TI PÅ TOPP – ALLE KLASSER OG ØVELSER

De resultatene som er nummerert, er de beste i klubben, men statistikken trenger å bli fyldigere. Resultater som legges inn, men som ikke oppnår nummerering er merket med – (strek).

Pr 18/3 2017

G10

60m 1. William Fearnley
2. Jonas Borger Iversen
3. Martin B. Engevik
4. Ola Gullikstad
5. Mats Rein-Heggebakken
6. Vetle Storvik
7. Henrik Lindam
– Mikkel Tande
– Sondre Aulstad Grønvold
– Erik Gullikstad
9,31
9,43
9,67
9,87
9.87
10,01
10,10
10,14
10,20
10.51
3/12-16
7/12-02
30/1-10
7/12-13
5/12-15
5/12-09
5/4-08
3/12-05
9/3-08
21/3-15
Bærum Idr
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Bærum Idr,
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Stange
Stange
200m 1. William Fearnley 31.65 11/12.16 Nes
600m 1. Martin B. Engevik
2. Mathias B. Engevik
– Storm K. Veitsle
– Sondre G. Pedersen
– Vetle Storvik
1,53,40
1,54,3
2,08,18
2,11,53
2,14,94
20/3-10
2/12-06
21/2-16
7/12-13
29/3-09
Stange
Oslo/Ek
Bærum Idr
Oslo/Ek
Lillestrøm
800m 1. Glenn Edvardsen 2,42,05 6/3-99 Stange
60m hekk
(68 cm)
1. Martin B. Engevik
2. Mats Rein-Heggebakken
3. Hans Petter Engevold
12,18
13,31
13,59
30/1-10
31/1-15
9/4-05
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm
Lengde 1. Jonas Borger Iversen
2. William Fearnley
3. Martin B. Engevik
4. Vetle Storvik
5. Glenn Edvardsen
6. Ola Gullikstad
7. Mikkel Ihle Tande
8. Sondre Aulstad Grønvold
9. Henrik Lindam
4,26
4,08
3,90
3,78
3,74
3,66
3,63
3,60
3,55
7/12-02
10/2-16
30/1-10
29/03-09
6/3-99
7/12-13
3/12-05
12/1-08
5/4-08
Oslo/Ek
Nes Arena
Lillestrøm
Lillestrøm
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lengde u/t 1. Jonas Borger Iversen
– Åge Rasmussen
– Martin B. Engevik(2000)
– Andre Fagereng
2,13
1,96
1,93
1,91
14/12-02
6/12-84
19/4-09
17/2-01
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Høyde 1. William Fearnley
2. Martin B. Engevik
1,30
1,15
3/12-16
16/1-10
Bærum Idr.
Ekeberg
Høyde u/t 1. Martin B. Engevik
2. Andre Fagereng
– Jonas Borger Iversen
1,04
1,03
0,90
31/1-10
17/12-01
14/12-02
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Martin Berntsen Engevik 5,25 18/4-10 Nittedal
Kule 2 Kg 1. Martin B. Engevik
2. Vetle Storvik
3, William Fearnley
4. Sondre Aulstad Grønvold
5. Christer Lyby
7,77
6,73
6,59
6,37
5,49
11/12-10
5/12-09
30/1-16
5/4-08
30/1-16
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
Lillestrøm

 

G11

60m e. 1. Jonas Borger Iversen
2. Bjørnar Skog Riley
3. Glenn Edvardsen
4. Ola Gullikstad
5. Njord Wiker
6. William Fearnley
7. Henrik Lindam
8. Tobias Mandt
9. Martin B. Engevik
10. Mathias B. Engevik
8,98
9,06
9,12
9,26
9,27
9,37
9,52
9,55
9,73
9,85
6/12-03
7/12-02
2/12-00
6/12-14
7/12-02
14/1-17
15/3-09
3/12-16
29/1-11
17/2-07
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Nes
Stange
Bærum Idr
Lillestrøm
Lillestrøm
60m m. 1. Glenn Edvardsen
– Anders Falkum
– Knut Grasbekk
9,0
9,5
9,6
12/3-00
27/1-88
12/1-85
  1. Lillestr.
    Lillestr.
200m 1. Martin B. Engevik
2. Simen Gløgård Stensrud
3. William Fearnley
32,23
32,79
33,72
20/3-11
11/12-16
14/1-17
Stange
Nes
Nes
600m 1. Simen G. Stensrud
2. Glenn Edvardsen
3. Martin B. Engevik
4. Mathias B. Engevik
5. Martin Hildeskor
6.Lars Agnar Hjelmeset
7. Njord Wiker
8. Simen Bratteng
– Vetle Storvik
1,44,12
1,45,1
1,46,70
1,50,9
1.53,29
1,56,30
1,57,62
1,59,85
2,07,77
3/12-16
2/12-00
3/12-11
1/12-07
16/3-13
1/12-12
7/12-02
7/12-13
20/3-10
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
800m 1. Glenn  Edvardsen
2. Martin B. Engevik
2,25,61
2,36,58
2/2-00
23/1-11
Karlstad
Karlstad
60m hekk(68cm-6,5m) 1. Martin B. Engevik 11,75 26/3-11 Lillestrøm
60m hekk (76,2cm) 1. Torgeir Falkum 12,64 3/3-91 Oslo/Ek
Høyde 1. Anders Falkum
Mathias B. Engevik
3. Ola Gullikstad
4. Henrik Lindam
5, William Fearnley
5. Jonas Borger Iversen
5.Martin B. Engevik
8 Torgeir Falkum
1,40
1,40
1,35
1,30
1,25
1,25
1,25
1,20
5/3-88
1/12-07
6/12-14
1/2-09
14/1-17
8/3-03
23/1-11
3/3-91
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Lillestrøm
Nes
Oslo/Ek
Karlstad
Oslo/Ek
Høyde u/t 1. Dagfinn Aarskog
2. Jonas Borger Iversen
3. Hans Kristian Hovda
4. Carl Reidar Solvang
5. Mathias B. Engevik
6. Christer Fagereng
7. Bjørnar Skog Riley
– Rune Kristiansen
– Trond Stensbøl
– Ole Rønning
– Øivind Hetland
– Øystein Iversen
– Åge Rasmussen
– Knut Grasbekk
– Martin B. Engevik
– Frode Godokken
1,15
1,13
1,10
1,09
1,07
1,06
1,00
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,95
0,90
15/12-84
13/12.03
15/12.01
14/3-73
25/3-07
15/12-01
14/12-02
28/3-81
11/12-81
9/12-82
15/3-83
15/12-84
5/12-85
5/12-85
30/1-11
9/12-82
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Oslo/Bø
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Glenn Edvardsen
2. Jonas Borger Iversen
3. Bjørnar Skog Riley
4. William Fearnley
– Henrik Lindam
– Njord Wiker
– Vetle Storvik
– Andre Fagereng
– Martin B. Engevik
– Knut Grasbekk
– Magnus Wessel
– Ola Gullikstad
– Martin Hildeskor
– Christian Egeduis
– Mikkel Ihle Tande
– Mathias B. Engevik
– Torbjørn Moldestad
4,87
4,67
4,52
4,24
4,08
4,02
3,87
3,81
3,84
3,77
3,72
3,71
3,68
3,66
3,59
3,53
3,51
2/12-00
8/3-03
7/12-02
14/1-17
29/3-09
7/12.02
30/1-10
2/3-02
26/3-11
12/1-85
12/3-00
9/2-14
16/3-13
11/3-89
7/1-06
17/3-07
5/4-08
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Nes
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestr.
Lillestrøm
Lillestr.
Lillestrøm
Bærum Idr.
Stange
Oslo/Ek
Lillestrøm
Stange
Lillestrøm
Lengde u/t 1. Dagfinn Aarskog
Carl Reidar Solvang
3. Bjørnar Skog Riley
4. Glenn Edvardsen
– Andre Fagereng
– Jonas Borger Iversen
– Mathias B. Engevik
– Otto Fjøsne
– Magnus Wessel
– Trond Stensbøl
– Øystein Iversen
– Åge Rasmussen
– Øivind Hetland
– Petter Myrvang
– Martin B. Engevik
– Vetle Storvik
– Knut Grasbekk
– Asle Borud
– Torbjørn Moldestad
– Frode Godokken
– Inge Johansen
– Øystein Gregersen
– Ole Rønning
2,26
2,26
2,17
2,16
2,13
2,13
2,11
2,03
2,03
2,03
2,02
2,01
1,97
1,95
1.94
1,93
1,92
1,91
1.90
1,88
1,85
1,84
1,82
6/12-84
Mar-73
14/12-02
18/12-00
14/12-02
4/10-03
9/12-07
15/12-84
15/4-00
11/12-81
15/12-84
5/12-85
3/2-83
Des-75
30/1-11
7/3-10
16/3-85
3/2-83
30/3-08
Feb-82
3/2-83
9/12-82
9/12-82
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lillestr.
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Mathias B. Engevik
2. Martin B. Engevik
3. Torbjørn Moldestad
4. Vetle Storvik
5,79
5,29
5,21
5,15
9/12-07
3/4-11
20/4-08
18/4-10
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Kule 2 kg 1. Bjørnar Skog Riley
2. Åge Rasmussen
3. Magnus Wessel
4. Martin B. Engevik
5. Patrick Engevold
6. Torgeir Falkum
7. Jonas Borger Iversen
8. Vetle Storvik
9. Ola Gullikstad
10. Mikkel Ihle Tande
9,40
8,55
8,39
8,33
8,30
7.92
7,75
7.63
7,43
7,20
14/12-02
23/3-85
15/4-00
3/12-11
1/12-01
17/3-91
29/3-03
23/1-10
8/3-14
12/2-06
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestr.
Lillestr.
Lillestr.
Oslo/Ek
Lillestrøm

G12

60m e. 1. Julian Pacyna
2. Øystein Reme
3. Njord Wiker
4. Henrik Lindam
5. Jonas Borger Iversen
6. Patrick Engevold
6. Ola Gullikstad
8. Mathias B. Engevik
8. Vetle Storvik
9. Simen Goddokken
10.Thomas Wessel
8,78
8,93
8,97
9,01
9,02
9,05
9,05
9,26
9,26
9,28
9,30
7/12-13
5/12-09
1/12-03
11/12-10
7/2-04
7/12-02
5/12-15
5/4-08
3/12-11
5/12-09
6/3-99
Oslo/Ek.
Oslo/Ek
Lillestr.
Oslo/Ek
Lillestr.
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
60m m. – Anders Falkum
– Dagfinn Aarskog
– Øystein Iversen
– Torkel Iversen
8,9
9,1
9,2
9,2
11/3-89
12/1-85
12/1-85
11/3-89
Oslo/Ek
Lillestr
Lillestr
Oslo/Ek
200m 1. Mathias B. Engevik
2. Martin B. Engevik
3. Henrik Lindam
4. Simen Goddokken
29,68
30,72
32,46
32,84
9/3-08
17/3-12
21/3-10
15/3-09
Stange
Stange
Stange
Stange
600m 1. Martin B. Engevik
2. Vetle Storvik
3. Simen G. Stensrud
4. Julian Pacyna
5. Martin Hildeskor
6. Mathias B. Engevik
7. Odin H. Fjøsne
8. Stian M. Brekkan
9. Sebastian Plows
10. Tor Martin Helsing
1,41,47
1,45,73
1,46,96
1,47,29
1,48,11
1,49,2
1,54,38
1,54,66
1,54,99
2,04,30
1/12-12
3/12-11
18/3-17
7/12-13
22/3-14
1/3-08
18/3-17
7/12-13
7/12-13
20/1-02
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
800m 1. Mathias B. Engevik
2. Simen G. Stensrud
3. Martin B. Engevik
4. Tor Jan Tømmerberg
5. Magnus Digernes
– Anders Falkum
– Torkel Iversen
2,27,15
2,27,72
2,28,53
2,32,6
2,38,5
2,46,8
2,50,9
16/2-08
14/1-17
29/12-12
10/3-79
11/3-89
11/3-89
11/3-89
Karlstad
Bærum Idr.
Leikvang
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
1500m 1. Martin B. Engevik 5,06,55 7/1-12 Bergen
60m hekk (76,2cm) 1. Jonas Borger Iversen
2. Mathias B, Engevik
11,09
11,40
7/2-04
26/1-08
Lillestrøm
Lillestrøm
Høyde 1. Anders Falkum
2. Mathias B. Engevik
3. Hans Kristian Hovda
4. Jonas Borger Iversen
5. Ola Gullikstad
6 Patrick Engevold
6 Tom Erik Hovda
6 Henrik Lindam
1,53
1,50
1,45
1,41
1,35
1,30
1,30
1,30
11/3-89
6/12-08
9/3-02
6/3-04
5/12-15
7/12.02
2/3-02
10/1-10
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Lillestr.
Drammen
Høyde u/t 1. Jonas Borger Iversen
2. Carl Reidar Solvang
Dagfinn Aarskog
Paul Redford
5. Iver Repsjø
– Tom Erik Hovda
– Trond Stensbøl
1,22
1,20
1,20
1,20
1,10
1,08
1,05
20/3-04
28/2-74
5/12-85
14/12-02
13/12-03
14/12-02
28/3-81
Nittedal
Hakadal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Jonas Borger Iversen
2. Julian Pacyna
3. Mathias B. Engevik
4. Dagfinn Aarskog
5. Anders Falkum
6. Ola Gullikstad
7. Henrik Lindam
8. Vetle Storvik
9. Øystein Reme
10. Hans Kristian Hovda
11.Thomas Wessel
4,89
4,77
4,69
4,63
4,60
4,51
4,34
4.32
4,27
4,19
4,16
21/2-04
7/12-13
6/12-08
12/1-85
11/3-89
31/1-15
16/1-10
3/12-11
5/12-09
7/12-02
6/3-99
  1. Oslo/Ek
    Oslo/Ek
    Lillestr.
    Oslo/EkLillesstrøm
    Oslo/Ek
    Oslo/Ek
    Oslo/Ek
    Oslo/Ek
    Stange
Lengde u/t 1. Dagfinn Aarskog
2. Carl Reidar Solvang
3. Paul Redford
– Anders Falkum
– Jonas Borger Iversen
– Andreas Wancycskuy
– Bjørnar Skog Riley
– Thomas Kirkeby
– Espen Hov
– Ola Westbye
– Iver Repsjø
– Tore Jan Tømmerberg
– Magnus Wessel
– Hans Morken
– Thomas Aasen
– Torbjørn Moldestad
2,32
2,31
2,30
2,22
2,21
2,18
2,17
2,13
2,12
2,08
2,08
2,04
2,03
2,02
2,01
2,01
5/12-85
23/3-74
14/12-02
4/3-89
30/1-04
Jan-71
4/10-03
16/3-85
April-75
4/3-89
13/12-03
20/12-79
15/12-01
15/12-84
Jan-71
19/4-09
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Kirkeby
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Mathias B. Engevik 9,76 9/4-08 Skedsmo/Tæ
Tresteg u/t 1. Mathias B. Engevik
2. Torbjørn Moldestad
5,98
5,57
20/4-08
19/4-09
Nittedal
Nittedal
Kule 2kg 1. Fredrik Halvorsen
2. Patrick Engevold
– Magnus Wessel
10,48
10,16
9,23
7/3-99
7/12-02
18/3-01
Stange
Oslo/Ek
Stange
Kule 3 kg 1. Knut Grasbekk
2. Jonas Borger Iversen
3. Henrik Lindam
4. Øystein Reme
5- Ola Gullikstad
6. Martin B. Engevik
7. Simen Goddokken
8. Magnus Wessel
9. Sondre Eckhoff
10. Mikkel Ihle Tande
8,40
8,28
7,91
7,77
7,51
7,02
6,98
6,82
6,43
6,32
8/2-86
21/2-04
11/12-10
5/12-09
5/12-15
21/1-12
5/12-09
11/2-01
14/1-17
21/1-07
Drammen
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Karlstad
Oslo/Ek
Karlstad
Nes
Lillestrøm

 

G13

60m e. 1. Øystein Reme
2. Patrick Engevold
3. Ola Gullikstad
4. Njord Wiker
5. Henrik Lindam
6. Anders Falkum
7. Jonathan Jacobsen
8. Kristoffer Kristiansen
9. Thomas Wessel
10. Mathias B Engevik
8,21
8,40
8,57
8,76
8,80
8,87
8,92
8,95
9,08
9,11
11/12-10
6/12-03
3712-16
7/2-04
26/3-11
25/3-90
1/12-12
29/1-05
12/3-00
29/3-09
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Lillestr.
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lilestrøm
Lillestrøm.
Lillestrøm
60m m. – Anders Falkum 8,8 18/2-90
200m 1. Julian Pacyna
2. Patrick Engevold
3. Eivind Sagli
4.Henrik Lindam
5. Petter Hagen
27,83
27,92
28,89
29,17
30,37
8/3-14
6/12.03
4/12-04
20/3-11
13/3-16
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Stange
600m 1. Vetle Storvik
2. Martin B. Engevik
3. Lars A. Hjelmeset
4. Mathias B. Engevik
5. Njord Wiker
6. Mathias Lange
7. Julian Pacyna
8. Roman Moltzau
1,39,03
1,39,11
1,41,09
1,41,43
1,48,6
1,50,41
1,51.66
1,52.80
1/12-12
2/2-13
6/12-14
5/12-09
17/1-04
7/12-13
8/3-14
22/3-14
Oslo/Ek
Stange
Bærum I
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek.
Stange
800m 1. Glenn Edvardsen
2.  Martin B.Engevik
3. Mathias B. Engevik
4. Simen G. Stensrud
5. Magnus Digernes
6. Lars Hjelmeset
7. Anders Falkum
– Christer Ødemark
– Ola Westbye
 2,17,81
2,18,41
2,19,15
2,27,72
2,28,5
2,31,62
2,32,1
2,44,1
2,45,0
7/2-02
2/3-13
21/2-09
14/1-17
20/1-90
11/1-14
25/11-90
20/1-90
20/1-90
Karlstad
Oslo/Ek
Karlstad
Bærum Idr
Oslo/Ek
Bærumsh
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
1500m 1. Martin B. Engevik  4,44,67 3/2-13 Stange
60m hekk (76cm) 1. Frode Sande
2. Henrik Lindam
3. Paul Redford
– Christer Fagereng
10,65
11,45
11,74
12,28
12/12-87
26/3-11
29/3-03
29/3-03
Oslo/Ek
Lilestrøm
Lillestr.
Lillestr.
Høyde 1. Mathias B. Engevik
2. Anders Falkum
3. Paul Redford
4. Carl Reidar Solvang
4. Ola Gullikstad
6. Hans Kristian Hovda
7. Tom Erik Hovda
7. Patrick Engevold
9. Thomas Wessel
9. Henrik Lindam
1,58
1,55
1.50
1,45
1,45
1,44
1,40
1,40
1,35
1,35
7/3-09
25/11-90
6/12-03
Des-75
3/12-16
15/2-03
1/2-03
6/12.03
5/3-00
26/3-11
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
Karlstad
Bærum Idr.
Lillestr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Stange
Høyde u/t 1. Paul Redford
2. Carl Reidar Solvang
3. Dagfinn Aarskog
4. Tom Erik Hovda
5. Iver Repsjø Hognes
– Thomas Wessel
– Hans Kristian Hovda
– Mathias B. Engevik
– Tom Rune Kristiansen
– Jørgen Bjerke
– Jon Slumgård
– Bjørn Skapenes
– Audun Harridsliff
 1,29
1,28
1,26
1,22
1,20
1,16
1,16
1,15
1,05
1,05
1,00
1,00
1,00
4/10-03
April-75
8/3-86
11/10-03
24/10-04
18/12-00
4/10-03
18/10-09
15/3-83
11/12.05
7/4-72
April-73
28/3-81
Nittedal
Kirkeby
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
 Lengde 1. Mathias B. Engevik
2. Eivind Sagli
3. Dagfinn Aarskog
4. Patrick Engevold
5. Anders Falkum
5. Julian Pacyna
7. Njord Wiker
8.Hans Kristian Hovda
8. Ola Gullikstad
10.Thomas Wessel
4,95
4,94
4,92
4,79
4,75
4,75
4,65
4,58
4,58
4,44
29/3-09
4/12-04
15/3-86
6/12-03
25/11-90
8/3-14
21/2-04
29/3-03
20/2-16
12/3-00
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestr.
Lillestrøm
Bærum Idr.
Lillestrøm
Lengde u/t 1. Paul Redford
2. Jørgen Bjerke
3. Carl Reidar Solvang
4. Øystein Reme
5. Dagfinn Aarskog
– Iver Repsjø
– Thomas Wessel
– Mathias B. Engevik
– Torbjørn Moldestad
– Erik Wollan
– Magnus Wessel
– Hans Kristian Hovda
– Trond Stensbøl
– Øyvind Bergheim
– Thomas Flemmen
– Patrick Engevold
– Thomas Aasen
– Jon Slumgård
– Tore Jan Tømmerberg
– Bjørn Skapenes
– Geir Westbye
– Per Bollum
– Tom Erik Hovda
– Ole H. Helfjell
 2,45
2,43
2,42
2,33
2,32
2,28
2,27
2,26
2,26
2,20
2,20
2,20
2,19
2,18
2,18
2,14
2,12
2,11
2,07
2,06
2,05
2,05
2,05
2,03
17/10-03
11/12-05
April-75
18/4-10
20/12-86
17/4-04
15/4-00
25/10-09
24/10-10
20/12-80
14/12-02
17/11-03
Feb-82
6/2-81
18/12-00
13/12-03
7/4-72
7/4-72
20/12.80
April-73
April-73
7/4-72
4/10-03
20/1-72
17/10-03
11/12-05
April-75
18/4-10
20/12-86
17/4-04
15/4-00
25/10-09
24/10-10
20/12-80
14/12-02
17/11-03
Feb-82
6/2-81
18/12-00
13/12-03
7/4-72
7/4-72
20/12.80
April-73
April-73
7/4-72
4/10-03
20/1-72
Tresteg u/t 1. Øystein Reme
2. Mathias B. Engevik
3. Iver Repsjø Hognæs
6,45
6,27
6,19
18/4-10
19/4-09
17/4-04
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Kule 3kg 1. Paul Redford
2. Thor Haugen
3. Øystein Reme
4. Patrick Engevold
– Kristoffer Kristiansen
– Henrik Lindam
– Bent Ivar Davidsen
– Petter Hagen
– Iver Repsjø Hognes
– Anders Falkum
10,13
9,11
8,92
8,82
8,28
7,99
7,94
7,90
7,77
7,67
6/12-03
6/2-81
23/1-10
11/2-03
26/2-05
26/3-11
Feb-82
13/3-16
4/12-04
18/2-90
 Oslo/Ek
Nittedal
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestrøm
Nittedal
Stange
Oslo/Ek
Lillestr.

 

G14

60m e. 1. Svein Olav Hauso
2. Eivind Sagli
3. Thomas Graftås
4. Henrik Lindam
5. Emil Utne
6. Paul Redford
7. Bjørnar Skog Riley
8. Jonathan Jacobsen
9. Øystein Reme
10. Patrick Engevold
7,74
7,80
7,81
8,05
8,07
8,15
8,15
8,17
8,18
8,31
17/12-06
3/12-05
5/12-15
1/12-12
1/12-12
4/12-04
11/12-05
7/12-13
29/1-11
17/1-04
Drammen
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
60m m. 1. Svein Olav Hauso
– Tore Jan Tømmerberg
– Øistein Iversen
– Erik Wollan
– Dagfinn Aarskog
7,5
8,6
8,6
8,8
8,8
2/12-06
24/1-81
Feb- 87
24/1-81
15/3-87
Oslo/Ek
Oslo/So
Lillestr.
Oslo/So
Lillestr.
100m 1. Eivind Sagli
2. Bjørnar Skog Riley
3. Henrik Lindam
12,27
12,80
13,44
11/12-05
11/12-05
15/1-12
Drammen
Drammen
Drammen
200m 1. Thomas Graftås
2. Patrick Engevold
3. Njord Wiker
4. Mathias B. Engevik
24,87
26,34
27,85
28,43
5/12-15
4/12-04
6/3-05
21/3-10
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Stange
Stange
600m 1. Mathias B. Engevik
2. Martin B. Engevik
3. Trym Hexeberg-Fjøsne
4. Sebastian Plows
6. Njord Wiker
6. Stian Brekkan
7. Jonathan Jacobsen
8. Fabian Moltzau
1,33,83
1,33,96
1,40.93
1,42,46
1,43,27
1,46,01
1,46,05
1,46,56
11/12-10
6/12-14
18/3-17
21/3-15
5/3-04
5/12-15
7/12-13
21/3-15
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Stange
Stange
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Stange.
800m 1. Arild Hagesveen
2. Martin Berntzen Engevik
3. Odd Sondre Helsing
4. Njord Wiker
5. Magnus Digernes
– Espen Hofoss
2,15,1
2,16,90
2,18,77
2,21,53?
2,22,3
2,37,4
10/3-84
9/2-14
1/12-01
11/12-05
3/3-91
25/3-90
Oslo/Ek
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Drammen
Oslo/Ek
Oslo/Ek
1000m 1. Martin B. Engevik
2. Mathias B. Engevik
2,54,70
3,06,14
11/1-14
24/1-10
Bærumshallen
Karlstad
1500m 1. Martin Berntzen Engevik 4,38,51 18/1-14 Stange
60m hekk (76,2cm) – Frode Sande 10,4 13/2-88 Oslo/Ek
60m hekk (84cm) 1. Paul Redford
2. Mathias B. Engevik
9,74
11,36
21/2-04
13/3-10
  1. Lillestrøm
Høyde 1. Anders Falkum
2. Paul Redford
3. Hans Kristian Hovda
4. Mathias B. Engevik
5. Dagfinn Aarskog
– Frode Sande
– Tom Erik Hovda
– Øistein Iversen
– Espen Hofoss
1,63
1,60
1,55
1,51
1,501,45
1,45
1,30
1,30
2/3-91
21/2-04
7/2-04
23/1-10
15/3-8713/2-88
7/2-04
15/3-87
10/3-90
Oslo/Ek
Lillestr.
Lillestr.
Karlstad
Lillestr.
Oslo/Ek
Lillestr.
Lillestr.
Oslo/Ek
Høyde u/t 1. Paul Redford
2. Jon Inge Aarskog
3. Carl Reidar Solvang
– Eivind Sagli
– Jørgen Bjerke
– Iver Repsjø Hognes
– Hans Kristian Hovda
– Tom Erik Hovda
– Tore Jensen
– Mathias B. Engevik
– Jan Erik Sveen
– Øivind Bergheim
– Bjørnar Skog Riley
– Robert Fossum
1,48
1,40
1,35
1,24
1,22
1,21
1,20
1,17
1,15
1,15
1,10
1,10
1,10
1,05
10/10-04
6/12-84
17/3-76
13/3-05
29/10-06
13/3-05
30/1-04
30/1-04
22/1-68
31/1-10
15/3-80
9/12-82
30/1-05
15/3-80
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ru
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Slattum
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Eivind Sagli
2. Paul Redford
3. Patrick Engevold
4. Bjørnar Skog Riley
5. Anders Falkum
6. Dagfinn Aarskog
7. Henrik Lindam
8. Frode Sande
– Hans Kristian Hovda
– Tore Jan Tømmerberg
– Njord Wiker
– Mathias B.Engevik
5,77
5,33
5,13
5,11
5,06
5,05
4,93
4,92
4,68
4.65
4,65
4,64
11/12-05
6/3-04
4/12-04
29/1-05
17/3-91
7/2-87
28/1-12
27/1-88
6/3-04
14/2-81
15/1-05
13/3-10
Drammen
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestr.
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestr.
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lengde u/t 1. Paul Redford
2. Carl Reidar Solvang
3. Jørgen Bjerke
– Morten Nilsen
– Eivind Sagli
– Olav Bergheim
– Jon Inge Aarskog
– Tore Jensen
– Øivind Bergheim
– Torbjørn Moldestad
– Erik Wollan
– Per Bollum
– Arne Olsen
– Iver Repsjø Hognes
– Mathias B. Engevik
– Thomas Aasen
– Andreas Wanczykskuy
– Julius Solheim
– Hans Kristian Hovda
– Bjørnar Skog Riley
– Arvid Kobberstad  Krishn
– Erik Wollan
– Tore Jam Tømmerberg
– Bernt Lund
– Stig Pettersen
– Tom Iver Myrvang
– Ole Haakon Helfjeld
– Petter Myrvang
– Tom Erik Hovda
– Frode Skaar
– Bjørn Skapnes
– Robert Fossum
2,65
2,60
2,55
2,51
2,48
2,47
2,43
2,36
2,36
2,36
2,35
2,32                  2,30
2,30
2,30
2,29
2,29
2,29
2,27
2,25
2,24
2,21
2,21
2,18
2,17
2,17
2,15
2,14
2,14
2,14
2,12
2,10
2,09
10/10-04
Mar-76
22/10-06
11/12-81
13/3-05
20/12-79
6/12-84
22/1-68
Feb-82
23/10-11
11/12-81
April-73
20/12-79
30/10-05
30/1-10
April-73
April-73
15/12-84
30/1-04
30/1-05
15/12-84
6/2-81
6/2-81
Mar-75
6/2-81
11/3-78
Mars-75
11/3-78
4/3-04
Feb-82
23/3-74
18/1-80
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Slattum
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t – Paul Redford
– Jørgen Bjerke
7,28
7,17
17/4-04
22/10-06
Nittedal
Nittedal
Kule 3 kg 1. Fredrik Halvorsen 14,88 1/12-01 Oslo/Ek
Kule 4 kg 1. Paul Redford
2. Bjørnar Skog Riley
3. Patrick Engevold- Tore Jan Tømmerberg
– Trond Stensbøl
– Frode Skaar
– Stig Pettersen
– Erik Wollan
– Iver Repsjø Hognes
– Njord Wiker
11,22
10,28
8,758,41
8,31
8,19
8,04
7,97
6,94
6,91
14/3 -04
11/12-05
17/1-046/2-81
3/2-83
Feb-82
6/2-81
6/2-81
15/1-05
15/1-05
Stange
Drammen
Oslo/Ek
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Oslo/Ek
Oslo/Ek

 

G15

1. Thomas Graftås
2. Svein Olav Hauso
3. Eivind Sagli
4. Jonathan Jacobsen
5. Øystein Reme .
6. Paul Redford
7. Njord Wiker
8. Patrick Engevold
9. Bjørnar Skog Riley
– Njord Wiker
7,46
7,53
7,54
7,69
7,79
7,93
7,99
8,05
8,20
7,6
3/12-16
1/12-07
17/12-06
6/12-14
3/3-12
29/1-05
18-2-06
9/4-05
7/1-06
2/12-06
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Drammen
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Lillestrøm
Karlstad,Sv
Lillestrøm
Lillestrøm
Oslo/Ek
100m 1. Eivind Sagli
2. Thomas Graftås
3. Paul Redford
4. Njord Wiker
5. Bjørnar Skog Riley
12,09
12,41
12,67
12,94
13,18
14/1-06
10/1-16
11/3-05
12/2-06
12/2-06
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
Drammen
200m 1. Thomas Graftås
2. Sebastian Plows
3. Jonathan Jacobsen
4. Svein Olav Hauso
5. Eivind Sagli
6. Njord Wiker
7. Paul Redford
8. Øystein Reme
9. Petter Gire Døhli
10. Patrick Engevold
11. Mathias B. Engevik
23,53
24,13
24,41
24,68
24,98
24,99
25,54
25,59
25,91
26,06
26,26
3/12-16
3/12-16
6/12-14
1/12-07
19/3-06
2/12-06
6/3-05
14/1-12
6/2-00
6/3-05
20/3-11
Bærum Idr.
Bærum Idr.
Bærum Idr
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Stange
Karlstad
Karlstad
Stange
Stange
400m 1. Sebastian Plows
2. Pers Anders Sæhle
53,89
55,6
11/12-16
2/3-1985
Nes
Oslo/Ek
600m 1. Mathias B. Engevik
2. Glenn Edvardsen
3. Martin B. Engevik
4. Njord Wiker
5. Jonathan Jacobsen
6. Sebastian Plows
1,29,25 1.30,64
1.31.68
1,33,14
1,34,34
1,34,57
19/3-11
13/3-04
21/3-15
18/3-06
22/3-14
3/12-16
Stange
Stange
Stange
Stange
Stange
Bærum Idr.
800m 1. Mathias B. Engevik
2. Stein Engevold
3. Martin B. Engevik
4. Glenn Edvardsen
5. Jonathan Jacobsen
6. Njord Wiker
7. Dag Røstad
8. Odd Sondre Helsing
9. Tore Jan Tømmerberg
10. Petter Døhli
2,05,32
2,09,6
2,09,74
2,11,16
2,13,66
2,14,3
2,14,9
2,17,45
2,18,6
2,20,58
12/3-11
31/1-92
28/2-15
7/2-04
9/2-14
17/12-06
18/2-84
17/2-02
31/1-82
19/2-00
Ranheim
Sofiemyr
Bærum Idr.
Drammen
Bærum Idr
Drammen
Oslo/Ek
Karlstad
Oslo/So
Stange
.
1000m 1. Martin B. Engevik
2. Mathias B. Engevik
3. Njord Wiker
2,45,58
2,47,47
3,01,65
18/1-15
22/1-11
18/2-06
Karlstad/Sv
Karlstad/Sv
Karlstad,Sv
1500m 1. Martin B. Engevik
2. Mathias B. Engevik
3. Glenn Edvardsen
4. Odd Sondre Helsing
4,23,7
4,24,02
4,34,06
4,49,0
11/1-14
13/3-11
8/2-04
10/2-02
Bærum Idr.
Ranheim
Drammen
Drammen
60m hekk (91,4cm) 1. Per Anders Sæhle
2. Frode Sande
3. Anders Espelien
9,2
10,0
10,5
16/2-85
25/2-89
25/2-89
 Høyde 1. Paul Redford
– Dagfinn Aarskog
– Bjørn Skarpenes
– Frode Sande
1,75
1,50
1,45
1,45
3/12-05
13/2-88
Des-75
12/3-89
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Høyde u/t 1. Paul Redford
2. Per Anders Sæhle
3. Jon Inge Aarskog
4. Iver Repsjø Hognes
Jørgen Bjerke
– Hans Petter Hoel
– Frank Olaf Holter
– Øystein Magnussen
– Frode Sande
– Thomas Aasen
– Tom Myrvang
– Mathias B. Engevik
– Morten Nilsen
– Ola Aarvik
– Trond Tufte
– Patrick Engevold
1,47
1,43
1,40
1,30
1,30
1,26
1,26
1,25
1,25
1,20
1,20
1,20
1,15
1,15
1,10
1,10
23/10-05
16/3-85
-85
29/10-06
22/4-07
15/3-80
15/3-80
20/12-79
Mar-88
April-74
20/12-79
30/1-11
28/3-81
9/12-82
April-74
17/4-05
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Stav 1. Iver Repsjø Hognes 2,40 11/2-06 Drammen
Lengde 1. Paul Redford
2. Eivind Sagli
3. Per Anders Sæhle
– Patrick Engevold
– Frode Sande
– Bjørnar Skog Riley
– Dagfinn Aarskog
6,17
6.01
5,76
5,33
5,19
5,18
5,15
11/12-05
17/12-06
16/2-85
9/4-05
25/2-89
7/1-06
13/2-88
Drammen
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lengde u/t 1. Paul Redford
2. Per Anders Sæhle
3. Olav Bergheim
– Morten Nilsen
– Dag Røstad
– Jon Inge Aarskog
– Petter Myrvang
– Iver Repsjø Hognes
– Jørgen Bjerke
– Arne Olsen
– Åge Ellingsen
– Thomas Aasen
– Ola Aarvik
– Øystein Magnussen
– Stein Olav Holm
– Tom Myrvang
– Fredrik Halvorsen
– Erik Wollan
– Stig Pettersen
– Mathias B. Engevik
– Jørn Trondsen
– Arvid Kobberstad Krishna
– Thomas Wessel
– Trond Tufte
2.91
2,80
2,79
2,66
2,65
2,65
2,59
2,56
2,55
2,53
2,50
2,50
2,50
2,44
2,41
2,39
2,36
2,33
2,32
2,31
2,29
2,28
2,27
2,25
11/12-05
16/3-85
27/11-80
9/12-82
25/2-84
5/12-85
20/12-79
29/10.06
4/3-07
20/12-80
7/4-72
Mars-74
Feb-82
20/12-79
April-73
20/12-79
14/12-02
6/3-82
Feb-82
30/1-11
Feb-76
16/3-85
14/12-02
April-74
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t – Iver Repsjø Hognes 7,08 15/10-06 Nittedal
Kule 4 kg 1. Per Anders Sæhle
2. Paul Redford
– Morten Nilsen
– Rune Olsen
13,93
11,33
9,71
8,39
16/2-85
9/4-05
Feb-82
3/2-83
Oslo/Ek
Lillestrøm
Nittedal
Nittedal
Kule 5 kg 1. Fredrik Halvorsen 11,97 10/2-02 Karlstad

G16

60m 1. Jonathan Jacobsen
2. Svein Olav Hauso
3. Patrick Engevold
3, Teodor Engelvoll
5. Njord Wiker
6. Paul Redford
7. Henrik Lindam
– Arne Olsen
– Morten Nilsen
– Olav Bergheim
7,46
7,53
7,77
7,77
7,78
7,86
7,88
7,6
7,6
8,1
5/12-15
5/4-08
11/2-06
8/3-14
17/2-07
7/1-06
8/3-14
24/1-81
Mar-83
21/2-81
Bærum Idr.
Lillestrøm
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Lillestr.
Oslo/Ek
Oslo/So
Oslo/Ek
100m 1. Svein Olav Hauso
2. Patrick Engevold
11,99
12,31
2/3-08
12/2-06
Drammen
Drammen
200m 1. Jonathan Jacobsen
2. Håkon S. Henriksen
3. Njord Wiker
4. Sebastian Plows
5. Petter Gire Dæhli
6. Patrick Engevold
7. Morten Nilsen
8. Mathias B. Engevik
23.67
24,41
24.83
24,93
25,13
25,35
25,5
25,57
5/12-15
5/12-09
3/3-07
14/1-17
11/2-01
2/12-06
17/2-83
18/3-12
Bærum Idr.
Oslo/Ek
Karlstad
Nes
Karlstad
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
400m 1. Sebastian Plows 53,02 21/1-17 Stange
600m 1. Mathias B. Engevik
2. Glenn Edvardsen
3. Jonathan Jacobsen
4. Martin B. Engevik
5. Njord Wiker
1,25,89
1,28,03
1,28,61
1,29,01
1,29,15
1/3-12
5/3-05
21/3-15
14/2-16
17/3-07
Oslo/Ek
Stange
Stange
Leikvang/Be
Stange
800m 1. Mathias B. Engevik
2. Stein Engevold
3. Martin B. Engevik
4. Njord Wiker
5. Arild Hagesveen
6. Thomas Brager Olsen
7. Odd Sondre Helsing
1,58.30
2,01,4
2,02,40
2,07,86
2,08,2
2,11,2
2,11,31
15/12-12
6/3-83
27/2-16
27/1-07
15/3-86
15/2-86
8/3-03
Ranheim
Sofiemyr
Steinkjer
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
1500m 1.Martin Berntsen Engevik
2. Mathias B. Engevik
3. Julius Solheim
4. Odd Sondre Helsing
5. Thomas Brager Olsen
4,06,99
4,12,60
4,18,56
4,22,87
4,26,52
5/3-16
9/3-12
1/2-86
1/2-03
1/2-86
Bærum Idr
Sandnes
Askim
Stange
Askim
1 mile 1. Martin B. Engevik 4,29,24 13/2-16 Leikvang/Be
80m hekk (91,4cm) 1. Paul Redford 8,86 18/2-06 Karlstad
Høyde 1. Paul Redford
2. Dagfinn Aarskog
1,80
1,70
18/2-06
12/3-89
Karlstad
Lillestrøm
Høyde u/t 1. Paul Redford
2. Per Anders Sæhle
3. Jørgen Bjerke
4. Jon Inge Aarskog
Fredrik Halvorsen
– Anders Sandvik
– Åge Ellingsen
– Petter Myrvang
– Tom Myrvang
– Stein Ove Holm
– Knut Ryden
– Magne Amundsen
– Øystein Magnussen
– Arne Olsen
– Torbjørn Sæthre
1,57
1,45
1,37
1,35
1,35
1,22
1,20
1,20
1,20
1,15
1,10
1,10
1,10
1,10
1,10
22/10-06
20/12-86
2/3-08
20/12-86
11/10-03
30/10-05
April-73
15/3-80
15/3-80
April-74
April-74
april-74
15/3-80
28/3-81
9/3-96
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Paul Redford
2. Espen Fossheim
3. Svein Olav Hauso
– Arne Olsen
– Patrick Engevold
– Olav Bergheim
– Øystein Iversen
6,17
5,93
5,79
5,41
5,36
5,27
5,00
17/12-06
16/2-85
5/4-08
14/2-81
7/1-06
14/2-81
25/2-89
Drammen
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lengde u/t 1. Olav Bergheim
Paul Redford
3. Per Anders Sæhle
4. Svein Olav Hauso
– Morten Nilsen
– Anders Sandvik
– Jon Inge Aarskog
– Åge Ellingsen
– Jørgen Bjerke
– Torbjorn Moldestad
– Thomas Aasen
– Espen Fossheim
– Petter Myrvang
– Fredrik Friis Kvigstad
– Magne Amundsen
– Arne Olsen
– Fredrik Halvorsen
– Tom Myrvang
– Knut Ryden
– Mathias B. Engevik
– Stein Ove Holm
– Frank Olaf Holter
– Øystein Magnussen
– Kai Nilsen
2,87
2,87
2,83
2,78
2,69
2,68
2,67
2,65
2,60
2,58
2,57
2,55
2,51
2,51
2,50
2,50
2,50
2,47
2,45
2,45
2,45
2,43
2,38
2,36
6/2-81
29/10-06
20/12-86
30/3-08
6/3-83
30/10-05
20/12-86
April-73
30/3-08
14/4-13
20/3-75
16/3-85
18/1-80
8/2-03
April-74
6/2-81
13/12-03
18/1-80
Mars-74
April-74
14/4-13
6/2-81
18/1-80
15/12-84
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nitteda
lNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Paul Redford 8,44 6/12-06 Skedsmo
Tresteg 1. Paul Redford 12,07 6/12-06 Skedsmo
Kule 4 kg 1. Fredrik Halvorsen 15,10 6/12-03 Oslo/Ek
Kule 5 kg 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3. Torbjorn Moldestad
13,35
12,55
9,69
2/12-06
15/2-03
14/4-13
Oslo/Ek
Karlstad
Nittedal

G17

60m 1. Morten Nilsen
Per Anders Sæhle-
Njål Bakka
– Petter Myrvang
– Øystein Iversen
7,5
7,5
7,7
7,9
7,9
18/2-85
7/2-87
13/2-88
21/3-81
18/2-90
Sofiemyr
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Lillestr.
60m e. 1. Håkon Solli Henriksen
2. Paul Redford
3. Njord Wiker
– Dagfinn Aarskog
– Øystein Iversen
7,40
7,79
7,82
7,90
8,08
20/3-10
21/1-07
19/1-08
25/3-90
25/3-90
Stange
Lillestrøm
Lillestrøm
Oslo/Ek
Oslo/Ek
100m 1. Morten Nilsen 11,9 29/1-84 Drammen
100m e. 1. Håkon Solli Henriksen 11,74 14/2-10 Drammen
200m 1. Håkon Solli Henriksen
2. Jonathan Jacobsen
3. Njord Wiker
4. Paul Redford
5. Patrick Engevold
– Vegard Bollum
23,29
23,70
24,54
24,75
25,02
27,37
21/3-10
17/1-16
9/3-08
18/3-07
18/3-07
5/3-00
Stange
Veksjø/SWE
Stange
Stange
Stange
Stange
400m 1. Mathias B. Engevik
2. Per Anders Sæhle
3. Patrick Engevold
52,71
55,02
58,62
8/3-13
1/2-87
26/1-07
Steinkjer
Askim
Stange
800m 1. Stein Engevold
2. Njord Wiker
3. Thomas Brager Olsen
4. Njål Bakke
1,58,8
2,02,01
2,05,2
2,08,8
10/3-84
17/2-08
7/2-87
5/3-88
Oslo/Ek
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
1500m 1. Stein Engevold
1. Mathias B. Engevik
4,07,5
4.07.51
3/3-84
10/3-13
Oslo/Ek
Steinkjer
3000m 1. Julius Solheim
2. Arild Hagesveen
9,04,46
9,14,87
31/1-87
31/1-87
Askim
Askim
Høyde 1. Paul Redford
– Stein Ove Holm
1,86
1,55
3/3-07
Des-77
Karlstad
Høyde u/t 1. Paul Redford
2. Fredrik Halvorsen
3.Håkon Solli Henriksen
– Lasse Hobber
– Åge Ellingsen
– Asbjørn Aarvik
– Petter Myrvang
– Øivind Bergheim
1,55
1,44
1,37
1,30
1,25
1,25
1,25
1,20
4/2-07
10/10-04
7/3-10
9/3-96
april-74
28/3-81
28/3-81
15/12-84
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Paul Redford
2. Dagfinn Aarskog
– Øystein Iversen
– Petter Myrvang
– Njål Bakka
– Vegard Bollum
6,09
5,98
5,79
5.50
5,43
5,41
27/1-07
25/3-90
25/3.90
21/3-81
13/2-88
12/3-00
Stange
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Stange
Lengde u/t 1. Øyvind Bergheim
2. Paul Redford
– Torfinn Pettersen
– Åge Ellingsen
– Thomas Pettersen
– Morten Nilsen
– Lasse Hobber
– Håkon Solli Henriksen
– Petter Myrvang
– Fredrik Halvorsen
– Asbjørn Aarvik
– Jan Tore Tømmervåg
– Arne Olsen
– Knut Ryden
– Svein Erik Rasmussen
2,95
2,93
2,85
2,82
2,78
2,74
2,70
2,70
2,67
2,60
2.49
2,48
2,45
2,43
2,38
16/3-85
11/2-07
Jan-71
April-74
April-73
6/12-84
09/3-96
7/3-10
6/2-81
10/10-04
6/2-81
15/12-84
6/3-82
20/3-73
April-73
Nittedal
Stange
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg 1. Paul Redford 12,89 26/1-07 Stange
Kule 5 kg 1. Fredrik Halvorsen
2. Paul Redford
13,60
13,38
8/2-04
28/1-07
Drammen
Stange
Kule 5,5kg 1. Per Anders Sæhle 13,24 7/2-87 Oslo/Ek
Kule 6kg 1. Paul Redford 12,65 20/1-07 Lillestrøm

G18 

60m e. 1. Håkon Solli Henriksen
– Dagfinn Aarskog
– Torbjørn Moldestad
– Øystein Iversen
7,32
7,80
7,80
7,94
12/3-11
17/3-91
10/1-15
17/3-91
Ranheim
Lillestr.
Sandnes
Lillestr.
60m 1. Øystein Iversen
– Bjørn Thode
7,4
7,9
22/2-92
18/3-91
Lillestr.
200m 1. Håkon Solli Henriksen 22,74 20/3-11 Stange
400m 1. Håkon Solli Henriksen
2. Thomas Brager Olsen
52,41
54,7
11/3-11
5/3-88
Ranheim
Oslo/Ek
800m 1. Stein Engevold
2. Øivind Johansen
1,59,9
2,03,27
20/1-85
22/1-83
Drammen
Oslo/Ek
1500m 1. Stein Engevold 4,00,6 12/1-85 Drammen
3000m 1. Julius Skogheim 8,53,50 20/2-88 Askim
60m hekk
99 cm
1. Torbjørn Moldestad 9,61 12/1-15 Sandnes
7-kamp 1. Torbjørn Moldestad 3446p 12/1-15 Sandnes
Høyde 1. Paul Redford
2. Torbjørn Moldestad
1.87
1,60
5/4-08
12/1-15
Lillestrøm
Sandnes
Stav 1. Torbjørn Moldestad 2,80 12/1-15 Sandnes
Høyde u/t 1. Paul Redford
– Fredrik Halvorsen
– Åge Ellingsen
– Lars Espen Sæhle
– Dag Andersen
– Tom Nyquist
1,63
1,40
1,35
1,30
1,25
1,25
16/2-08
30/10-05
20/3-75
16/3-85
April-73
April-73
Nitteda
lNittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Lengde 1. Paul Redford
2. Per Anders Sæhle
– Dagfinn Aarskog
– Øystein Iversen
– Vegard Bollum
– Torbjørn Moldestad
6,37
6,09
5,71
5,58
5,67
5,38
2/3-08
20/2-88
17/3-03
17/3-03
17/3-01
11/1-15
Drammen
AskimLillestr.
Stange
Sandnes
Lengde u/t 1. Paul Redford
2. Asle Holter
3. Lars Espen Sæhle
4. Åge Ellingsen
5. Torfinn Pettersen
5. Torbjørn Moldestad
7. Petter Myrvang
8. Olav Bergheim
9. Morten Nilsen
10. Fredrik Halvorsen
2,98
2,92
2,90
2,86
2,83
2,83
2,78
2,77
2,72
2,63
20/4-08
5/12-85
5/12-85
20/3-75
7/4-72
16/9-15
6/3-81
5/3-83
5/12-85
30/10-05
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Tresteg u/t 1. Paul Redford 8,72 20/4-08 Nittedal
Kule 6kg 1. Paul Redford
2. Torbjørn Moldestad
12,28
10.75
5/4-08
11/1-15
Lillestrøm
Sandnes

G19

60m 1. Dagfinn Aarskog 7,3 11/1-92
200m 1. Håkon Solli Henriksen 23,45 14/1-12 Oslo/Ek
800m 1. Ståle Bekkelien
2. Johnny Nilsen
2,06,07
2,09,82
2/1-83
16/3-96
Drammen
Stange
1500m 1. Ståle Bekkelien 4,26,1 19/2-83 Oslo/Ek
Høyde u/t 1. Paul Redford
2. Dagfinn Aarskog
3. Torbjørn Moldestad
1,66
1,55
1,25
28/2-09
21/3-92
30/11-16
Stange
Ås
Nittedal
Lengde 1. Per Anders Sæhle 6,09 23/1-88 Oslo/Ek
Lengde u/t 1. Torbjørn Moldestad
– Torfinn Pettersen
– Knut Ryden
2,89
2,85
2,64
30/10-16
Mar-73
12/3-77
Nittedal
Nittedal
Nittedal
Kule 7,26  1. Torbjørn Moldestad 10.96 30/10-16 Nittedal

G20

 800m 1. Steinar Brevik
2. Julius Solheim
2,04,0
2,04,3
22/1-83
20/1-90
Oslo/Ek
Oslo/Ek
1500m 1. Øystein Johansen
2. Ståle Bekkelien
4,14,5
4,24,4
9/3-85
3/3-84
Oslo/Ek
Oslo/Ek
Høyde 1.Paul Redford 1,80 13/3-10 Lillestrøm
Høyde u/t 1. Paul Redford 1,65 31/1-10 Nittedal
Lengde u/t 1. Paul Redford
– Åge Ellingsen
3,14
2,84
31/1-10
20/3-75
Nittedal
Nittedal
Kule 7,26 1.Paul Redford 11,14 14/2-10 Drammen