 600m
J12 Frøya Horten Brouwer  60m, 200m
J12 Rakel Ellertsdottir  60m,200m
J13 Ingrid Marie Dalhus   kule,diskos,slegge
J13 Tiril Lappegård kule,diskos,slegge
J13 Anna Dale Fredriksen  200m,600m
J13 Anna Normann 60m,lengde
J13 Maren Normann 60m,lengde
J13 Tracie Råd Kvernerud  60m,200m,lengde
J13 Selma Gullikstad  høyde, tresteg EM
J13 Sonia Fearnley  spyd  EM
J14 Emilie Steinkjer lengde, kule, diskos
J14 Marina W. Christiansen 1000m kappgang,slegge
J14 Hannah Berntsen Engevik  600m,1500m
J14 Amanda Horten Brouwer  60m,200m
J16 Henriette W. Christiansen  stav,diskos
J16 Silje Brochmann Pedersen 200m,tresteg
J16 Hanna Eckhoff  400m,lengde
G10 Mathias Heuer Thorstensen 600m
G10 Storm Kristoffer Veitsle  600m  EM
G11 Simen Gløgård Stensrud 600m,1500m(G12)
G11 Odin Hexeberg-Fjøsne 200m,600m
G11 Olav Bang Søfting 600m  EM
G13 Erlend Gløgård Stensrud 600m,1500m
G13 Trym Hexeberg-Fjøsne 200m
G13 Ola Holmboe 60m,600m
G14 Trym Hexeberg-Fjøsne 600m,1500m
G15 Lars Hjelmeset 800m,2000m
G15 Thomas Graftås  100m,200m
G15 Julius Ellertsson  100m
G16 Martin Berntsen Engevik 800m
G17 Sebastian Plows (15) 400m
G17 Fredrik Hesselberg 400m,800m
G17 Vetle Storvik  800m
G17 Jonathan Jacobsen 200m,400m EM
MS  Paul Redford spyd

J10-12 4x60m stafett
Askerlekene 4-5 juni

J10 Tuva Grasbekk Pedersen 600m,lengde
J12 Marte J. Hjelmeset  600m,lengde
J12 Maiken Storvik 600m
J12 Sara Magndal 600m,60m hekk
J12 Frøya Horten Brouwer  60m
J13 Ingrid Marie Dalhus   høyde,kule,diskos
J13 Anna Normann 60m,lengde
J13 Maren Normann 60m,lengde
J13 Henriette Nilssen  600m
J13 Selma Gullikstad  60m,høyde,lengde
J13 Tracie Råd Kvernerud  60m
J13 Sonia Fearnley kule + spyd J14
J13 Tiril Lappegård  kule,diskos
J13 Emilie Steinkjer 60m hekk, lengde, kule,diskos  –  EM
J14 Hannah Berntsen Engevik 1500m
J14 Amanda Horten Brouwer
G10 Storm K. Veitsle  600m
G10 William Fearnley 60m,lengde
G10 Magnus Grasbekk Pedersen 600m,lengde
G11 Simen Gløgård Stensrud  600m
G11 Odin Hexeberg-Fjøsne 600m
G13 Trym Hexeberg-Fjøsne 600m,1500m
G13 Erlend Gløgård Stensrud 600m
G13 Ola Gullikstad  60m,høyde,lengde
G13 Sondre Grasbekk Pedersen 600m,lengde
G15 Stian Brekkan 1500m
MS  Paul Redford  spyd
KS Camilla Rønning spyd EM

KM i Østfold – Moss 4 juni

J13 Ingrid Marie Dalhus   kule,diskos,slegge

 

Romerikelekene 28-29 mai
J7 Victoria Loreno Solberg   60m.lengde,ball
J8 Elisabeth Antin Solberg   60m,lengde,ball
J9 Sara Borg Tahri 60m,lengde
J10 Cassandra Ødegård Nilsen  60m,lengde,kule,ball
J10 Linnea Bratteng  600m
J10 Nora Heuer Thorstensen 60m,høyde,lengde,ball
J10 tuva Grasbekk Pedersen 60m,lengde
J10 Ayleen Fearnley  60m,lengde
J12 Marte Johanne Hjelmeset 60m,600m,lengde
J12 Frøya Horten Brouwer  60m
J12 Tiril Erichsen 60m,lengde,ball
J13 Ingrid Marie Løiten Dalhus  kule,diskos,slegge
J13 Tiril Lappegård  kule,diskos,slegge
J13 Tracie Råd Kvernerud  100m,200m,lengde
J13 Selma Gullikstad 100m,høyde,lengde
J13 Dina Borg Tahri 60m,lengde
J13 Henriette Nilssen 600m
J13 Anna Normann 100m,200,lengde
J13 Maren Normann 100m,200m,lengde
J13 Emilie Steinkjer 60m hekk,høyde,lengde,kule,diskos
J13 Sonia Fearnley 100m,lengde
J14 Marina W. Christiansen  slegge
J14 Amanda Horten Brouwer  100m
J14 Mari Hanssen  lengde
J15 Hannah Berntsen Engevik(14) 800m
J16 Henriette W. Christiansen stav,diskos,slegge
J16 Silje Brochmann Pedersen 200m,lengde
J16 Vilja Onstad Bergersen  100m,200m
J16 Thea Sørum 800m
KS Hanna Eckhoff (16) 400m
G9 Petter Jappee  60m,lengde,ball
G10 Storm Kristoffer Veitsle 600m
G10 Magnus Grasbekk Pedersen 60m,lengde
G10 Mathias Heuer Thorstensen 60m,høyde,lengde,ball
G10 William Fearnley 60m,lengde,ball
G11 Odin Hexeberg-Fjøsne 600m
G11 Tobias mandt  600m
G11 Simen Gløgård Stensrud  600m
G11 Olav Bang Søfting  600m
G11 Sondre Eckhoff   60m, lengde
G13 Erlend Gløgård Stensrud
G13 Trym Hexeberg-Fjøsne 200m,600m + 600m G14?
G13 Ola Gullikstad 100m,200,.lengde,høyde,kule,diskos
G13 Sondre Grasbekk Pedersen 600m
G13 Ola Holmboe 100m,600m
G15 Lars Hjelmeset  800m
G15 Stian Brekkan 800m
G15 Thomas Graftås 100m,200m
G15 Sebastian Plows  800m
MS Martin Berntsen Engevik(16) 800m
MS Jonathan Jacobsen(17) 400m
MS Vetle Storvik(17)  800m
Bamselekene 12-13/3 i Stange

J10 Cassandra Ødegård Nilsen  60m,600m,lengde,kule
J11 Sofie Lappegård  60m,600m,lengde,kule
J12 Marte J. Hjelmeset  600m
J13 Tiril Lappegård  kule
J13 Ingrid Marie Dalhus  høyde,kule
J13 Anna Normann 60m,200m,lengde
J13 Maren Normann 60m,200m.lengde
J13 Selma Gullikstad  60m,200m,høyde,lengde
J13 Tracie Råd Kvernerud 60m,200m,lengde
J13 Emilie Steinkjer 60m,høyde,kule
J13 Katrine Habberstad Bye  60m,kule
J14 Celine Ødegård Nilsen 60m,200m,lengde
J14 Sunniva Stavseth  60m
J16 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m
J16 Hanna Eckhoff 60m,200m,lengde
J16 Silje Brochmann Pedersen 60m,lengde
G13 Ola Gullikstad 60m,200m,høyde,lengde,kule
G13 Petter Hagen 60m,200m,kule
G15 Thomas Graftås 60m,200m

NM senior 5-6/3 i Bærum Idrettspark

KS Henriette W. Christiansen  stav
KS Martine Nilsen  60m
KS Silje Brochmann Pedersen  tresteg
MS Paul Redford høyde u/t
MS Martin Berntsen Engevik  1500m

Bendit Games i Nes Arena 2/3

J14 Marina W. Christiansen  1000m kappgang
J14 Hannah Berntsen Engevik 800m

UM i Steinkjer 26-28/2

J16  Henriette W. Christiansen  stav
G16 Martin Berntsen Engevik  800m,1500m
G15 Thomas Graftås  60m,200m

KM Akershus 20/2 i Bærum Idrettspark

J13  Tracie Råd Kvernerud  60m
J13 Ingrid Marie Dalhus  kule
J14 Marina W. Christiansen  tresteg
J14 Hannah B. Engevik 800m
J16  Silje Brochmann Pedersen  60m,tresteg
J16  Vilja Onstad Bergersen  400m
J16 Henriette W. Christiansen  stav
G10 Storm K. Veitsle 60m,600m
G13 Ola Gullikstad 60m,200m,høyde,lengde,tresteg,kule
G15 Thomas Graftås  60m,200m
MS Martin B. Engevik 800m

Fredrikstadlekene 13/2

J14 Marina W. Christiansen  1000m kappgang

Thon Tyrvinglekene i Bærum Idr.  6-7/2

G10  Erik Gullikstad 60m
G10  William Fearnley 60m,lengde
G13  Ola Gullikstad 60m,høyde,lengde,tresteg
G15 Thomas Graftås  60m ,200m EM
J13   Selma Gullikstad 60m,høyde,lengde,tresteg
J13  Sonia Fearnley  200m,kule
J13  Ingrid Marie Løiten Dalhus  høyde,kule
J13  Tracie Råd Kvernerud  60m,lengde  EM
J14  Hannah Berntsen Engevik  800m
J16  Henriette W. Christiansen  stav
J16 Silje Brochmann Pedersen  200m,lengde,tresteg
J16 Hanna Eckhoff  400m EM
KS  Martine Nilsen  60m

Skedsmolekene i Lillestrøm 30/1

G10   William Fearnley  60m,600m,60m hekk, lengde, kule
G10  Christer Lyby  kule  EM
G10  Storm K. Veitsle  60m,600m
G13   Ola Gullikstad  60m,høyde,kule + lengde i G15
G15   Thomas Graftås  60m
J13    Selma Gullikstad  60m,høyde
J13    Sonia Fearnley 60m,kule
J13   Maren Normann 60m
J13   Anna Normann 60m
J13 Ingrid Marie Dalhus   kule  EM
J16   Silje B. Pedersen 60m,lengde
J16 Vilja Onstad Bergersen  60m
J16 Hanna Eckhoff  60m
KS   Martine Nilsen  60m

Indoor Games i Bærum Idr. 18/1

J14  Hannah Berntsen Engevik  1500m
J14  Marina W. Christiansen  stav


Åpent KM Hedmark/Oppland i Stangehallen 16/1

J16 Henriette W. Christiansen  stav

Åpningsstevne i Nes Arena 16/1

KS  Martine Nilsen  60m
J16 Hanna Eckhoff  60m,200m
J16 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m

Dialoglekene i Drammen 10/1

KS Martine Nilsen  100m
G15 Thomas Gratfås  60m,100m

2015-sesongen

Julestevne i Bærum Idrettshall 5/12

G10 Erik Gullikstad  60m
G10 Mats Rein-Heggebakken 60m
G12 Ola Gullikstad 60m,lengde,kule
G14 Thomas Graftås 60m,200m
G14 Stian Brekkan  600m
G16 Jonathan Jacobsen 60m,200m  EM
J10  Emma Reshane  60,lengde
J10 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,lengde,kule
J10 Sofie Lappegård  kule
J11 Sara Magndal  600m
J12 Selma Gullikstad 60m,lengde
J12 Maren Normann 60m,lengde
J12 Anna Normann 60m,lengde
J12 Tiril Lappegård  kule
J12 Ingrid L. Dalhus  60m,lengde,kule
J12 Dina Sofie Tahri  60m,lengde
J12 Tracie Råd Kvernerud  60m,lengde
J12 Sunniva Hagen Stavseth  60m
J13 Celine Ødegård Nilsen  60m
J13 Hannah Berntsen Engevik  600m
J15 Henriette W. Christiansen stav
J15 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m
J15 Hanna Eckhoff  60m,200m
KS  Martine Nilsen  60m

Kaststevne Oslo/La 22/9

J10 Sofie Lappegård kule,diskos,slegge spyd   EM
J12 Tiril Lappegård kule,diskos,slegge,spyd  –  EM
J12 Ingrid Marie Dalhus  kule,diskos,slegge  – EM

 


UM i Lillestrøm 11-13/9

J15  Henriette W. Christiansen  stav,slegge
J15  Thea Sørum  800m
J15  Silje B. Pedersen  100m,200,lengde,tresteg
J18/19 Maia Rokne  spyd
G15 Martin B. Engevik  800,2000m
G16 Vetle Storvik 800m,3000m
G16 Jonathan Jacobsen  100m,200

Grorudlekene på Stovner 30/8

J11 Frøya Horten Brouwer  60m,200m,lengde
J13 Amanda Horten Brouwer 60m,200m
G14 Stian Brekkan 600m
G16 Jonathan Jacobsen  100m,200m   EM

Oppegårdslekene på Sofiemyhr 29/8

J10 Sofie Lappegård  kule
J11 Rakel Ellertsdottir 60m
J11 Marte Johanne Hjelmeset 60m,600m,lengde
J12  Ingrid Dalhus  kule,diskos,slegge
J12  Tiril Lappegård kule,diskos,slegge
G10 Simen Gløgård Stensrud  800m
G12 Erlend Gløgård Stensrud  800m
G14 Lars Hjelmeset  800m
NM junior i Byrkjelo 14-16 august

U20  Martin Berntsen Engevik  800m,1500m
U23  Håkon Solli Henriksen  200m,400m
U23  Lena Marie Hansen  spyd

Oppegårdlekene 9/8

J12 Ingrid. M. Dalhus  diskos,slegge,vektkast

Norwegian GP Boysen Memorial på Bislet 8 august

KS Lena Marie Hansen  spyd
MS Håkon Solli Henriksen 200m

Tjalvelekene 7-9 august på Bislet

J10 Tuva Grasbekk Pedersen 60m,600m
J10 Cassandra Ødegård Nilsen  60m,600m,lengde,kule

J11 Rakel Ellertsdottor  60m
J11 Frøya Horten Brouwer  lengde,kule
J12 Ingrid M. Dalhus høyde,kule,diskos (13)
J13 Marina W. Christiansen stav,slegge
J13 Amanda Horten Brouwer  60m,lengde
J13 Hannah Berntsen Engevik 600m
J14 Hannah Berntsen Engevik 800m
J15 Henriette W. Christiansen kule,slegge,  diskos(EM)
J15 Thea Sørum  800m
G10 Simen Gløgaard  60m,600m,lengde
G10 Olav Bang Søfting  600m,lengde
G10 Magnus Grasbekk Pedersen 60m, lengde
G12 Erlend Gløgård  60m,600m
G12 Sondre Grasbekk Pedersen 600m
G12 Ola Gullikstad  høyde,lengde
G15 Mathias Lange  2000m
G15 Martin Berntsen Engevik  800m
G16 Jonathan Jacobsen 100m,200m
G16 Jonas Kristiansen  3000m
G16 Vetle Storvik  800m,3000m

NM senior i Haugesund 31/7-2/8

KS Lena Marie Hansen  spyd
KS Camilla Rønning  200m,kule,spyd
MS Paul Redford spyd
MS  Håkon Solli Henriksen  200m

Verdsspelen i Gøteborg 3-5 juli

G12 Arthur Brunborg  60m,200m,600m,1500m,60m h + lengde
G12 Trym Hexeberg-Fjøsne  600m
G14 Lars Hjelmeset  800m,2000m,1500m h(EM)
G14 Herman Brunborg 800m,2000m,1500m h
G15 Martin Berntsen Engevik 800m,2000m, 1500m h
G15 Mathias Lange 2000m(EM)
G16 Jonathan Jacobsen  200m + 400m i G16/17
G16 Vetle Storvik  800m
J12 Ingrid Marie Dalhus  200m,høyde,kule
J12 Tiril Lappegård 200m,600m,kule
J13 Hannah Berntsen Engevik  600,1500m
J18/19  Thea Lindam  200m,400m

 

Mosselekene 29 juni

MS Håkon Solli Henriksen  200m
KS Thea Lindam  200m

Spydgala i Lillestrøm 28 juni

G19  Torbjørn Moldestad
MS  Paul Redford

Brandbus jubileumsstevne 26 juni

MS Håkon Solli Henriksen  200m
J12 Ingrid Marie Dalhus høyde,kule

 

Veidekkelekene 18-21 juni i Lillehammer

G12 Trym Hexeberg-Fjøsne  600m
G14 Lars Hjelmeset  800m,1500m
G14 Stian Brekken  800m
G15  Mathias Lange  800m,1500m
G16 Jonathan Jacobsen  200m,400m
G16 Vetle Storvik  800m
MS   Martin Berntsen Engevik  800m,1500m
MS  Håkon Solli Henriksen  100m,200m
J11  Marte Hjelmeset  60m,200m,600m,lengde
J13  Hannah Berntsen Engevik  600m
J13 Marina W. Christiansen stav,1000m kappgang  EM
J15  Thea Sørum  400m,800m,1500m
J18/19 Thea Lindam  200m,400m
KS  Lena Marie Hansen spyd
KS  Camilla Rønning  200m,100m h,høyde,spyd

Tyrvinglekene 12-14 juni på Nadderud

J11  Rakel Ellertsdottir  60m,200m
J11  Marte Johanne Hjelmeset 60m,200m,600m,lengde,ball
J11  Tara Plows  60m,600m
J11  Maiken Storvik  600m
J11  Sara Magndal 60m,600m
J11  Frøya Horten Brouwer 60m,200m,kule
J11  Sofie Lappegård (10) 60m ,lengde, kule, ball
J12  Ingrid Marie Løiten Dalhus   200m,høyde,kule
J12  Tiril Lappegård  200m, 60m hk , ball
J13  Marina Weidemann Christiansen  stav, tresteg,1000m kappgang
J13  Hannah Berntsen Engevik  600m,1500m
J13  Amanda Horten Brouwer 60m,200m,lengde
J15  Henriette Weidemann Christiansen  stav,kule,diskos,spyd
J15  Vilja Onstad Bergersen  100m
J15  Silje Brochmann Pedersen 100m,200m,tresteg
J15  Hanna Eckhoff  100m
J18/19  Maia Rokne  spyd
J18/19 Thea Lindam 200m,400m
KS   Lena Marie Hansen  spyd
G10 Mats Rein Heggebakken  60m,lengde
G10 Anders Samdal  60m,lengde
G12 Ola Gullikstad  60m,200m,høyde,lengde,kule,ball
G14 Stian Brekkan  600m
G14 Lars Hjelmeset  600m,1500m
G14 Julian Pacyna  600m
G15 Mathias Lange 800m,2000m
G15 Martin Berntsen Engevik 800m,2000m
G16 Jonathan Jacobsen  200m,400m
MS Vetle Storvik 800m
G18/19  Torbjørn Moldestad  diskos,spyd
MS  Paul Redford  spyd

 

Askerlekene 6-7 juni i Asker

J10   Linnea Bratteng  600m,60m hekk,kule
J10   Sofie Lappegård  60m,600m,lengde,kule,diskos
J11   Rakel Ellertsdottir  60m
J11   Frøya Horten Brouwer  60m,600m
J11   Marte Johanne Hjelmeset 60m,600m,lengde
J12   Ingrid Marie Løiten Dalhus  60m,høyde.lengde,kule,diskos
J12   Tirill Lappegård  60m h,600m,kule,diskos
J13   Selma Gullikstad  høyde
J13   Amanda Horten Brouwer  60m
J13   Hannah Berntsen Engevik  600m
J15   Silje Brochmann Pedersen  60m,200m,lengde
J15   Vilja Onstad Bergersen  60m,200m,lengde
J15   Hanna Eckhoff 60m,lengde  EM J18/19 Thea Lindam  200m
KS    Lena Marie Hansen  spyd
G10  Erik Gullikstad   60m
G10  Simen Gløgård Stensrud  600m
G12  Erlend Gløgård Stensrud  600m
G12  Ola Gullikstad  60m,høyde,lengde,kule,diskos
G13  Simen Bratteng  600m
G14  Lars Hjelmeset  1500m
G15  Mathias Lange  1500m
G15  Martin Berntsen Engevik  1500m
G16  Fredrik Hesselberg  1500m
G16  Jonathan  Jacobsen 200m
G16  Vetle Storvik  1500m
G16  Anders Rogne  1500m
MS   Paul Redford  spyd


Romerikelekene 30-31 mai i Lillestrøm

J9  Tuva Grasbekk Pedersen    60m,lengde + 600m i J10
J9 Cassandra Ødegård Nilsen  60m,lengde,ball
J9 Mathilde Bay Røineslien  60m,lengde
J10 Sofie Lappegård  60m,kule,ball
J10 Tara Plows  60m
J10 Andrea Sem Fasseland  60m
J11 Marte Johanne Hjelmeset  600m,lengde,ball
J11 Rakel Ellertsdottir  60m
J11 Anna Karina Brekke 60m,lengde,ball
J11 Frøya Horten Brouwer 60m,600m,lengde,kule
J11 Sara Magndal  600m
J11 Maiken Storvik  600m  EM
J12 Ingrid Marie Løiten Dalhus  høyde,kule,slegge
J12 Tiril Lappegård  600m,lengde,kule,slegge
J12 Emilie Steinkjer 60m,60m hekk,lengde,kule,ball
J13 Hannah Berntsen Engevik  200m,600m
J13 Marina Weidemann Christiansen   stav
J13 Amanda Horten Brouwer  100m,200,600m,lengde
J13 Sonja Fearnley  spyd  + kule J12  EM
J15 Henriette Weidemann Christiansen stav,kule,diskos,slegge
J15 Vilja Onstad Bergersen  100m,200m,lengde
J15 Silje Brochmann Pedersen  100m,200m,lengde
J15 Thea Sørum  800m
KS Thea Lindam 400m
KS Lena Marie Hansen  spyd
KS Camilla Johnsen  kule og diskos
KS Camilla Rønning 100m hekk,høyde,spyd
G9 Christoffer Kjølberg  lengde
G9 Magnus Grasbekk Pedersen  60m,lengde + 600m G10
G9 Storm Kristoffer Veitsle 60m,lengde,ball
G9 William Fearnley  60m ,lengde,ball   EM
G10 Simen Gløgaard Stensrud  600m
G10 Mats Rein-Heggebakken  60m,600m,60m hekk,lengde,ball
G10 Anders Samdal  60m,lengde,ball
G10 Olav Bang Søfting  600m
G10 Pilip Skari  600m  EM
G10 Benjamin Røssum Jensen  600m
G12 Erlend Gløgaard Stensrud  600m
G12 Trym Fjøsne-Hexeberg  600m
G12 Didrik Røssum Jensen  600m
G12 Sondre Grasbekk Pedersen  60m,600m,lengde
G12 Ola Gullikstad 60m,høyde,lengde,ball
G14 Lars Hjelmeset  600m
G14 Stian Brekkan 600m
G14 Sebastian Plows  600m
G16 Jonathan Jacobsen 100m
MS Martin Berntsen Engevik  800m
MS Vetle Storvik  800m
MS Jonathan Jacobsen 400m
MS Håkon Solli Henriksen  400m

Mai-lekene 9 mai på Bekkelaget

J12  Tiril Lappegård   600m,kule
J12  Inger Marie Dalhus  kule
G12 Ola Gullikstad   60m,høyde   EM

Bamselekene 21-22/3 i Stangehallen

J10 Cassandra Ødegård Nilsen  60m,600m,lengde,kule
J10 Anna Karina Brekka  60m,lengde
J11 Maiken Storvik  60m,600m,lengde,kule
J11 Marte Johanne Hjelmeset 60m,600m,lengde,kule
J11 Frøya Horten Brouwer  60m,600m,lengde,kule
J12 Ingrid Marie Dalhus  kule
J12 Selma Gullikstad  høyde
J12 Tiril Lappegård  60m,200m,600m,lengde,kule
J13 Amanda Horten Brouwer 69m,200m,600m,lengde
J13 Celine Ødegård Nilsen   60m,200m,600m,lengde
J13 Hannah Berntsen Engevik  600m
J14 Karoline Davidsen 60m,200,.lengde,kule
J14 Frida Ytterstad  60,200m,høyde,lengde
J15 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m,lengde
J15 Silje Brochmann Pedersen  60m,200m,lengde
J18/19 Thea Lindam  600m
KS Eugenie Gulowsen  600m
G10 Erik Gullikstad  60m
G12 Ola Gullikstad 60m,høyde,lengde,kule
G14 Fabian Moltzau  600m
G14 Alexander Plows 60m,600m
G15 Martin Berntsen Engevik  600m
G16 Jonathan Jacobsen  200m,600m

Redd Barna Vinterleker 7/3 i Bærum Idrettspark

J12 Ingrid Marie Dalhus  høyde,kule
MS Jonatjhan Jacobsen 60m,200m  EM

UM i Ulsteinvik 6-8/3

G15 Martin Berntsen Engevik 800m,1500m
J15 Henriette W. Christiansen  stav

Bassen Sprint i Bærum Idr. 28/2

MS  Håkon Solli Henriksen  400m
MS  Martin Berntsen Engevik  800m

 

Thon/Tyrvinglekene 13-15/2
G12 Ola Gullikstad 60m,høyde,lengde
G15 Martin Berntsen Engevik 800m
MS  Håkon Solli Henriksen  200m
J12 Hannah Berntsen Engevik  600m
J12 Ingrid Marie Dalhus  kule  EM
J15 Henriette Weidemann Christiansen  stav
J15 Silje Brochmann Pedersen  lengde,tresteg  EM
J15 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m  EM

NM senior i  Steinkjer 7-8/2

MS  Håkon Solli Henriksen  200m

Stevne i Gøteborg 31/1

MS  Håkon Solli Henriksen  200m
KS  Camilla Rønning  høyde,kule  EM


Skedsmolekene 31/1 i Lillestrøm

G10 Mats Rein-Heggebakken  60m,60m hekk,lengde
G12 Ola Gullikstad   60m,lengde,kule
J7 Karoline Rein-Heggebakken  60m,lengde
J9 Cassandra Ødegård Nilsen  60m,lengde
J13 Celine Ødegård Nilsen  60m,600m,60m hekk
J15  Silje B. Pedersen  60m,lengde
J15  Vila Onstad Bergersen 60m,lengde
J15 Hanna Eckhoff 60m,lengde

Stangehallen 18/1

MS  Håkon Solli Henriksen  200m

Askimlekene 18/1 i Askim

J12 Ingrid Marie L. Dalhus  høyde,kule

Nasjonalt stevne i Bærum Idrettspark   10/1-11/1

G12 Ola Gullikstad    60m.høyde,lengde,kule
G14 Stian M. Brekkan  600m
G14 Fabian Moltzau   600m
MS Håkon S. Henriksen  400m
MS Martin B. Engevik (15)  1500m
J12  Ingrid M. L. Dalhus  høyde,kule
J13 Hannah B. Engevik  600m
J15 Silje B. Pedersen  200m,lengde
J15 Vilja Onstad Bergersen 60m, 200m ,lengde
J15 Hanna Eckhoff  200m,lengde
J15 Henriette W. Christiansen  stav,kule
J18/19 Thea Lindam  200m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2014-sesongen

 

 
UM i Bærums Idrettspark 7-9/3
J18/19 Camilla Rønning 60m,høyde,lengde,kule
J18/19 Thea Lindam 400m
J17 Maia Rokne kule
J16 Eugenie Gulowsen 1500m
G15 Jonathan Jacobsen 60m,800m
Nasjonalt stevne i Ekeberghallen 8/3
G11 Ola Gullikstad 60m,lengde,kule
G13 Julian Pacyna 200m,600m,lengde
G14 Martin B. Engevik 600m
G16 Henrik Lindam 60m
J12 Hannah B. Engevik 600m,kule
J14 Hedda Holen 60m,200m,600m,lengde
J14 Silje Brochmann 60m,200m,lengde
Tyrvinglekene i Bærums Idrettspark 7-8/2
J10 Marte Johanne Hjelmeset 600m
J12 Hannah Berntzen Engevik 600m,lengde,kule
J14 Henriette W. Christiansen stav,kule
J14 Silje Brochmann Pedersen 60m,200m,60m hekk,lengde
J14 Hannah Eckhoff 60m,200m,600m,lengde
J14 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m,600m,lengde NB Etteranmeldt
J19 Camilla Rønning 60m,lengde
J19 Ida Hjelmeset 200m
G10 Ola Gullikstad 60m,lengde
G13 Lars Hjelmeset 600m
G13 Julian Pacyna 200m,600m,lengde
G15 Jonathan Jacobsen 60m,800m
G15 Martin Berntzen Engevik (14) 800m
NM 1-2/2 i Stangehallen
MS Paul Redford høyde u/t,lengde u/t
KS Camilla Rønning, kule
2013-sesongen
Julestevnet i Ekeberghallen 7/12
G10 Ola Gullikstad 60m,lengde
G10 Sondre Grasbekk Pedersen 60m,600m
G11 Simen Bratteng 600m – EM
G12 Lars Hjelmeset 600m
G12 Sebastian Plows 600m
G12 Julian Pacyna 60m,600m,lengde
G12 Stian Melteig Brekkan 600m
G13 Martin Berntzen Engevik 600m
G13 Mathias Lange 600m – EM
G14 Jonathan Jacobsen 60m,600m
J10 Marte Johanne Hjelmeset 60m,600m
J10 Maiken Storvik(9) 60m,600m,lengde
J10 Ingrid Marie Løiten Dalhus 60m,.kule
J11 Thea Bråten 600m,lengde,kule
J11 Hannah Berntzen Engevik 600m,lengde,kule
J13 Angelica Bratteng 60m,.600m
J13 Hedda Holen 60m,600m
J14 Heidi Melteig Brekkan 600m
J18/19 Ida Hjelmeset 400m
+ Mix stafettlag 4x200m

Innendørsstevne i Bærumshallen 16/11

G12 Julian Pacyna 60m600m,lengde
J10 Ingrid Marie L Dalhus høyde,kule

Lagseriefinalen på Nesodden 15/9
ca 17 deltakereUM på Lillehammer 6-8 september
G17 Mathias Berntzen Engevik 800m,2000m hinder
J18/19 Kaisa Rokne stav,diskos
J16 Maia Rokne kule,diskos,spydLagseriestevne på Romerike stadion 28 augustG11 Simen Fritzner 60m,høyde,spyd
G11 Simen Bratteng 60,høyde,spyd
G11 Martin Hildeskor 60m,høyde,kule
G12 Øivind E. Grotli 60m,høyde,spyd
G12 Stian M. Brekkan 60m
G12 Sebastian Plows 60m
G12 Magnus Sedeniussen 60m
G13 Martin B. Engevik 60m
G14 Vetle Storvik 60m,høyde,spyd
J10 Inger Johanne Hjelmeset (9)60m,lengde
J10 Maiken Storvik(9) 60m,lengde
J10 Inger Marie Dalhus kule
J11 Amanda H. Brouwer 60m,lengde,kule
J11 Thea Bråthen 60m,lengde,kule
J11 Hannah B. Engevik lengde,kule
J11 Marina W. Christiansen 60m,lengde,kule
J13 Angelica Bratteng 60m,kule
J13 Silje B. Pedersen 60m,lengde,kule
J13 Henriette W. Christiansen 60m,lengde,kule
J13 Vilja O. Bergersen 60m,lengde,kule
J13 Thea Sørum 60m,lengde,kule
J14 Stine Bratteng 60m,lengde,kule
J14 Heidi M. Brekkan 60m
Oppegårdlekene 25 august
J7 Cassandra Ødegård Nilsen 60m,lengde,liten ball
J10 Inger Marie Dalhus kule,slegge,liten ball
J10 Maiken Storvik 800m
J11 Marina W. Christiansen 60m,lengde,kule
J13 Henriette W. Christiansen kule,slegge
J13 Angelica Bratteng 60m,800m,kule
G11 Simen Bratteng 800m,lengde,liten ball
G11 Martin Hildeskor 60m,800m,lengde,liten ball
G11 Simen Fritzner høyde,lengde,liten ball
G12 Mathias Lange 200m,800m
G14 Vetle Storvik 800m
NM i Tønsberg 23-25 august
Håkon Solli Henriksen 200m,400m
Paul Redford spyd
Mathias Berntzen Engevik 800m
Lena Marie Hansen spyd
Tjalve-lekene på Bislet 15-18 august

J10 Inger Marie Dalhus 60m,kule
J10 Henriette Nilssen 60m,600m.lengde,kule
J11 Hannah B. Engevik 600m,høyde,kule
J14 Heidi M. Brekkan 800m
KS Kaisa Rokne stav
G11 Simen Fritzner 600m,høyde
G11 Martin Hildeskor 60m,600m,60m h.,høyde,lengde,kule
G12 Alexander Plows 600m
G12 Magnus Sedeniussen 600m
G12 Stian M. Brekkan 600m
G12 Øivind Egebakken Grotli 600m
G14 Vetle Storvik 800m
G14 Martin B. Engevik(13) 800m + 200m EM
MS Mathias B. Engevik 800m,3000m
MS Håkon Solli Henriksen 200m
Ski-lekene 10 august
G11 Simen Bratteng 600m,spyd
G11 Martin Hildeskor 60m,600m,lengde,spyd
G12 Stian M. Brekkan 600m
G14 Martin B. Engevik(13) 800m
G14 Vetle Storvik 800m
G17 Mathias B. Engevik 800m
J7 Cassandra Ø- Nilsen 60m,lengde,liten ball
J9 Maiken Storvik 60,lengde,l.ball + 600m i J10
J11 Hannah B. Engevik 600m,høyde,kule
J11 Marina W. Christiansen 60,kule + tresteg J14
J13 Angelica Bratteng kule
J13 Henriette W. Christiansen kule
J14 Heidi M. Brekkan 800m
NM junior 2-4 august i Overhalla
Mathias B. Engevik 800m,1500m,2000m hinder
Spydgalaen 6-7 juli
J14 Siri Kaarstein spyd og liten ball
MS Paul Redford spyd
KS Lena Marie Hansen spyd
Verdsspelen i Gøteborg 28-30 juni
G13 Martin B. Engevik 600m,1500m
G14 Vetle Storvik 800m
G17 Mathias B. Engevik 800m,1500m
J17 Dina Storvik Spyd
Veidekkelekene 20-23 juni
J10 Marte J. Hjelmeset 60m EM
J11 Hannah B. Engevik 200m,600m,lengde,kule
J17 Dina Storvik spyd
J18/19 Ida Hjelmeset 200m,400m EM
G11 Martin Hildeskor 60m,600m,høyde,lengde
G12 Lars Agnar Hjelmeset 60m,600m,1500m EM
G12 Stian Brekkan 600m EM
G13 Martin B. Engevik 800m,1500m
MS Mathias B. Engevik 800m,1500m
MS Håkon Solli Henriksen 200m,400m
Tyrvinglekene 14-16 juni
G11 Martin Hildeskor 60m,200m,500m terreng,lengde,kule
G11 Simen Fritzner 60m,200m,500m terreng,høyde,kule,l.ball
G11 Simen Bratteng 200m,500m terreng,l.ball EM
G12 Stian M. Brekkan 1500m
G12 Lars A. Hjelmeset 200m
G12 Magnus M. Vold 200m,lengde
G12 Øivind E. Grotli 500m terreng
G12 Magnus Sedeniussen 200m,terrengløp EM
G13 Mathias Lange 1500m
G13 Martin B. Engevik 1500m
G14 Vetle Storvik 600m,1500m
G14 Anders Johan Rogne 1500m EM
G14 Fredrik Hesselberg 1500m EM
G14 Jonathan Jacobsen 60m,200m,600m
MS Marthias B. Engevik 400m,800m
MS Håkon Solli Henriksen 200m,400m
J10 Marte Johanne Hjelmeset 60m
J11 Celine Ø- Nilsen 60m,høyde,lengde
J11 Marina W. Christiansen 60m,lengde,kule
J11 Hannah B. Engevik 200m,500m terreng,kule
J13 Hedda Holen 60m,200m,lengde
J13 Vilja O. Bergersen 60m,200m,lengde
J13 Rebekka Stangvik 60m,200m,kule,liten ball
J13 Thea Sørum 60m,lengde + ball EM
J13 Henriette W. Christiansen 60m,stav,kule,diskos,slegge
J13 Silje A. Pedersen 60m,60m hekk,høyde,lengde EM
J13 Angelica Bratteng 200m,1500m,500m terreng,kule EM
J13 Hanna Eckhoff 60m,lengde EM
J14 Siri Kaarstein kule,diskos,slegge,liten ball + spyd J15
J14 Stine Bratteng 600m,200m hekk,kule,slegge
J14 Heidi M. Brekkan 1500m
J16 Maia Rokne kule,diskos,spyd
J17 Thea Lindam lengde
J17 Dina Storvik spyd
J18/19 Camilla Rønning kule,diskos
J18/19 Ida Hjelmeset 200m,400m,800m
J18/19 Kaisa Rokne diskos
Donald Duck-lekene 14 juni
G11 Martin Hildeskor 60m,600m,ball
G11 Simen Fritzner 60m,600m,ball
G12 Stian M. Brekkan 600m
G12 Lars A. Hjelmeset 600m
G12 Sondre Østbye 60m,600m
G12 Magnus M. Vold 60m,60m hekk,lengde
G13 Martin B. Engevik 600m
J10 Marte J. Hjelmeset 60m
J10 Maiken Storvik 600m
J10 Kristina Karløf 60m,600m
J10 Inger Johanne Botterud 60m,lengde.liten ball
J10 Frøya Horten Brouwer 60m,lengde,liten ball
J11 Celine Ø. Nilsen 60m,60m hekk,lengde
J11 Amanda H. Brouwer 60m,600m.lengde
J11 Anne Marie Botterud 60m,600m,60m hekk.lengde
J11 Hannah B. Engevik lengde,liten ball
J13 Rebekka Stangvik 60m
Lagseriestevne i Nittedal 11 juni
G11 Simen Fritzner 60m,kule,spyd
G11 Martin Hildeskor 60m,kule,spyd
G11 Even Nørstebø 60m,kule,spyd
G11 William Heimdal 60m,kule,spyd
J11 Celine Ø- Nilsen 60m,lengde,ball
J12 Karoline Davidsen 60m,lengde,ball
J13 Hedda Holen 60m,lengde
J14 Siri Kaarstein liten ball
KM 10-14 år 8-9 juni på Romerike stadion
G11 Simen Fritzner 600m,høyde.lengde
G12 Magnus Miland Vold 60m,600m,lengde
G12 Lars A. Hjelmeset 600m
G13 Mathias Lange 600m
G13 Martin B. Engevik 600m
J10 Ingrid Marie Dalhus 60m,hekk,høyde,kule,diskos
J11 Celine Ø. Nilsen 60m,60m hekk,lengde
J11 Hannah B. Engevik 600m,lengde,kule,spyd
J11 Marina W. Christiansen 60m,60m hekk,stav,lengde,tresteg,kule,diskos,spyd,slegge
J13 Rebekka Stangvik 60m lengde,kule
J13 Vilja O. Bergersen 60m,600m,60m hekk,lengde
J13 Henriette W. Christiansen 60m,60m hekk,kule,diskos,slegge,stav
J13 Hedda Holen 60m,høyde,kule
J13 Hanna Eckhoff 60m
J14 Stine Bratteng 800m,slegge
J14 Siri Kaarstein kule,diskos,slegge,spyd
Askerlekene 1-2 juni i Asker
G11 Martin Hildeskor 600m,lengde,kule
G12 Lars A. Hjelmeset 600m EM
G13 Mathias Lange 600m EM
G14 Vetle Storvik 1500m
J10 Maiken Storvik 600m EM
J10 Kristina Karløf 600m
J10 Ingrid Marie Dalhus lengde,kule + høyde,diskos EM
J11 Amanda H. Brouwer 60m
J14 Siri Kaarstein kule,diskos,spyd
J17 Thea Lindam lengde EM
J18 Camilla Rønning kule EM
J18 Ida Hjelmeset 200m EM
Framolekene 30/5-2/6 på Fana
G13 Martin B. Engevik 800m,1500m
MS Mathias B. Engevik 800m,1500m
J11 Hannah B. Engevik 600m,høyde,lengde,kule
J17 Dina Storvik spyd
Romerikslekene 25-26 mai på Romerike stadion
G9 Petter Brochmann lengde
G11 Simen Fritzner 60m,600m,høyde,lengde,kule
G11 Simen Bratteng 60m,600m,lengde,l.ball
G12 Stian M. Brekkan 60m,600m
G12 Magnus Miland Vold 60m,600m
G12 Sondre Østbye 600m
G12 Lars Agnar Hjelmeset 600m
G12 Øivind Egebakken Grotli 600m
G13 Martin B. Engevik 200m,600m
G13 Mathias Lange 200m,600m
G14 Vetle Storvik 600m
G14 Jonathan Jacobsen 100m,200m,lengde
G16 Torbjørn Moldestad diskos,spyd
MS Mathias B. Engevik 400m,800m
J7 Cassandra Ø Nilsen 60m,lengde,l.ball
J9 Maiken Storvik 60m,600m(10),lengde,l.ball
J9 Johanne Jarbeaux 60m,lengde,l.ball
J9 Frøya Horten Brouwer 60m,lengde,l.ball
J9 Tuva Makin Engan 60m,lengde,ball
J9 Marte Johanne Hjelmeset 60m
J9 Hedda C. Standal 60m,lengde,l.ball
J9 Sina Espung lengde,l. ball
J10 Ingrid Marie Dalhus høyde,lengde,kule,l.ball
J10 Emilie Steinkjer 60m,lengde
J11 Celine Ø. Nilsen 60m,60m hekk,lengde
J11 Hannah B. Engevik høyde,lengde,kule
J11 Amanda Horten Brouwer 60m,600m,høyde,lengde,kule,l.ball
J11 Marina W. Christiansen 60m,600m,60m h,høyde,lengde,l.ball
J13 Hedda Holen 100m,200m,lengde
J13 Thea Sørum 100m,600m,lengde,kule
J13 Henriette W. Christiansen 100m,200m,60m h,stav,lengde,,kule,diskos
J13 Silje Aronsen Pedersen 100m,200m,60m hekk,lengde
J13 Angelica Bratteng 100m,200m,600m.lengde,kule
J13 Rebecca Stangvik 100m,200,lenggde,kule
J13 Hannah Eckhoff 100,600m,lengde
J14 Siri Kaarstein kule,diskos.spyd
J14 Heidi M. Brekkan 200m,600m
J14 Stine Bratteng 200m,600m,kule,diskos,spyd
J16 Maia Rokne kule,diskos,spyd
J17 Dina Storvik spyd
J18/19 Camilla Rønning kule
J18/19 Ida Hjelmeset 200m
J10-12 4x100m stafett
J13-14 4x100m stafett
G10-12 4x100m stafett
Nasjonalt stevne i Askim 18 mai
Lena Marie Hansen spyd
KM i terrengløp i Bærum 15 mai
G11 Simen Fritzner
G12 Stian M. Brekkan
G13 Martin B. Engevik
G13 Mathias Lange
G14 Vetle Storvik
G14 Anders Rogne
G14 Fredrik Hesselberg
J11 Hannah B. Engevik
J14 Heidi M. Brekkan
Lagseriestevne 7 mai i Bjørkelangen
G11 Simen Fritzner 600m,lengde,kule
G11 Simen Bratteng 600m,lengde,kule
G11 Martin Hildeskor 600m,lengde,kule
G11 Andreas Magnussen 600m,lengde,kule
J10 Inger Johanne Botterud 600m,høyde,kule
J11 Anne Marie Botterud 600m,høyde,kule
J11 Marina W. Christiansen 600m,høyde,kule
J13 Angelica Bratteng 600m,kule
J13 Thea Sørum 600m,kule
J13 Henriette W. Christiansen høyde,kule
J14 Stine Bratteng 600m,høyde,kule
Bamselekene 16-17 mars i Stangehallen
G11 Martin Hildeskor 600m,lengde
G12 Lars Angar Hjelmeset 600m
G12 Magnus Miland Vold 60m,200m, lengde
G12 Bartosz Gnyla 60m,kule
G13 Martin B. Engevik 600m
G14 Vetle Storvik 600m
G14 Jonathan Jacobsen 60m,200m
J10 Maiken Storvik 600m
J10 Tiril Lappegaard 60m, lengde
J10 Inger Johanne Botterud 60m,lengde
J11 Marina W. Christiansen 60m,600m,lengde,kule
J11 Celine Odegaard Nilsen 60m, lengde
J11 Hannah B. Engevik 60m,600m,lengde,kule
J11 Anne Marie Botterud 60m,lengde
J12 Therese Guriby 60m,lengde,kule
J13 Silje A. Pedersen 60m
J13 Hedda Holen 60m,200m,600m,lengde
J13 Vilja O. Bergersen 60m,200m,600m,lengde
J13 Henriette W. Christiansen 60m,lengde,kule
J13 Isabelle T. Jacobsen 60m,kule
J13 Hannah Eckhoff 60m,200m,600m,lengde
J14 Andrine Nilsen 60m,200m
J17 Dina Storvik kule
J17 Thea Lindam 60m,200m,lengde
J18/19 Ida Hjelmeset 200m
J18/19 Martine Nilsen 60m,200m
J10/12 4 x100m stafett
G13/14 4 x200m stafett
J13/14 4 x200m stafett
Mix 13/14 4x200m stafett
UM 8-10 mars i Steinkjer
G17 Mathias Berntzen Engevik 400m,800m,1500m
J18/19 Ida Hjelmeset 400m
Nasjonalt stevne 2 mars i Ekeberghallen
J17 Thea Lindam 200m,lengde
J14 Siri Kaarstein kule / EM
J18/19 Ida Hjelmeset 200m
G15 Martin Berntzen Engevik – 13 – 800m
G17 Mathias Berntzen Engevik 800m
KM 2 mars i Skedsmohallen
J11 Marina W. Christiansen 60m,60m hekk,hoyde,lengde,kule
J11 Hannah Berntzen Engevik 600m,hoyde,lengde,kule
J12 Therese Guriby 60,600m,lengde,kule
J13 Henriette W. Christiansen 60m,600m,60m hekk,kule
J14 Siri Kaarstein kule
J17 Dina Storvik kule
Pingvinlekene 9-10 februar i Bergen
G13 Martin Berntzen Engevik 600m,1500m
J11 Hanna Berntzen Engevik 200m,lengde,kule
NM 2-3 februar i Haugesund
MS Mathias Berntsen Engevik 800m,1500m
MS Paul Redford høyde u/t, lengde u/t
Huyndai Grand Prix i Stangehallen 13/14 ar
G13 Martin B. Engevik 600m,1500m
J13 Vilja Onstad Bergersen 60m,200m,600m,60m hekk,lengde,kule
J13 Hedda Holen 60m,200m,600m,lengde,kule
KM hopp u/t i Sandvika 27 januar
MS Paul Redford høyde u/t, lengde u/t
J11 Celine Ødegard Nilsen lengde u/t, hoyde u/t
Skedsmolekene 26 januar
J7 Cassandra Ødegard Nilsen 60m,lengde
J9 Maiken Storvik 60m,lengde
J9 Hedda C. Standal 60m,lengde
J11 Marina W. Christiansen høyde,kule
J11 Celine Ødegard Nilsen 60m,60m hekk
J11 Hannah Berntsen Engevi 60m,600m,høyde,kule
J13 Henriette W. Christiansen 60m,60m hekk,kule
J13 Silje Aronsen Pedersen 60m,60m hekk,lengde
J17 Dina Storvik kule
J18/19 Camilla Rønning 60m hekk
G9 Petter Brochmann lengde
G12 Bartosz Gnyla kule
G12 Magnus M. Vold 60m,kule
G13 Martin B. Engevik 600m
Dialoglekene 13 januar i Drammenshallen
J11 Hannah Berntsen Engevik Hoyde,lengde,kule
J13 Hedda Holen 60m,600m,lengde,kule
J13 Vilja Onstad Bergersen 60m,600m,lengde,kule
G12 Martin Berntsen Engevik 600m
Nasjonalt stevnet 12 januar i Ekeberghallen
G11 Martin Hildeskor 60m,600m,kule
G12 Stian Melteig Brekkan 600m
G12 Magnus Miland Vold 60m,lengde
G12 Bartosz Gnyla kule – etteranmelding
G13 Martin B. Engevik 600m
J11 Marina W. Christiansen hoyde,kule
J13 Hedda Holen 60m,kule
J13 Henriette W. Christiansen 60m,kule
J13 Vilja Onstad Bergersen 60m,600m,hoyde,kule
J13 Silje Aonsen Pedersen 60m
J13 Hanna Eckhoff 60m,kule EM?
J14 Heidi Melteig Brekkan 600m
J18/19 Ida Hjelmeset 200m