TI PÅ TOPP INNENDØRS – JENTER – ALLE KLASSER OG ØVELSER

De resultatene som er nummerert, er de beste i klubben, men statistikken trenger å bli fyldigere. Resultater som legges inn, men som ikke oppnår nummerering er merket med –
Pr 4/4-2017

 J10

60m 1.Silje A. Pedersen
2.Camilla Rønning
3. Celine Ø. Nilsen
4. Cassandra Ødegård Nilsen
5. Kristine H. Andersen
6. Emma Reshane
7 Andrine Nilsen
8 Sara Magndal
9. Marte Johanne Hjelmeset
10. Eirill S. Mikalsen
9,78
10,01
10.02
10,04
10,08
10.15
10,35
10.53
10,55
10,91
11/12-10
3/12-05
1/12-12
5/12-15
7/3-99
5/12-15
5/12-09
6/12-14
23/3-14
15/3-09
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
Stange
60m man. – Ingrid Marie Løiten Dalhus
. Marte Johanne Hjelmeset
. Maiken Storvik
10,4
10.4
10.4
7/12-13
7/12-13
7/12-13
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
200m 1. Hannah B. Engevik 36,82 29/12-12 Leikvang
600m 1. Marte Johanne Hjelmeset
2. Sara Magndal
3. Maiken Storvik (9)
4.Silje Aronsen Pedersen
5. Thea Forbord Johnsen
6. Hannah B. Engevik
7. Cassandra Ø. Nilsen(9)
8. Anne Marie Botterud
1,58,75
2,06,57
2,14,16
2,16,09
2,20,4
2.21.51
2,22,48
2,29.30
6/12-14
6/12-14
7/12-13
20/3-10
5/12-09
1/12-12
21/3-15
17/3-12
Bærum Idr..
Bærum Idr..
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Stange
60m hekk 1. Celine Ødegård Nilsen 13,87 28/1-12 Lillestrøm
Høyde – Camilla Rønning
– Andrea Aase
– Marina W. Christiansen
0,95
0,90
0,90
29/1-05
29/1-05
28/1-12
Lillestr.
Lillestr.
Lillestr.
Høyde u/t 1. Bente Teksumik
2. Hannah B. Engev
0.95
0,90
20/12-80
28/10-13
Nittedal
Nittedal
Lengde 1.Celine O. Nilsen
2. Silje A. Pedersen
3. Camilla Rønning
4. Andrine Nilsen
5 Kristine H. Andersen
6.Thea Forbord Johnsen
7. Hannah B. Engevik
8. Emma Reshane
8.Cassandra Ødegård Nilsen
10. Marte Johanne Hjelmeset
10 Sara Magndal
3,94
3,64
3,58
3,47
3,45
3,37
3,25
3,19
3,19
3,09
3,09
1/12-12
11/12-10
3/12-05
29/3-09
7/3-99
5/12-09
1/12-12
5/12-15
13/3-16
23/3-14
6/12-14
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
Stange
Bærum Idr.
Lengde u/t – Bente Tekum
– Liv Paltiel
– Silje Isaksen (9 år)
– Cathrine Davidsen
– Marianne Tømmerberg
– Tone Trondsen
– Hannah B. Engevik
– Eva Thorslund
– Brenda Castillo
– Andrine Nilsen
– Camilla Rønning
1,97
1,97
1,97
1,95
1,87
1,86
1,82
1,81
1,79
1,74
1,72
15/3-80
16/2-84
20/12-00
16/2-84
Des-75
16/2-83
28/10-13
15/3-80
?/1-80
19/4-09
13/3-05
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Andrine Nilsen 4,76 19/4-09 Nittedal
Kule 2 kg 1. Inger Marie L. Dalhus
2. Sofie Lappegård
3. Camilla Rønning
4. Thea Forbord Johnsen
5. Cassandra Ødegård Nilsen
6. Eirill Sylstad Mikalsen
7. Anne Marie Botterud
8. Hannah B. Engevik
9. Andrea Aase
10. Marte Johanne Hjelmeset
7,37
6.89
6,85
6,45
6,07
5,60
4,93
4,56
4,52
4,32
16/11-13
5/12-15
3/12-05
5/12-09
12/3-16
14/3-09
17/3-12
1/12-12
29/1-05
22/3-14
Bærum Idr.
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Stange
Stange
Oslo/Ek
Lillestr.
Stange

 

J11

60m m. 1. Camilla Rønning
2. Bente Teksum
– Cathrine Davidsen
9,0
9,31
0,2
2/12-06
21/2-81
12/1-85
Oslo/Ek
Oslo/So
Lillestr.
60m e. 1. Silje Aronsen Pedersen
1. Cassandra Ø. Nilsen
3. Camilla Rønning
4. Martine Nilsen
5. Emma Reshane
6. Felicia Johannessen
7. Ida Utne
8. Celine O. Nilsen
9. Frøya H. Brouwer
10. Vilja Onstad Bergersen
9,36
9,36
9,41
9,56
9,63
9,68
9,83
9,90
9,90
10,12
3/12-11
28/1-17
3/12-06
9/4-05
3/12-16
4/12-04
1/12-12
26/1-13
22/3-15
3/12-11
Oslo/Ek.
Lillestrøm
Lillestr
Lillestr.
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrom
Stange
Oslo/Ek
200m 1. Hannah B. Engevik 37,71 8/2-13 Leikvang
600m 1. Sara Magndal
2. Cassandra Ø. Nilsen
3. Emma Reshane
4. Thea Bråten
5. Silje Aronsen Pedersen
6. Hannah Berntzen Engevik
7. Frøya H. Brouwer
8. Martine Nilsen
9. Vilja Onstad Bergersen
10. Stine Hagen
2,01,05
2,04,53
2,04,67
2,09,39
2,10,94
2,12,44
2,15,33
2,16,31
2,19,02
2,24,11
5/12-15
18/3-17
3/12-16
7/12-13
3/12-11
7/12-13
21/3-15
9/4-05
3/12-11
19/3-11
Bærum Idr.
Stange
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek.
Oslo/Ek
Stange
Lillestrøm
Oslo/Ek
Stange
800m – Lisa Digernes 3,02,1 1/12-85 Drammen
60m hekk 68 cm 1.Celine O. Nilsen
2.Marina W. Christiansen
12,44
14,79
26/1-13
2/3-13
Lillestrom
Lillestrom
Høyde 1. Karoline Brochmann
1. Ingrid Marie Løiten Dalhus
3. Ingrid Rønning
3. Hannah B. Engevik
– Cathrine Davidsen
– Emma Reshane
– Martine Nilsen
– Marita Ryg
1,15
1,15
1,10
1,10
1,05
1,05
1,00
1,00
8/3-03
11/1-14
5/12-09
26/1-13
12/1-85
3/12-16
29/1-05
1,00
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrom
Lillestr.
Bærum Idr.
Lillestr.
Lillestrøm
Høyde u/t 1. Karianne Trondsen
2. Bente Teksum
3. Anne Tufte
4. Bente Teksum
– Brenda Castillo
– Tove Trondsen
– Camilla Rønning
– Toril Grønhaug
– Gro Grasbekk
– Charlotte Habberstad
– Eva Thorslund
– Helle Engebretsen
– Kjersti Aarskog
– Cathrine Davidsen
– Liv Paltiel
– Ane Grasbekk
– Åse Paltiel
– Tina Nilsen
– Martine Nilsen
– Siri Kristensen
– Marianne Halvorsen
– Karoline Brochmann
– Celine O. Nilsen
1,10
1,10
1,08
1,05
1,00
1,00
1,00
0,98
0,96
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,93
0.90
0,91
0,90
0,90
0,90
11/2-81
28/3-81
7/3-73
11/12-81
28/3-81
26/2-85
23/4-06
15/3-80
15/3-83
20/12-79
28/3-81
16/3-82
6/12-84
6/12-84
5/12-85
Mars-88
4/3-89
15/3-83
13/3-05
17/4-72
20/12-79
22/3-03
27/1-13
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ru
Nittedal
Nittedal
Grefsen
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Sandvika
Lengde 1. Camilla Rønning
2. Silje Aronsen Pedersen
3. Celine O. Nilsen
4. Martine Nilsen
5. Cassandra Ø. Nilsen
6. Felicia Johannessen
– Karoline Brochmann
– Thea Bråten
– Lone Teksum
– Hannah Berntzen Engevik
– Lisa Digernes
4,18
4,12
4,06
4,03
3,90
3,80
3,61
3,59
3,57
3,57
3,55
12/2-06
3/12-11
26/1-13
2/12-05
28/1-17
4/12-04
22/3-03
7/12-13
1/12-85
7/12-13
1/12-85
Lillestr.
Oslo/Ek
Lillestrom
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
Drammen
Lengde u/t 1. Karianne Trondsen
2. Anne Tufte
3. Bente Teksum
4. Tina Nilsen
5. Martine Nilsen
– Anne-Mette Godokken
– Kjersti Aarskog
– Tove Trondsen
– Cathrine Davidsen
– Liv Paltiel
– Andrea Silvander
– Cecilie Andersen
– Toril Grønhaug
– Ingunn Skjelbreidalen
– Elisabeth Skapnes
– Wencke Habberstad
– Brenda Castillo
– Anne Britt Hoen
– Helle Engebretsen
– Drude Ihle
– Camilla Todal
– Ane Grasbekk
– Camilla Rønning
– Lisa Digernes
– Cathrin Hexeberg
– Anne Magnussen
– Monica Myhren
– Eva Thorslund
– Celine O. Nilsen
2,24
2,19
2,18
2,18
2,14
2,08
2,07
2,07
2,05
2,03
2,03
2,01
1,98
1,98
1,95
1,95
1,94
1,94
1,93
1,92
1,92
1,90
1,90
1,88
1,87
1,84
1,84
1,83
1,83
11/12-81
Mar -73
11/12-81
8/12-83
23/10-05
20/12-79
6/12-84
5/12-85
15/12-84
5/12-85
30/3-08
16/2-83
15/3-80
15/12-84
20/1-72
16/2-83
6/2-81
3/2-83
9/12-82
Mars-68
16/2-83
Mars-88
23/4-06
5/12-85
15/3-80
28/2-72
28/2-78
6/2-81
27/1-13
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nitteda
lNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Hakadal
Nittedal
Sandvika
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen
2 Andrine Nilsen
5,42
5,02
17/4-06
31/10-10
Nittedal
Nittedal
Kule 2 kg 1. Maja Rokne
2. Ingrid Marie Løiten Dalhus
3. Sofie Lappegård
4. Camilla Rønning
5. Cassandra Ø. Nilsen
6. Hannah . Berntzen Engevik
7. Eirill S. Mikalsen
8. Ingrid Rønning
8. Frøya H. Brouwer
10. Lone Teksum
10,68
9,05
8,33
7,91
7,72
6,72
6,43
6,30
6,29
6,25
6/12-08
6/12-14
27/11-16
2/12-06
18/3-17
7/12-13
13/3-10
5/12-09
21/3-15
1/12-85
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Nittedal
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Stange
Drammen
Kule 3 kg 1.Sofie Lappegård
2. Bente Teksum
6,98
5,06
27/11
21/2-81
Nittedal
Oslo/So

 

J12

60m e. 1. Camilla Rønning
2. Silje A. Pedersen
3 Jade Gardner
4. Felicia Johannessen
5. Nora Kvervavik Bakkom
6.Anna Normann
7. Celine Ødegaard Nilsen
8. Maren Normann
9. Emma Reshane
10 Caroline G. Egebakken
8,64
8,87
8,94
9,00
9,14
9,16
9,19
9,22
9,31
9,35
1/12.07
1/12-12 7/3-99
21/3-05
19/3-17
5/12-15
6/12-14
5/12-15
19/3-17
22/3-10
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Stange
Bærum Idr.
Bærum Idr.
Bærum Idr.
Stange
Stange
60m m. 1. Monica Myren
– Tina Nilsen
– Martine Nilsen
– Kjersti Aarskog
8,9
8,9
8,9
9,3
26/1-79
29/1-84
3/12-06
12/1-85
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
200m 1. Caroline G. Egebakken
2. Nora Kvervavik Bakkom
3. Emma Reshane
4. Silja A. Pedersen
5. Celine Ødegård Nilsen
6. Sunniva Stavseth Hagen
7. Hannah Berntsen Engevik
8. Vilja O. Bergersen
9. Eirill S. Mikalsen
10 Tiril Lappegård
30,52
30,56
30,81
31,92
32,47
33,29
33,52
33,68
34,00
34,98
21/3-10
19/3-17
19/3-17
18/3-12
23/3-14
23/3-14
23/3-14
18/3-12
20/3-11
22/3-15
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
600m 1. Marte Johanne Hjelmeset
2. Nora Kvervavik Bakkom
3. Hannah Berntsen Engevik
4.Caroline G. Egebakken
5. Dina Storvik
6. Celine Ødegård Nilsen
7. Stine Bredal Oftedal
8. Eira Aaseby
9. Vilja O. Bergersen
10. Tiril Lappegård
1,55,23
1.55.82
1,57,82
2,00,49
2,03,04
2,06,76
2,07,0
2,09,52
2,11,15
2,12,29
12/3-16
18/3-17
6/12-14
20/3-10
6/12-08
22/3-14
11/1-03
15/3-09
17/3-12
21/3-15
Stange
Stange
Bærum Idr.
Stange
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Stange
Stange
Stange
800m 1. Marianne Halvorsen
– Jade Gardner
2,46,1
3,02,92
23/2-70
6/3-99
Oslo/Ek
Stange
60m hekk (68cm) 1. Dina Storvik
2. Henriette W. Christiansen
12,54
13,89
26/1-08
28/1-12
Lillestrøm
Lillestrøm
Høyde 1. Gro Grasbekk
2. Ingrid Marie L. Dalhus
2. Selma Gullikstad
4. Marie Brochmann
5. Felicia Johannessen
– Vilde Sylstad Mikalsen
– Ellen Marie Ariansen
1,34
1,30
1,30
1,20
1,20
1,15
1,15
24/3-84
18/1-15
22/3-15
2/3-02
26/2-05
1/2-09
13/3-10
Oslo/Ek
Askim
Stange
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Høyde u/t 1. Bente Teksum
2. Monica Berg Hansen
3. Karianne Trondsen
4. Anne Tufte
Brenda Castillo
Tina Nilsen
Liv Paltiel
– Marie Brochmann
– Felicia Johannessen
– Monica Myhren
– Camilla Rønning
– Nora Kvervavik Bakkom
– Marit Sølvberg
– Mona Vestrum
– Anne Strand
– Marianne Halvorsen
– Eva Thorslund
– Ingun Skjelbeidalen
– Silje hauger Langeland
1,20
1,15
1,13
1,10
1,10
1,10
1,10
1,08
1,06
1,05
1,05
1,05
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
9/12-82
20/12-86
11/2-82
23/3-74
9/12-82
15/12-84
20/12-86
14/12-02
16/10-05
20/12-79
28/10-07
8/1-17
April-73
20/3-75
April-75
18/1-80
16/3-82
26/2-85
20/12-86
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ru
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Kirkeby
Nittedal
Nittedal
Grefsen
Nittedal
Lengde – sone 1. Silje A. Pedersen
2. Felicia Johannessen
3. Celine Ødegaard Nilsen
4. Dina Storvik
5. Anna Normann
6. Maren Normann
7. Martine Nilsen
8. Camilla Rønning
9. Selma Gullikstad
10. Nora Kvervavik Bakkom
4,53
4,32
4,29
4,26
4,25
4,19
4,15
4,08
4,04
4,00
1/12-12
3/12-05
6/12-14
6/12- 08
5/12-15
5/12-15
5/3-06
4/3-07
5/12-15
19/3-17
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
Lengde u/t 1. Karianne Trondsen
2. Tina Nilsen
3. Anne Tufte
– Bente Teksum
– Berit Lund
– Kjersti Aarskog
– Wencke Habberstad
– Silje Hauger Langeland
– Monica Myhren
– Brenda Castillo
– Felicia Johannessen
– Drude Ihle
– Liv Paltiel
– Anne Mette Godokken
– Martine Milsen
– Tone Merete Nilsen
– Anne-Lise Gundersen
– Camilla Rønning
– Torill Halvorsen
– Marianne Halvorsen
– Hilde Aardal
– Helle Engebretsen
– Ingun Skjelbreidalen
– Marit Sølvberg
– Borgny Tjelle
– Torun Liven
– Anne Britt Hoen
– Charlotte Habberstad
– Kjersti Helgeland
– Siri Kristensen
– Nancy Elgerud
– Eva Thorslund
– Merete Eriksen
– Mette Thorslund
– Dina Storvik
– Nora Kvervavik Bakkom
– Bente Sylstad
– Anne-Lise Gundersen
2,37
2,30
2,29
2,25
2,21
2,17
2,17
2,17
2,16
2,14
2,14
2,10
2,10
2,09
2,08
2,07
2,06
2,04
2,03
2,03
2,02
2,02
2,02
2,00
2,00
2,00
1,97
1,96
1,96
1,95
1,95
1,95
1,95
1,93
1,92
1,91
1,88
1,87
9/12-82
15/12-84
4/3-74
9/12-82
April-74
5/12-85
5/12-85
20/12-86
23/1-79
9/12-82
16/10-05
8/3-69
20/12-86
15/3-80
15/10-06
15/3-80
20/12-79
21/10-07
11/3-78
15/3-80
20/1-72
3/2-83
26/2-85
7/3-73
20/3-75
6/2-81
15/12-84
15/3-80
6/2-81
Mar-73
Feb-82
Feb-82
3/2-83
15/3-80
10/2-08
8/1-17
11/3-78
23/1-79
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ru
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Slattum
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Grefsen
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen 5,77 22/10-06 Nittedal
Tresteg 1. Camilla Rønning
2. Martine Nilsen
8,61
8,29
18/4-07
6/12-06
Skedsmo
Skedsmo
Kule 2kg 1. Camilla Rønning
2. Maia Rokne
3. Tiril Lappegård
4. Ingrid Marie L. Dalhus
5. Sofie Lappegård
6. Felicia Johannessen
7. Henriette Christiansen
8. Dina Storvik
9. Eirill S. Mikalsen
10.Ingrid Rønning
10,86
10,76
10,06
9,97
8.91
8,25
8,21
7,87
7,74
7,71
1/12-07
10/1-09
5/12-15
5/12-15
18/3-17
3/12-05
1/12-13
6/12-08
19/3-11
11/12-10
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Bærum  Idr
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Kule 3kg 1. Bente Teksum
2. Monica Myhren
– Eva Thorslund
– Mette Eriksen
– Anniken Høstland
– Helle Engebretsen
– Charlotte Habberstad
6,49
5,90
5,74
5,50
5.46
5,45
5,31
Feb-82
26/1-79
Feb-82
3/2-83
6/2-81
3/2-83
18/1-80
Nittedal
Oslo/Ek
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal

 

J13

60m e. 1. Jade Gardner
2. Camilla Rønning
3. Felicia Johannessen
4. Lena Marie Hansen
5. Marie Brochmann
6. Ida Hjelmeset
7. Thea Lindam
8. Anna Normann
9. Silje A. Pedersen
10. Tracie Duodu
11. Martine Nilsen
8,52
8,56
8,72
8,74
8,80
8,85
8,88
8,90
8,92
8,95
8,96
6/2-00
19/1-08
25/3-06
18/3-06
1/2-03
6/12-08
5/12-09
12/3-16
17/3-13
3/12-16
17/3-07
Karlstad/Sv
Lillestrøm
Lillestrøm
Stange
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Stange
Bærum Idr.
Stange
60m m. 1. Lena Marie Hansen
2. Charlotte Habberstad
3. Torill Halvorsen
4. Felicia Johannessen
– Tone Merete Nilsen
– Tina Nilsen
– Marianne Halvorsen
– Liv Paltiel
– Gro Grasbekk
8,1
8,2
8,4
8,5
8,7
8,7
8,8
8,9
9,2
2/12-06
31/1-81
11/2-79
2/12-06
21/2-81
12/1-85
21/2-81
Feb-87
12/1-85
Oslo/Ek
Oslo/So
Moss
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
200m 1. Lena Marie Hansen
2. Felicia Johannessen
3. Anna Normann
4. Maren Normann
5. Tracie Råd Kvernerud
6. Thea Lindam
7. Amanda H. Brouwer
8. Caroline G. Egebakken
9. Veronica Bollum
10. Tiril Eriksen
28,91
29,06
29,63
30,04
30,18
30,34
30,54
30,64
31,21
31,24
2/12-06
19/3.06
13/3-16
13/3-16
13/3-16
5/12-09
22/3-15
21/3-10
8/3-92
14/3-17
Oslo/Ek
Stange
Stange
Stange
Stange
Oslo/Ek
Stange
Stange
Stange
Nes
600m 1. Marte J. Hjelmeset
2. Hannah B. Engevik
3. Hanna Eckhoff
4 Dina Storvik
5. Amanda H. Brouwer
6. Ine Merete Kylgaard
7. Sara Magndal
8. Vilja O. Bergersen
9. Hedda Holen
10. Henriette Christiansen
1,45.51
1,52,57
1,57,20
1,58,48
2,00,08
2,00,1
2.01.12
2,07,96
2,11,53
2,11.65
18/3-17
5/12-15
16/3-13
29/3-09
21/3-15
6/3-04
11/2-17
16/3-13
16/3-13
2/3-13
Stange
Bærum Idr.
Stange
Lillestrøm
Stange
Oslo/Ek
Bærum Idr
Stange
Stange
Lillestrom
800m 1. Marte J. Hjelmeset
2. Anne Mette Godokken
3. Toril Halvorsen
4. Marita Halvorsen
– Ine Merete Kylgaard
2,31,97
2,34,8
2,39,2
2,41,37
2,48,12
14/1-17
14/2-81
10/3-79
6/12-03
14/3-04
Bærum Idr
Oslo/So
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
60m hekk (76,2cm) 1. Anne Kristoffersen 11,1 13/2-88 Oslo/Ek
60m hekk(76,2cm) 1. Silje A. Pedersen
2. Celine Ødegaard Nilsen
3. Henriette Christiansen
4. Vilde Sylstad Mikalsen
5. Vilja O. Bergersen
6  Marita Ryg
11,17
11.99
12,65
12,75
12,88
14,64
26/1-13
31/1-15
2/3-13
6/3-10
2/2-13
28/1-12
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrom
Oslo/Ek
Stange
Lillestrøm
60m hekk (68cm) – Dina Storvik 11,07 29/3-09 Lillestrøm
Høyde 1. Marie Brochmann
1. Selma Gullikstad
3. Monica Myhren
4. Felicia Johannessen
4. Ingrid Dalhus
6. Vilde Sylstad Mikalsen
6. Sonia Fearnley
– Lene Hagen
1,40
1,40
1,39
1,30
1,30
1,25
1,25
1,20
1/2-03
3/12-16
23/2-80
7/1-06
12/3-16
23/1-10
10/12-16
20/3-11
Lillestrøm
Bærum Idr
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange
Lillestrøm
Nes Arena
Stange
Høyde u/t 1. Bente Teksum
2. Charlotte Habberstad
3. Monica Myhren
4. Therese Morken
– Marit Sølvberg
– Berit Sylstad
– Brenda Castillo
– Karianne Trondsen
– Tina Nilsen
– Lena Marie Hansen
– Camilla Johnsen
– Elisabeth Skapnes
– Bjørg Hexeberg
– Torun Liven
– Gro Grasbekk
– Emma Sagli
– Tone Merete Nilsen
– Anne Mette Godokken
– Mette Thorslund
– Hilde Ruud
– Karianne Trondsen
– Ingrid Reme
– Camilla Rønning
– Emilie Gasparini
– May Britt Nilsen
– Marianne Tømmerberg
– Torill Halvorsen
– Hilde Thorslund
– Hilde Johansen
– Dina Storvik
1,24
1,22
1,21
1,20
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,10
1,10
1,10
1,10
1,08
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,05
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
1,00
15/3-83
11/12-81
15/3-80
6/12-84
April-74
20/12-79
5/3-83
15/3-83
16/3-85
23/4-07
30/3-08
Mars-74
18/1-80
16/3-82
16/3-85
27/11-16
20/2-81
28/3-81
28/3-81
15/12-84
15/3-83
4/3-07
30/3-08
20/4-08
Mar-73
11/3-78
20/12-79
20/12-79
15/3-83
22/3-09
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stange
Lengde (s) 1. Bente Teksum
2. Lena Marie Hanssen
3. Camilla Rønning
4. Felicia Johannessen
5. Martine Nilsen
6. Silje A. Pedersen
7. Tina Nilsen
8. Tone Merete Nilsen
8. Selma Gullikstad
10 Marie Brochmann
10.Marita Halvorsen
– Vilde S. Mikalsen
– Charlotte Habberstad
– Ida Hjelmeseth
– Marianne Halvorsen
– Dina Storvik
– Anne Kristoffersen
– Camilla Johnsen
– Anna Normann
– Gro Grasbekk
– Thea Lindam
– Andrine Nilsen
– Tiril Eriksen
– Lene Kristin Hagen
– Celine Ø. Nilsen
4,95
4,85
4,77
4,76
4,73
4,65
4,62
4,45
4,45
4,41
4,41
4,37
4,35
4,33
4,33
4,33
4,30
4,24
4,16
4,15
4,13
4,12
4,08
4,06
4,05
29/1-83
2/12-06
16/2-08
2/12-06
1/12-07
26/1/13
12/1-85
14/2-81
11/12-16
1/2-03
6/12-03
13/3-10
14/2-81
6/12-08
31/1-81
29/3-09
Feb-88
5/4-08
13/3-16
12/1-85
18/1-09
28/1-12
14/1-17
26/3-11
22/3-15
Oslo/So
Oslo/Ek
Karlstad
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrom
Lillestrøm
Oslo/So
Nes Arena
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/So
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange
Lillestrøm
Drammen
LIllestrøm
Nes
Lillestrøm
Stange
Lengde u/t 1. Anna Tufte
2. Therese Morken
3. Lena Marie Hansen
– Karianne Trondsen
– Tina Nilsen
– Bente Teksum
– Tone Merete Nilsen
– Kjersti Aarskog
– Berit Sylstad
– Charlotte Habberstad
– Gro Grasbekk
– Maria Hofny
– Martine Nilsen
– Camilla Johnsen
– Marie Brochmann
– Brenda Castillo
– Monica Myhren
– Anne Mette Godokken
– Marianne Røstad Lund
– Marie Brochmann
– Torill Halvorsen
– Berit Lund
– Elisabeth Skapnes
– Marianne Halvorsen
– Hilde Ruud
– Hilde Årdal
– Hilde Thorslund
– Emma Sagli
– Torun Liven
– Kjersti Helgerud
– Jasmine BorgTahri
– Naima Borg Tahri
– Hanne Malde
– Wencke Hansen
– Anne LiseGundersen
– Trude Jørgensen
– Marit Sølvberg
– Andrine Nilsen
– Marita Halvorsen
– Dina Storvik
– Marianne Tømmerberg
2,47
2,38
2,37
2,32
2,28
2,27
2,26
2,25
2,24
2,24
2,24
2,23
2,21
2,20
2,20
2,18
2,16
2,16
2,15
2,14
2,13
2,11
2,10
2,10
2,10
2,09
2,08
2,08
2,07
2,06
2,06
2,05
2,04
2,03
2,03
2,02
2,02
2,02
2,01
1,98
1,95
Des-75
6/12-84
5/3-06
5/3-83
5/12-85
5/3-83
6/2-81
20/12-86
20/12-79
11/12-81
5/12-85
20/1-72
21/10-07
30/3-08
30/1-03
5/3-83
20/12-80
11/12-81
11/3-78
22/3-03
20/12-79
20/1-72
Mars-74
20//2-81
15/12-84
Mar-73
20/12-79
27/11-16
Feb-82
Feb-82
12/12-03
12/12-04
9/12-82
Mars-73
15/3-80
28/2-72
Mars-74
28/10-13
22/3-03
22/3-09
11/3-78
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Lena Marie Hansen 6,89 6/12-06 Skedsmo
Tresteg 1. Lena Marie Hansen
2. Camilla Rønning
3. Martine Nilsen
4. Marina W. Christiansen
9,72
8,80
8,01
7.56
6/12-06
9/4-08
18/4-07
3/5-15
Skedsmo
Skedsmo/T
Skedsmo
Nes
Kule 2 kg 1. Maia Rokne
2. Ingrid Marie Dalhus
3. Kaisa Rokne
4. Tiril Lappegård
5. Camilla Rønning
6 Sonia Fearnley
7. Felicia Johannessen
8. Eiril Sylstad Mikalsen
9. Sonia Fearnley
10. Emma Sagli
13,75
11,71
11,47
11,31
10,57
10,16
9,84
9,40
9,30
8,75
11/12-10
17/1-16
6/12-08
27/11-16
12/1-08
10/12-16
25/3-06
28/1-12
30/1-16
27/11-16
Oslo/Ek
Borås/SWE
Oslo/Ek
Nittedal
Oslo/Ek
Nes Arena
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Nittedal
Kule 3kg 1. Tiril Lappegård
2 Jade Gardner
3. Tina Nilsen
4. Bjørg Hexeberg
– Monica Myhren
– Emma Sagli
– Bente Teksum
– Charlotte Habberstad
– Tone Merete Nilsen
– Ann-Marit Fjellanger
– Liv Paltiel
9,15
8,41
8,27
7,62
7,18
7,12
7,10
6,73
6,63
6,63
6,25
27/11-16
6/2-00
12/1-85
18/1-80
18/1-80
27/11-16
3/2-83
6/2-81
6/2-81
3/2-83
Feb-87
Nittedal
Karlstad/Sv
Lillestrøm
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lillestrøm

 

J14

60m e. 1. Lena Marie Hansen
2. Marie Brochmann
2. Thea Lindam
4. Silje Brochmann Pedersen
5. Martine Nilsen
6. Ida Hjelmeseth
7. Stine Kleven
8. Tracie Duodu
9. Maren Normann
10. Kaisa Rokne
– Emma Sagli
– Hanna Eckhoff
– Celine Ødegård Nilsen
– Anna Normann
8,30
8,38
8,38
8,51
8,54
8,73
8,74
8,82
8,83
8,91
9,04
9,06
9,12
9,12
17/3-07
4/12-04
11/12-10
22/3-14
6/12-08      29/3-09
1/12-07
28/1-17
11/2-17
29/3-09
18/3-17
22/3-14
12/3-16
28/1-17
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Lillestr.
Oslo/Ek
Lillestrøm
Bærum Idr
Lillestrøm
Stange
Stange
Stange
Lillestrøm
60m man. 1. Anne Tufte
2. Lena Marie Hansen
3. Charlotte Habberstad
4. Tina Nilsen
5. Bente Teksum
– Tone Merete Nilsen
– Wencke Habberstad
– Therese Morken
– Kjersti Aarskog
– Monica Myhren
8,0
8,1
8,2
8,2
8,3
8,5
8,5
8,6
8,7
8,8
16/2-76
17/2-07
31/1-82
19/1-86
29/1-84
31/1-82
Feb-87
1/12-85
Feb-87
21/2-81
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/So
Lillestrøm
Drammen
Oslo/So
Lillestrøm
Drammen
Lillestrøm
Oslo/Ek
100m 1. Tracie Duodu
2. Martine Nilsen
3. Thea Lindam
14,05
14,17
14,28
8/1-16
7/1-08
10/1-10
Drammen
Drammen
Drammen
200m 1. Marie Brochmann
2. Lena Marie Hansen
3. Silje Brochmann Pedersen
4. Thea Lindam
5. Maren Normann
6. Martine Nilsen
7. Tracie Duodu
8. Ida Hjelmeset
9. Hanna Eckhoff
10. Dina Storvik
27,72
28,06
28,49
28,93
29,15
29,24
29,65
30,36
30,50
30,75
4/12-04
18/3-07
23/3-14
21/3-10
19/3-17
9/3-08
14/1-17
5/12-09
9/2-14
21/3-10
Oslo/Ek
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
Nes
Oslo/Ek
Bærum Idrettsp
Stange
600m 1. Marita Halvorsen
2. Hannah B. Engevik
3. Hanna Eckhoff
4. Hilde M. Digernes
5. Dina Storvik
6. Heidi M. Brekkan
7. Vilja Onstad Bergersen
– Hedda Holen
1,44,16
1,49,31
1,54,11
1,59,08
1,59,19
2,02.67
2.03.83
2,15.71
20/3-1998
14/2-16
8/2-14
7/3-98
20/3-10
12/1-13
8/2-14
22/3-14
Stange
Leikvang
Bærum Idr.
Stange
Stange
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
800m 1. Anne Mette Godokken
2.Hannah Berntsen Engevik
3. Benedikte Holund
4. Lisa Digernes
2,29,4
2,33,55
2,39,45
2,42,4
31/1-82
21/2-16
10/1-99
13/2-88
Oslo/So
Bærum Idr.
Karstad,Sv
Oslo/Ek
1500m 1.Hannah Berntsen Engevik 5,15,83 13/2-16 Leikvang
1000m kapp 1. Marina W. Christiansen 6,15.02 14/2-16 Fredrikstad
60m hekk (76,2cm) e. 1. Silje Brochmann Pedersen
2. Veronica Bollum
3. Dina Storvik
10,63
11,52
11,61
25/1-14
10/1-99
16/1-10
Lillestrøm
Karlstad,Sv
Oslo/Ek
60m hekk (76,2cm) m. 1. Anne Kristoffersen
2. Marianne Tømmerberg
Liv Paltiel
10,6
11,4
11,4
25/2-89
10/3-79
13/2-88
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Høyde 1. Mona Stefferud
2. Monica Myhren
3. Brenda Castillo
4. Kaisa Rokne
5. Liv Paltiel
5. Sonia Fearnley
5 Selma Gullikstad
– Naima Borg Tahri
– Jasmine Borg Tahri
– Ingrid Dalhus
1,50
1,45
1,44
1,35
1,30
1,30
1,30
1,25
1,25
1.25
11/2-84
14/2-81
11/2-84
17/1-09
13/2-88 14/1-17
11/2-17
3/12-05
3/12-05
18/4-17
Oslo/Ek
Oslo/So
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Nes
Bærum Idr
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Høyde u/t. 1. Bente Teksum
2. Charlotte Habberstad
2. Brenda Castillo
4. Berit Sylstad
5. Toril Halvorsen
5. Tone Merete Nilsen
5. Mona Stefferud
5.Therese Morken
5.Camilla Johnsen
5. Kaisa Rokne
– Marianne Tømmerberg
– Marianne Røstad Lund
– Monica Myhren
– Torun Liven
– Tina Nilsen
– Emma Sagli
– Kristin Bjørnstad
– Emily Davenport
– Liv Paltiel
– Lena Marie Hansen- Ingrid Marie Dalhus
– Anne Mette Godokken
– Gro Grasbekk
– Camilla Rønning
1,28
1,25
1,25
1,24
1,20
1,20
1,20
1,20
1,20
1,20
1,17
1,15
1,15
1,15
1,15
1,13
1,10
1,10
1,10
1,101,10
1,05
1,05
1,05
25/2-84
9/12-82
15/12-84
15/3-80
20/12-80
16/3-82
6/12-84
16/3-85
8/3-09
22/3-09
?/4-79
20/12-79
28/3-81
15/3-83
20/12-86
4/4-17
20/3-75
28/3-81
Mars-88
28/10-078/1-17
16/3-82
20/12-86
25/10-09
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Bærum Idr.
Nittedal
Nittedal
Nittedal
NittedalNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stav 1. Kaisa Rokne
2. Henriette W. Christiansen
3. Marina W. Christiansen
2,40
2,20
2,00
3/7-09
31/3-14
29/12-16
Moelv
Bærum Idr
Bærum Idr.
Lengde (s) 1. Tina Nilsen
2. Bente Teksum
3. Marie Brochmann
4. Martine Nilsen (planke)
5. Lena Marie Hansen
6. Martine Nilsen (sone)
7. Therese Morken
8. Tone M. Nilsen
Silje Brochmann Pedersen
10. Charlotte Habberstad
5,54
5,09
5,02
4,96
4,95
4,90
4,75
4,72
4,72
4,65
7/12-86
24/3-84
4/12-04
6/12-08
17/2-07
19/1-08
9/2-85
31/1-82
8/3-14
31/1-82
Drammen
Drammen
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/So
Oslo/Ek
Oslo/So
Lengde u/t 1. Marianne Røstad
2. Lena Marie Hansen
3. Anne Tufte
4. Brenda Castillo
5. Tina Nilsen
6. Marie Brochmann
7. Martine Nilsen
8. Elisabeth Skarpnes
8. Therese Morken
10. Tone Merete Nilsen
10. Camilla Johnsen
– Drude Ihle
– Marianne Tømmerberg
– Monica Myhren
– Gro Grasbekk
– Kaisa Rokne
– Britt Lund
– Toril Halvorsen
– Anne Kristoffersen
– Emma Sagli
– Berit Sylstad
– Charlotte Habberstad
– Turid Gustavsen
– Bente Teksum
– Liv Paltiel- Solveig Magnus
– Turid Gustavsen
– Anne Mette Godokken
– Camilla Rønning
– Marianne Halvorsen
2,43
2,42
2,40
2,37
2,36
2,34
2,32
2,31
2,31
2,30
2,30
2,29
2,28
2,27
2,26
2,24
2,21
2,21
2,21
2.21
2,18
2,17
2,16
2,14
2,142,11
2,11
2,11
2,08
2,05
20/12-79
28/10-07
Feb-76
6/12-84
20/12-86
12/12-04
27/10-08
Des-75
16/3-85
9/12-82
25/10-09
Jan-71
23/1-79
6/2-81
20/12-86
8/3-09
April-73
20/12-80
4/3-89
4/4-18
18/1-80
Feb-82
20/3-75
25/2-84
Mars-88April-73
April-75
Feb-82
25/10-09
Feb-82
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Bærum Idr.
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
NittedalNittedal
Kirkeby
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Lema Marie Hansen
2. Selma Gullikstad
3. Martine Nilsen
4. Stine Kleven
5. Marina W. Christiansen
10,00
9,16
8,95
8,18
7,89
18/4-07
12/2-17
9/4-08
18/4-07
21/2-16
Skedsmo/T
Bærum Idrettsp
Skedsmo/T
Skedsmo/T
Bærum Idr
Tresteg u/t 1. Kaisa Rokne
2. Camilla Johnsen
6,76
6,23
19/4-09
19/4-09
Nittedal
Nittedal
Kule 4 kg 1. Maia Rokne 9,50 3/4-11 Nittedal
Kule 3Kg 1. Maia Rokne
2. Camilla Rønning
3. Camilla Johnsen
4. Lena Marie Hansen
5. Kaisa Rokne
6. Tina Nilsen
7. Tiril Lappegård
8. Bente Teksum
9. Ingrid Marie Dalhus
10. Dina Storvik
12,07
11,30
10,36
10,27
9,72
9,63
9,60
9,23
9,08
8,92
3/12-11
1/2-09
5/12-09
1/12-07
10/1-09
19/1-86
18/3-17
4/2-84
8/1-17
20/3-10
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Bi
Lillestrøm
Stange
Oslo/Ek
Nittedal
Stange

 

J15

60m e. 1.Camilla Rønning
2. Martine Nilsen
3. Charlotte Habberstad
3. Thea Lindam
5. Tina Nilsen
6. Marie Brochmann
7. Lena Marie Hansen
8. Sofie Myklebost
8 Silje Brochmann Pedersen
9.Ida Hjelmeset
– Astrid Øksnevad
– Veronica Bollum
– Ida Hjelmeset
7,97
8,23
8,24
8,24
8,27
8,28
8,35
8,59
8,59
8,60
8,70
8,72
8,75
11/12-10
5/12-09
22/1-83
29/1-11
31/1-87
3/12-05
5//4-08
5/12-09
31/1-15
11/12-10
4/12-00
4/12-03
20/3-10
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Askim
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
60m m. 1. Charlotte Habberstad
2. Tina Nilsen
– Wencke Habberstad
– Tone Merete Nilsen
– Berit Sylstad
– Nina Kristoffersen
7,9
8,0
8,4
8,5
8,8
8,8
9/2-83
7/2-87
27/1-88
Mars-83
31/1-81
13/2-88
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestr.
Oslo/So
Oslo/Ek
100m e. 1. Marie Brochmann
2. Charlotte Habberstad
3. Thea Lindam
4. Martine Nilsen
5.Ida Hjelmeset
12,97
13,14
13,25
13,45
14,09
11/3-05
2/1-83
8/1-11
18/1-09
14/2-10
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
100m m. 1. Toril Halvorsen
2. Bente Teksum
13,1
13,6
10/1-81
20/2-85
Drammen
Drammen
200m 1. Marie Brochmann
2. Martine Nilsen
3. Silje B. Pedersen
4. Thea Lindam
5. Ida Hjelmeset
6. Hanna Eckhoff
7. Astrid Øksnevad
8. Vilja O. Bergersen
27,08
27,41
28,10
28,12
28,77
28,82
29,83
30,34
6/3-05
15/3-09
22/3-15
13/3-11
11/12-10
5/12-15
2/12-00
5/12-15
Stange
Stange
Stange
Ranheim
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Bærum Idr
600m 1. Veronica Bollum
– Stine Camilla Skogstad
1,57,62
2,05,48
4-3-00
7/3-09
Stange
Oslo/Ek
800m 1. Hannah Berntsen Engevik
2. Anne Mette Godokken
3. Marita Halvorsen
4. Torun Liven
2,23,62
2,25,7
2,28,40
2,33,3
11/2-17
5/2-83
30/1-05
18/2-84
Bærum Idr
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
1000m 1. Hannah Berntsen Engevik 3.07.68 14/1-17 Bærum Idr
1500m 1. Hannah Berntsen Engevik 5,04,24 3/3-17 Bærum Idr
60m hekk (76,2cm) e. 1. Lena Marie Hansen
2.Dina Storvik
9,59
11,42
16/2-08
29/1-11
Karlstad
Lillestrøm
60m hekk (76,2cm) m. 1. Toril Halvorsen
– Liv Paltiel
9,4
10,5
14/2-81
12/3-89
Oslo/Ek
Lillestrøm
80m hekk (76,2cm) 1. Bente Teksum
2. Trine Aase
14,0
16,6
20/1-85
24/3-84
Drammen
Drammen
2000m kapp 1. Marina W. Christiansen 9.39,18 4/3-17 Bærum Idr
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Marie Brochmann
3. Naima Borg Tahri
– Liv Paltiel
– Lena Marie Hansen
1,55
1,50
1,45
1,40
1,35
14/2-81
11/3-05
2/12-06
12/3-89
9/3-08
Oslo/So
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange
Stav 1. Henriette W. Christiansen
2. Marina W. Christiansen
2,40
2,10
28/12-15
11/2-17
Bærum Idr.
Bærum Idr
Høyde u/t 1. Lena Marie Hansen
2. Charlotte Habberstad
3. Berit Sylstad
– Tone Merete Nilsen
– Mona Stefferud
– Jasmine Borg Tahri
– Camilla Rønning
– Kristin Bjørnland
– Toril Halvorsen
– Merete Myhren
– Line Fredriksen
– Bente Teksum
– Astrid Øksnevad
– Anne Mette Godokken
– Stine Camilla Skogstad
– Hilde Marie Digernes
– Unni Henriksen
– Kaisa Rokne
– Naima Borg Tahri
– Drude Ihle
– Marianne Tømmerberg
1,31
1,28
1,25
1,20
1,20
1,20
1,20
1,15
1,15
1,15
1,15
1,15
1,11
1,10
1,10
1,06
1,05
1,05
1,05
1,00
1,00
10/2- 08
8/12-83
11/12-81
5/3-83
16/3-85
23/4-06
24/10-10
Feb-76
28/3-81
16/3-82
5/3-83
16/3-85
20/12-00
15/3-83
25/10-09
20/12-00
Mar-74
24/10-10
15/10-06
20/1-72
15/3-80
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Tina Nilsen
2. Bente Teksum
3. Toril Halvorsen
4. Marie Brochmann
Lena Marie Hansen
Martine Nilsen
7.Thea Lindam
– Wencke Habberstad
– Tone Merete Nilsen
– Silje Brochmann Pedersen
– Veronica Bollum
– Stine Kleven
– Hanna Eckhoff
– Camilla Rønning
5,29
5,16
5,02
5,00
5,00
5,00
4,92
4,82
4,80
4,75
4,74
4,64
4,64
4,59
7/2-87
16/2-85
11/2-81
9/4-05
5/4.08
10/1-09
29/1-11
27/1-88
Mars-83
31/1-15
4/12-00
1/3-08
31/1-15
11/12-10
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/So
Lillestrøm
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestr.Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillesytøm
Oslo/Ek
Lengde u/t 1. Lena Marie Hansen
2. Martine Nilsen
3. Drude Ihle
4.Camilla Johnsen
5. Tone Merete Nilsen
– Berit Sylstad
– Stine Camilla Skogstad
– Camilla Rønning
– Charlotte Habberstad
– Jasmine Borg Tahri
– Toril Halvorsen
– Anne Mette Godokken
– Monica Myhren
– Veronica Bollum
– Unni Henriksen
– Bente Teksum
– Stine Camilla Skogstad
– Berit Lund
– Line Fredriksen
– Naima Borg Tahri
– Kaisa Rokne
– Marianne Tømmerberg
– Astrid Øksnevad
– Hilde Marie Digernes
– Bjørg Hexeberg
– Dina Storvik
– Marianne Halvorsen
– Hilde Thorslund
2,54
2,41
2,35
2,33
2,32
2,29
2,27
2,26
2,25
2,23
2,22
2,22
2,21
2,21
2,20
2,20
2,19
2,18
2,17
2,16
2,15
2,13
2,13
2,12
2,11
2,11
2,10
2,08
2/3-08
18/10-09
20/1-72
7/3-10
3/2-83
11/12-81
25/10-09
24/10-10
3/2-83
6/2-81
31/1-10
5/3-83
Feb-82
20/12-00
Mars-74
16/3-85
8/3-09
Mars-74
3/2-83
23/4-06
24/10-10
18/1-80
20/12-00
20/12-00
Feb-82
3/4-11
3/2-83
6/2-81
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen
2. Jasmine Borg Tahri
3. Naima Borg Tahri
4. Dina Storvik
6,81
6,22
6,15
5,97
19/4-09
22/10-06
22/10-06
3/4-11
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Silje Brochmann Pedersen
3. Marie Brochmann
3. Jasmine Borg Tahri
4. Naima Borg Tahri
5. Stine Kleven
10,42
10.19
9,74
9,11
8,58
14/2-15
15/1-05
6/12.06
6/12-06
9/4-08
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Skedsmo
Skedsmo
Skedsmo
Kule 3kg 1.Camilla Rønning
2. Maia Rokne
3.Camilla Johnsen
4. Lena Marie Hansen
5.Kaisa Rokne
6. Bente Teksum
7.Dina Storvik
8. Lisa Digernes
9. Berit Sylstad
10. Bjørg Hexeberg
1.Camilla Rønning (4 kg)
13,29
11,63
11,26
11,25
10,78
9,95
9,25
9,02
8,92
8,82
12,86
30/1-10
28/1-12
11/12-10
8/3 -08
11/12-10
12/1-85
3/12-11
10/3-90 6/2-81
Feb-82
11/12-10
Lillestrøm
Lillestrøm
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Nittedal
Drammen
Oslo/Ek

 

J16

60m e. 1. Martine Nilsen
2. Thea Lindam
3. Sofie Myklebost
4. Silje Brochmann Pedersen
5. Ida Hjelmeset
6. Hanna Eckhoff
7. Astrid Øksnevad
8. Hanne Moen
9. Veronica Bollum
10 Hilde Marie Digernes
8,03
8,31
8,32
8,52
8,58
8,60
8,70
8,80
8,82
8,94
11/12-10
10/3-12
13/2-10
20/2-16
12/3-11
31/1-16
17/3-01
6/3-99
25/2-01
30/1-99
Oslo/Ek
Sandnes
Drammen
Bærum Idr.
Ranheim
Lillestrøm
Stange
Stange
Lillestrøm
Askim
60m 1. Charlotte Habberstad
2. Berit Kværnes
– Anne Kristoffersen
– Therese Morken
– Berit Sylstad
– Hilde Ruud
7,9
8,0
8,6
8,7
8,8
8,8
29/1-84
31/1-81
17/3-91
Feb-87
31/1-82
Feb-87
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
NIH,Sogn
Lillestrøm
100m 1. Charlotte Habberstad 12,8 24/3-94 Drammen
100m e. 1.Martine Nilsen
2. Sofie Myklebost
3. Thea Lindam
4. Ida Hjelmeset
13,02
13,31
13,43
14,16
14/2-10
14/2-10
15/1-12
8/1-11
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
200m 1. Martine Nilsen
2. Thea Lindam
3. Ida Hjelmeset
4. Hanna Eckhoff
5. Sofie Myklebost
6. Astrid Øksnevad
– Vija Onstad Bergersen
– Lisa Digernes
26,74
27,35
28,24
28,45
28,74
29,23
30,36
30,50
21/3-10
18/3-12
13/3-11
13/3-16
16/1-10
18/3-01
16/1-16
10/3-90
Stange
Stange
Ranheim
Stange
Oslo/Ek
Stange
Nes Arena
Oslo/Ek
400m e. 1. Vilja Onstad Bergersen
2. Hilde Marie Digernes
68,84
68,97
20/2-16
4/3-00
Bærum Idr.
Stange
400m m. 1. Torun Liven 61,4 2/3-85 Oslo/Ek
600m 1. Eugenie Gulowsen 1,59,84 25/1-14 Lillestrøm
800m 1. Anne Mette Godokken
2. Torunn Liven
– Hilde Marie Digernes
2,25,4
2,25,8
2,38,34
18/2-84
9/3-85
6/2-99
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Karlstad/Sv
1500m 1. Eugenie Gulowsen 5,40,79 9/3-14 Bærum Idr.
60m hekk (76,2cm) e. 1.Camilla Rønning
2.Kaisa Rokne
3. Veronica Bollum
4. Anne Kristoffersen
– Liv Paltiel
9,23
9,65
10,04
10,43
11,73
29/1-11
29/1-11
27/1-01
3/3-91
10/2-90
Lillestrøm
Lillestrøm
Askim
Oslo/Ek
Oslo/Ek
60m hekk (76,2cm) m. 1. Bente Teksum
– Marianne Tømmerberg
10,3
10,6
15/2-86
24/1-81
Oslo/Ek
Oslo/So
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Naima Borg Tahri
1,56
1,45
31/1-82
28/1-07
Oslo/So
Stange
Høyde u/t 1. Berit Sylstad
2. Drude Ihle
Charlotte Løvstad
Charlotte Habberstad
Lena Marie Hansen
– Toril Halvorsen
– Line Fredriksen
– Inger Lise Amundsen
– Kaisa Rokne
– Hilde Thorslund
– Naima Borg Tahri
– Hanne Edvardsen
– Monica Tømmerberg
– Jasmine Borg Tahri
1,29
1,25
1,25
1,25
1,25
1,21
1,20
1,20
1,15
1,10
1,10
1,08
1,05
1,05
4/3-82
11/3-73
5/2-84
15/12-84
18/1-09
15/3-80
25/2-84
16/3-85
23/10-11
15/3-80
4/2-07
30/1-11
20/2-81
4/2-07
Oslo/Po
Oslo/Hø
Oslo/Ha
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stav 1. Hnriette W. Christiansen 2,70 17/1-16 Stange
Lengde 1. Martine Nilsen
2. Bente Teksum
3. Hanna Eckhoff
4. Thea Lindam
4. Silje Brochmann Pedersen
6. Veronica Bollum
6. Jasmine Borg Tahri
– Jasmine Borg Tahri
8. Therese Morken
9. Naima Borg Tahri
10 Marianne Tømmerberg- Martine Nilsen
– Silje Brochmann Pedersen
* grop parallell med satsplanke
5,27
5,07
4,90
4,88
4,88
4,79
4,79
4,65*
4,56
4,54
4,545,13 *
4,64 *
30/1-10
19/1-86
12/3-16
28/1-12
30/1-16
25/2-01
17/2-07
17/3-07
feb 87
1/12-07
14/2-8120/3-10
12/3-16
Lillestrøm
Lillestrøm
Stange
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Stange
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/EkStange
Stange
Lengde u/t 1.Martine Nilsen
2. Drude Ihle
3. Lena Marie Hansen4. Jasmine Borg Tahri
5. Camila Johnsen
6. Kaisa Rokne
7. Berit Sylstad
7. Charlotte Habberstad
7. Stine C. Skogstad
10. Naima Borg Tahri
2,43
2,42
2,402.37
2,36
2,32
2,25
2,25
2,25
2,19
24/10-10
April-73
18/1-0928/10-07
3/4-11
30/1-11
6/3-82
15/12-84
31/1-10
4/2-07
Nittedal
Nittedal
NittedalNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Silje Brochmann Pedersen
2. Jasmine Borg Tahri
3. Naima Borg Tahri
10,79
9,94
9,44
6/2-16
18/4-97
18/4-07
Bærum Idr.
Skedsmo
Skedsmo
Tresteg u/t 1.Martine Nilsen
2. Kaisa Rokne
7,00
6,42
31/10-10
3/4-11
Nittedal
Nittedal
Kule 3kg 1. Maia Rokne
2. Kaisa Rokne
3.Camilla Johnsen
4. Lena Marie Hansen
5. Dina Storvik
6. Bente Teksum
7. Hilde Marie Digernes
8. Lisa Digernes
– Nina Kristoffersen
– K. Aarskog
12,33
12,18
11,98
11,69
10,35
9,41
9,07
9,02
8,58
8,48
14/4-13
12/3-11
8/1-11
17/1-09
3/3-12
19/1-86
30/1-00
10/3-90
25/2-89
12/3-89
Nittedal
Ranheim
Drammen
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Askim
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Kule 4 kg 1. Camilla Rønning
2.Camilla Johnsen
3. Kaisa Rokne
13,03
10,20
9,39
5/2-11
3/4-11
3/4-11
Tampere/FIN
Nittedal
Nittedal

 

J17

60m e. 1. Martine Nilsen
1. Charlotte Habberstad
– Veronika Bollum
– Sofie Myklebost
7,98
8,25
8,64
8,69
3/12-11
2/2-85
2/2-02
5/2-11
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
60m m. 1. Charlotte Habberstad
– Berit Sylstad
– Lisa Digernes
7,98,5
8,8
16/2-85
Mars-83
17/3-91
Oslo/Ek
Lillestrøm
100m e. 1. Charlotte Habberstad
2. Martine Nilsen
12,84
12,89
12/1-85
8/1-11
Drammen
Drammen
100m m. 1. Charlotte Habberstad 12,6 20/1-85 Drammen
200m 1. Charlotte Habberstad
2.Martine Nilsen
3. Ida Hjelmeset
4. Berit Sylstad
5. Thea Lindam
26,0
26,71
28,58
28,7
29,28
3/2-85
30/1-11
3/3-12
19/3-83
2/3-13
Drammen
Stange
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
400m 1. Anne Mette Godokken
2. Ida Hjelmeset
62, 8
64,93
2/3-85
9/3-12
Oslo/Ek
Sandnes
800m 1. Anne Mette Godokken
2. Anne Mette Myhre
2,20,68
2,26,0
10/2-85
20/1-85
Askim
Drammen
1500m 1. Anne Mette Godokken
2. Anne Mette Myhre
– Berit Sylstad
4,53,6
5,00,65,34,0
9/3-85
9/3-85Mar-83
Oslo/Ek
Oslo/Ek
60m hekk (76,2cm) – Liv Paltiel 11,15 25/3-91 Oslo/Ek
100m hekk (76,2cm) 1. Berit Sylstad 15,8 24/3-84 Drammen
Høyde 1. Berit Sylstad
2. Naima Borg Tahri
1,55
1,45
19/2-88
5/4-08
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stav 1.Henriette W. Christiansen
2. Kaisa Rokne
.
2,80
2,54
11/2-17
14/1-12
Bærum Idr.
Karlstad
Høyde u/t 1. Drude Ihle
2. Berit Sylstad
Camilla Ronning
1,29
1,25
1,25
26/2-74
5/3-83
28/10-13
Oslo/Op
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Martine Nilsen
2. Bente Teksum
3. Thea Lindam
– Tone Roll
– Lisa Digernes
– K. Aarslog
– Naima Borg Tahri
5,13
5,12
4,66
4,52
4,41
4,39
4,39
30/1-11
7/2-87
2/3-13
25/2-89
3/3-91
10/3-90
26/1.08
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
OsloEk
Lillestrøm
Lengde u/t 1. Lena Marie Hansen
2. Martine Nilsen
– Berit Sylstad
– Naima Borg Tahri
2,52
2,40
2,22
2,22
18/4-10
30/10.11
5/3-83
10/2-08
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Veronica Bollum
2. Naima Borg Tahri
9,67
9,59
10/2-02
9/4-08
Drammen
Skedsmo
Tresteg u/t 1. Martine Nilsen 6,87 30/10-11 Nittedal
Kule 3 kg 1. Camilla Rønning
2. Kaisa Rokne
3. Maia Rokne
14,44
12,24
11,96
14/1-12
14/1-12
11/1-14
Karlstad
Karlstad
Bærumshallen
Kule 4kg 1.Lena M. Hansen
2. Kaisa Rokne
3. Camilla Johnsen
4. Dina Storvik
– Lisa Digernes
– Berit Sylstad
– Liv Paltiel
10,81
10,67
10,33
8,88
8,42
7,96
7,49
13/2-10
28/1-12
3/3-12
2/3-13
17/3-91
Mar-83
17/3-91
Drammen
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrom
Lillestrøm
Lillestrøm

 

J18

60m e. 1. Martine Nilsen
– Veronica Bollum
– Lena M. Hansen
7,92
8,62
8,69
28/1-12
1/2-03
29/1-10
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
100m 1. Charlotte Habberstad 12,7 5/1-96 Drammen
100m 1. Martine Nilsen 12,79 15/1-12 Drammen
400m 1 Thea Lindam
2. Torunn Liven
62,14
64,6
25/2-14
14/3-87
Bærum Idrettsp.
Drammen
800m 1. Anne M. Godokken
2. Anne Mette Myhre
3. Marianne Tømmerberg
2,20,46
2,25,47
2,28,9
1/2-86
1/2-86
19/2-83
Askim
Askim
Oslo/Ek
60m hekk (76,2cm) 1. Berit Sylstad 9,7 18/2-84 Oslo/Ek
60m hekk (84cm) 1. Lena Marie Hansen
2. Camilla Ronning
9,81
9,82
29/1-11
26/1-13
Lillestrøm
Lillestrom
Høyde 1. Berit Sylstad 1,60 11/2-84 Drammen
Høyde u/t 1. Berit Sylstad
1. Camilla Ronning
– Drude Ihle
1,25
1,25
1,20
5/2-84
14/4-13
20/3- 75
Oslo/Hu
Nittedal
Nittedal
Lengde – Veronica Bollum 4,83 1/2-03 Lillestrøm
Lengde u/t 1. Lena M. Hansen
2. Martine Nilsen
3. Drude Ihle
– Berit Sylstad
2,61
2,34
2,31
2,22
3/4-11
29/10/12
20/3-75
15/12-84
Nittedal
Bislet
Nittedal
Nittedal
Kule 4 kg 1.Camilla Rønning
1. Lena Marie Hansen
13,86
9,98
14/4-13
3/4-11
Nittedal
Nittedal

 

J19

60m 1. Camilla Rønning
2. Martine Nilsen
8,05
8,10
8/2-14
16/3-13
Bærum Idr
Stange
200m 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad
3. Ida Hjelmeset
27,37
28,5
29,63
25/2-14
19/1-85
9/2-14
Bærum Idrettsp
Oslo/Ek
Bærum Idrettsp
400m 1. Torun Liven 61,9 14/3-87 Oslo/Ek
800m 1.Anne Mette Goddokken 2,20,91 1/2.87 Askim
60m hekk 84 1.Berit Sylstad 9,9 19/1-85 Oslo/Ek
100m h. 84 1.Berit Sylstad 16,9 9/2-85 Drammen
Høyde 1.Berit Sylstad 1,61 9/2-85 Drammen
Høyde u/t – Drude Ihle 1,28 Mar-76 Nittedal
Lengde 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad
5,14
4,86
31/1-14
Feb-85
Oslo/Bi
Drammen
Lengde u.t 1. Lena Marie Hansen 2,49 15/4-12 Nittedal
Kule 4 kg 1. Camilla Rønning
2. Berit Sylstad
13,93
8,57
9/3-14
24/3-85
Bærum Idr.
Drammen

 

J20

Høyde u/t – Drude Ihle 1,15 12/3-77 Nittedal
Lengde u/t – Drude Ihle 2,29 12/3-77 Nittedal